[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Poznań III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 63 20 3 3 90-22 10 1 2 57-15 10 2 1 33-7
2.  LZS Wronczyn 26 56 18 2 6 74-43 10 1 2 43-20 8 1 4 31-23
3.  Korona Bukowiec 26 52 17 1 8 83-57 8 1 4 44-23 9 0 4 39-34
4.  SSG Kamieniec 26 51 16 3 7 84-55 11 0 2 48-21 5 3 5 36-34
5.  Orzeł Granowo 26 47 15 2 9 69-46 8 1 4 31-21 7 1 5 38-25
6.  Wicher Strzyżewo 26 43 13 4 9 72-42 6 3 4 37-22 7 1 5 35-20
7.  Pieczarka Wielichowo 26 40 13 1 12 64-45 7 1 5 36-19 6 0 7 28-26
8.  Promień Opalenica 26 36 12 0 14 80-72 8 0 5 57-33 4 0 9 23-39
9.  Huragan Łomnica 26 35 11 2 13 69-70 7 0 6 39-33 4 2 7 30-37
10.  Inter Zdrój 26 34 10 4 12 64-69 4 3 6 27-31 6 1 6 37-38
11.  LSSG Grodzisk Wielkopolski 26 31 10 1 15 31-42 7 0 6 20-14 3 1 9 11-28
12.  TS 05 Nowy Tomyśl 26 30 9 3 14 45-61 7 2 4 32-27 2 1 10 13-34
13.  Dąb Bolewice 26 15 5 0 21 34-126 3 0 10 15-46 2 0 11 19-80
14.  NKS Niepruszewo 26 0 0 0 26 4-113 0 0 13 2-50 0 0 13 2-63
NKS Niepruszewo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski    5-1 0-3 1-1 3-1 3-0 4-1 4-2 8-4 4-0 0-1 2-0 16-0 7-1 
 2 LZS Wronczyn0-1     2-3 4-2 4-3 3-1 2-0 2-1 3-3 7-4 2-0 4-2 3-0 7-0 
 3 Korona Bukowiec0-4 0-2     2-2 0-4 0-2 4-0 4-3 6-2 3-2 6-0 9-0 7-2 3-0* 
 4 SSG Kamieniec1-7 3-1 2-5     5-0 3-1 2-1 5-1 3-2 2-1 3-0 5-1 8-1 6-0 
 5 Orzeł Granowo0-2 0-2 0-3 7-2     1-3 3-2 3-0 2-1 4-4 2-1 3-0 3-1 3-0* 
 6 Wicher Strzyżewo0-4 4-2 1-2 3-3 1-1     1-2 5-1 2-2 2-4 3-0 1-0 11-1 3-0* 
 7 Pieczarka Wielichowo1-2 0-2 8-0 4-5 3-0 0-3     3-0 1-2 4-3 0-0 2-0 7-2 3-0* 
 8 Promień Opalenica1-4 6-5 6-7 5-2 1-6 1-3 3-0     5-0 2-3 2-1 2-0 7-1 16-1 
 9 Huragan Łomnica2-1 2-5 6-1 1-5 3-4 4-2 5-1 2-1     3-4 3-4 3-2 2-3 3-0* 
 10 Inter Zdrój1-1 1-2 2-10 1-2 0-5 2-2 0-3* 2-3 2-1     2-0 1-1 9-1 4-0 
 11 LSSG Grodzisk Wielkopolski0-2 1-2 2-0 2-1 0-2 1-0 0-1 7-3 0-1 1-2     2-0 2-0 2-0 
 12 TS 05 Nowy Tomyśl1-1 1-1 1-4 2-0 4-2 2-8 2-4 2-4 4-1 3-1 4-1     3-0 3-0* 
 13 Dąb Bolewice0-1 0-3 4-0 2-8 1-7 0-4 0-9 0-1 1-4 3-6 1-0 0-3     3-0* 
 14 NKS Niepruszewo0-3* 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 0-6* 0-4 0-3* 0-7 0-3* 0-3* 0-4 2-7     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Wicher Strzyżewo 11-1 Dąb Bolewice 17 sierpnia, 17:00
Inter Zdrój 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 sierpnia, 11:00
w Ptaszkowie
TS 05 Nowy Tomyśl 4-1 Huragan Łomnica 18 sierpnia, 14:00
Promień Opalenica 5-2 SSG Kamieniec 17 sierpnia, 16:00
Pieczarka Wielichowo 8-0 Korona Bukowiec 4 września, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 sierpnia) przełożony
Orzeł Granowo 2-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 18 sierpnia, 15:00
LZS Wronczyn 7-0 NKS Niepruszewo 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Dąb Bolewice 0-3 LZS Wronczyn 25 sierpnia, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-0 NKS Niepruszewo 25 sierpnia, 11:00
w Ptaszkowie
Korona Bukowiec 0-4 Orzeł Granowo 25 sierpnia, 15:00
SSG Kamieniec 2-1 Pieczarka Wielichowo 24 sierpnia, 17:00
Huragan Łomnica 2-1 Promień Opalenica 24 sierpnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 TS 05 Nowy Tomyśl 24 sierpnia, 15:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 2-4 Inter Zdrój 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Inter Zdrój 9-1 Dąb Bolewice 1 września, 11:00
w Ptaszkowie
TS 05 Nowy Tomyśl 2-8 Wicher Strzyżewo 1 września, 14:00
Promień Opalenica 1-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie (30 października, 15:00) odwołany
Pieczarka Wielichowo 1-2 Huragan Łomnica 1 września, 14:00
Orzeł Granowo 7-2 SSG Kamieniec 1 września, 15:00
NKS Niepruszewo 0-1 Korona Bukowiec 1 września, 13:00
LZS Wronczyn 2-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 1 września, 14:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Dąb Bolewice 1-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 8 września, 14:00
Korona Bukowiec 0-2 LZS Wronczyn 8 września, 15:00
SSG Kamieniec 6-0 NKS Niepruszewo 7 września, 17:00
Huragan Łomnica 3-4 Orzeł Granowo 7 września, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 Pieczarka Wielichowo 7 września, 15:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 5-1 Promień Opalenica 7 września, 17:00
Inter Zdrój 1-1 TS 05 Nowy Tomyśl 8 września, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 5 - 14-15 września

TS 05 Nowy Tomyśl 3-0 Dąb Bolewice 15 września, 14:00
Promień Opalenica 2-3 Inter Zdrój 14 września, 16:00
Pieczarka Wielichowo 0-3 Wicher Strzyżewo 15 września, 14:00
Orzeł Granowo 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 września, 15:00
NKS Niepruszewo 0-7 Huragan Łomnica 15 września, 13:00
LZS Wronczyn 4-2 SSG Kamieniec 15 września, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-0 Korona Bukowiec 15 września, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 6 - 21-22 września

Dąb Bolewice 4-0 Korona Bukowiec 22 września, 14:00
SSG Kamieniec 3-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 21 września, 16:00
Huragan Łomnica 2-5 LZS Wronczyn 21 września, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 7-1 NKS Niepruszewo 21 września, 15:00
w Ptaszkowie
Inter Zdrój 0-3 Pieczarka Wielichowo 22 września, 11:00
(wo)
w Ptaszkowie; na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
TS 05 Nowy Tomyśl 2-4 Promień Opalenica 22 września, 14:00
Orzeł Granowo 1-3 Wicher Strzyżewo 22 września, 15:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Promień Opalenica 7-1 Dąb Bolewice 28 września, 16:00
Pieczarka Wielichowo 2-0 TS 05 Nowy Tomyśl 29 września, 14:00
Orzeł Granowo 4-4 Inter Zdrój 29 września, 15:00
NKS Niepruszewo 0-6 Wicher Strzyżewo 29 września, 13:00
(wo)
na boisku 0-6; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Wronczyn 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 29 września, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-1 Huragan Łomnica 29 września, 11:00
w Ptaszkowie
Korona Bukowiec 2-2 SSG Kamieniec 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Dąb Bolewice 2-8 SSG Kamieniec 6 października, 14:00
Huragan Łomnica 6-1 Korona Bukowiec 5 października, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 5 października, 15:00
w Ptaszkowie
Inter Zdrój 4-0 NKS Niepruszewo 6 października, 11:00
w Ptaszkowie
TS 05 Nowy Tomyśl 4-2 Orzeł Granowo 6 października, 14:00
Promień Opalenica 3-0 Pieczarka Wielichowo 5 października, 16:00
LZS Wronczyn 3-1 Wicher Strzyżewo 6 października, 14:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Pieczarka Wielichowo 7-2 Dąb Bolewice 13 października, 14:00
Orzeł Granowo 3-0 Promień Opalenica 13 października, 15:00
NKS Niepruszewo 0-4 TS 05 Nowy Tomyśl 13 października, 13:00
LZS Wronczyn 7-4 Inter Zdrój 13 października, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-0 Wicher Strzyżewo 13 października, 11:00
w Ptaszkowie
Korona Bukowiec 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 13 października, 15:00
SSG Kamieniec 3-2 Huragan Łomnica 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Dąb Bolewice 1-4 Huragan Łomnica 20 października, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 SSG Kamieniec 19 października, 15:00
w Ptaszkowie
Inter Zdrój 2-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 20 października, 11:00
w Ptaszkowie
TS 05 Nowy Tomyśl 1-1 LZS Wronczyn 20 października, 14:00
Promień Opalenica 16-1 NKS Niepruszewo 19 października, 15:00
Pieczarka Wielichowo 3-0 Orzeł Granowo 20 października, 14:00
Korona Bukowiec 0-2 Wicher Strzyżewo 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Orzeł Granowo 3-1 Dąb Bolewice 27 października, 14:00
NKS Niepruszewo 0-4 Pieczarka Wielichowo 27 października, 13:00
LZS Wronczyn 2-1 Promień Opalenica 27 października, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-0 TS 05 Nowy Tomyśl 27 października, 11:00
w Ptaszkowie
Korona Bukowiec 3-2 Inter Zdrój 27 października, 14:00
SSG Kamieniec 3-1 Wicher Strzyżewo 26 października, 15:00
Huragan Łomnica 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 października, 15:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Dąb Bolewice 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 listopada, 14:00
Inter Zdrój 1-2 SSG Kamieniec 3 listopada, 11:00
w Ptaszkowie
TS 05 Nowy Tomyśl 1-4 Korona Bukowiec 3 listopada, 14:00
Promień Opalenica 2-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 2 listopada, 14:00
Pieczarka Wielichowo 0-2 LZS Wronczyn 3 listopada, 14:00
Orzeł Granowo 3-0 NKS Niepruszewo 3 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Huragan Łomnica 4-2 Wicher Strzyżewo 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

NKS Niepruszewo 2-7 Dąb Bolewice 10 listopada, 13:00
LZS Wronczyn 4-3 Orzeł Granowo 10 listopada, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-1 Pieczarka Wielichowo 10 listopada, 11:00
w Ptaszkowie
Korona Bukowiec 4-3 Promień Opalenica 10 listopada, 14:00
SSG Kamieniec 5-1 TS 05 Nowy Tomyśl 9 listopada, 14:00
Huragan Łomnica 3-4 Inter Zdrój 9 listopada, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Wicher Strzyżewo 9 listopada, 14:00
w Ptaszkowie

Kolejka 14 - 29-30 marca

NKS Niepruszewo 0-3 LZS Wronczyn
(wo)
Dąb Bolewice 0-4 Wicher Strzyżewo 30 marca, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Inter Zdrój 29 marca, 16:00
Huragan Łomnica 3-2 TS 05 Nowy Tomyśl 30 marca, 15:00
SSG Kamieniec 5-1 Promień Opalenica 29 marca, 15:00
Korona Bukowiec 4-0 Pieczarka Wielichowo 30 marca, 15:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-2 Orzeł Granowo 30 marca, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

LZS Wronczyn 3-0 Dąb Bolewice 6 kwietnia, 14:00
NKS Niepruszewo 0-3 LSSG Grodzisk Wielkopolski
(wo)
Orzeł Granowo 0-3 Korona Bukowiec 6 kwietnia, 15:00
Pieczarka Wielichowo 4-5 SSG Kamieniec 6 kwietnia, 14:00
Promień Opalenica 5-0 Huragan Łomnica 5 kwietnia, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 kwietnia, 14:00
Inter Zdrój 2-2 Wicher Strzyżewo 6 kwietnia, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Dąb Bolewice 3-6 Inter Zdrój 12 kwietnia, 14:00
Wicher Strzyżewo 1-0 TS 05 Nowy Tomyśl 12 kwietnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-2 Promień Opalenica 12 kwietnia, 16:00
Huragan Łomnica 5-1 Pieczarka Wielichowo 13 kwietnia, 15:00
SSG Kamieniec 5-0 Orzeł Granowo 12 kwietnia, 16:00
Korona Bukowiec 3-0 NKS Niepruszewo
(wo)
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-2 LZS Wronczyn 13 kwietnia, 11:00
w Ptaszkowie

Kolejka 17 - 19 kwietnia

LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-0 Dąb Bolewice 19 kwietnia, 16:00
w Ptaszkowie
LZS Wronczyn 2-3 Korona Bukowiec 19 kwietnia, 16:00
NKS Niepruszewo 0-3 SSG Kamieniec
(wo)
Orzeł Granowo 2-1 Huragan Łomnica 19 kwietnia, 16:00
Pieczarka Wielichowo 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 kwietnia, 16:00
Promień Opalenica 1-3 Wicher Strzyżewo 1 maja, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3-1 Inter Zdrój 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Dąb Bolewice 0-3 TS 05 Nowy Tomyśl 27 kwietnia, 14:00
Inter Zdrój 2-3 Promień Opalenica 27 kwietnia, 11:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 1-2 Pieczarka Wielichowo 27 kwietnia, 13:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Orzeł Granowo 26 kwietnia, 16:00
Huragan Łomnica 3-0 NKS Niepruszewo
(wo)
SSG Kamieniec 3-1 LZS Wronczyn 26 kwietnia, 17:00
Korona Bukowiec 6-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Wicher Strzyżewo 1-1 Orzeł Granowo 3 maja, 17:00
Korona Bukowiec 7-2 Dąb Bolewice 4 maja, 15:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-1 SSG Kamieniec 4 maja, 11:00
w Ptaszkowie
LZS Wronczyn 3-3 Huragan Łomnica 3 maja, 14:00
NKS Niepruszewo 0-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(wo)
Pieczarka Wielichowo 4-3 Inter Zdrój 4 maja, 14:00
Promień Opalenica 2-0 TS 05 Nowy Tomyśl 3 maja, 16:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Dąb Bolewice 0-1 Promień Opalenica 11 maja, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-4 Pieczarka Wielichowo 11 maja, 14:00
Inter Zdrój 0-5 Orzeł Granowo 11 maja, 11:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 3-0 NKS Niepruszewo
(wo)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-1 LZS Wronczyn 10 maja, 16:00
Huragan Łomnica 3-4 LSSG Grodzisk Wielkopolski 14 maja, 18:00
SSG Kamieniec 2-5 Korona Bukowiec 10 maja, 17:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Wicher Strzyżewo 4-2 LZS Wronczyn 17 maja, 17:00
SSG Kamieniec 8-1 Dąb Bolewice 17 maja, 17:00
Korona Bukowiec 6-2 Huragan Łomnica 18 maja, 15:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 maja, 11:00
w Ptaszkowie
NKS Niepruszewo 0-3 Inter Zdrój
(wo)
Orzeł Granowo 3-0 TS 05 Nowy Tomyśl 18 maja, 15:00
Pieczarka Wielichowo 3-0 Promień Opalenica 18 maja, 14:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

Dąb Bolewice 0-9 Pieczarka Wielichowo 25 maja, 14:00
Promień Opalenica 1-6 Orzeł Granowo 24 maja, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3-0 NKS Niepruszewo
(wo)
Inter Zdrój 1-2 LZS Wronczyn 25 maja, 11:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 3-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 24 maja, 17:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Korona Bukowiec 24 maja, 16:00
Huragan Łomnica 1-5 SSG Kamieniec 25 maja, 15:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Wicher Strzyżewo 1-2 Korona Bukowiec 31 maja, 17:00
Huragan Łomnica 2-3 Dąb Bolewice 1 czerwca, 17:00
SSG Kamieniec 1-7 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 31 maja, 17:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-2 Inter Zdrój 1 czerwca, 11:00
w Ptaszkowie
LZS Wronczyn 4-2 TS 05 Nowy Tomyśl 1 czerwca, 14:00
NKS Niepruszewo 0-3 Promień Opalenica
(wo)
Orzeł Granowo 3-2 Pieczarka Wielichowo 1 czerwca, 11:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Dąb Bolewice 1-7 Orzeł Granowo 8 czerwca, 14:00
Pieczarka Wielichowo 3-0 NKS Niepruszewo
(wo)
Promień Opalenica 6-5 LZS Wronczyn 7 czerwca, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 4-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 8 czerwca, 14:00
Inter Zdrój 2-10 Korona Bukowiec 8 czerwca, 11:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 3-3 SSG Kamieniec 7 czerwca, 17:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8-4 Huragan Łomnica 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Wicher Strzyżewo 2-2 Huragan Łomnica 15 czerwca, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16-0 Dąb Bolewice 14 czerwca, 16:00
SSG Kamieniec 2-1 Inter Zdrój 15 czerwca, 15:00
Korona Bukowiec 9-0 TS 05 Nowy Tomyśl 15 czerwca, 15:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 7-3 Promień Opalenica 15 czerwca, 11:00
w Ptaszkowie
LZS Wronczyn 2-0 Pieczarka Wielichowo 15 czerwca, 15:00
NKS Niepruszewo 0-3 Orzeł Granowo
(wo)

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Dąb Bolewice 3-0 NKS Niepruszewo
(wo)
Orzeł Granowo 0-2 LZS Wronczyn 22 czerwca, 14:00
mecz przerwany w 30. minucie na 30 minut z powodu ulewy
Pieczarka Wielichowo 0-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 18 czerwca, 18:00
Promień Opalenica 6-7 Korona Bukowiec 21 czerwca, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-0 SSG Kamieniec 11 czerwca, 18:00
Inter Zdrój 2-1 Huragan Łomnica 22 czerwca, 14:00
w Ptaszkowie
Wicher Strzyżewo 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 czerwca, 14:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Poznań)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Poznań (zachód))

Klasa A 2013/2014 (Poznań II)

Klasa B 2013/2014 (Poznań IV)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas