[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Poznań IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tęcza Skrzynki 22 55 18 1 3 76-28 9 1 1 39-13 9 0 2 37-15 2 6 2 0 0 5-3
2.  Orzeł Rostarzewo 22 55 18 1 3 85-29 10 0 1 44-11 8 1 2 41-18 2 0 0 0 2 3-5
3.  Ogrol Sielinko 22 46 15 1 6 45-25 8 0 3 27-12 7 1 3 18-13
4.  Piast Jabłonna 22 42 13 3 6 66-34 7 2 2 29-15 6 1 4 37-19
5.  Płomień II Przyprostynia 22 41 13 2 7 55-41 8 1 2 32-13 5 1 5 23-28 2 4 1 1 0 3-2
6.  Borusja Boruja Kościelna 22 41 13 2 7 50-35 7 1 3 23-18 6 1 4 27-17 2 1 0 1 1 2-3
7.  Avia II Kamionki 22 37 12 1 9 76-38 6 0 5 41-20 6 1 4 35-18
8.  LZS Wąsowo 22 19 6 1 15 29-85 2 1 8 9-47 4 0 7 20-38
9.  Sam Jastrzębsko Stare 22 14 4 2 16 22-54 3 1 7 15-26 1 1 9 7-28 2 3 1 0 1 4-1
10.  Okoń Sapowice 22 14 4 2 16 33-82 2 1 8 17-38 2 1 8 16-44 2 3 1 0 1 1-4
11.  Błędno Nądnia 22 11 3 2 17 38-80 0 2 9 21-47 3 0 8 17-33
12.  Patria II Buk 22 11 3 2 17 16-60 1 0 10 4-30 2 2 7 12-30
Patria II Buk wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Tęcza Skrzynki    1-0 1-1 3-2 0-3 4-1 4-2 10-4 1-0 9-0 3-0* 3-0* 
 2 Orzeł Rostarzewo3-4     3-0 3-0 2-1 3-2 5-1 8-1 3-0 4-1 7-1 3-0* 
 3 Ogrol Sielinko4-2 2-3     1-0 7-1 3-1 0-2 0-1 2-0 2-0 3-2 3-0* 
 4 Piast Jabłonna4-1 5-5 0-1     5-0 0-1 2-0 2-1 2-1 3-2 3-0 3-3 
 5 Płomień II Przyprostynia0-2 2-1 2-0 1-2     2-1 2-2 3-0* 3-0 8-2 6-3 3-0* 
 6 Borusja Boruja Kościelna0-5 2-3 1-0 2-1 1-1     0-2 3-2 5-0 3-2 3-2 3-0* 
 7 Avia II Kamionki1-4 2-4 1-3 2-3 8-1 0-3     7-1 6-0 7-0 4-1 3-0* 
 8 LZS Wąsowo0-2 0-7 1-2 0-8 0-6 0-5 0-11     2-0 2-2 2-0 2-4 
 9 Sam Jastrzębsko Stare2-5 0-5 0-1 2-6 0-2 2-2 0-2 2-1     4-0 0-2 3-0* 
 10 Okoń Sapowice1-4 2-7 1-2 1-8 3-0 2-3 2-7 1-3 1-0     2-3 1-1 
 11 Błędno Nądnia0-5 2-3 2-5 4-4 2-5 0-6 1-5 2-3 3-3 2-4     3-4 
 12 Patria II Buk0-3 0-3 1-3 0-3* 0-3 1-2 2-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Tęcza Skrzynki 4-2 Avia II Kamionki 24 sierpnia, 17:00
Sam Jastrzębsko Stare 0-2 Błędno Nądnia 25 sierpnia, 13:00
Płomień II Przyprostynia 2-1 Borusja Boruja Kościelna 24 sierpnia, 15:00
w Zbąszyniu
Piast Jabłonna 2-1 LZS Wąsowo 25 sierpnia, 15:00
Patria II Buk 1-3 Ogrol Sielinko 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Rostarzewo 4-1 Okoń Sapowice 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Ogrol Sielinko 2-3 Orzeł Rostarzewo 1 września, 13:00
w Opalenicy
LZS Wąsowo 2-4 Patria II Buk 1 września, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 2-1 Piast Jabłonna 31 sierpnia, 16:00
Błędno Nądnia 2-5 Płomień II Przyprostynia 1 września, 11:00
Tęcza Skrzynki 1-0 Sam Jastrzębsko Stare 31 sierpnia, 17:00
Okoń Sapowice 2-7 Avia II Kamionki 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Sam Jastrzębsko Stare 0-2 Avia II Kamionki 10 listopada, 13:00
Płomień II Przyprostynia 0-2 Tęcza Skrzynki 7 września, 15:00
boisko w Zbąszyniu
Piast Jabłonna 3-0 Błędno Nądnia 8 września, 15:00
Patria II Buk 1-2 Borusja Boruja Kościelna 8 września, 17:00
Orzeł Rostarzewo 8-1 LZS Wąsowo 8 września, 14:00
Okoń Sapowice 1-2 Ogrol Sielinko 7 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Avia II Kamionki 1-3 Ogrol Sielinko 14 września, 11:00
w Kórniku
LZS Wąsowo 2-2 Okoń Sapowice 15 września, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 2-3 Orzeł Rostarzewo 14 września, 16:00
Błędno Nądnia 3-4 Patria II Buk 15 września, 14:00
Tęcza Skrzynki 3-2 Piast Jabłonna 14 września, 16:00
Sam Jastrzębsko Stare 0-2 Płomień II Przyprostynia 14 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Płomień II Przyprostynia 2-2 Avia II Kamionki 22 września, 12:00
w Zbąszyniu
Piast Jabłonna 2-1 Sam Jastrzębsko Stare 22 września, 15:00
Patria II Buk 0-3 Tęcza Skrzynki 22 września, 16:00
Orzeł Rostarzewo 7-1 Błędno Nądnia 22 września, 14:00
Okoń Sapowice 2-3 Borusja Boruja Kościelna 22 września, 13:00
Ogrol Sielinko 0-1 LZS Wąsowo 22 września, 13:00
w Opalenicy

Kolejka 6 - 28-29 września

Avia II Kamionki 7-1 LZS Wąsowo 29 września, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 1-0 Ogrol Sielinko 28 września, 16:00
Błędno Nądnia 2-4 Okoń Sapowice 29 września, 11:00
Tęcza Skrzynki 1-0 Orzeł Rostarzewo 28 września, 16:00
Sam Jastrzębsko Stare 3-0 Patria II Buk 28 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Płomień II Przyprostynia 1-2 Piast Jabłonna 28 września, 16:00
w Zbąszyniu

Kolejka 7 - 5-6 października

Piast Jabłonna 2-0 Avia II Kamionki 6 października, 15:00
Patria II Buk 0-3 Płomień II Przyprostynia 6 października, 16:00
Orzeł Rostarzewo 3-0 Sam Jastrzębsko Stare 6 października, 14:00
Okoń Sapowice 1-4 Tęcza Skrzynki 6 października, 13:00
Ogrol Sielinko 3-2 Błędno Nądnia 6 października, 13:00
w Opalenicy
LZS Wąsowo 0-5 Borusja Boruja Kościelna 6 października, 14:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Avia II Kamionki 0-3 Borusja Boruja Kościelna 13 października, 11:00
w Kórniku
Błędno Nądnia 2-3 LZS Wąsowo 13 października, 11:00
Tęcza Skrzynki 1-1 Ogrol Sielinko 12 października, 15:00
Sam Jastrzębsko Stare 4-0 Okoń Sapowice 12 października, 15:00
Płomień II Przyprostynia 2-1 Orzeł Rostarzewo 12 października, 16:00
w Zbąszyniu
Piast Jabłonna 3-3 Patria II Buk 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Patria II Buk 2-1 Avia II Kamionki 20 października, 15:00
Orzeł Rostarzewo 3-0 Piast Jabłonna 20 października, 14:00
Okoń Sapowice 3-0 Płomień II Przyprostynia 20 października, 13:00
Ogrol Sielinko 2-0 Sam Jastrzębsko Stare 20 października, 13:00
w Opalenicy
LZS Wąsowo 0-2 Tęcza Skrzynki 20 października, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 3-2 Błędno Nądnia 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Avia II Kamionki 4-1 Błędno Nądnia 27 października, 14:00
w Kórniku
Tęcza Skrzynki 4-1 Borusja Boruja Kościelna 26 października, 15:00
Sam Jastrzębsko Stare 2-1 LZS Wąsowo 27 października, 14:00
Płomień II Przyprostynia 2-0 Ogrol Sielinko 26 października, 15:00
w Zbąszyniu
Piast Jabłonna 3-2 Okoń Sapowice 27 października, 14:00
Patria II Buk 0-3 Orzeł Rostarzewo 27 października, 14:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Orzeł Rostarzewo 5-1 Avia II Kamionki 3 listopada, 14:00
Okoń Sapowice 1-1 Patria II Buk 3 listopada, 13:00
Ogrol Sielinko 1-0 Piast Jabłonna 3 listopada, 13:00
w Opalenicy
LZS Wąsowo 0-6 Płomień II Przyprostynia 3 listopada, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 5-0 Sam Jastrzębsko Stare 2 listopada, 14:00
Błędno Nądnia 0-5 Tęcza Skrzynki 3 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 marca

Avia II Kamionki 1-4 Tęcza Skrzynki 30 marca, 11:00
w Kórniku
Błędno Nądnia 3-3 Sam Jastrzębsko Stare 30 marca, 11:00
w Zbąszyniu
Borusja Boruja Kościelna 1-1 Płomień II Przyprostynia 29 marca, 16:00
LZS Wąsowo 0-8 Piast Jabłonna 30 marca, 16:00
Ogrol Sielinko 3-0 Patria II Buk
(wo)
Okoń Sapowice 2-7 Orzeł Rostarzewo 30 marca, 13:00

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Avia II Kamionki 7-0 Okoń Sapowice 5 kwietnia, 16:00
w Kórniku
Orzeł Rostarzewo 3-0 Ogrol Sielinko 6 kwietnia, 14:00
Patria II Buk 0-3 LZS Wąsowo
(wo)
Piast Jabłonna 0-1 Borusja Boruja Kościelna 6 kwietnia, 15:00
Płomień II Przyprostynia 6-3 Błędno Nądnia 6 kwietnia, 14:00
w Zbąszyniu
Sam Jastrzębsko Stare 2-5 Tęcza Skrzynki 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Avia II Kamionki 6-0 Sam Jastrzębsko Stare 13 kwietnia, 14:00
w Kórniku
Tęcza Skrzynki 0-3 Płomień II Przyprostynia 12 kwietnia, 16:00
Błędno Nądnia 4-4 Piast Jabłonna 13 kwietnia, 11:00
w Zbąszyniu
Borusja Boruja Kościelna 3-0 Patria II Buk
(wo)
LZS Wąsowo 0-7 Orzeł Rostarzewo 13 kwietnia, 16:00
Ogrol Sielinko 2-0 Okoń Sapowice 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Ogrol Sielinko 0-2 Avia II Kamionki 27 kwietnia, 13:00
Okoń Sapowice 1-3 LZS Wąsowo 27 kwietnia, 13:00
Orzeł Rostarzewo 3-2 Borusja Boruja Kościelna 27 kwietnia, 14:00
Patria II Buk 0-3 Błędno Nądnia
(wo)
Piast Jabłonna 4-1 Tęcza Skrzynki 27 kwietnia, 15:00
Płomień II Przyprostynia 3-0 Sam Jastrzębsko Stare 26 kwietnia, 14:00
w Zbąszyniu

Kolejka 16 - 10-11 maja

Avia II Kamionki 8-1 Płomień II Przyprostynia 11 maja, 11:00
w Kórniku
Sam Jastrzębsko Stare 2-6 Piast Jabłonna 11 maja, 16:00
Tęcza Skrzynki 3-0 Patria II Buk
(wo)
Błędno Nądnia 2-3 Orzeł Rostarzewo 11 maja, 11:00
w Zbąszyniu
Borusja Boruja Kościelna 3-2 Okoń Sapowice 10 maja, 16:00
LZS Wąsowo 1-2 Ogrol Sielinko 11 maja, 16:00

Kolejka 17 - 17-18 maja

LZS Wąsowo 0-11 Avia II Kamionki 18 maja, 16:00
Ogrol Sielinko 3-1 Borusja Boruja Kościelna 17 maja, 16:00
Okoń Sapowice 2-3 Błędno Nądnia 18 maja, 13:00
Orzeł Rostarzewo 3-4 Tęcza Skrzynki 18 maja, 14:00
Patria II Buk 0-3 Sam Jastrzębsko Stare
(wo)
Piast Jabłonna 5-0 Płomień II Przyprostynia 18 maja, 15:00

Kolejka 18 - 24-25 maja

Avia II Kamionki 2-3 Piast Jabłonna 24 maja, 15:00
w Poznaniu; na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
Płomień II Przyprostynia 3-0 Patria II Buk
(wo)
Sam Jastrzębsko Stare 0-5 Orzeł Rostarzewo 25 maja, 16:00
Tęcza Skrzynki 9-0 Okoń Sapowice 24 maja, 17:00
Błędno Nądnia 2-5 Ogrol Sielinko 25 maja, 11:00
w Zbąszyniu
Borusja Boruja Kościelna 3-2 LZS Wąsowo 24 maja, 16:00

Kolejka 19 - 31 maja-1 czerwca

Borusja Boruja Kościelna 0-2 Avia II Kamionki 31 maja, 16:00
LZS Wąsowo 2-0 Błędno Nądnia 1 czerwca, 16:00
Ogrol Sielinko 4-2 Tęcza Skrzynki 1 czerwca, 13:00
Okoń Sapowice 1-0 Sam Jastrzębsko Stare 1 czerwca, 13:00
Orzeł Rostarzewo 2-1 Płomień II Przyprostynia 1 czerwca, 14:00
Patria II Buk 0-3 Piast Jabłonna
(wo)

Kolejka 20 - 7-8 czerwca

Avia II Kamionki 3-0 Patria II Buk
(wo)
Piast Jabłonna 5-5 Orzeł Rostarzewo 8 czerwca, 15:00
Płomień II Przyprostynia 8-2 Okoń Sapowice 8 czerwca, 16:00
w Zbąszyniu
Sam Jastrzębsko Stare 0-1 Ogrol Sielinko 8 czerwca, 16:00
Tęcza Skrzynki 10-4 LZS Wąsowo 7 czerwca, 17:00
Błędno Nądnia 0-6 Borusja Boruja Kościelna 8 czerwca, 11:00
w Zbąszyniu

Kolejka 21 - 14-15 czerwca

Błędno Nądnia 1-5 Avia II Kamionki 15 czerwca, 11:00
w Zbąszyniu
Borusja Boruja Kościelna 0-5 Tęcza Skrzynki 14 czerwca, 16:00
LZS Wąsowo 2-0 Sam Jastrzębsko Stare 15 czerwca, 16:00
Ogrol Sielinko 7-1 Płomień II Przyprostynia 15 czerwca, 13:00
Okoń Sapowice 1-8 Piast Jabłonna 15 czerwca, 13:00
Orzeł Rostarzewo 3-0 Patria II Buk
(wo)

Kolejka 22 - 21-22 czerwca

Avia II Kamionki 2-4 Orzeł Rostarzewo 22 czerwca, 16:00
w Kórniku
Patria II Buk 0-3 Okoń Sapowice
(wo)
Piast Jabłonna 0-1 Ogrol Sielinko 22 czerwca, 16:00
Płomień II Przyprostynia 3-0 LZS Wąsowo 22 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sam Jastrzębsko Stare 2-2 Borusja Boruja Kościelna 22 czerwca, 16:00
Tęcza Skrzynki 3-0 Błędno Nądnia 22 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Klasa A 2013/2014 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas