[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Poznań (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pelikan Niechanowo 26 74 24 2 0 102-22 12 1 0 53-10 12 1 0 49-12
2.  Kotwica Kórnik 26 59 18 5 3 69-23 9 3 1 36-10 9 2 2 33-13
3.  Vitcovia Witkowo 26 55 17 4 5 68-22 9 2 2 32-10 8 2 3 36-12
4.  Kłos Zaniemyśl 26 54 17 3 6 61-40 9 1 3 34-26 8 2 3 27-14
5.  Wełna Rogoźno 26 53 17 2 7 65-35 9 1 3 31-12 8 1 4 34-23
6.  Stella Luboń 26 38 11 5 10 36-38 8 1 4 25-15 3 4 6 11-23
7.  Piast Kobylnica 26 36 11 3 12 40-43 7 2 4 24-18 4 1 8 16-25
8.  TPS Winogrady (Poznań) 26 35 11 2 13 53-51 4 2 7 25-23 7 0 6 28-28
9.  Polonia Poznań 26 31 10 1 15 38-62 6 1 6 22-26 4 0 9 16-36
10.  Suchary Suchy Las 26 29 9 2 15 37-60 4 1 8 20-33 5 1 7 17-27
11.  KS Łopuchowo 26 27 8 3 15 39-75 5 2 6 20-33 3 1 9 19-42 2 4 1 1 0 7-5
12.  Warta Śrem 26 27 8 3 15 43-49 5 1 7 24-22 3 2 8 19-27 2 1 0 1 1 5-7
13.  Las Puszczykowo 26 10 3 1 22 22-80 2 0 11 13-40 1 1 11 9-40
14.  Lechita Kłecko 26 0 0 0 26 6-79 0 0 13 5-37 0 0 13 1-42
Lechita Kłecko wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pelikan Niechanowo    1-0 1-1 3-1 4-2 6-0 1-0 4-2 11-2 4-0 7-1 2-1 6-0 3-0* 
 2 Kotwica Kórnik1-1     2-0 0-0 0-2 2-2 2-1 3-1 4-0 2-1 6-1 4-0 3-1 7-0 
 3 Vitcovia Witkowo0-2 1-1     0-2 2-0 3-0 3-1 2-1 2-0 0-0 2-1 4-0 7-1 6-1 
 4 Kłos Zaniemyśl2-8 0-5 5-3     2-2 3-1 5-1 3-4 2-0 1-0 2-1 3-1 3-0 3-0* 
 5 Wełna Rogoźno3-4 0-1 1-1 2-0     2-0 3-0 4-1 2-0 5-0 0-1 3-2 3-2 3-0* 
 6 Stella Luboń1-2 4-3 0-1 2-1 3-2     0-0 1-2 3-1 1-2 2-1 1-0 4-0 3-0* 
 7 Piast Kobylnica1-4 1-2 1-0 1-3 4-3 1-1     3-1 3-0* 1-3 3-0 1-1 2-0 2-0 
 8 TPS Winogrady (Poznań)1-2 0-1 0-3 0-3* 2-3 0-0 0-1     2-0 2-4 10-3 2-2 3-1 3-0* 
 9 Polonia Poznań1-3 0-6 0-6 0-0 2-3 3-2 3-1 0-1     3-1 2-0 2-3 4-0 2-0 
 10 Suchary Suchy Las0-8 0-1 0-5 1-2 3-5 0-2 3-1 2-3 2-3     4-2 1-0 1-1 3-0* 
 11 KS Łopuchowo0-5 3-3 1-4 1-5 0-2 1-1 3-2 1-3 3-1 0-4     4-2 2-1 1-0 
 12 Warta Śrem1-2 1-2 0-4 1-3 1-2 2-0 0-1 2-1 2-3 6-0 3-3     2-1 3-0* 
 13 Las Puszczykowo1-6 2-5 1-5 1-3 0-3 0-1 2-4 0-4 0-3 2-1 1-2 0-3     3-0* 
 14 Lechita Kłecko0-2 0-3* 0-3* 2-4 0-5 0-1 0-3* 3-4 0-3* 0-1 0-3* 0-4 0-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Kłos Zaniemyśl 3-0 Las Puszczykowo 17 sierpnia, 16:00
Lechita Kłecko 0-4 Warta Śrem 17 sierpnia, 16:00
Suchary Suchy Las 0-5 Vitcovia Witkowo 17 sierpnia, 16:00
KS Łopuchowo 0-2 Wełna Rogoźno 17 sierpnia, 16:00
Stella Luboń 4-3 Kotwica Kórnik 18 sierpnia, 17:00
Polonia Poznań 0-1 TPS Winogrady (Poznań) 18 sierpnia, 11:00
Pelikan Niechanowo 1-0 Piast Kobylnica 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Las Puszczykowo 2-4 Piast Kobylnica 24 sierpnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Pelikan Niechanowo 24 sierpnia, 15:00
Kotwica Kórnik 4-0 Polonia Poznań 24 sierpnia, 16:00
Wełna Rogoźno 2-0 Stella Luboń 24 sierpnia, 16:00
Vitcovia Witkowo 2-1 KS Łopuchowo 24 sierpnia, 16:00
Warta Śrem 6-0 Suchary Suchy Las 24 sierpnia, 17:00
Lechita Kłecko 2-4 Kłos Zaniemyśl 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Lechita Kłecko 0-1 Las Puszczykowo 31 sierpnia, 16:00
Suchary Suchy Las 1-2 Kłos Zaniemyśl 31 sierpnia, 16:00
KS Łopuchowo 4-2 Warta Śrem 31 sierpnia, 16:00
Stella Luboń 0-1 Vitcovia Witkowo 31 sierpnia, 17:00
Polonia Poznań 2-3 Wełna Rogoźno 1 września, 11:00
Pelikan Niechanowo 1-0 Kotwica Kórnik 1 września, 15:00
Piast Kobylnica 3-1 TPS Winogrady (Poznań) 1 września, 13:00
w Gruszczynie

Kolejka 4 - 7-8 września

Las Puszczykowo 0-4 TPS Winogrady (Poznań) 7 września, 16:00
Kotwica Kórnik 2-1 Piast Kobylnica 7 września, 16:00
Wełna Rogoźno 3-4 Pelikan Niechanowo 7 września, 16:00
Vitcovia Witkowo 2-0 Polonia Poznań 7 września, 16:00
Warta Śrem 2-0 Stella Luboń 7 września, 17:00
Kłos Zaniemyśl 2-1 KS Łopuchowo 7 września, 16:00
Lechita Kłecko 0-1 Suchary Suchy Las 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Suchary Suchy Las 1-1 Las Puszczykowo 14 września, 16:00
KS Łopuchowo 1-0 Lechita Kłecko 14 września, 16:00
Stella Luboń 2-1 Kłos Zaniemyśl 14 września, 16:00
Polonia Poznań 2-3 Warta Śrem 15 września, 11:00
Pelikan Niechanowo 1-1 Vitcovia Witkowo 15 września, 15:00
Piast Kobylnica 4-3 Wełna Rogoźno 15 września, 13:00
w Gruszczynie
TPS Winogrady (Poznań) 0-1 Kotwica Kórnik 14 września, 15:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Las Puszczykowo 2-5 Kotwica Kórnik 21 września, 16:00
Wełna Rogoźno 4-1 TPS Winogrady (Poznań) 21 września, 16:00
Vitcovia Witkowo 3-1 Piast Kobylnica 21 września, 16:00
Warta Śrem 1-2 Pelikan Niechanowo 21 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 2-0 Polonia Poznań 21 września, 16:00
Lechita Kłecko 0-1 Stella Luboń 21 września, 16:00
Suchary Suchy Las 4-2 KS Łopuchowo 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

KS Łopuchowo 2-1 Las Puszczykowo 28 września, 16:00
Stella Luboń 1-2 Suchary Suchy Las 28 września, 16:00
Polonia Poznań 2-0 Lechita Kłecko 29 września, 11:00
Pelikan Niechanowo 3-1 Kłos Zaniemyśl 29 września, 15:00
Piast Kobylnica 1-1 Warta Śrem 29 września, 13:00
w Gruszczynie
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 Vitcovia Witkowo 28 września, 15:00
Kotwica Kórnik 0-2 Wełna Rogoźno 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Las Puszczykowo 0-3 Wełna Rogoźno 5 października, 16:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Kotwica Kórnik 5 października, 16:00
Warta Śrem 2-1 TPS Winogrady (Poznań) 5 października, 16:00
Kłos Zaniemyśl 5-1 Piast Kobylnica 5 października, 16:00
Lechita Kłecko 0-2 Pelikan Niechanowo 5 października, 16:00
Suchary Suchy Las 2-3 Polonia Poznań 5 października, 16:00
KS Łopuchowo 1-1 Stella Luboń 5 października, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Stella Luboń 4-0 Las Puszczykowo 12 października, 15:00
Polonia Poznań 2-0 KS Łopuchowo 13 października, 11:00
Pelikan Niechanowo 4-0 Suchary Suchy Las 13 października, 15:00
Piast Kobylnica 2-0 Lechita Kłecko 13 października, 13:00
w Gruszczynie
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 Kłos Zaniemyśl 16 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kotwica Kórnik 4-0 Warta Śrem 12 października, 15:00
Wełna Rogoźno 1-1 Vitcovia Witkowo 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Las Puszczykowo 1-5 Vitcovia Witkowo 19 października, 15:00
Warta Śrem 1-2 Wełna Rogoźno 19 października, 15:00
Kłos Zaniemyśl 0-5 Kotwica Kórnik 19 października, 15:00
Lechita Kłecko 3-4 TPS Winogrady (Poznań) 19 października, 15:00
Suchary Suchy Las 3-1 Piast Kobylnica 19 października, 15:00
KS Łopuchowo 0-5 Pelikan Niechanowo 19 października, 15:00
Stella Luboń 3-1 Polonia Poznań 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Polonia Poznań 4-0 Las Puszczykowo 27 października, 11:00
Pelikan Niechanowo 6-0 Stella Luboń 27 października, 14:00
Piast Kobylnica 3-0 KS Łopuchowo 27 października, 13:00
w Gruszczynie
TPS Winogrady (Poznań) 2-4 Suchary Suchy Las 26 października, 15:00
Kotwica Kórnik 7-0 Lechita Kłecko 26 października, 15:00
Wełna Rogoźno 2-0 Kłos Zaniemyśl 26 października, 15:00
Vitcovia Witkowo 4-0 Warta Śrem 26 października, 15:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Las Puszczykowo 0-3 Warta Śrem 2 listopada, 14:00
Kłos Zaniemyśl 5-3 Vitcovia Witkowo 2 listopada, 14:00
Lechita Kłecko 0-5 Wełna Rogoźno 2 listopada, 14:00
Suchary Suchy Las 0-1 Kotwica Kórnik 2 listopada, 14:00
KS Łopuchowo 1-3 TPS Winogrady (Poznań) 2 listopada, 14:00
Stella Luboń 0-0 Piast Kobylnica 2 listopada, 14:00
Polonia Poznań 1-3 Pelikan Niechanowo 3 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pelikan Niechanowo 6-0 Las Puszczykowo 10 listopada, 13:00
Piast Kobylnica 3-0 Polonia Poznań 10 listopada, 11:00
(wo)
w Gruszczynie; na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
TPS Winogrady (Poznań) 0-0 Stella Luboń 9 listopada, 11:00
Kotwica Kórnik 6-1 KS Łopuchowo 9 listopada, 14:00
Wełna Rogoźno 5-0 Suchary Suchy Las 9 listopada, 14:00
Vitcovia Witkowo 6-1 Lechita Kłecko 9 listopada, 14:00
Warta Śrem 1-3 Kłos Zaniemyśl 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Las Puszczykowo 1-3 Kłos Zaniemyśl 29 marca, 16:00
Warta Śrem 3-0 Lechita Kłecko
(wo)
Vitcovia Witkowo 0-0 Suchary Suchy Las 29 marca, 16:00
Wełna Rogoźno 0-1 KS Łopuchowo 29 marca, 16:00
Kotwica Kórnik 2-2 Stella Luboń 29 marca, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-0 Polonia Poznań 29 marca, 15:00
Piast Kobylnica 1-4 Pelikan Niechanowo 30 marca, 13:00
w Gruszczynie

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Kłos Zaniemyśl 3-0 Lechita Kłecko
(wo)
Piast Kobylnica 2-0 Las Puszczykowo 6 kwietnia, 13:00
Pelikan Niechanowo 4-2 TPS Winogrady (Poznań) 6 kwietnia, 15:00
Polonia Poznań 0-6 Kotwica Kórnik 6 kwietnia, 11:00
Stella Luboń 3-2 Wełna Rogoźno 5 kwietnia, 16:00
KS Łopuchowo 1-4 Vitcovia Witkowo 6 kwietnia, 15:00
Suchary Suchy Las 1-0 Warta Śrem 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Las Puszczykowo 3-0 Lechita Kłecko
(wo)
Kłos Zaniemyśl 1-0 Suchary Suchy Las 12 kwietnia, 16:00
Warta Śrem 3-3 KS Łopuchowo 12 kwietnia, 16:00
Vitcovia Witkowo 3-0 Stella Luboń 12 kwietnia, 16:00
Wełna Rogoźno 2-0 Polonia Poznań 12 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 1-1 Pelikan Niechanowo 12 kwietnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-1 Piast Kobylnica 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

TPS Winogrady (Poznań) 3-1 Las Puszczykowo 16 kwietnia, 17:30
Piast Kobylnica 1-2 Kotwica Kórnik 19 kwietnia, 16:00
w Gruszczynie
Pelikan Niechanowo 4-2 Wełna Rogoźno 19 kwietnia, 16:00
Polonia Poznań 0-6 Vitcovia Witkowo 19 kwietnia, 16:00
Stella Luboń 1-0 Warta Śrem 19 kwietnia, 16:00
KS Łopuchowo 1-5 Kłos Zaniemyśl 19 kwietnia, 16:00
Suchary Suchy Las 3-0 Lechita Kłecko
(wo)

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Las Puszczykowo 2-1 Suchary Suchy Las 26 kwietnia, 16:00
Lechita Kłecko 0-3 KS Łopuchowo
(wo)
Kłos Zaniemyśl 3-1 Stella Luboń 26 kwietnia, 16:00
Warta Śrem 2-3 Polonia Poznań 26 kwietnia, 17:00
Vitcovia Witkowo 0-2 Pelikan Niechanowo 7 maja, 17:00
Wełna Rogoźno 3-0 Piast Kobylnica 26 kwietnia, 14:00
Kotwica Kórnik 3-1 TPS Winogrady (Poznań) 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Kotwica Kórnik 3-1 Las Puszczykowo 3 maja, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-3 Wełna Rogoźno 30 kwietnia, 17:30
Piast Kobylnica 1-0 Vitcovia Witkowo 4 maja, 13:00
w Gruszczynie
Pelikan Niechanowo 2-1 Warta Śrem 4 maja, 15:00
Polonia Poznań 0-0 Kłos Zaniemyśl 4 maja, 11:00
Stella Luboń 3-0 Lechita Kłecko
(wo)
KS Łopuchowo 0-4 Suchary Suchy Las 3 maja, 16:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Las Puszczykowo 1-2 KS Łopuchowo 10 maja, 16:00
Suchary Suchy Las 0-2 Stella Luboń 10 maja, 16:00
Lechita Kłecko 0-3 Polonia Poznań
(wo)
Kłos Zaniemyśl 2-8 Pelikan Niechanowo 10 maja, 16:00
Warta Śrem 0-1 Piast Kobylnica 11 maja, 16:00
Vitcovia Witkowo 2-1 TPS Winogrady (Poznań) 10 maja, 14:00
Wełna Rogoźno 0-1 Kotwica Kórnik 10 maja, 16:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Wełna Rogoźno 3-2 Las Puszczykowo 17 maja, 16:00
Kotwica Kórnik 2-0 Vitcovia Witkowo 17 maja, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Warta Śrem 17 maja, 15:00
Piast Kobylnica 1-3 Kłos Zaniemyśl 18 maja, 13:00
w Gruszczynie
Pelikan Niechanowo 3-0 Lechita Kłecko
(wo)
Polonia Poznań 3-1 Suchary Suchy Las 18 maja, 11:00
Stella Luboń 2-1 KS Łopuchowo 17 maja, 17:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

Las Puszczykowo 0-1 Stella Luboń 24 maja, 16:00
KS Łopuchowo 3-1 Polonia Poznań 24 maja, 16:00
Suchary Suchy Las 0-8 Pelikan Niechanowo 24 maja, 16:00
Lechita Kłecko 0-3 Piast Kobylnica
(wo)
Kłos Zaniemyśl 3-4 TPS Winogrady (Poznań) 24 maja, 13:00
Warta Śrem 1-2 Kotwica Kórnik 21 maja, 18:00
Vitcovia Witkowo 2-0 Wełna Rogoźno 24 maja, 16:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Vitcovia Witkowo 7-1 Las Puszczykowo 31 maja, 16:00
Wełna Rogoźno 3-2 Warta Śrem 30 maja, 18:00
Kotwica Kórnik 0-0 Kłos Zaniemyśl 31 maja, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-0 Lechita Kłecko
(wo)
Piast Kobylnica 1-3 Suchary Suchy Las 31 maja, 17:00
w Gruszczynie
Pelikan Niechanowo 7-1 KS Łopuchowo 1 czerwca, 15:00
Polonia Poznań 3-2 Stella Luboń 1 czerwca, 11:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Las Puszczykowo 0-3 Polonia Poznań 7 czerwca, 14:00
Stella Luboń 1-2 Pelikan Niechanowo 7 czerwca, 17:00
KS Łopuchowo 3-2 Piast Kobylnica 7 czerwca, 16:00
Suchary Suchy Las 2-3 TPS Winogrady (Poznań) 7 czerwca, 16:00
Lechita Kłecko 0-3 Kotwica Kórnik
(wo)
Kłos Zaniemyśl 2-2 Wełna Rogoźno 7 czerwca, 16:00
Warta Śrem 0-4 Vitcovia Witkowo 4 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Warta Śrem 2-1 Las Puszczykowo 14 czerwca, 16:00
Vitcovia Witkowo 0-2 Kłos Zaniemyśl 13 czerwca, 18:00
Wełna Rogoźno 3-0 Lechita Kłecko
(wo)
Kotwica Kórnik 2-1 Suchary Suchy Las 14 czerwca, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 10-3 KS Łopuchowo 14 czerwca, 16:00
Piast Kobylnica 1-1 Stella Luboń 14 czerwca, 16:00
w Gruszczynie
Pelikan Niechanowo 11-2 Polonia Poznań 14 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Las Puszczykowo 1-6 Pelikan Niechanowo 21 czerwca, 16:00
Polonia Poznań 3-1 Piast Kobylnica 21 czerwca, 16:00
Stella Luboń 1-2 TPS Winogrady (Poznań) 21 czerwca, 16:00
KS Łopuchowo 3-3 Kotwica Kórnik 21 czerwca, 16:00
Suchary Suchy Las 3-5 Wełna Rogoźno 20 czerwca, 18:30
Lechita Kłecko 0-3 Vitcovia Witkowo
(wo)
Kłos Zaniemyśl 3-1 Warta Śrem 21 czerwca, 16:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2013/2014 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2013/2014 (Piła)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Poznań (zachód))

Klasa A 2013/2014 (Poznań I)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas