[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa (II)

I runda - 27 października
(Losowanie - 11 października 2013 - siedziba PPN Limanowa)

Uran Łukowica 1-1 Stradomka Skrzydlna 27 października, 11:00
k. 3-4
Orkan Niedźwiedź 1-2 Rybie Nowe Rybie 27 października, 11:00
Witów Mszana Górna 3-0 Starówka Stara Wieś 27 października, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Ostra Olszówka/Raba Niżna 3-3 KS II Tymbark 27 października, 13:30
k. 3-2

II runda - 3 listopada
(Losowanie - 24 października 2013 - siedziba PPN Limanowa)
Słomka Siekierczyna - wolny los

Rybie Nowe Rybie 0-5 Dobrzanka Dobra 3 listopada, 11:00
Witów Mszana Górna 4-7 Laskovia Laskowa 3 listopada, 11:00
Ostra Olszówka/Raba Niżna 0-3 Zenit Kasinka Mała 3 listopada, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Śnieżnica Kasina Wielka 1-4 Płomień Limanowa 3 listopada, 11:00
AKS Ujanowice 9-1 Krokus Przyszowa 13 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (3 listopada, 11:00) odwołany
Stradomka Skrzydlna 1-2 Jaworzanka Jaworzna 10 listopada, 11:00
Błyskawica Rupniów 5-4 Zalesianka Zalesie 13 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 11:00) odwołany
Gorce Kamienica 1-2 LKS Mordarka 13 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 11:00) odwołany

III runda - 29 czerwca
(Losowanie - 17 czerwca 2014 - siedziba PPN Limanowa)
Do rozgrywek dołączyły drużyny z ligi okręgowej: Sokół Słopnice, Orkan Szczyrzyc i Olimpia Pisarzowa.

AKS Ujanowice 3-0 Orkan Szczyrzyc 5 lipca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
LKS Mordarka 0-2 Błyskawica Rupniów 29 czerwca, 17:00
Zenit Kasinka Mała 0-3 Sokół Słopnice 29 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Płomień Limanowa 2-2 Olimpia Pisarzowa 28 czerwca, 17:00
k. 5-6
Kamil Musiał ?, Tomasz Łątka ? - Patryk Zając ?, Damian Kubicki ?
Dobrzanka Dobra 3-2 Laskovia Laskowa 29 czerwca, 17:00
Maciej Kuchta ?, Karol Dziadoń ?, Adam Podgórny ? - nieznany ?, ?
Jaworzanka Jaworzna 3-0 Słomka Siekierczyna 29 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

IV runda - 3 sierpnia
Do rozgrywek dołączyły drużyny z IV ligi: KS Tymbark i Turbacz Mszana Dolna

Dobrzanka Dobra 2-2 Olimpia Pisarzowa 3 sierpnia, 16:00
k. 6-7
Jaworzanka Jaworzna 1-11 Turbacz Mszana Dolna 3 sierpnia, 16:00
AKS Ujanowice 3-1 Sokół Słopnice 3 sierpnia, 16:00
Błyskawica Rupniów 0-2 KS Tymbark 9 sierpnia, 17:00

1/2 finału - 24 września

AKS Ujanowice 4-2 Olimpia Pisarzowa 24 września, 16:00
KS Tymbark 1-1 Turbacz Mszana Dolna 15 listopada, 13:30
k. 5-6
Tobiasz Sułkowski ? - nieznany ?

Finał - 6 maja

AKS Ujanowice 3-6 Turbacz Mszana Dolna 7 maja, 17:30
Dariusz Kmiecik 39, Rafał Kiławiec 61, Piotr Janisz 70 - Krzysztof Piekarczyk 13, 26, Marcin Drobny 23, 31, 60, Sylwester Wierzycki 90
w Ujanowicach

Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas