[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 11 sierpnia

Babia Góra II Lipnica Wielka 3-0 Wicher Dursztyn 11 sierpnia, 14:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Podgórki Krauszów 1-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 11 sierpnia, 14:00
Mateusz Sojka ? - Zbigniew Żur ?, Michał Wójciak ?, Krzysztof Domałeczny ?
KS Niedzica 1-7 Janosik Sieniawa 11 sierpnia, 13:00
Mateusz Malec ? - Damian Siwek ?, ?, Marcin Brandys ?, ?, Jakub Margosiak ?, Robert Dydziak ?, Tomasz Wojtasiak ?
Gronik Gronków 1-3 Skawianin Skawa 11 sierpnia, 17:00
Roman Bochnak ? - Arkadiusz Skawski ?, Tomasz Żądło ?, Mariusz Mastela ?

II runda - 15 sierpnia
Skawianin Skawa - wolny los

Grel Trute 7-0 Biali Biały Dunajec 11 sierpnia, 14:00
Marcin Wijas ?, ?, ?, Paweł Truty ?, ?, Władysław Skotnicki ?, ?
Spływ Sromowce Wyżne 2-4 Unia Naprawa 11 sierpnia, 16:00
Krzysztof Liptak ?, Andrzej Pierwoła ? - Grzegorz Zając ?, Szymon Bierówka ?, Kamil Cieżak ?, Tadeusz Panek ?
Krokus Pyzówka 0-8 Podhale II Nowy Targ 11 sierpnia, 11:00
Arkadiusz Świętek ?, ?, ?, Krzysztof Leśniakiewicz ?, Wojciech Pucharski ?, Krzysztof Gołuchowski ?, Krzysztof Grzybek ?, Filip Wąchała ?
w Lasku
Orawa II Jabłonka 0-2 Murań Jurgów 15 sierpnia, 14:00
Marcin Wojeński ?, Kamil Wojtanek ?
Lepietnica Klikuszowa 4-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 15 sierpnia, 17:00
Michał Chorążak ?, ?, ?, Marcin Józefczak ? - Damien Zygar ?
Babia Góra II Lipnica Wielka 0-8 Grom Morawczyna 18 sierpnia, 14:00
Jan Błachuta ?, ?, ?, Dawid Błachuta ?, ?, Bartłomiej Antolec ?, Piotr Łaś ?, Krzysztof Mcha ?
Korona Piekielnik 6-3 Wierchy Lasek 15 sierpnia, 14:00
Jarosław Konieczny ?, ?, ?, ?, Dominik Gogolak ?, Grzegorz Hraca ? - Paweł Koczur ?, Robert Nykaza ?, Konrad Dygoń ?
w Lasku
KS Chabówka 5-2 Janosik Sieniawa 15 sierpnia, 14:00
Marcin Zając ?, ?, Patryk Mrożek ?, Tadeusz Sumara ?, nieznany ? (s) - Daniel Bełciak ?, ?
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-1 Gorc Ochotnica 15 sierpnia, 14:00
k. 6-7
Michał Pietrzak ? - Mateusz Polak ?
Czarni Czarny Dunajec 1-3 Spisz Krempachy 15 sierpnia, 17:00
Robert Gawron ? - Daniel Mroszczak ?, ?, Wojciech Surma ?

III runda - 5 września
(Losowanie - 22 sierpnia 2013, 16:00 - siedziba PPN Nowy Targ)

Wiatr Ludźmierz 1-2 LKS Szaflary 5 września, 17:30
Piotr Karwaczka ? - Radosław Antolak ?, Paweł Joniak ?
Bystry Nowe Bystre 1-3 Lubań Maniowy 5 września, 17:30
Maciej Tylka ? - Filip Piszczek ?, ?, Bogusław Gołdyn ?
Grel Trute 1-7 Huragan Waksmund 5 września, 17:30
Robert Chudoba ? - Szymon Drożdż ?, ?, ?, Szymon Kolasa ?, ?, Wojciech Zagata ?, Mariusz Siuty ?
Murań Jurgów 1-4 KS Zakopane 3 września, 17:30
Grzegorz Budz ? - Marcin Grela 20, 38, 85, Maciej Floryn 40 (k)
Podhale II Nowy Targ 3-13 Poroniec Poronin 12 września, 17:00
Krzysztof Leśniakiewicz 13, Michał Dziurdzik 40, Arkadiusz Świętek 72 (k) - Józef Piwowarczyk 1, 42, Józef Zasadni 2, 45, Marcin Drobny 5, 38, Mateusz Chrobak 14, Paweł Mroczka 30, 62, Rafał Waksmundzki 51, 54, Robert Drąg 52, 64
Korona Piekielnik 0-7 Podhale Nowy Targ 4 września, 17:30
Krystian Dudek ?, ?, ?, Sebastian Świerzbiński ?, Grzegorz Misiura ?, Daniel Anioł ?, Krzysztof Sowada ?
Gorc Ochotnica 0-2 Watra Białka Tatrzańska 5 września, 17:30
Łukasz Harnik ?, Andrzej Rabiański ?
Spisz Krempachy 0-5 KS Chabówka 5 września, 17:30
Kamil Rapacz ?, ?, Tadeusz Sumara ?, ?, Patryk Mrożek ?
Wierchy Rabka Zdrój 1-3 Lubań Tylmanowa 5 września, 17:30
Jakub Jagosz ? - Mirosław Podgórski ?, ?, Rafał Szczepaniak ?
Lepietnica Klikuszowa 4-1 Orawa Jabłonka 12 września, 17:00
Paweł Matuszek ?, ?, Michał Chorążak ?, ? - Artur Florek ?
Jordan Jordanów 0-4 Orkan Raba Wyżna 10 września, 17:00
Patrick Filipek ?, ?, ?, Mateusz Pluta ?
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-5 Jarmuta Szczawnica 12 września, 17:00
Michał Stasik ? - Jacek Pietrzak I ?, ?, ?, Wojciech Wiercioch ?, nieznany ? (s)
równocześnie mecz 10. kolejki klasy A Podhale
Skawianin Skawa 1-4 Granit Czarna Góra 12 września, 17:00
Arkadiusz Skawski ? - Maciej Lichacz ?, ?, ?, Zygmunt Milon ?
Skalni Zaskale 5-1 Dunajec Ostrowsko 12 września, 17:00
Arkadiusz Plewa ?, ?, Krzysztof Walasik ?, Nikodem Gecek ?, Paweł Mrowca ? - Damian Ludzia ?
Grom Morawczyna 2-4 Unia Naprawa 12 września, 17:00
Dawid Błachuta ?, ? - Grzegorz Zając ?, ?, Szymon Bierówka ?, ?
Przełęcz Łopuszna 1-3 Babia Góra Lipnica Wielka 29 września, 13:30
Paweł Galik 24 - Marcin Kudzia 18, nieznany 43 (s), Tomasz Lach I 52 (k)
równocześnie mecz 9. kolejki klasy A Podhale

IV runda
(Losowanie - 26 września 2013, 16:30 - siedziba PPN Nowy Targ)

Podhale Nowy Targ 2-3 Lubań Maniowy 23 października, 15:00
Grzegorz Misiura 11, Bogusław Gołdyn 90 (s) - Sylwester Kurnyta 7, Filip Piszczek 24, Hubert Wardęga 27
Granit Czarna Góra 0-4 Poroniec Poronin 16 października, 15:30
Józef Zasadni 39, Paweł Mroczka 41, Rafał Gadzina 51, 59
Huragan Waksmund 4-3 KS Zakopane 23 marca, 15:00
Łukasz Młynarczyk 16, Szymon Drożdż 32, Bartłomiej Handzel 38, Tomasz Mroszczak 83 - Maciej Ustupski 4, Andrzej Król 23, 75
Lepietnica Klikuszowa 2-2 Lubań Tylmanowa 17 listopada, 13:00
k. 5-4
Michał Chorążak 63, Paweł Matuszek 69 - Filip Noworolnik 25, Damian Pierzchała 48 (k)
Skalni Zaskale 3-4 LKS Szaflary 24 listopada, 13:00
Damian Sarniak ?, Marcin Król ?, Stanisław Walkosz ? - Radosław Antolak 5, 38, 60 (k), Mariusz Maciaś 30
KS Chabówka 0-2 Watra Białka Tatrzańska 16 listopada, 14:00
Marcin Zubek ?, Andrzej Rabiański ?
Orkan Raba Wyżna 2-1 Jarmuta Szczawnica 10 listopada, 13:00
Paweł Gromczak 70, 84 - Wojciech Wiercioch 8
równocześnie mecz 15. kolejki klasy A Podhale
Unia Naprawa 3-1 Babia Góra Lipnica Wielka 17 października, 17:00
Paweł Cieżak 2, Roman Cieżak 32, Marcin Paluch 82 - Paweł Kucek 42

V runda
(Losowanie - 20 lutego 2014, 16:00 - siedziba PPN Nowy Targ)

Lubań Maniowy 0-0 Watra Białka Tatrzańska 23 marca, 13:30
k. 5-4
Unia Naprawa 1-2 Huragan Waksmund 7 maja, 18:00
Kamil Cieżak 55 - Maciej Handzel 56, Łukasz Młynarczyk 77
Lepietnica Klikuszowa 0-5 Orkan Raba Wyżna 23 kwietnia, 17:00
Patrick Filipek ?, Paweł Gromczak ?, Mateusz Pluta ?, Patryk Skawski ?, Damian Rzeszótko ?
LKS Szaflary 2-4 Poroniec Poronin 21 maja, 18:00
Piotr Kamiński 54, Marcin Czajkowski 84 - Rafał Waksmundzki 9 (k), Marcin Grela 49, Bartłomiej Piszczek 68, Mateusz Chrobak 72
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

1/2 finału
(Losowanie - 15 maja 2014, 17:00 - siedziba PPN Nowy Targ)

Huragan Waksmund 2-0 Lubań Maniowy 25 czerwca, 18:00 (150)
Tomasz Cyrwus 80, Kamil Waksmundzki 88
Orkan Raba Wyżna 2-2 Poroniec Poronin 11 czerwca, 18:00
k. 8-7
Robert Teper 38, Patryk Borzęcki 87 - Marcin Grela 11, Rafał Gadzina 66

Finał - 29 czerwca

Huragan Waksmund 3-0 Orkan Raba Wyżna 29 czerwca, 17:00 (400)
Tomasz Cyrwus 53, 60, Łukasz Młynarczyk 90
w Lipnicy Wielkiej

Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa (II))
Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas