[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2013/2014, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Kolbuszowa Dolna 18 42 13 3 2 56-11 8 1 0 32-3 5 2 2 24-8 2 4 1 1 0 1-0
2.  Korona Łaszczów 18 42 13 3 2 66-9 6 2 1 34-3 7 1 1 32-6 2 1 0 1 1 0-1
3.  AZS UJ II Kraków 18 38 12 2 4 68-35 7 0 2 34-18 5 2 2 34-17
4.  Bronowianka Kraków 17 31 10 1 6 62-35 5 1 2 40-12 5 0 4 22-23
5.  Naprzód Sobolów 18 30 9 3 6 41-40 5 1 3 21-13 4 2 3 20-27
6.  Resovia 18 29 9 2 7 33-32 5 1 3 16-11 4 1 4 17-21
7.  Zielonka Wrząsowice 18 18 5 3 10 39-49 4 1 4 24-25 1 2 6 15-24
8.  Moravia Morawica 18 14 4 2 12 24-68 2 2 5 17-30 2 0 7 7-38
9.  Wisła Nowy Korczyn 18 10 3 1 14 22-86 1 1 7 14-44 2 0 7 8-42
10.  MUKS Kraśnik 17 3 1 0 16 8-54 1 0 8 6-22 0 0 8 2-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Sokół Kolbuszowa Dolna    0-0 3-0 2-1 4-1 2-0 3-0* 8-0 4-1 6-0 
 2 Korona Łaszczów0-1     1-1 6-0 1-1 3-0 3-0* 8-0 3-0* 9-0 
 3 AZS UJ II Kraków3-1 0-8     4-0 5-1 2-1 1-6 6-0 10-1 3-0 
 4 Bronowianka Kraków1-1 2-4 6-1     9-1 2-3 4-1 5-1 11-0 
 5 Naprzód Sobolów2-4 2-1 2-2 1-2     1-2 3-0 3-0 3-1 4-1 
 6 Resovia0-0 0-1 1-5 3-2 0-3     1-0 5-0 1-0 5-0 
 7 Zielonka Wrząsowice2-1 2-4 1-7 1-2 2-5 3-3     3-1 8-1 2-1 
 8 Moravia Morawica0-3 0-5 2-6 1-6 2-2 5-2 4-4     1-2 2-0 
 9 Wisła Nowy Korczyn0-11 0-4 0-7 5-8 3-4 2-4 3-3 0-3     1-0 
 10 MUKS Kraśnik0-2 0-5 1-5 0-1 1-2 1-2 2-1 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Wisła Nowy Korczyn 1-0 MUKS Kraśnik 24 sierpnia, 14:30
AZS UJ II Kraków 4-0 Bronowianka Kraków 24 sierpnia, 16:00
Moravia Morawica 2-2 Naprzód Sobolów 25 sierpnia, 15:30
Zielonka Wrząsowice 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 sierpnia, 11:00
Resovia 0-1 Korona Łaszczów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28 sierpnia

MUKS Kraśnik 0-5 Korona Łaszczów 28 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Resovia 28 sierpnia, 17:00
Naprzód Sobolów 3-0 Zielonka Wrząsowice 27 sierpnia, 17:30
Bronowianka Kraków 5-1 Moravia Morawica 28 sierpnia, 12:00
Wisła Nowy Korczyn 0-7 AZS UJ II Kraków 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

AZS UJ II Kraków 3-0 MUKS Kraśnik 6 listopada, 13:30
Moravia Morawica 1-2 Wisła Nowy Korczyn 1 września, 15:00
Zielonka Wrząsowice 1-2 Bronowianka Kraków 1 września, 11:00
Resovia 0-3 Naprzód Sobolów 27 września, 17:00
przełożony
Korona Łaszczów 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 września, 14:00

Kolejka 4 - 7-8 września

MUKS Kraśnik 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 września, 11:00
Naprzód Sobolów 2-1 Korona Łaszczów 7 września, 13:00
Bronowianka Kraków 2-3 Resovia 8 września, 14:00
Wisła Nowy Korczyn 3-3 Zielonka Wrząsowice 7 września, 14:30
AZS UJ II Kraków 6-0 Moravia Morawica 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Moravia Morawica 2-0 MUKS Kraśnik 22 września, 14:00
Zielonka Wrząsowice 1-7 AZS UJ II Kraków 18 września, 18:00
Resovia 1-0 Wisła Nowy Korczyn 22 września, 17:00
Korona Łaszczów 6-0 Bronowianka Kraków 21 września, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-1 Naprzód Sobolów 21 września, 15:00

Kolejka 6 - 12-13 października

MUKS Kraśnik 1-2 Naprzód Sobolów 12 października, 11:00
Bronowianka Kraków 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 13 października, 11:00
Wisła Nowy Korczyn 0-4 Korona Łaszczów 12 października, 14:30
AZS UJ II Kraków 2-1 Resovia 13 października, 15:00
Moravia Morawica 4-4 Zielonka Wrząsowice 13 października, 11:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Zielonka Wrząsowice 2-1 MUKS Kraśnik 6 października, 11:00
Resovia 5-0 Moravia Morawica 6 października, 15:00
Korona Łaszczów 1-1 AZS UJ II Kraków 5 października, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-1 Wisła Nowy Korczyn 5 października, 15:00
Naprzód Sobolów 1-2 Bronowianka Kraków 5 października, 13:00

Kolejka 8 - 19-20 października

MUKS Kraśnik 0-1 Bronowianka Kraków 20 października, 11:00
Wisła Nowy Korczyn 3-4 Naprzód Sobolów 19 października, 14:30
AZS UJ II Kraków 3-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 października
Moravia Morawica 0-5 Korona Łaszczów 20 października, 13:00
Zielonka Wrząsowice 3-3 Resovia 19 października, 11:00

Kolejka 9 - 2-3 listopada

Resovia 5-0 MUKS Kraśnik 30 października, 15:00
Korona Łaszczów 3-0 Zielonka Wrząsowice
(wo)
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany
Sokół Kolbuszowa Dolna 8-0 Moravia Morawica 2 listopada, 12:00
Naprzód Sobolów 2-2 AZS UJ II Kraków 2 listopada, 13:00
Bronowianka Kraków 11-0 Wisła Nowy Korczyn 3 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 5-6 kwietnia

MUKS Kraśnik 1-2 Wisła Nowy Korczyn 6 kwietnia, 16:30
Bronowianka Kraków 6-1 AZS UJ II Kraków 6 kwietnia, 11:00
Naprzód Sobolów 3-0 Moravia Morawica 5 kwietnia, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Zielonka Wrząsowice 6 kwietnia, 11:30
(wo)
goście nie dojechali
Korona Łaszczów 3-0 Resovia 5 kwietnia, 12:00

Kolejka 11 - 12-13 kwietnia

Korona Łaszczów 9-0 MUKS Kraśnik 13 kwietnia, 12:00
Resovia 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 13 kwietnia, 14:00
Zielonka Wrząsowice 2-5 Naprzód Sobolów 13 kwietnia, 11:00
Moravia Morawica 1-6 Bronowianka Kraków 13 kwietnia, 11:00
AZS UJ II Kraków 10-1 Wisła Nowy Korczyn 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 22 kwietnia

MUKS Kraśnik 1-5 AZS UJ II Kraków 23 kwietnia, 12:00
Wisła Nowy Korczyn 0-3 Moravia Morawica 22 kwietnia, 16:30
Bronowianka Kraków 4-1 Zielonka Wrząsowice 27 maja, 18:00
Naprzód Sobolów 1-2 Resovia 22 kwietnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Korona Łaszczów 10 maja, 17:00

Kolejka 13 - 26-27 kwietnia

Sokół Kolbuszowa Dolna 6-0 MUKS Kraśnik 27 kwietnia, 11:00
Korona Łaszczów 1-1 Naprzód Sobolów 27 kwietnia, 13:00
Resovia 3-2 Bronowianka Kraków 27 kwietnia, 14:00
Zielonka Wrząsowice 8-1 Wisła Nowy Korczyn 27 kwietnia, 11:00
Moravia Morawica 2-6 AZS UJ II Kraków 27 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 3-4 maja

MUKS Kraśnik 0-2 Moravia Morawica 4 maja, 11:00
AZS UJ II Kraków 1-6 Zielonka Wrząsowice 4 maja, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 2-4 Resovia 4 maja, 14:30
Bronowianka Kraków 2-4 Korona Łaszczów 4 maja, 14:00
Naprzód Sobolów 2-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 maja, 13:00

Kolejka 15 - 31 maja-1 czerwca

Naprzód Sobolów 4-1 MUKS Kraśnik
w pierwotnym terminie (17 maja, 13:00) odwołany
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Bronowianka Kraków 1 czerwca, 15:30
Korona Łaszczów 3-0 Wisła Nowy Korczyn 31 maja, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Resovia 1-5 AZS UJ II Kraków 31 maja, 11:00
Zielonka Wrząsowice 3-1 Moravia Morawica 1 czerwca, 11:00

Kolejka 16 - 24-25 maja

MUKS Kraśnik 2-1 Zielonka Wrząsowice 24 maja, 11:00
Moravia Morawica 5-2 Resovia 25 maja, 13:00
AZS UJ II Kraków 0-8 Korona Łaszczów 25 maja, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 0-11 Sokół Kolbuszowa Dolna 24 maja, 14:30
Bronowianka Kraków 9-1 Naprzód Sobolów 25 maja, 12:00

Kolejka 17 - 7-8 czerwca

Bronowianka Kraków - MUKS Kraśnik 7 czerwca, 11:00
nie odbył się
Naprzód Sobolów 3-1 Wisła Nowy Korczyn 7 czerwca, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 AZS UJ II Kraków 7 czerwca, 16:30
Korona Łaszczów 8-0 Moravia Morawica 7 czerwca, 13:00
Resovia 1-0 Zielonka Wrząsowice 7 czerwca, 19:00

Kolejka 18 - 14-15 czerwca

MUKS Kraśnik 1-2 Resovia 15 czerwca, 11:00
Zielonka Wrząsowice 2-4 Korona Łaszczów 15 czerwca, 11:00
Moravia Morawica 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 czerwca, 14:00
AZS UJ II Kraków 5-1 Naprzód Sobolów 14 czerwca, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 5-8 Bronowianka Kraków 14 czerwca, 14:30

I liga kobiet 2013/2014 (południowa)

II liga kobiet 2013/2014 (śląska)

III liga kobiet 2013/2014 (lubelska)
III liga kobiet 2013/2014 (małopolska)
III liga kobiet 2013/2014 (podkarpacka)
III liga kobiet 2013/2014 (świętokrzyska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas