[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Concordia Murowana Goślina 26 65 21 2 3 93-18 13 0 0 54-6 8 2 3 39-12
2.  Wiara Lecha Poznań 26 59 19 2 5 81-27 11 1 1 51-11 8 1 4 30-16
3.  KS Gniezno 26 56 18 2 6 68-32 10 1 2 32-13 8 1 4 36-19
4.  Orkan Jarosławiec 26 53 17 2 7 89-47 10 0 3 59-19 7 2 4 30-28
5.  Polonia II Środa Wielkopolska 26 44 14 2 10 92-46 9 0 4 57-17 5 2 6 35-29
6.  Przemysław Poznań 26 41 12 5 9 69-53 7 4 2 45-26 5 1 7 24-27
7.  Maratończyk Brzeźno 26 35 10 5 11 56-54 7 2 4 39-27 3 3 7 17-27
8.  Czarni Czerniejewo 26 33 9 6 11 47-41 6 2 5 23-13 3 4 6 24-28
9.  LKS Kicin 26 29 8 5 13 39-62 4 3 6 18-24 4 2 7 21-38
10.  Pogoń Książ Wielkopolski 26 28 8 4 14 44-60 4 2 7 22-24 4 2 7 22-36
11.  Zawisza Dolsk 26 27 6 9 11 50-70 4 6 3 30-25 2 3 8 20-45
12.  SKS 13 Poznań 26 25 8 1 17 40-86 5 1 7 24-38 3 0 10 16-48
13.  Poznań FC 26 22 5 7 14 34-89 2 4 7 14-37 3 3 7 20-52
14.  Orkan Działyń 26 3 1 0 25 18-135 1 0 12 14-58 0 0 13 4-77
Orkan Działyń został wycofany z rozgrywek po 24. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Concordia Murowana Goślina    2-1 2-1 6-0 3-0 3-1 7-0 3-1 6-1 8-0 2-0 1-0 4-1 7-0 
 2 Wiara Lecha Poznań0-1     2-2 4-2 4-2 2-1 1-0 3-0 4-0 5-0 4-2 6-1 7-0 9-0 
 3 KS Gniezno2-1 2-1     1-2 3-1 2-1 2-1 2-0 3-0* 2-2 7-2 1-0 1-2 4-0 
 4 Orkan Jarosławiec2-0 2-4 3-2     4-0 7-1 2-1 3-6 5-0 0-3 5-1 6-1 10-0 10-0 
 5 Polonia II Środa Wielkopolska1-0 4-0 3-1 1-2     1-2 4-1 2-1 2-3 2-1 11-1 2-3 7-0 17-2 
 6 Przemysław Poznań3-3 1-2 1-7 6-2 5-1     3-1 2-2 6-1 3-2 1-1 8-1 3-3 3-0* 
 7 Maratończyk Brzeźno1-4 0-4 0-5 3-0* 3-0 3-6     1-1 6-2 5-1 2-2 6-0 6-2 3-0* 
 8 Czarni Czerniejewo0-3* 1-1 0-1 0-1 1-2 2-1 1-1     1-0 3-0 2-3 4-0 5-0 3-0* 
 9 LKS Kicin1-5 0-2 0-1 1-3 1-1 1-0 0-3 1-3     0-0 3-2 2-1 2-2 6-1 
 10 Pogoń Książ Wielkopolski1-1 0-1 2-4 1-1 1-2 1-2 4-2 4-2 0-4     4-0 0-3* 1-2 3-0* 
 11 Zawisza Dolsk0-3 1-4 4-1 0-0 3-3 2-2 1-1 2-1 3-3 2-3     6-2 2-2 4-0 
 12 SKS 13 Poznań0-6 3-1 1-7 3-4 0-5 0-4 0-2 1-1 2-4 4-2 2-0     2-1 6-1 
 13 Poznań FC1-9 0-4 0-1 1-7 1-8 0-1 2-2 2-2 0-0 0-1 1-1 4-1     2-0 
 14 Orkan Działyń0-3* 0-5 1-3 1-6 0-10 3-2 0-2 2-4 0-3* 2-7 1-5 2-3 2-5     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Zawisza Dolsk 3-3 Polonia II Środa Wielkopolska 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-4 KS Gniezno 17 sierpnia, 17:00
Przemysław Poznań 3-3 Poznań FC 18 sierpnia, 18:00
Concordia Murowana Goślina 6-1 LKS Kicin 17 sierpnia, 17:00
Czarni Czerniejewo 1-1 Maratończyk Brzeźno 18 sierpnia, 14:00
SKS 13 Poznań 6-1 Orkan Działyń 4 września, 19:30
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 10:00) przełożony
Wiara Lecha Poznań 4-2 Orkan Jarosławiec 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Polonia II Środa Wielkopolska 1-2 Orkan Jarosławiec 25 sierpnia, 11:00
Orkan Działyń 0-5 Wiara Lecha Poznań 25 sierpnia, 12:00
Maratończyk Brzeźno 6-0 SKS 13 Poznań 25 sierpnia, 14:00
LKS Kicin 1-3 Czarni Czerniejewo 24 sierpnia, 15:00
Poznań FC 1-9 Concordia Murowana Goślina 25 sierpnia, 12:00
KS Gniezno 2-1 Przemysław Poznań 24 sierpnia, 16:00
Zawisza Dolsk 2-3 Pogoń Książ Wielkopolski 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pogoń Książ Wielkopolski 1-2 Polonia II Środa Wielkopolska 31 sierpnia, 17:00
Przemysław Poznań 1-1 Zawisza Dolsk 31 sierpnia, 16:00
Concordia Murowana Goślina 2-1 KS Gniezno 31 sierpnia, 17:00
SKS 13 Poznań 2-4 LKS Kicin 1 września, 10:00
Wiara Lecha Poznań 1-0 Maratończyk Brzeźno 31 sierpnia, 19:00
Orkan Jarosławiec 10-0 Orkan Działyń 1 września, 14:00
Poznań FC 2-2 Czarni Czerniejewo 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Polonia II Środa Wielkopolska 17-2 Orkan Działyń 8 września, 11:00
Maratończyk Brzeźno 3-0 Orkan Jarosławiec 8 września, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
LKS Kicin 0-2 Wiara Lecha Poznań 7 września, 15:00
Poznań FC 4-1 SKS 13 Poznań 8 września, 10:00
KS Gniezno 2-0 Czarni Czerniejewo 7 września, 16:00
Zawisza Dolsk 0-3 Concordia Murowana Goślina 7 września, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-2 Przemysław Poznań 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Przemysław Poznań 5-1 Polonia II Środa Wielkopolska 14 września, 16:00
Concordia Murowana Goślina 8-0 Pogoń Książ Wielkopolski 14 września, 16:00
Czarni Czerniejewo 2-3 Zawisza Dolsk 15 września, 14:00
SKS 13 Poznań 1-7 KS Gniezno 15 września, 10:00
Wiara Lecha Poznań 7-0 Poznań FC 15 września, 13:00
Orkan Jarosławiec 5-0 LKS Kicin 15 września, 14:00
Orkan Działyń 0-2 Maratończyk Brzeźno 15 września, 12:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Polonia II Środa Wielkopolska 4-1 Maratończyk Brzeźno 22 września, 11:00
LKS Kicin 6-1 Orkan Działyń 21 września, 15:00
Poznań FC 1-7 Orkan Jarosławiec 22 września, 16:00
KS Gniezno 2-1 Wiara Lecha Poznań 21 września, 16:00
Zawisza Dolsk 6-2 SKS 13 Poznań 21 września, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 4-2 Czarni Czerniejewo 21 września, 16:00
Przemysław Poznań 3-3 Concordia Murowana Goślina 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Concordia Murowana Goślina 3-0 Polonia II Środa Wielkopolska 28 września, 16:00
Czarni Czerniejewo 2-1 Przemysław Poznań 29 września, 14:00
SKS 13 Poznań 4-2 Pogoń Książ Wielkopolski 29 września, 10:00
Wiara Lecha Poznań 4-2 Zawisza Dolsk 29 września, 13:00
Orkan Jarosławiec 3-2 KS Gniezno 29 września, 14:00
Orkan Działyń 2-5 Poznań FC 29 września, 12:00
Maratończyk Brzeźno 6-2 LKS Kicin 29 września, 14:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Polonia II Środa Wielkopolska 2-3 LKS Kicin 6 października, 11:00
Poznań FC 2-2 Maratończyk Brzeźno 6 października, 12:00
KS Gniezno 4-0 Orkan Działyń 5 października, 16:00
Zawisza Dolsk 0-0 Orkan Jarosławiec 5 października, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-1 Wiara Lecha Poznań 5 października, 16:00
Przemysław Poznań 8-1 SKS 13 Poznań 5 października, 16:00
Concordia Murowana Goślina 3-1 Czarni Czerniejewo 5 października, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Czarni Czerniejewo 1-2 Polonia II Środa Wielkopolska 13 października, 14:00
SKS 13 Poznań 0-6 Concordia Murowana Goślina 13 października, 10:00
Wiara Lecha Poznań 2-1 Przemysław Poznań 12 października, 19:30
Orkan Jarosławiec 0-3 Pogoń Książ Wielkopolski 13 października, 14:00
Orkan Działyń 1-5 Zawisza Dolsk 13 października, 12:00
Maratończyk Brzeźno 0-5 KS Gniezno 13 października, 14:00
LKS Kicin 2-2 Poznań FC 13 października, 13:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Polonia II Środa Wielkopolska 7-0 Poznań FC 20 października, 11:00
KS Gniezno 3-0 LKS Kicin 19 października, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zawisza Dolsk 1-1 Maratończyk Brzeźno 19 października, 15:30
Pogoń Książ Wielkopolski 3-0 Orkan Działyń 19 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Przemysław Poznań 6-2 Orkan Jarosławiec 19 października, 16:00
Concordia Murowana Goślina 2-1 Wiara Lecha Poznań 20 października, 15:00
Czarni Czerniejewo 4-0 SKS 13 Poznań 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

SKS 13 Poznań 0-5 Polonia II Środa Wielkopolska 27 października, 10:00
Wiara Lecha Poznań 3-0 Czarni Czerniejewo 27 października, 13:00
Orkan Jarosławiec 2-0 Concordia Murowana Goślina 27 października, 14:00
Orkan Działyń 3-2 Przemysław Poznań 27 października, 12:00
Maratończyk Brzeźno 5-1 Pogoń Książ Wielkopolski 27 października, 14:00
LKS Kicin 3-2 Zawisza Dolsk 26 października, 15:00
Poznań FC 0-1 KS Gniezno 27 października, 12:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Polonia II Środa Wielkopolska 3-1 KS Gniezno 3 listopada, 11:00
Zawisza Dolsk 2-2 Poznań FC 2 listopada, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-4 LKS Kicin 2 listopada, 14:00
Przemysław Poznań 3-1 Maratończyk Brzeźno 2 listopada, 14:00
Concordia Murowana Goślina 7-0 Orkan Działyń 2 listopada, 14:00
Czarni Czerniejewo 0-1 Orkan Jarosławiec 3 listopada, 11:00
SKS 13 Poznań 3-1 Wiara Lecha Poznań 3 listopada, 10:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Wiara Lecha Poznań 4-2 Polonia II Środa Wielkopolska 10 listopada, 13:00
Orkan Jarosławiec 6-1 SKS 13 Poznań 10 listopada, 14:00
Orkan Działyń 2-4 Czarni Czerniejewo 10 listopada, 12:00
Maratończyk Brzeźno 1-4 Concordia Murowana Goślina 10 listopada, 14:00
LKS Kicin 1-0 Przemysław Poznań 9 listopada, 14:00
KS Gniezno 7-2 Zawisza Dolsk 10 listopada, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-2 Poznań FC 17 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Polonia II Środa Wielkopolska 11-1 Zawisza Dolsk 30 marca, 16:00
KS Gniezno 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski 30 marca, 14:00
Poznań FC 0-1 Przemysław Poznań 30 marca, 12:00
LKS Kicin 1-5 Concordia Murowana Goślina 30 marca, 11:00
Maratończyk Brzeźno 1-1 Czarni Czerniejewo 30 marca, 14:00
Orkan Działyń 2-3 SKS 13 Poznań 30 marca, 12:00
Orkan Jarosławiec 2-4 Wiara Lecha Poznań 30 marca, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Orkan Jarosławiec 4-0 Polonia II Środa Wielkopolska 6 kwietnia, 14:00
Wiara Lecha Poznań 9-0 Orkan Działyń 6 kwietnia, 15:30
SKS 13 Poznań 0-2 Maratończyk Brzeźno 6 kwietnia, 12:00
Czarni Czerniejewo 1-0 LKS Kicin 6 kwietnia, 14:00
Concordia Murowana Goślina 4-1 Poznań FC 5 kwietnia, 16:00
Przemysław Poznań 1-7 KS Gniezno 5 kwietnia, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 4-0 Zawisza Dolsk 5 kwietnia, 13:30

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Czarni Czerniejewo 5-0 Poznań FC 13 kwietnia, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-1 Pogoń Książ Wielkopolski 13 kwietnia, 16:00
Zawisza Dolsk 2-2 Przemysław Poznań 12 kwietnia, 17:00
KS Gniezno 2-1 Concordia Murowana Goślina 1 maja, 11:00
LKS Kicin 2-1 SKS 13 Poznań 12 kwietnia, 15:00
Maratończyk Brzeźno 0-4 Wiara Lecha Poznań 12 kwietnia, 16:00
Orkan Działyń 1-6 Orkan Jarosławiec 13 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Orkan Działyń 0-10 Polonia II Środa Wielkopolska 19 kwietnia, 16:00
Orkan Jarosławiec 2-1 Maratończyk Brzeźno 19 kwietnia, 16:00
Wiara Lecha Poznań 4-0 LKS Kicin 19 kwietnia, 12:30
SKS 13 Poznań 2-1 Poznań FC 23 kwietnia, 19:30
Czarni Czerniejewo 0-1 KS Gniezno 19 kwietnia, 16:00
Concordia Murowana Goślina 2-0 Zawisza Dolsk 19 kwietnia, 16:00
Przemysław Poznań 3-2 Pogoń Książ Wielkopolski 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Polonia II Środa Wielkopolska 1-2 Przemysław Poznań 27 kwietnia, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Concordia Murowana Goślina 26 kwietnia, 17:00
Zawisza Dolsk 2-1 Czarni Czerniejewo 26 kwietnia, 17:00
KS Gniezno 1-0 SKS 13 Poznań 27 kwietnia, 14:00
Poznań FC 0-4 Wiara Lecha Poznań 27 kwietnia, 12:00
LKS Kicin 1-3 Orkan Jarosławiec 26 kwietnia, 15:00
Maratończyk Brzeźno 3-0 Orkan Działyń 27 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 19 - 3-4 maja

Maratończyk Brzeźno 3-0 Polonia II Środa Wielkopolska 4 maja, 14:00
Orkan Działyń 0-3 LKS Kicin
(wo)
w pierwotnym terminie (4 maja, 12:00) odwołany / gospodarze zostali wycofani przed drugim terminem meczu (19 czerwca, 12:00)
Orkan Jarosławiec 10-0 Poznań FC 4 maja, 14:00
Wiara Lecha Poznań 2-2 KS Gniezno 4 maja, 15:30
SKS 13 Poznań 2-0 Zawisza Dolsk 4 maja, 12:00
Czarni Czerniejewo 3-0 Pogoń Książ Wielkopolski 4 maja, 14:00
Concordia Murowana Goślina 3-1 Przemysław Poznań 14 maja, 18:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Polonia II Środa Wielkopolska 1-0 Concordia Murowana Goślina 11 maja, 11:00
Przemysław Poznań 2-2 Czarni Czerniejewo 10 maja, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-3 SKS 13 Poznań 10 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zawisza Dolsk 1-4 Wiara Lecha Poznań 10 maja, 16:00
KS Gniezno 1-2 Orkan Jarosławiec 11 maja, 14:00
Poznań FC 2-0 Orkan Działyń 11 maja, 12:00
LKS Kicin 0-3 Maratończyk Brzeźno 10 maja, 15:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

LKS Kicin 1-1 Polonia II Środa Wielkopolska 17 maja, 15:00
Maratończyk Brzeźno 6-2 Poznań FC 18 maja, 14:00
Orkan Działyń 1-3 KS Gniezno 18 maja, 12:00
Orkan Jarosławiec 5-1 Zawisza Dolsk 18 maja, 14:00
Wiara Lecha Poznań 5-0 Pogoń Książ Wielkopolski 18 maja, 15:30
SKS 13 Poznań 0-4 Przemysław Poznań 18 maja, 12:00
Czarni Czerniejewo 0-3 Concordia Murowana Goślina 17 maja, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 29. minucie przy stanie 0-0

Kolejka 22 - 24-25 maja

Polonia II Środa Wielkopolska 2-1 Czarni Czerniejewo 25 maja, 16:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 SKS 13 Poznań 24 maja, 17:00
Przemysław Poznań 1-2 Wiara Lecha Poznań 25 maja, 18:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Orkan Jarosławiec 24 maja, 17:00
Zawisza Dolsk 4-0 Orkan Działyń 25 maja, 17:00
KS Gniezno 2-1 Maratończyk Brzeźno 25 maja, 14:00
Poznań FC 0-0 LKS Kicin 25 maja, 12:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Poznań FC 1-8 Polonia II Środa Wielkopolska 1 czerwca, 14:00
LKS Kicin 0-1 KS Gniezno 31 maja, 15:00
Maratończyk Brzeźno 2-2 Zawisza Dolsk 1 czerwca, 14:00
Orkan Działyń 2-7 Pogoń Książ Wielkopolski 1 czerwca, 12:00
Orkan Jarosławiec 7-1 Przemysław Poznań 1 czerwca, 14:00
Wiara Lecha Poznań 0-1 Concordia Murowana Goślina 4 czerwca, 19:00
na Stadionie Miejskim
SKS 13 Poznań 1-1 Czarni Czerniejewo 1 czerwca, 12:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Polonia II Środa Wielkopolska 2-3 SKS 13 Poznań 8 czerwca, 16:00
Czarni Czerniejewo 1-1 Wiara Lecha Poznań 1 maja, 14:00
Concordia Murowana Goślina 6-0 Orkan Jarosławiec 7 czerwca, 17:00
Przemysław Poznań 3-0 Orkan Działyń 7 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń Książ Wielkopolski 4-2 Maratończyk Brzeźno 7 czerwca, 17:00
Zawisza Dolsk 3-3 LKS Kicin 7 czerwca, 17:00
KS Gniezno 1-2 Poznań FC 8 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

KS Gniezno 3-1 Polonia II Środa Wielkopolska 15 czerwca, 14:00
Poznań FC 1-1 Zawisza Dolsk 15 czerwca, 14:00
LKS Kicin 0-0 Pogoń Książ Wielkopolski 15 czerwca, 14:00
Maratończyk Brzeźno 3-6 Przemysław Poznań 15 czerwca, 14:00
Orkan Działyń 0-3 Concordia Murowana Goślina
(wo)
Orkan Jarosławiec 3-6 Czarni Czerniejewo 15 czerwca, 14:00
Wiara Lecha Poznań 6-1 SKS 13 Poznań 15 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Poznań FC 0-1 Pogoń Książ Wielkopolski 22 czerwca, 10:00
Polonia II Środa Wielkopolska 4-0 Wiara Lecha Poznań 22 czerwca, 14:00
SKS 13 Poznań 3-4 Orkan Jarosławiec 22 czerwca, 12:00
Czarni Czerniejewo 3-0 Orkan Działyń
(wo)
Concordia Murowana Goślina 7-0 Maratończyk Brzeźno 22 czerwca, 14:00
Przemysław Poznań 6-1 LKS Kicin 22 czerwca, 14:00
Zawisza Dolsk 4-1 KS Gniezno 22 czerwca, 14:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Poznań)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Poznań (wschód))

Klasa B 2013/2014 (Poznań I)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas