[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2013/2014, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Respekt Myślenice 18 48 16 0 2 82-13 8 0 1 43-7 8 0 1 39-6
2.  Rysy Bukowina Tatrzańska 18 41 13 2 3 58-19 8 1 0 27-5 5 1 3 31-14
3.  Starówka II Nowy Sącz 18 40 13 1 4 99-16 7 0 2 53-5 6 1 2 46-11
4.  Iskra Brzezinka 18 38 12 2 4 53-15 6 1 2 29-9 6 1 2 24-6
5.  Podgórze Kraków 18 34 11 1 6 63-29 6 0 3 31-10 5 1 3 32-19
6.  Victoria Gaj 18 23 7 2 9 41-46 4 1 4 25-20 3 1 5 16-26
7.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 18 12 3 3 12 11-60 2 2 5 6-28 1 1 7 5-32
8.  Prądniczanka Kraków 18 11 3 2 13 28-86 1 1 7 16-46 2 1 6 12-40
9.  Novi Narama 18 3 1 0 17 12-140 0 0 9 7-68 1 0 8 5-72
10.  Wanda II Kraków 18 13 4 1 13 21-44 2 1 6 12-21 2 0 7 9-23
Wanda II Kraków wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Respekt Myślenice    4-1 2-1 1-0 1-2 6-0 3-0 9-3 14-0 3-0* 
 2 Rysy Bukowina Tatrzańska2-1     1-1 3-1 7-2 3-0* 2-0 3-0 3-0* 3-0* 
 3 Starówka II Nowy Sącz0-1 5-0     0-4 3-0 8-0 12-0 3-0* 19-0 3-0* 
 4 Iskra Brzezinka0-2 1-1 0-4     3-1 5-0 2-0 5-0 10-1 3-0* 
 5 Podgórze Kraków2-3 3-1 1-4 1-2     3-0 5-0 6-0 7-0 3-0* 
 6 Victoria Gaj0-2 0-3 0-8 1-1 1-4     3-1 10-0 7-1 3-0* 
 7 Szreniawa Nowy Wiśnicz0-9 0-2 0-7 0-6 0-4 0-0     0-0 3-0* 3-0* 
 8 Prądniczanka Kraków2-7 0-6 1-9 0-5 2-10 0-4 1-1     9-0 1-4 
 9 Novi Narama0-11 0-11 0-12 0-3 1-8 0-9 1-3 4-6     1-5 
 10 Wanda II Kraków0-3* 1-6 6-0 0-2 1-1 1-3 3-0 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Novi Narama 1-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 25 sierpnia, 14:00
Wanda II Kraków 6-0 Starówka II Nowy Sącz 25 sierpnia, 17:00
Respekt Myślenice 1-2 Podgórze Kraków 25 sierpnia, 13:30
Victoria Gaj 10-0 Prądniczanka Kraków 26 sierpnia, 18:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 3-1 Iskra Brzezinka 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Prądniczanka Kraków 28 sierpnia, 17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 2-1 Respekt Myślenice 28 sierpnia, 17:00
Starówka II Nowy Sącz 0-4 Iskra Brzezinka 28 sierpnia, 17:00
Novi Narama 1-5 Wanda II Kraków 30 sierpnia, 17:40
Victoria Gaj 1-4 Podgórze Kraków 28 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Wanda II Kraków 3-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 1 września, 17:30
Iskra Brzezinka 10-1 Novi Narama 15 września, 11:00
Respekt Myślenice 2-1 Starówka II Nowy Sącz 1 września, 13:00
Prądniczanka Kraków 2-10 Podgórze Kraków 1 września, 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 3-0 Victoria Gaj 1 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 4 - 7-8 września

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-4 Podgórze Kraków 8 września, 17:00
Starówka II Nowy Sącz 8-0 Victoria Gaj 8 września, 11:00
Novi Narama 0-11 Respekt Myślenice 8 września, 17:00
Wanda II Kraków 0-2 Iskra Brzezinka 7 września, 11:00
Prądniczanka Kraków 0-6 Rysy Bukowina Tatrzańska 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Iskra Brzezinka 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 22 września, 11:00
Respekt Myślenice 3-0 Wanda II Kraków 21 września, 15:00
(wo)
Victoria Gaj 7-1 Novi Narama 22 września, 16:00
Prądniczanka Kraków 1-9 Starówka II Nowy Sącz 21 września, 16:00
Podgórze Kraków 3-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 21 września, 11:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-2 Rysy Bukowina Tatrzańska 5 października, 13:00
Starówka II Nowy Sącz 3-0 Podgórze Kraków 26 października, 10:30
w pierwotnym terminie (5 października, 14:00) odwołany na wniosek drużyny gości
Novi Narama 4-6 Prądniczanka Kraków 5 października, 11:00
Wanda II Kraków 1-3 Victoria Gaj 6 października, 14:00
Iskra Brzezinka 0-2 Respekt Myślenice 6 października, 11:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Respekt Myślenice 3-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 13 października, 11:00
Victoria Gaj 1-1 Iskra Brzezinka 12 października, 14:00
Prądniczanka Kraków 1-4 Wanda II Kraków 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (12 października, 13:00) odwołany
Podgórze Kraków 7-0 Novi Narama 13 października, 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-1 Starówka II Nowy Sącz 13 października, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-7 Starówka II Nowy Sącz 20 października, 13:00
Novi Narama 0-11 Rysy Bukowina Tatrzańska 20 października, 13:00
Wanda II Kraków 1-1 Podgórze Kraków 20 października, 14:00
Iskra Brzezinka 5-0 Prądniczanka Kraków 20 października, 11:00
Respekt Myślenice 6-0 Victoria Gaj 20 października, 14:00

Kolejka 9 - 30 października

Victoria Gaj 3-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3 listopada, 10:00
Prądniczanka Kraków 2-7 Respekt Myślenice 3 listopada, 11:00
Podgórze Kraków 1-2 Iskra Brzezinka 30 października, 15:00
Starówka II Nowy Sącz 19-0 Novi Narama 9 listopada, 13:00
Wanda II Kraków 1-6 Rysy Bukowina Tatrzańska 9 listopada, 13:00

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Iskra Brzezinka 1-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 12 kwietnia, 10:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 Novi Narama 12 kwietnia, 15:00
(wo)
nie odbył się
Starówka II Nowy Sącz 3-0 Wanda II Kraków
(wo)
Podgórze Kraków 2-3 Respekt Myślenice 12 kwietnia, 14:00
Prądniczanka Kraków 0-4 Victoria Gaj 12 kwietnia, 10:00

Kolejka 11 - 26-27 kwietnia

Podgórze Kraków 3-0 Victoria Gaj 26 kwietnia, 15:00
Prądniczanka Kraków 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 26 kwietnia, 10:30
Respekt Myślenice 4-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 27 kwietnia, 16:00
Iskra Brzezinka 0-4 Starówka II Nowy Sącz 26 kwietnia, 10:00
Wanda II Kraków 0-3 Novi Narama
(wo)

Kolejka 12 - 3-4 maja

Victoria Gaj 0-3 Rysy Bukowina Tatrzańska 4 maja, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 Wanda II Kraków
(wo)
Novi Narama 0-3 Iskra Brzezinka 3 maja, 17:00
Starówka II Nowy Sącz 0-1 Respekt Myślenice 3 maja, 16:00
na stadionie Zawady
Podgórze Kraków 6-0 Prądniczanka Kraków 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 11:00) przełożony

Kolejka 13 - 10-11 maja

Rysy Bukowina Tatrzańska 3-0 Prądniczanka Kraków 11 maja, 17:00
Podgórze Kraków 5-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 10 maja, 11:00
Victoria Gaj 0-8 Starówka II Nowy Sącz 10 maja, 10:00
Respekt Myślenice 14-0 Novi Narama 7 maja, 17:00
Iskra Brzezinka 3-0 Wanda II Kraków
(wo)

Kolejka 14 - 17-18 maja

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-6 Iskra Brzezinka 18 maja, 13:00
Wanda II Kraków 0-3 Respekt Myślenice
(wo)
Novi Narama 0-9 Victoria Gaj 18 maja, 14:00
Starówka II Nowy Sącz 3-0 Prądniczanka Kraków 21 maja, 17:00
(wo)
Rysy Bukowina Tatrzańska 7-2 Podgórze Kraków 11 czerwca, 17:00
w Rokicinach Podhalańskich

Kolejka 15 - 24-25 maja

Rysy Bukowina Tatrzańska 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 25 maja, 17:00
w Lipnicy Wielkiej
Podgórze Kraków 1-4 Starówka II Nowy Sącz 24 maja, 11:00
Prądniczanka Kraków 9-0 Novi Narama 24 maja, 14:00
Victoria Gaj 3-0 Wanda II Kraków
(wo)
Respekt Myślenice 1-0 Iskra Brzezinka 25 maja, 16:00

Kolejka 16 - 31 maja-1 czerwca

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-9 Respekt Myślenice 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 11:00) przełożony
Iskra Brzezinka 5-0 Victoria Gaj 1 czerwca, 10:00
Wanda II Kraków 0-3 Prądniczanka Kraków
(wo)
Novi Narama 1-8 Podgórze Kraków 1 czerwca, 15:00
Starówka II Nowy Sącz 5-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 28 maja, 17:00

Kolejka 17 - 7-8 czerwca

Starówka II Nowy Sącz 12-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 31 maja, 17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 3-0 Novi Narama 8 czerwca, 14:30
(wo)
w Ostrowsku / goście nie dojechali
Podgórze Kraków 3-0 Wanda II Kraków
(wo)
Prądniczanka Kraków 0-5 Iskra Brzezinka 8 czerwca, 9:00
Victoria Gaj 0-2 Respekt Myślenice 7 czerwca, 10:00

Kolejka 18 - 15 czerwca

Rysy Bukowina Tatrzańska 3-0 Wanda II Kraków
(wo)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Victoria Gaj 15 czerwca, 15:00
Respekt Myślenice 9-3 Prądniczanka Kraków 15 czerwca, 15:00
Iskra Brzezinka 3-1 Podgórze Kraków 14 czerwca
Novi Narama 0-12 Starówka II Nowy Sącz 15 czerwca, 15:00

II liga kobiet 2013/2014 (małopolska)

III liga kobiet 2013/2014 (lubelska)
III liga kobiet 2013/2014 (podkarpacka)
III liga kobiet 2013/2014 (świętokrzyska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas