[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2013/2014, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Sosnowiec 16 44 14 2 0 73-6 7 1 0 42-5 7 1 0 31-1
2.  1.FC Katowice (2) 16 43 14 1 1 75-8 7 0 1 45-3 7 1 0 30-5
3.  AZS UJ Kraków 16 35 11 2 3 71-15 6 1 1 45-6 5 1 2 26-9
4.  Rolnik Biedrzychowice 16 31 10 1 5 47-31 5 1 2 22-12 5 0 3 25-19
5.  Sportowa Czwórka Radom 16 22 7 1 8 45-29 3 1 4 28-15 4 0 4 17-14
6.  KKS Bogdańczowice 16 14 4 2 10 16-50 2 1 5 6-23 2 1 5 10-27
7.  Widok Lublin 16 11 3 2 11 21-52 2 0 6 12-23 1 2 5 9-29
8.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 16 6 2 0 14 9-116 1 0 7 6-46 1 0 7 3-70
9.  Czarne Świerklany 16 4 1 1 14 15-65 1 1 6 10-23 0 0 8 5-42
Starówka Nowy Sącz wycofała się z rozgrywek po 1. kolejce. Jej wynik został anulowany.
Czarne Świerklany wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Czarni Sosnowiec    1-1 3-0 2-1 3-2 9-0 3-0 11-0 10-1 
 2 1.FC Katowice (2)1-3     2-0 8-0 2-0 2-0 6-0 20-0 4-0 
 3 AZS UJ Kraków0-0 0-3     4-1 5-1 9-0 4-1 13-0 10-0 
 4 Rolnik Biedrzychowice0-2 1-4 2-2     3-0 2-1 5-0 5-0 4-3 
 5 Sportowa Czwórka Radom0-2 0-4 1-4 2-3     1-1 5-0 14-0 5-1 
 6 KKS Bogdańczowice0-4 0-7 1-5 0-4 0-3     0-0 2-0 3-0* 
 7 Widok Lublin0-5 3-4 0-2 2-5 1-4 0-3     3-0* 3-0* 
 8 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-12 0-4 0-10 1-8 0-4 1-5 1-3     3-0* 
 9 Czarne Świerklany0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 3-0 5-5 2-3     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Widok Lublin 1-4 Sportowa Czwórka Radom 30 października, 11:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu kłopotów zdrowotnych zawodniczek drużyny gości
Czarni Sosnowiec 3-0 AZS UJ Kraków 27 sierpnia, 18:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) - Starówka Nowy Sącz 28 sierpnia, 17:00
było 1-0, anulowany
1.FC Katowice (2) 4-0 Czarne Świerklany 27 sierpnia, 15:30
KKS Bogdańczowice 0-4 Rolnik Biedrzychowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: 1.FC Katowice (2).
 
Sportowa Czwórka Radom 2-3 Rolnik Biedrzychowice 31 sierpnia, 15:00
Czarne Świerklany 3-0 KKS Bogdańczowice 31 sierpnia, 14:00
AZS UJ Kraków 13-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 31 sierpnia, 11:00
Widok Lublin 0-5 Czarni Sosnowiec 1 września, 12:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: KKS Bogdańczowice.
 
Czarni Sosnowiec 3-2 Sportowa Czwórka Radom 7 września, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Widok Lublin 7 września, 13:00
1.FC Katowice (2) 2-0 AZS UJ Kraków 7 września, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 4-3 Czarne Świerklany 8 września, 15:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
Sportowa Czwórka Radom 5-1 Czarne Świerklany 15 września, 11:00
AZS UJ Kraków 9-0 KKS Bogdańczowice 14 września, 11:00
Widok Lublin 3-4 1.FC Katowice (2) 15 września, 12:00
Czarni Sosnowiec 11-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 21 września, 14:00
w pierwotnym terminie (14.września 13:00) przełożony na prośbę gości

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Czarne Świerklany.
 
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-4 Sportowa Czwórka Radom 29 września, 13:00
1.FC Katowice (2) 1-3 Czarni Sosnowiec 29 września, 11:00
KKS Bogdańczowice 0-0 Widok Lublin 29 września, 15:00
Rolnik Biedrzychowice 2-2 AZS UJ Kraków 29 września, 12:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Sportowa Czwórka Radom.
 
AZS UJ Kraków 10-0 Czarne Świerklany 5 października, 11:00
Widok Lublin 2-5 Rolnik Biedrzychowice 5 października, 14:00
Czarni Sosnowiec 9-0 KKS Bogdańczowice 5 października, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-4 1.FC Katowice (2) 6 października, 12:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: AZS UJ Kraków.
 
1.FC Katowice (2) 2-0 Sportowa Czwórka Radom 6 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (12 października) odwołany na wniosek gospodarzy
KKS Bogdańczowice 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 12 października, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 0-2 Czarni Sosnowiec 13 października, 12:00
Czarne Świerklany 5-5 Widok Lublin 12 października, 15:30

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Widok Lublin.
 
Sportowa Czwórka Radom 1-4 AZS UJ Kraków 20 października, 11:00
Czarni Sosnowiec 10-1 Czarne Świerklany 16 października, 15:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-8 Rolnik Biedrzychowice 20 października, 12:00
1.FC Katowice (2) 2-0 KKS Bogdańczowice 20 października, 12:30

Kolejka 9 - 2-3 listopada

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
KKS Bogdańczowice 0-3 Sportowa Czwórka Radom 3 listopada, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1-4 1.FC Katowice (2) 2 listopada, 13:30
w Głogówku
Czarne Świerklany 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 2 listopada, 13:00
AZS UJ Kraków 4-1 Widok Lublin 2 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Pauza: Wanda Nowa Huta (Kraków).
 
Sportowa Czwórka Radom 5-0 Widok Lublin 13 kwietnia, 11:00
AZS UJ Kraków 0-0 Czarni Sosnowiec 13 kwietnia, 11:00
Czarne Świerklany 0-3 1.FC Katowice (2)
(wo)
Rolnik Biedrzychowice 2-1 KKS Bogdańczowice 28 maja, 18:00

Kolejka 11 - 17 kwietnia

Pauza: 1.FC Katowice (2).
 
Rolnik Biedrzychowice 3-0 Sportowa Czwórka Radom 17 kwietnia, 17:00
KKS Bogdańczowice 3-0 Czarne Świerklany
(wo)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-10 AZS UJ Kraków 17 kwietnia, 17:00
Czarni Sosnowiec 3-0 Widok Lublin 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Pauza: KKS Bogdańczowice.
 
Sportowa Czwórka Radom 0-2 Czarni Sosnowiec 27 kwietnia, 11:00
Widok Lublin 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
AZS UJ Kraków 0-3 1.FC Katowice (2) 26 kwietnia, 11:00
Czarne Świerklany 0-3 Rolnik Biedrzychowice
(wo)

Kolejka 13 - 3-4 maja

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
Czarne Świerklany 0-3 Sportowa Czwórka Radom
(wo)
KKS Bogdańczowice 1-5 AZS UJ Kraków 4 maja, 11:00
w Kluczborku
1.FC Katowice (2) 6-0 Widok Lublin 4 maja, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-12 Czarni Sosnowiec 4 maja, 16:00

Kolejka 14 - 10-11 maja

Pauza: Czarne Świerklany.
 
Sportowa Czwórka Radom 14-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 11 maja, 11:00
Czarni Sosnowiec 1-1 1.FC Katowice (2) 11 maja, 11:00
Widok Lublin 0-3 KKS Bogdańczowice 11 maja, 16:00
AZS UJ Kraków 4-1 Rolnik Biedrzychowice 11 maja, 11:00

Kolejka 15 - 17-18 maja

Pauza: Sportowa Czwórka Radom.
 
Czarne Świerklany 0-3 AZS UJ Kraków
(wo)
Rolnik Biedrzychowice 5-0 Widok Lublin 17 maja, 16:00
KKS Bogdańczowice 0-4 Czarni Sosnowiec 17 maja, 11:00
1.FC Katowice (2) 20-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 17 maja, 11:00

Kolejka 16 - 24-25 maja

Pauza: AZS UJ Kraków.
 
Sportowa Czwórka Radom 0-4 1.FC Katowice (2) 24 maja, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-5 KKS Bogdańczowice 24 maja, 12:30
Czarni Sosnowiec 2-1 Rolnik Biedrzychowice 24 maja, 15:00
Widok Lublin 3-0 Czarne Świerklany
(wo)

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Widok Lublin.
 
AZS UJ Kraków 5-1 Sportowa Czwórka Radom 31 maja, 14:30
Czarne Świerklany 0-3 Czarni Sosnowiec
(wo)
Rolnik Biedrzychowice 5-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 1 czerwca, 17:00
KKS Bogdańczowice 0-7 1.FC Katowice (2) 31 maja, 17:00

Kolejka 18 - 7-8 czerwca

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Sportowa Czwórka Radom 1-1 KKS Bogdańczowice 7 czerwca, 11:00
1.FC Katowice (2) 8-0 Rolnik Biedrzychowice 7 czerwca, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-0 Czarne Świerklany
(wo)
Widok Lublin 0-2 AZS UJ Kraków 7 czerwca, 14:00

Ekstraliga kobiet 2013/2014

I liga kobiet 2013/2014 (północna)

II liga kobiet 2013/2014 (małopolska)
II liga kobiet 2013/2014 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas