[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 28 sierpnia

Czarni Oleszyce 0-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 28 sierpnia, 17:00
Marcin Gotkowski 15, Damian Polucha 25, Bartosz Szczybyło 80
Fredro Surochów 3-1 KS Wiązownica 28 sierpnia, 16:30
Waldemar Mazur ?, ?, Jakub Gloc ? - Łukasz Gudowski ?
Szkło Młyny 2-3 Pogórze Rokietnica 28 sierpnia, 16:30
Broszko 7, Łagoda 40 - Piotr Marek 42, Rafał Potuczko 53, Hubert Winiarski 55
Błękitni Grzęska 4-0 Huragan Gniewczyna 28 sierpnia, 16:30
(wo)
przerwany w 25. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
MKS Kańczuga 1-2 Start Pruchnik 28 sierpnia, 16:30
Dawid Malik 70 - Radosław Strączek 10, Radosław Przepłata 15
Santos Piwoda 2-1 MKS Radymno 28 sierpnia, 16:30
Radosław Porczak ?, ? - Damian Majchrowicz ?
Płomień Morawsko 3-1 Żurawianka Żurawica 28 sierpnia, 16:30
Grzegorz Owarzany 20, Artur Skiba 39, 81 - Bogusław Grad 52
Wesoła Zadąbrowie 2-3 Czuwaj Przemyśl 28 sierpnia, 16:30
Patryk Dybisz 29, 77 - Paweł Przytuła 6, 13, 78
LKS Kisielów 1-2 Granica Stubno 28 sierpnia, 16:30
Tadeusz Podgórski ? - Grzegorz Tokarz ?, Łukasz Zając ?
Wietlin 1-2 LKS Skołoszów 4 września, 16:30
Dawid Bednarz 35 - Jarosław Chmielowski 20, Mateusz Buczkowski 65

II runda - 11 września

Fredro Surochów 0-5 JKS 1909 Jarosław 11 września, 16:00
Mateusz Jurczak 34, Artur Bańka 55, 65, Piotr Kłak 56, Jarosław Jamrozik 84
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Sokół Sieniawa 11 września, 16:00
Jarosław Roman 66 - Tomasz Wilusz 55, Kamil Kołodziej 85
Start Pruchnik 2-2 Polonia Przemyśl 11 września, 16:00
pd. k. 4-5
Waldemar Znamieńczyków 50, Radosław Strączek 115 - Łukasz Piórkowski 85 (s), Krzysztof Gawłowski 103
Płomień Morawsko 2-1 Orzeł Przeworsk 11 września, 16:00
Grzegorz Owarzany 18, Kamil Hulak 85 - Karol Flak 35
Błękitni Grzęska 2-10 Wólczanka Wólka Pełkińska 11 września, 16:00
Bartłomiej Rupar 6, Wojciech Pieniążek 41 - Bartłomiej Poprawa 8, Rafał Gniatek 26, 87, 89, Piotr Boratyn 30, 39, Krzysztof Pietluch 47, 52, 69, Piotr Szczepański 79
Czuwaj Przemyśl 1-4 Granica Stubno 11 września, 16:00
Rafał Kilian 58 (k) - Andrzej Senejków 4, Jacek Cwynar 80, Igor Hajduk 82, Łukasz Zając 86 (k)
LKS Skołoszów 5-0 Pogórze Rokietnica 11 września, 16:00
Jerzy Sobejko 25, 68 (k), Kamil Buczkowski 60 (k), Mateusz Buczkowski 78, 85
Santos Piwoda 0-2 Piast Tuczempy 10 września, 16:30
Tomasz Pasaj 50, Grzegorz Gierczak 85

1/4 finału - 2 października

LKS Skołoszów 1-1 Sokół Sieniawa 2 października, 15:30
pd. k. 2-4
Kamil Buczkowski 67 (k) - Paweł Hass 65
Płomień Morawsko 1-7 JKS 1909 Jarosław 2 października, 15:30
Marek Pajda 20 - Piotr Kłak 3, 31, Łukasz Oczoś 12, 16, Damian Barszczak 25, Artur Bańka 41, Maciej Saramak 87
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-0 Polonia Przemyśl 2 października, 15:30
Marek Rybkiewicz 34, Piotr Boratyn 49, Rafał Gniatek 50, 76
Granica Stubno 3-2 Piast Tuczempy 2 października, 15:30
Damian Poszpur 20, Igor Hajduk 84, Bartłomiej Klepacki 90 - Grzegorz Gierczak 22 (k), Mateusz Hołub 48

1/2 finału - 16 października

Wólczanka Wólka Pełkińska 3-1 Sokół Sieniawa 16 października, 14:30
Paweł Duży 11, Krzysztof Pietluch 23, 52 - Mateusz Jędryas 90
Granica Stubno 2-4 JKS 1909 Jarosław 16 października, 14:30
Jacek Cwynar 40, Mariusz Błaszczyk 75 - Artur Bańka 18 (k), Tomasz Wolan 21, Piotr Kłak 25, Bartosz Ozibko 70 (s)

Finał - 7 maja, 20 maja

Wólczanka Wólka Pełkińska 2-4 JKS 1909 Jarosław 7 maja, 17:00
Maciej Lech 19, Kamil Padiasek 30 - Artur Bańka 64 (k), Mateusz Jurczak 69, 70, Piotr Kłak 89

JKS 1909 Jarosław 1-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 maja, 17:20
Damian Kania 9 - Paweł Duży 25, Krzysztof Pietluch 53 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu uroczystości 10-lecia OZPN-u Jarosław

Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas