[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2013/2014, grupa: Racibórz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra Nieboczowy 20 53 17 2 1 81-17 10 0 0 48-7 7 2 1 33-10
2.  LKS Olza 20 41 13 2 5 57-26 7 0 3 28-14 6 2 2 29-12
3.  KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 20 39 12 3 5 69-30 7 2 1 45-10 5 1 4 24-20
4.  Naprzód II Czyżowice 20 37 12 1 7 68-52 7 1 2 40-16 5 0 5 28-36
5.  LKS II Tworków 20 36 11 3 6 64-45 6 2 2 35-15 5 1 4 29-30
6.  LKS Wojnowice 20 34 10 4 6 52-52 6 3 1 28-15 4 1 5 24-37
7.  LKS II Pawłów 20 30 9 3 8 58-43 5 2 3 37-22 4 1 5 21-21
8.  LKS Bolesław 20 19 6 1 13 46-67 4 0 6 28-32 2 1 7 18-35
9.  KS Pietraszyn 20 16 5 1 14 34-78 3 0 7 19-40 2 1 7 15-38
10.  Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 20 15 5 0 15 42-84 4 0 6 26-28 1 0 9 16-56
11.  Rozwój Bełsznica 20 0 0 0 20 7-84 0 0 10 4-41 0 0 10 3-43
Rozwój Bełsznica został wycofany z rozgrywek po 16. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Odra Nieboczowy    2-0 4-1 5-2 5-0 4-1 2-1 2-1 5-1 11-0 8-0 
 2 LKS Olza1-2     3-4 2-3 4-2 2-1 3-2 3-0 4-0 3-0 3-0* 
 3 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)1-1 1-2     9-0 7-4 1-1 5-1 7-1 5-0 6-0 3-0* 
 4 Naprzód II Czyżowice3-2 1-1 2-1     7-1 9-0 0-3* 8-2 2-4 2-1 6-1 
 5 LKS II Tworków1-3 2-2 2-3 4-3     9-1 1-1 1-0 4-0 8-2 3-0* 
 6 LKS Wojnowice0-5 3-2 1-1 3-0* 1-1     4-1 3-3 5-1 5-1 3-0* 
 7 LKS II Pawłów2-2 0-5 1-2 8-2 0-3* 2-1     5-1 3-3 10-2 6-1 
 8 LKS Bolesław0-3 0-4 1-8 2-3 3-4 5-6 3-1     5-2 6-1 3-0* 
 9 KS Pietraszyn0-10 2-6 3-0* 1-3 1-6 1-3 2-5 2-4     3-2 4-1 
 10 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski)1-2 1-6 3-1 2-3 2-5 3-4 1-3 4-3 5-1     4-0 
 11 Rozwój Bełsznica1-3 0-1 0-3 0-9 0-3* 1-6 0-3* 0-3* 0-3* 2-7     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski).
 
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-2 LKS Olza 18 sierpnia, 17:00
KS Pietraszyn 1-3 Naprzód II Czyżowice 17 sierpnia, 17:00
Rozwój Bełsznica 1-3 Odra Nieboczowy 18 sierpnia, 17:00
LKS Bolesław 3-4 LKS II Tworków 18 sierpnia, 16:00
LKS II Pawłów 2-1 LKS Wojnowice 3 listopada, 11:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: LKS Wojnowice.
 
LKS II Tworków 1-1 LKS II Pawłów 24 sierpnia, 17:00
Odra Nieboczowy 2-1 LKS Bolesław 25 sierpnia, 15:30
Naprzód II Czyżowice 6-1 Rozwój Bełsznica 25 sierpnia, 11:00
LKS Olza 4-0 KS Pietraszyn 25 sierpnia, 17:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 3-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski).
 
Rozwój Bełsznica 0-1 LKS Olza 1 września, 17:00
LKS Bolesław 2-3 Naprzód II Czyżowice 1 września, 16:00
LKS II Pawłów 2-2 Odra Nieboczowy 1 września, 11:00
LKS Wojnowice 1-1 LKS II Tworków 31 sierpnia, 17:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 5-1 KS Pietraszyn 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: LKS II Tworków.
 
Odra Nieboczowy 4-1 LKS Wojnowice 7 września, 17:00
Naprzód II Czyżowice 0-3 LKS II Pawłów 8 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Olza 3-0 LKS Bolesław 7 września, 17:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 4-0 Rozwój Bełsznica 8 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 5-0 KS Pietraszyn 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: KS Pietraszyn.
 
Rozwój Bełsznica 0-3 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 15 września, 16:00
LKS Bolesław 6-1 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 15 września, 16:00
LKS II Pawłów 0-5 LKS Olza 14 września, 13:00
LKS Wojnowice 3-0 Naprzód II Czyżowice 14 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-4 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS II Tworków 1-3 Odra Nieboczowy 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Odra Nieboczowy.
 
Naprzód II Czyżowice 7-1 LKS II Tworków 22 września, 11:00
LKS Olza 2-1 LKS Wojnowice 21 września, 15:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 1-3 LKS II Pawłów 22 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 7-1 LKS Bolesław 22 września, 16:00
KS Pietraszyn 4-1 Rozwój Bełsznica 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Rozwój Bełsznica.
 
LKS Bolesław 5-2 KS Pietraszyn 29 września, 16:00
LKS II Pawłów 1-2 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 28 września, 16:00
LKS Wojnowice 5-1 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 28 września, 16:00
LKS II Tworków 2-2 LKS Olza 29 września, 16:00
Odra Nieboczowy 5-2 Naprzód II Czyżowice 29 września, 15:30

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Naprzód II Czyżowice.
 
LKS Olza 1-2 Odra Nieboczowy 6 października, 16:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 2-5 LKS II Tworków 6 października, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-1 LKS Wojnowice 6 października, 16:00
KS Pietraszyn 2-5 LKS II Pawłów 5 października, 16:00
Rozwój Bełsznica 0-3 LKS Bolesław 6 października, 16:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie posiadali aktualnych kart zdrowia

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: LKS Bolesław.
 
LKS II Pawłów 6-1 Rozwój Bełsznica 13 października, 11:00
LKS Wojnowice 5-1 KS Pietraszyn 13 października, 15:30
LKS II Tworków 2-3 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 13 października, 15:00
Odra Nieboczowy 11-0 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 13 października, 15:00
Naprzód II Czyżowice 1-1 LKS Olza 13 października, 11:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: LKS Olza.
 
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 2-3 Naprzód II Czyżowice 20 października, 15:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-1 Odra Nieboczowy 20 października, 15:00
KS Pietraszyn 1-6 LKS II Tworków 19 października, 15:00
Rozwój Bełsznica 1-6 LKS Wojnowice 20 października, 15:00
LKS Bolesław 3-1 LKS II Pawłów 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: LKS II Pawłów.
 
LKS Wojnowice 3-3 LKS Bolesław 27 października, 14:30
LKS II Tworków 3-0 Rozwój Bełsznica 27 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Odra Nieboczowy 5-1 KS Pietraszyn 27 października, 14:00
Naprzód II Czyżowice 2-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 27 października, 11:00
LKS Olza 3-0 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Pauza: Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski).
 
LKS Olza 3-4 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 6 kwietnia, 16:00
Naprzód II Czyżowice 2-4 KS Pietraszyn 6 kwietnia, 11:00
Odra Nieboczowy 8-0 Rozwój Bełsznica 6 kwietnia, 15:30
LKS II Tworków 1-0 LKS Bolesław 6 kwietnia, 16:00
LKS Wojnowice 4-1 LKS II Pawłów 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Pauza: LKS Wojnowice.
 
LKS II Pawłów 0-3 LKS II Tworków 13 kwietnia, 13:30
(wo)
na boisku 4-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Bolesław 0-3 Odra Nieboczowy 13 kwietnia, 16:00
Rozwój Bełsznica 0-9 Naprzód II Czyżowice 13 kwietnia, 17:00
KS Pietraszyn 2-6 LKS Olza 12 kwietnia, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 6-0 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Pauza: KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski).
 
KS Pietraszyn 3-2 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 26 kwietnia, 17:00
LKS Olza 3-0 Rozwój Bełsznica 27 kwietnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Naprzód II Czyżowice 8-2 LKS Bolesław 27 kwietnia, 11:00
Odra Nieboczowy 2-1 LKS II Pawłów 27 kwietnia, 15:30
LKS II Tworków 9-1 LKS Wojnowice 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: LKS II Tworków.
 
LKS Wojnowice 0-5 Odra Nieboczowy 1 maja, 11:00
LKS II Pawłów 8-2 Naprzód II Czyżowice 30 kwietnia, 17:00
LKS Bolesław 0-4 LKS Olza 1 maja, 11:00
przerwany po I połowie przy stanie 0-4 - gospodarze zrezygnowali z gry / utrzymano wynik z boiska
Rozwój Bełsznica 2-7 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 1 maja, 11:00
KS Pietraszyn 3-0 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-5 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 16 - 3-4 maja

Pauza: KS Pietraszyn.
 
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-0 Rozwój Bełsznica 4 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się; pierwotnie zweryfikowany jako obustronny walkower, później zweryfikowano jako walkower na niekorzyść gości
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 4-3 LKS Bolesław 4 maja, 17:00
LKS Olza 3-2 LKS II Pawłów 4 maja, 17:00
Naprzód II Czyżowice 9-0 LKS Wojnowice 4 maja, 11:00
Odra Nieboczowy 5-0 LKS II Tworków 4 maja, 15:30

Kolejka 17 - 10-11 maja

Pauza: Odra Nieboczowy.
 
LKS II Tworków 4-3 Naprzód II Czyżowice 11 maja, 16:00
LKS Wojnowice 3-2 LKS Olza 10 maja, 17:00
LKS II Pawłów 10-2 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 11 maja, 13:30
LKS Bolesław 1-8 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 11 maja, 16:00
Rozwój Bełsznica 0-3 KS Pietraszyn
(wo)

Kolejka 18 - 17-18 maja

Pauza: Rozwój Bełsznica.
 
KS Pietraszyn 2-4 LKS Bolesław 17 maja, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 5-1 LKS II Pawłów 18 maja, 17:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 3-4 LKS Wojnowice 18 maja, 17:00
LKS Olza 4-2 LKS II Tworków 18 maja, 17:00
Naprzód II Czyżowice 3-2 Odra Nieboczowy 18 maja, 11:00

Kolejka 19 - 24-25 maja

Pauza: Naprzód II Czyżowice.
 
Odra Nieboczowy 2-0 LKS Olza 25 maja, 15:30
LKS II Tworków 8-2 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 25 maja, 15:00
LKS Wojnowice 1-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 24 maja, 17:00
LKS II Pawłów 3-3 KS Pietraszyn 24 maja, 17:00
LKS Bolesław 3-0 Rozwój Bełsznica
(wo)

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: LKS Bolesław.
 
Rozwój Bełsznica 0-3 LKS II Pawłów
(wo)
KS Pietraszyn 1-3 LKS Wojnowice 31 maja, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 7-4 LKS II Tworków 1 czerwca, 17:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 1-2 Odra Nieboczowy 31 maja, 16:30
LKS Olza 2-3 Naprzód II Czyżowice 31 maja, 17:00

Kolejka 21 - 8 czerwca

Pauza: LKS Olza.
 
Naprzód II Czyżowice 2-1 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 8 czerwca, 17:00
Odra Nieboczowy 4-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 8 czerwca, 17:00
LKS II Tworków 4-0 KS Pietraszyn 8 czerwca, 17:00
przerwany w 11. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / utrzymano wynik z boiska
LKS Wojnowice 3-0 Rozwój Bełsznica
(wo)
LKS II Pawłów 5-1 LKS Bolesław 8 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 14 czerwca

Pauza: LKS II Pawłów.
 
LKS Bolesław 5-6 LKS Wojnowice 14 czerwca, 17:00
Rozwój Bełsznica 0-3 LKS II Tworków
(wo)
KS Pietraszyn 0-10 Odra Nieboczowy 14 czerwca, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 9-0 Naprzód II Czyżowice 14 czerwca, 17:00
Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 1-6 LKS Olza 14 czerwca, 13:00

Klasa B 2013/2014 (Racibórz)

Klasa C 2013/2014 (Racibórz II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas