[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Raszczyce 30 66 20 6 4 131-48 11 2 2 82-23 9 4 2 49-25
2.  LKS Czernica 30 64 20 4 6 72-32 14 1 0 48-10 6 3 6 24-22
3.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 63 20 3 7 85-42 12 2 1 48-12 8 1 6 37-30
4.  Przyszłość II Rogów 30 56 18 2 10 80-56 10 1 4 38-21 8 1 6 42-35
5.  LKS Brzezie (Racibórz) 30 54 17 3 10 97-73 9 2 4 44-27 8 1 6 53-46
6.  LKS Ruda Kozielska 30 51 14 9 7 72-48 6 5 4 33-23 8 4 3 39-25
7.  Płomień Kobyla 30 50 15 5 10 92-69 10 1 4 50-36 5 4 6 42-33
8.  Płonia Racibórz 30 42 13 3 14 71-69 8 2 5 43-33 5 1 9 28-36
9.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 38 11 5 14 68-74 9 1 5 44-30 2 4 9 24-44
10.  LKS Bieńkowice 30 37 11 4 15 61-101 7 3 5 34-40 4 1 10 27-61
11.  LKS Lyski 30 34 9 7 14 67-80 6 4 5 41-36 3 3 9 26-44
12.  Dąb II Gaszowice 30 30 9 3 18 62-74 6 1 8 40-37 3 2 10 22-37
13.  LKS Zabełków 30 26 8 2 20 67-112 5 1 9 41-61 3 1 11 26-51 2 6 2 0 0 7-1
14.  LKS Górki Śląskie 30 26 7 5 18 39-64 4 4 7 20-22 3 1 11 19-42 2 0 0 0 2 1-7
15.  LKS Samborowice 30 25 7 4 19 60-117 7 2 6 39-50 0 2 13 21-67
16.  LKS Siedliska 30 23 6 5 19 51-116 4 3 8 29-40 2 2 11 22-76

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Raszczyce    0-0 3-2 7-3 3-5 1-3 3-3 2-0 4-0 9-2 8-1 3-1 4-0 8-1 14-2 13-0 
 2 LKS Czernica0-0     2-0 4-0 2-1 3-1 3-0* 3-1 2-1 3-0 3-0 4-3 2-0 3-2 7-0 7-1 
 3 LKS Chałupki (k. Raciborza)1-4 2-1     2-1 2-0 2-0 1-0 4-0 4-0 7-1 4-1 2-0 9-1 0-0 3-3 5-0* 
 4 Przyszłość II Rogów1-6 2-1 6-1     1-2 2-0 4-1 2-1 1-2 5-1 0-1 3-1 4-1 2-1 2-2 3-0 
 5 LKS Brzezie (Racibórz)2-4 0-3 3-3 2-3     1-2 3-3 3-1 3-0 3-1 2-1 4-1 2-1 1-0 10-2 5-2 
 6 LKS Ruda Kozielska1-1 0-1 0-4 1-2 2-4     1-1 4-1 4-0 2-2 2-2 2-2 3-2 4-1 3-0* 4-0 
 7 Płomień Kobyla2-1 3-1 0-4 4-5 3-5 3-8     5-1 4-3 5-0 3-1 4-3 2-2 4-1 2-0 6-1 
 8 Płonia Racibórz1-3 1-1 2-3 3-3 9-5 3-5 2-1     2-1 3-1 1-5 1-2 3-0 2-1 2-1 8-1 
 9 LKS 07 Markowice (Racibórz)0-3 2-4 6-1 3-2 2-3 3-4 0-4 2-0     4-3 1-1 2-0 4-1 4-0 4-1 7-3 
 10 LKS Bieńkowice2-6 1-4 2-1 1-0 3-1 1-1 5-4 3-4 2-2     4-4 4-0 1-9 2-1 2-1 1-2 
 11 LKS Lyski1-5 1-1 1-2 2-1 1-5 1-1 1-3 2-1 2-2 11-1     4-3 7-4 1-2 4-3 2-2 
 12 Dąb II Gaszowice8-2 1-2 4-3 1-2 1-7 0-5 3-1 1-2 1-1 4-6 2-0     8-0 0-1 5-3 1-2 
 13 LKS Zabełków0-7 2-4 1-4 3-6 6-4 1-4 2-10 2-4 4-5 1-2 5-3 1-0     4-1 4-2 5-5 
 14 LKS Górki Śląskie1-2 2-1 0-3 0-3 1-2 1-2 1-1 2-2 1-1 2-0 0-1 1-1 0-3     3-0 5-0 
 15 LKS Samborowice2-2 3-0* 0-3 1-8 6-5 2-2 1-4 1-6 7-6 0-1 5-3 2-4 1-0 4-3     4-3 
 16 LKS Siedliska3-3 2-0 0-3 1-3 4-4 1-1 3-6 0-4 3-0 2-6 4-2 0-1 1-2 3-4 2-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Płonia Racibórz 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 11 sierpnia, 14:00
Płomień Kobyla 6-1 LKS Siedliska 11 sierpnia, 15:00
Dąb II Gaszowice 1-2 Przyszłość II Rogów 11 sierpnia, 15:00
LKS Samborowice 2-2 LKS Raszczyce 11 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 1-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 11 sierpnia, 17:00
LKS Zabełków 1-2 LKS Bieńkowice 10 sierpnia, 16:00
LKS Czernica 3-2 LKS Górki Śląskie 11 sierpnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 2-4 LKS Brzezie (Racibórz) 11 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 15 sierpnia, 14:00
LKS Górki Śląskie 1-2 LKS Ruda Kozielska 15 sierpnia, 14:00
LKS Bieńkowice 1-4 LKS Czernica 15 sierpnia, 14:00
LKS Raszczyce 8-1 LKS Lyski 15 sierpnia, 14:00
Przyszłość II Rogów 2-2 LKS Samborowice 15 sierpnia, 14:00
LKS Siedliska 0-1 Dąb II Gaszowice 15 sierpnia, 14:00
Płonia Racibórz 2-1 Płomień Kobyla 15 sierpnia, 14:00
LKS Zabełków 1-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Płomień Kobyla 4-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 18 sierpnia, 17:00
Dąb II Gaszowice 1-2 Płonia Racibórz 18 sierpnia, 17:00
LKS Samborowice 4-3 LKS Siedliska 18 sierpnia, 17:00
LKS Lyski 2-1 Przyszłość II Rogów 18 sierpnia, 17:00
LKS Zabełków 0-7 LKS Raszczyce 18 sierpnia, 17:00
LKS Czernica 2-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 17 sierpnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 2-2 LKS Bieńkowice 18 sierpnia, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 LKS Górki Śląskie 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-0 LKS Górki Śląskie 25 sierpnia, 15:00
LKS Bieńkowice 3-1 LKS Brzezie (Racibórz) 25 sierpnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 LKS Ruda Kozielska 24 sierpnia, 17:00
LKS Raszczyce 0-0 LKS Czernica 24 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 4-1 LKS Zabełków 24 sierpnia, 17:00
LKS Siedliska 4-2 LKS Lyski 24 sierpnia, 17:00
Płonia Racibórz 2-1 LKS Samborowice 25 sierpnia, 17:00
w Samborowicach; Płonia gospodarzem
Płomień Kobyla 4-3 Dąb II Gaszowice 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Dąb II Gaszowice 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 1 września, 15:00
LKS Samborowice 1-4 Płomień Kobyla 1 września, 17:00
LKS Lyski 2-1 Płonia Racibórz 1 września, 17:00
LKS Zabełków 5-5 LKS Siedliska 31 sierpnia, 16:00
LKS Czernica 4-0 Przyszłość II Rogów 31 sierpnia, 17:00
LKS Ruda Kozielska 1-1 LKS Raszczyce 1 września, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 1 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 2-0 LKS Bieńkowice 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-3 LKS Bieńkowice 8 września, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-0 LKS Górki Śląskie 7 września, 17:00
LKS Raszczyce 3-5 LKS Brzezie (Racibórz) 7 września, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-0 LKS Ruda Kozielska 8 września, 17:00
LKS Siedliska 2-0 LKS Czernica 7 września, 17:00
Płonia Racibórz 3-0 LKS Zabełków 8 września, 13:30
Płomień Kobyla 3-1 LKS Lyski 8 września, 15:00
Dąb II Gaszowice 5-3 LKS Samborowice 8 września, 15:00

Kolejka 7 - 14-15 września

LKS Samborowice 7-6 LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 września, 16:00
LKS Lyski 4-3 Dąb II Gaszowice 15 września, 16:00
LKS Zabełków 2-10 Płomień Kobyla 14 września, 16:00
LKS Czernica 3-1 Płonia Racibórz 14 września, 16:00
LKS Ruda Kozielska 4-0 LKS Siedliska 15 września, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 Przyszłość II Rogów 12 września, 17:00
LKS Górki Śląskie 1-2 LKS Raszczyce 14 września, 15:00
LKS Bieńkowice 2-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 września, 16:00
w Chałupkach; LKS Bieńkowice gospodarzem

Kolejka 8 - 21-22 września

LKS 07 Markowice (Racibórz) 6-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 22 września, 15:00
LKS Raszczyce 9-2 LKS Bieńkowice 22 września, 16:00
Przyszłość II Rogów 2-1 LKS Górki Śląskie 22 września, 16:00
LKS Siedliska 4-4 LKS Brzezie (Racibórz) 21 września, 16:00
Płonia Racibórz 3-5 LKS Ruda Kozielska 22 września, 14:00
Płomień Kobyla 3-1 LKS Czernica 22 września, 15:00
Dąb II Gaszowice 8-0 LKS Zabełków 22 września, 15:00
LKS Samborowice 5-3 LKS Lyski 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

LKS Lyski 2-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 29 września, 16:00
LKS Zabełków 4-2 LKS Samborowice 28 września, 16:00
LKS Czernica 4-3 Dąb II Gaszowice 29 września, 15:00
LKS Ruda Kozielska 1-1 Płomień Kobyla 29 września, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-1 Płonia Racibórz 29 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 5-0 LKS Siedliska 28 września, 16:00
LKS Bieńkowice 1-0 Przyszłość II Rogów 29 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-4 LKS Raszczyce 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-3 LKS Raszczyce 6 października, 15:00
Przyszłość II Rogów 6-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 6 października, 16:00
LKS Siedliska 2-6 LKS Bieńkowice 6 października, 11:00
Płonia Racibórz 2-1 LKS Górki Śląskie 6 października, 14:00
Płomień Kobyla 3-5 LKS Brzezie (Racibórz) 6 października, 15:00
Dąb II Gaszowice 0-5 LKS Ruda Kozielska 6 października, 15:00
LKS Samborowice 3-0 LKS Czernica 6 października, 16:00
(wo)
na boisku 4-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Lyski 7-4 LKS Zabełków 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 12-13 października

LKS Zabełków 4-5 LKS 07 Markowice (Racibórz) 12 października, 15:00
LKS Czernica 3-0 LKS Lyski 12 października, 15:00
LKS Ruda Kozielska 3-0 LKS Samborowice 13 października, 15:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Brzezie (Racibórz) 4-1 Dąb II Gaszowice 13 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 1-1 Płomień Kobyla 12 października, 15:00
LKS Bieńkowice 3-4 Płonia Racibórz 13 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-0 LKS Siedliska 12 października, 15:00
(wo)
przerwany w 60. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Raszczyce 7-3 Przyszłość II Rogów 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-2 Przyszłość II Rogów 20 października, 15:00
LKS Siedliska 3-3 LKS Raszczyce 19 października, 15:00
Płonia Racibórz 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 20 października, 14:00
Płomień Kobyla 5-0 LKS Bieńkowice 20 października, 15:00
Dąb II Gaszowice 0-1 LKS Górki Śląskie 20 października, 15:00
LKS Samborowice 6-5 LKS Brzezie (Racibórz) 20 października, 15:00
LKS Lyski 1-1 LKS Ruda Kozielska 20 października, 15:00
LKS Zabełków 2-4 LKS Czernica 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

LKS Czernica 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 26 października, 14:00
LKS Ruda Kozielska 3-2 LKS Zabełków 27 października, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Lyski 27 października, 14:00
LKS Górki Śląskie 3-0 LKS Samborowice 26 października, 14:00
LKS Bieńkowice 4-0 Dąb II Gaszowice 27 października, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 Płomień Kobyla 26 października, 14:00
LKS Raszczyce 2-0 Płonia Racibórz 26 października, 14:00
Przyszłość II Rogów 3-0 LKS Siedliska 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

LKS 07 Markowice (Racibórz) 7-3 LKS Siedliska 3 listopada, 13:00
Płonia Racibórz 3-3 Przyszłość II Rogów 3 listopada, 13:00
Płomień Kobyla 2-1 LKS Raszczyce 3 listopada, 13:00
Dąb II Gaszowice 4-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 3 listopada, 13:00
LKS Samborowice 0-1 LKS Bieńkowice 3 listopada, 13:00
LKS Lyski 1-2 LKS Górki Śląskie 3 listopada, 13:00
LKS Zabełków 6-4 LKS Brzezie (Racibórz) 3 listopada, 13:00
LKS Czernica 3-1 LKS Ruda Kozielska 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

LKS Ruda Kozielska 4-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 10 listopada, 13:00
LKS Brzezie (Racibórz) 0-3 LKS Czernica 10 listopada, 13:00
LKS Górki Śląskie 0-3 LKS Zabełków 9 listopada, 13:00
LKS Bieńkowice 4-4 LKS Lyski 10 listopada, 13:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-3 LKS Samborowice 9 listopada, 13:00
LKS Raszczyce 3-1 Dąb II Gaszowice 9 listopada, 13:00
Przyszłość II Rogów 4-1 Płomień Kobyla 10 listopada, 13:00
LKS Siedliska 0-4 Płonia Racibórz 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 listopada

LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-0 Płonia Racibórz 17 listopada, 13:00
LKS Siedliska 3-6 Płomień Kobyla 16 listopada, 13:00
Przyszłość II Rogów 3-1 Dąb II Gaszowice 17 listopada, 13:00
LKS Raszczyce 14-2 LKS Samborowice 16 listopada, 13:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-1 LKS Lyski 16 listopada, 13:00
LKS Bieńkowice 1-9 LKS Zabełków 17 listopada, 13:00
LKS Górki Śląskie 2-1 LKS Czernica 17 listopada, 13:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 LKS Ruda Kozielska 17 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

LKS Chałupki (k. Raciborza) 9-1 LKS Zabełków 5 kwietnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 6 kwietnia, 16:00
LKS Ruda Kozielska 4-1 LKS Górki Śląskie 6 kwietnia, 15:00
LKS Czernica 3-0 LKS Bieńkowice 5 kwietnia, 16:00
LKS Lyski 1-5 LKS Raszczyce 6 kwietnia, 16:00
LKS Samborowice 1-8 Przyszłość II Rogów 6 kwietnia, 16:00
Dąb II Gaszowice 1-2 LKS Siedliska 6 kwietnia, 16:00
Płomień Kobyla 5-1 Płonia Racibórz 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-4 Płomień Kobyla 13 kwietnia, 15:00
Płonia Racibórz 1-2 Dąb II Gaszowice 12 kwietnia, 17:00
LKS Siedliska 2-1 LKS Samborowice 13 kwietnia, 15:00
Przyszłość II Rogów 0-1 LKS Lyski 13 kwietnia, 17:00
LKS Raszczyce 4-0 LKS Zabełków 12 kwietnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 LKS Czernica 12 kwietnia, 17:00
LKS Bieńkowice 1-1 LKS Ruda Kozielska 13 kwietnia, 16:00
LKS Górki Śląskie 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 12 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 19 kwietnia

LKS Górki Śląskie 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 19 kwietnia, 11:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-1 LKS Bieńkowice 19 kwietnia, 11:00
LKS Ruda Kozielska 0-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 19 kwietnia, 11:00
LKS Czernica 0-0 LKS Raszczyce 19 kwietnia, 11:00
LKS Zabełków 3-6 Przyszłość II Rogów 19 kwietnia, 11:00
LKS Lyski 2-2 LKS Siedliska 19 kwietnia, 11:00
LKS Samborowice 1-6 Płonia Racibórz 19 kwietnia, 11:00
Dąb II Gaszowice 3-1 Płomień Kobyla 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-0 Dąb II Gaszowice 27 kwietnia, 15:00
Płomień Kobyla 2-0 LKS Samborowice 27 kwietnia, 15:00
Płonia Racibórz 1-5 LKS Lyski 26 kwietnia, 17:00
LKS Siedliska 1-2 LKS Zabełków 26 kwietnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-1 LKS Czernica 26 kwietnia, 17:00
LKS Raszczyce 1-3 LKS Ruda Kozielska 26 kwietnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 LKS Brzezie (Racibórz) 26 kwietnia, 17:00
LKS Bieńkowice 2-1 LKS Górki Śląskie 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 1 maja

LKS Bieńkowice 2-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 1 maja, 14:00
LKS Górki Śląskie 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 1 maja, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-4 LKS Raszczyce 1 maja, 14:00
LKS Ruda Kozielska 1-2 Przyszłość II Rogów 1 maja, 14:00
LKS Czernica 7-1 LKS Siedliska 1 maja, 14:00
LKS Zabełków 2-4 Płonia Racibórz 1 maja, 14:00
LKS Lyski 1-3 Płomień Kobyla 1 maja, 14:00
LKS Samborowice 2-4 Dąb II Gaszowice 1 maja, 14:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-1 LKS Samborowice 4 maja, 15:00
Dąb II Gaszowice 2-0 LKS Lyski 4 maja, 17:00
Płomień Kobyla 2-2 LKS Zabełków 4 maja, 15:00
Płonia Racibórz 1-1 LKS Czernica 3 maja, 17:00
LKS Siedliska 1-1 LKS Ruda Kozielska 4 maja, 12:30
Przyszłość II Rogów 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 4 maja, 17:00
LKS Raszczyce 8-1 LKS Górki Śląskie 3 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 7-1 LKS Bieńkowice 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 10 maja, 17:00
LKS Bieńkowice 2-6 LKS Raszczyce 10 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 0-3 Przyszłość II Rogów 10 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 5-2 LKS Siedliska 11 maja, 16:00
LKS Ruda Kozielska 4-1 Płonia Racibórz 11 maja, 15:00
LKS Czernica 3-0 Płomień Kobyla 10 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 61. minucie przy stanie 3-0 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości
LKS Zabełków 1-0 Dąb II Gaszowice 10 maja, 16:00
LKS Lyski 4-3 LKS Samborowice 11 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-1 LKS Lyski 18 maja, 15:00
LKS Samborowice 1-0 LKS Zabełków 17 maja, 17:00
Dąb II Gaszowice 1-2 LKS Czernica 18 maja, 17:00
Płomień Kobyla 3-8 LKS Ruda Kozielska 18 maja, 15:00
Płonia Racibórz 9-5 LKS Brzezie (Racibórz) 17 maja, 17:00
LKS Siedliska 3-4 LKS Górki Śląskie 17 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 5-1 LKS Bieńkowice 18 maja, 17:00
LKS Raszczyce 3-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 24-25 maja

LKS Raszczyce 4-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 24 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Przyszłość II Rogów 24 maja, 17:00
LKS Bieńkowice 1-2 LKS Siedliska 30 marca, 15:00
LKS Górki Śląskie 2-2 Płonia Racibórz 24 maja, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 3-3 Płomień Kobyla 25 maja, 16:00
LKS Ruda Kozielska 2-2 Dąb II Gaszowice 25 maja, 15:00
LKS Czernica 7-0 LKS Samborowice 24 maja, 17:00
LKS Zabełków 5-3 LKS Lyski 24 maja, 16:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-1 LKS Zabełków 1 czerwca, 15:00
LKS Lyski 1-1 LKS Czernica 1 czerwca, 17:00
LKS Samborowice 2-2 LKS Ruda Kozielska 31 maja, 17:00
Dąb II Gaszowice 1-7 LKS Brzezie (Racibórz) 1 czerwca, 17:00
Płomień Kobyla 4-1 LKS Górki Śląskie 1 czerwca, 15:00
Płonia Racibórz 3-1 LKS Bieńkowice 31 maja, 17:00
LKS Siedliska 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 1 czerwca, 15:00
Przyszłość II Rogów 1-6 LKS Raszczyce 1 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Przyszłość II Rogów 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 8 czerwca, 17:00
LKS Raszczyce 13-0 LKS Siedliska 7 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-0 Płonia Racibórz 7 czerwca, 17:00
LKS Bieńkowice 5-4 Płomień Kobyla 8 czerwca, 16:00
LKS Górki Śląskie 1-1 Dąb II Gaszowice 7 czerwca, 17:00
LKS Brzezie (Racibórz) 10-2 LKS Samborowice 8 czerwca, 16:00
LKS Ruda Kozielska 2-2 LKS Lyski 8 czerwca, 15:00
LKS Czernica 2-0 LKS Zabełków 7 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-4 LKS Czernica 15 czerwca, 15:00
LKS Zabełków 1-4 LKS Ruda Kozielska 14 czerwca, 16:00
LKS Lyski 1-5 LKS Brzezie (Racibórz) 15 czerwca, 17:00
LKS Samborowice 4-3 LKS Górki Śląskie 15 czerwca, 17:00
Dąb II Gaszowice 4-6 LKS Bieńkowice 15 czerwca, 17:00
Płomień Kobyla 0-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 czerwca, 15:00
Płonia Racibórz 1-3 LKS Raszczyce 14 czerwca, 17:00
LKS Siedliska 1-3 Przyszłość II Rogów 15 czerwca, 13:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

LKS Siedliska 3-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 19 czerwca, 14:00
Przyszłość II Rogów 2-1 Płonia Racibórz 19 czerwca, 14:00
LKS Raszczyce 3-3 Płomień Kobyla 19 czerwca, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 Dąb II Gaszowice 19 czerwca, 14:00
LKS Bieńkowice 2-1 LKS Samborowice 19 czerwca, 14:00
LKS Górki Śląskie 0-1 LKS Lyski 19 czerwca, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Zabełków 19 czerwca, 14:00
LKS Ruda Kozielska 0-1 LKS Czernica 19 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-4 LKS Ruda Kozielska 22 czerwca, 17:00
LKS Czernica 2-1 LKS Brzezie (Racibórz) 22 czerwca, 17:00
LKS Zabełków 4-1 LKS Górki Śląskie 22 czerwca, 17:00
LKS Lyski 11-1 LKS Bieńkowice 22 czerwca, 17:00
LKS Samborowice 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 22 czerwca, 17:00
Dąb II Gaszowice 8-2 LKS Raszczyce 22 czerwca, 17:00
Płomień Kobyla 4-5 Przyszłość II Rogów 22 czerwca, 17:00
Płonia Racibórz 8-1 LKS Siedliska 22 czerwca, 17:00

Klasa A 2013/2014 (Racibórz)

Klasa C 2013/2014 (Racibórz I)
Klasa C 2013/2014 (Racibórz II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas