[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jurand Koziegłowy 22 54 17 3 2 69-28 8 1 2 39-19 9 2 0 30-9
2.  Clescevia Kleszczewo 22 49 16 1 5 72-31 9 1 1 43-13 7 0 4 29-18
3.  Meblorz Swarzędz 22 47 14 5 3 68-25 9 2 0 41-11 5 3 3 27-14
4.  Phytopharm Klęka 22 42 13 3 6 65-31 8 0 3 32-12 5 3 3 33-19
5.  Fara Pelikan Żydowo 22 32 9 5 8 34-36 7 3 1 20-9 2 2 7 14-27
6.  Lotnik-1997 Poznań 22 28 8 4 10 39-47 5 2 4 26-27 3 2 6 13-20
7.  Kłos II Zaniemyśl 22 25 7 4 11 43-60 4 3 4 24-28 3 1 7 19-32
8.  Wełnianka Kiszkowo 22 24 8 0 14 40-52 7 0 4 30-23 1 0 10 10-29 2 3 1 0 1 7-5
9.  Avia Kamionki 22 24 7 3 12 43-56 4 0 7 20-26 3 3 5 23-30 2 3 1 0 1 5-7
10.  KSGB Manieczki 22 21 6 3 13 34-64 4 2 5 16-22 2 1 8 18-42
11.  Antares Zalasewo 22 17 5 2 15 33-64 1 2 8 14-31 4 0 7 19-33
12.  GKS Gułtowy 22 15 4 3 15 17-63 3 2 6 9-22 1 1 9 8-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Jurand Koziegłowy    2-1 1-3 3-6 5-2 0-0 4-2 2-0 4-3 6-1 8-1 4-0 
 2 Clescevia Kleszczewo0-2     2-2 1-0 6-2 3-0 5-3 2-0 7-1 4-1 4-2 9-0 
 3 Meblorz Swarzędz3-3 4-1     1-1 3-1 2-1 3-0 2-0 5-1 9-0 3-2 6-1 
 4 Phytopharm Klęka1-2 2-3 3-2     3-0 4-0 1-2 3-0 3-1 3-1 3-1 6-0 
 5 Fara Pelikan Żydowo0-1 3-2 1-0 0-0     3-2 1-1 3-2 1-1 4-0 3-0 1-0 
 6 Lotnik-1997 Poznań2-6 3-1 2-2 3-2 1-2     5-3 4-1 1-1 1-5 1-4 3-0* 
 7 Kłos II Zaniemyśl0-6 2-5 1-0 2-2 0-1 0-2     5-2 4-4 2-1 5-2 3-3 
 8 Wełnianka Kiszkowo1-4 0-2 2-5 4-3 3-2 2-1 7-3     5-1 1-2 2-0 3-0* 
 9 Avia Kamionki0-1 0-3 0-3 2-7 2-1 3-0 1-2 4-2     5-1 2-3 1-3 
 10 KSGB Manieczki1-2 1-5 2-2 1-4 2-1 1-1 3-1 1-0 0-2     2-3 2-1 
 11 Antares Zalasewo0-2 1-2 0-5 1-5 2-2 1-2 1-2 1-2 0-5 4-4     3-0 
 12 GKS Gułtowy1-1 0-4 0-3 1-3 0-0 1-4 1-0 2-1 0-3 3-2 0-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Antares Zalasewo 0-5 Avia Kamionki 25 sierpnia, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 0-2 Clescevia Kleszczewo 25 sierpnia, 13:00
w Rybnie Wielkim
Phytopharm Klęka 3-0 Fara Pelikan Żydowo 25 sierpnia, 13:00
Meblorz Swarzędz 6-1 GKS Gułtowy 25 sierpnia, 13:00
w Gruszczynie
Lotnik-1997 Poznań 2-6 Jurand Koziegłowy 24 sierpnia, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
KSGB Manieczki 3-1 Kłos II Zaniemyśl 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Jurand Koziegłowy 6-1 KSGB Manieczki 1 września, 13:00
w Owińskach
GKS Gułtowy 1-4 Lotnik-1997 Poznań 1 września, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 1-0 Meblorz Swarzędz 1 września, 13:00
Clescevia Kleszczewo 1-0 Phytopharm Klęka 1 września, 15:00
Antares Zalasewo 1-2 Wełnianka Kiszkowo 1 września, 11:00
Kłos II Zaniemyśl 4-4 Avia Kamionki 1 września, 11:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Wełnianka Kiszkowo 5-1 Avia Kamionki 8 września, 14:00
w Rybnie Wielkim
Phytopharm Klęka 3-1 Antares Zalasewo 8 września, 13:00
Meblorz Swarzędz 4-1 Clescevia Kleszczewo 8 września, 13:00
w Gruszczynie
Lotnik-1997 Poznań 1-2 Fara Pelikan Żydowo 7 września, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
KSGB Manieczki 2-1 GKS Gułtowy 7 września, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 0-6 Jurand Koziegłowy 8 września, 11:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Avia Kamionki 0-1 Jurand Koziegłowy 14 września, 16:00
w Kórniku
GKS Gułtowy 1-0 Kłos II Zaniemyśl 15 września, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 4-0 KSGB Manieczki 15 września, 13:00
Clescevia Kleszczewo 3-0 Lotnik-1997 Poznań 15 września, 15:00
Antares Zalasewo 0-5 Meblorz Swarzędz 15 września, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 4-3 Phytopharm Klęka 15 września, 14:00
w Rybnie Wielkim

Kolejka 5 - 21-22 września

Phytopharm Klęka 3-1 Avia Kamionki 22 września, 13:00
Meblorz Swarzędz 2-0 Wełnianka Kiszkowo 22 września, 11:00
w Gruszczynie
Lotnik-1997 Poznań 1-4 Antares Zalasewo 21 września, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
KSGB Manieczki 1-5 Clescevia Kleszczewo 22 września, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 0-1 Fara Pelikan Żydowo 22 września, 11:00
Jurand Koziegłowy 4-0 GKS Gułtowy 22 września, 13:00
w Owińskach

Kolejka 6 - 28-29 września

Avia Kamionki 1-3 GKS Gułtowy 29 września, 11:00
w Kórniku
Fara Pelikan Żydowo 0-1 Jurand Koziegłowy 29 września, 13:00
Clescevia Kleszczewo 5-3 Kłos II Zaniemyśl 29 września, 15:00
Antares Zalasewo 4-4 KSGB Manieczki 29 września, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 2-1 Lotnik-1997 Poznań 29 września, 14:00
w Rybnie Wielkim
Phytopharm Klęka 3-2 Meblorz Swarzędz 29 września, 13:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Meblorz Swarzędz 5-1 Avia Kamionki 6 października, 11:00
w Gruszczynie
Lotnik-1997 Poznań 3-2 Phytopharm Klęka 5 października, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
KSGB Manieczki 1-0 Wełnianka Kiszkowo 6 października, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 5-2 Antares Zalasewo 6 października, 11:00
Jurand Koziegłowy 2-1 Clescevia Kleszczewo 6 października, 13:00
w Owińskach
GKS Gułtowy 0-0 Fara Pelikan Żydowo 6 października, 15:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Clescevia Kleszczewo 9-0 GKS Gułtowy 13 października, 14:00
Antares Zalasewo 0-2 Jurand Koziegłowy 13 października, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 7-3 Kłos II Zaniemyśl 13 października, 14:00
w Rybnie Wielkim
Phytopharm Klęka 3-1 KSGB Manieczki 13 października, 13:00
Meblorz Swarzędz 2-1 Lotnik-1997 Poznań 12 października, 11:00
w Gruszczynie
Fara Pelikan Żydowo 1-1 Avia Kamionki 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Lotnik-1997 Poznań 1-1 Avia Kamionki 19 października, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
KSGB Manieczki 2-2 Meblorz Swarzędz 20 października, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 2-2 Phytopharm Klęka 20 października, 11:00
Jurand Koziegłowy 2-0 Wełnianka Kiszkowo 20 października, 13:00
w Owińskach
GKS Gułtowy 0-1 Antares Zalasewo 20 października, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 3-2 Clescevia Kleszczewo 20 października, 13:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Avia Kamionki 0-3 Clescevia Kleszczewo 27 października, 11:00
w Kórniku
Antares Zalasewo 2-2 Fara Pelikan Żydowo 27 października, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 3-0 GKS Gułtowy 27 października, 14:00
(wo)
w Rybnie Wielkim; goście nie dojechali
Phytopharm Klęka 1-2 Jurand Koziegłowy 27 października, 13:00
Meblorz Swarzędz 3-0 Kłos II Zaniemyśl 26 października, 11:00
w Gruszczynie
Lotnik-1997 Poznań 1-5 KSGB Manieczki 26 października, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna

Kolejka 11 - 2-3 listopada

KSGB Manieczki 0-2 Avia Kamionki 3 listopada, 14:00
Kłos II Zaniemyśl 0-2 Lotnik-1997 Poznań 3 listopada, 11:00
Jurand Koziegłowy 1-3 Meblorz Swarzędz 3 listopada, 13:00
w Owińskach
GKS Gułtowy 1-3 Phytopharm Klęka 3 listopada, 14:00
Fara Pelikan Żydowo 3-2 Wełnianka Kiszkowo 3 listopada, 13:00
Clescevia Kleszczewo 4-2 Antares Zalasewo 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 marca

Avia Kamionki 2-3 Antares Zalasewo 30 marca, 14:00
w Kórniku
Clescevia Kleszczewo 2-0 Wełnianka Kiszkowo 30 marca, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 0-0 Phytopharm Klęka 30 marca, 13:00
GKS Gułtowy 0-3 Meblorz Swarzędz 30 marca, 15:00
Jurand Koziegłowy 0-0 Lotnik-1997 Poznań 29 marca, 16:00
w Owińskach
Kłos II Zaniemyśl 2-1 KSGB Manieczki 30 marca, 11:00

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Avia Kamionki 1-2 Kłos II Zaniemyśl 6 kwietnia, 11:00
w Kórniku
KSGB Manieczki 1-2 Jurand Koziegłowy 6 kwietnia, 15:00
Lotnik-1997 Poznań 3-0 GKS Gułtowy 5 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna; goście nie dojechali
Meblorz Swarzędz 3-1 Fara Pelikan Żydowo 6 kwietnia, 16:30
w Gruszczynie
Phytopharm Klęka 2-3 Clescevia Kleszczewo 6 kwietnia, 13:00
Wełnianka Kiszkowo 2-0 Antares Zalasewo 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Avia Kamionki 4-2 Wełnianka Kiszkowo 13 kwietnia, 11:00
w Kórniku
Antares Zalasewo 1-5 Phytopharm Klęka 13 kwietnia, 11:00
Clescevia Kleszczewo 2-2 Meblorz Swarzędz 13 kwietnia, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 3-2 Lotnik-1997 Poznań 13 kwietnia, 13:00
GKS Gułtowy 3-2 KSGB Manieczki 13 kwietnia, 16:00
Jurand Koziegłowy 4-2 Kłos II Zaniemyśl 4 maja, 17:00
w Owińskach

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Jurand Koziegłowy 4-3 Avia Kamionki 26 kwietnia, 17:00
w Owińskach
Kłos II Zaniemyśl 3-3 GKS Gułtowy 27 kwietnia, 11:00
KSGB Manieczki 2-1 Fara Pelikan Żydowo 27 kwietnia, 15:00
Lotnik-1997 Poznań 3-1 Clescevia Kleszczewo 26 kwietnia, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
Meblorz Swarzędz 3-2 Antares Zalasewo 27 kwietnia, 13:00
w Gruszczynie
Phytopharm Klęka 3-0 Wełnianka Kiszkowo 27 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 maja

Avia Kamionki 2-7 Phytopharm Klęka 10 maja, 17:00
w Kórniku
Wełnianka Kiszkowo 2-5 Meblorz Swarzędz 11 maja, 14:00
Antares Zalasewo 1-2 Lotnik-1997 Poznań 11 maja, 11:00
Clescevia Kleszczewo 4-1 KSGB Manieczki 11 maja, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 1-1 Kłos II Zaniemyśl 11 maja, 13:00
GKS Gułtowy 1-1 Jurand Koziegłowy 11 maja, 15:00

Kolejka 17 - 17-18 maja

GKS Gułtowy 0-3 Avia Kamionki 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 15:00) odwołany
Jurand Koziegłowy 5-2 Fara Pelikan Żydowo 17 maja, 17:00
w Owińskach
Kłos II Zaniemyśl 2-5 Clescevia Kleszczewo 18 maja, 11:00
KSGB Manieczki 2-3 Antares Zalasewo 18 maja, 15:00
Lotnik-1997 Poznań 4-1 Wełnianka Kiszkowo 17 maja, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
Meblorz Swarzędz 1-1 Phytopharm Klęka 18 maja, 17:00
w Gruszczynie

Kolejka 18 - 24-25 maja

Avia Kamionki 0-3 Meblorz Swarzędz 24 maja, 11:00
w Poznaniu; na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
Phytopharm Klęka 4-0 Lotnik-1997 Poznań 25 maja, 13:00
Wełnianka Kiszkowo 1-2 KSGB Manieczki 25 maja, 14:00
Antares Zalasewo 1-2 Kłos II Zaniemyśl 25 maja, 11:00
Clescevia Kleszczewo 0-2 Jurand Koziegłowy 25 maja, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 1-0 GKS Gułtowy 25 maja, 13:00

Kolejka 19 - 31 maja-1 czerwca

Avia Kamionki 2-1 Fara Pelikan Żydowo 1 czerwca, 11:00
w Kórniku
GKS Gułtowy 0-4 Clescevia Kleszczewo 1 czerwca, 15:00
Jurand Koziegłowy 8-1 Antares Zalasewo 31 maja, 17:00
w Owińskach
Kłos II Zaniemyśl 5-2 Wełnianka Kiszkowo 1 czerwca, 11:00
KSGB Manieczki 1-4 Phytopharm Klęka 1 czerwca, 15:00
Lotnik-1997 Poznań 2-2 Meblorz Swarzędz 31 maja, 15:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna

Kolejka 20 - 7-8 czerwca

Avia Kamionki 3-0 Lotnik-1997 Poznań 8 czerwca, 11:00
w Kórniku
Meblorz Swarzędz 9-0 KSGB Manieczki 8 czerwca, 15:00
w Gruszczynie
Phytopharm Klęka 1-2 Kłos II Zaniemyśl 8 czerwca, 13:00
Wełnianka Kiszkowo 1-4 Jurand Koziegłowy 8 czerwca, 14:00
Antares Zalasewo 3-0 GKS Gułtowy 8 czerwca, 11:00
Clescevia Kleszczewo 6-2 Fara Pelikan Żydowo 8 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 14-15 czerwca

Clescevia Kleszczewo 7-1 Avia Kamionki 15 czerwca, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 3-0 Antares Zalasewo 15 czerwca, 15:00
GKS Gułtowy 2-1 Wełnianka Kiszkowo 15 czerwca, 15:00
Jurand Koziegłowy 3-6 Phytopharm Klęka 15 czerwca, 15:00
w Owińskach
Kłos II Zaniemyśl 1-0 Meblorz Swarzędz 15 czerwca, 15:00
KSGB Manieczki 1-1 Lotnik-1997 Poznań 15 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 czerwca

Avia Kamionki 5-1 KSGB Manieczki 22 czerwca, 13:00
w Kórniku
Lotnik-1997 Poznań 5-3 Kłos II Zaniemyśl 22 czerwca, 13:00
na boisku OSiR przy ul. Głuszyna
Meblorz Swarzędz 3-3 Jurand Koziegłowy 19 czerwca, 17:00
w Gruszczynie
Phytopharm Klęka 6-0 GKS Gułtowy 22 czerwca, 13:00
Wełnianka Kiszkowo 3-2 Fara Pelikan Żydowo 22 czerwca, 13:00
Antares Zalasewo 1-2 Clescevia Kleszczewo 22 czerwca, 13:00

Klasa A 2013/2014 (Poznań I)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas