[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

I runda - 21 sierpnia

Sparta Osobnica 8-5 Ostoja Kołaczyce 21 sierpnia, 17:00
Jerzy Chmiel ?, ?, Piotr Lazar ?, ?, Budziak ?, ?, Marcin Więcek ?, ? - Arkadiusz Dubiel ?, ?, ?, Szymon Grzesiak ?, Damian Hendzel ?
Nieplanka Niepla 0-3 Wisłoka Nowy Żmigród 21 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Beskid Równe 0-5 Markiewicza Krosno 21 sierpnia, 17:00
Rafał Bazentkiewicz ?, Bartosz Stanisławczyk ?, Albert Dembiczak ?, Łukasz Zając ?, Adrian Rodzinka ?
Przełęcz II Dukla 1-2 Iwonka Iwonicz 21 sierpnia, 17:00
Kamil Mącidym 75 - Jakub Zima 10, Kamil Wais 87
Szarotka Nowosielce 3-0 Przełom Besko 21 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

II runda - 28 sierpnia

Sparta Osobnica 2-3 KS Zarzecze 28 sierpnia, 16:00
nieznany 33, 80 - Kamil Biernacki 10, 26, Paweł Gorczyca 16
Wisłoka Nowy Żmigród 1-2 Partyzant Targowiska 28 sierpnia, 16:00
Jakub Grzywacz 4 - Norbert Koszela 16, Mateusz Roterman 90
Wisłoka Błażkowa 2-3 Czardasz Osiek Jasielski 28 sierpnia, 16:00
pd.
Marcin Szot ?, Kamil Samborski ? - nieznany ?, ?, ?
Markiewicza Krosno 1-5 Nafta Jedlicze 28 sierpnia, 18:00
nieznany ? - Robert Kozubal ?, ?, ?, ?, Lech Czaja ?
Florian Rymanów Zdrój 0-1 Karpaty Klimkówka 28 sierpnia, 16:00
Dawid Penar ?
Szarotka Nowosielce 0-4 Start Rymanów 28 sierpnia, 16:00
Grzegorz Kijowski ?, ?, Sebastian Konderak ?, Damian Strączek ?
Iskra Przysietnica 2-4 Płomień Zmiennica 28 sierpnia, 16:00
pd.
nieznany ?, ? - Tomasz Dziedzic 10, Piotr Duduś 80, Rafał Dziedzic 110, Radosław Zawojski 115
Sokół Domaradz 0-4 Grabowianka Grabówka 28 sierpnia, 16:00
Tomasz Czebieniak ?, Robert Haduch ?, Wojciech Czapor ?, Tomasz Chrobak ?
Błękitni Jasienica Rosielna 2-1 Iwonka Iwonicz 28 sierpnia, 16:00
Marcin Szwerc 30, Artur Mateja 90 - Jakub Zima 80
Pogórze Srogów Górny 3-2 Jawornik Czarna 29 sierpnia, 16:00
pd.
Damian Warchoł 10, Rafał Pięciak 65, 101 - Dominik Szczurek 31, Łukasz Dyrda 80

III runda - 11 września
Do gry przystępują zespoły III i IV ligowe.

Czardasz Osiek Jasielski 0-3 Czarni 1910 Jasło 11 września, 16:00
(wo)
KS Zarzecze 4-3 Przełęcz Dukla 11 września, 16:00
Arkadiusz Gorczyca 10, 60, 80, Rafał Szyndak 50 - Łukasz Śliwiński 11, Krystian Frączek 53, Paweł Mielech 56
Start Rymanów 3-0 Płomień Zmiennica 11 września, 16:00
(wo)
nie odbył się
Karpaty Klimkówka 2-3 LKS Pisarowce 11 września, 16:00
Adrian Staroń 15, Łukasz Rygiel 35 - Paweł Wityński 25, Gracjan Kwolek 70, Daniel Niemczyk 80
Nafta Jedlicze 1-5 Karpaty Krosno 11 września, 16:00
Dawid Korzeniowski 26 - Damian Czapski 15 (s), Bartłomiej Buczek 29, Artur Wierdak 48, Tomasz Kasperkowicz 68, Radosław Stanisz 79
Pogórze Srogów Górny 0-9 Cosmos Nowotaniec 11 września, 16:00
Piotr Spaliński ?, ?, ?, ?, Łukasz Łuszcz ?, Michał Szatkowski ?, ?, Mikulec ?, nieznany ? (s)
Grabowianka Grabówka 1-2 Stal Sanok 11 września, 16:00
Mateusz Łukaszewski 55 - Jakub Ząbkiewicz 30, Tomasz Jaklik 80
Błękitni Jasienica Rosielna 1-4 Partyzant Targowiska 11 września, 16:00
Marcin Szwerc 70 - Grzegorz Jurczak 7, Norbert Koszela 20, 56, Łukasz Zych 90

1/4 finału

KS Zarzecze 0-6 Czarni 1910 Jasło 25 września, 15:30
Bartosz Szopa 8, 50, Marcin Warchoł 24, Ireneusz Brożyna 61, Rafał Grzesiak 76, Damian Kulig 90
Start Rymanów 0-3 LKS Pisarowce 25 września, 15:30
Cosmos Nowotaniec 4-1 Karpaty Krosno 1 października, 15:30
Piotr Laskowski ?, ?, Michał Śmietana ?, Ireneusz Zarzyka ? - Kamil Walaszczyk 89
w pierwotnym terminie (25 września, 15:30) odwołany
Partyzant Targowiska 1-5 Stal Sanok 25 września, 15:30

1/2 finału - 23 kwietnia

LKS Pisarowce 5-1 Czarni 1910 Jasło 16 kwietnia, 17:00
Rafał Nikody ?, ?, ?, ?, Jerzy Domaradzki ? - Damian Kulig 60
Cosmos Nowotaniec 2-0 Stal Sanok 23 kwietnia, 17:00
Piotr Laskowski 45, Maciej Kuzicki 59

Finał - 21 maja

Cosmos Nowotaniec 3-1 LKS Pisarowce 21 maja, 17:00
Ireneusz Zarzyka 26, 57, Piotr Laskowski 86 - Rafał Nikody 10
w Nowotańcu

Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas