[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2013/2014
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Medyk Konin 18 52 17 1 0 95-9 8 1 0 56-7 9 0 0 39-2
2.  Górnik Łęczna 18 35 10 5 3 43-22 5 3 1 25-6 5 2 2 18-16
3.  AZS Wrocław 18 33 10 3 5 43-27 5 1 3 21-11 5 2 2 22-16
4.  Mitech Żywiec 18 30 9 3 6 35-35 6 1 2 19-9 3 2 4 16-26
5.  Zagłębie Lubin 18 27 8 3 7 36-24 3 1 5 19-13 5 2 2 17-11
6.  GOSiR Piaseczno 18 20 6 2 10 25-41 3 1 5 12-19 3 1 5 13-22
7.  KKP Bydgoszcz 18 17 4 5 9 21-40 3 4 2 12-12 1 1 7 9-28
8.  AZS PSW Biała Podlaska 18 14 4 2 12 12-44 2 1 6 9-22 2 1 6 3-22
9.  Gol Częstochowa 18 6 1 3 14 9-82 1 1 7 7-35 0 2 7 2-47
10.  Unia Racibórz 18 22 7 1 10 37-32 5 0 4 28-14 2 1 6 9-18
Unia Racibórz wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Medyk Konin    7-1 9-1 8-2 1-1 8-1 6-1 2-0 13-0 2-0 
 2 Górnik Łęczna1-3     1-1 0-0 3-0 1-1 2-1 7-0 7-0 3-0* 
 3 AZS Wrocław0-6 0-1     3-1 0-2 5-0 3-1 5-0 5-0 0-0 
 4 Mitech Żywiec0-4 0-1 2-1     2-0 3-2 4-1 0-0 5-0 3-0* 
 5 Zagłębie Lubin1-2 1-3 0-2 7-0     4-0 1-1 0-1 4-0 1-4 
 6 GOSiR Piaseczno0-1 2-2 1-3 0-4 1-3     1-0 2-1 5-0 0-5 
 7 KKP Bydgoszcz0-4 1-1 1-1 1-3 2-2 1-0     2-0 1-1 3-0* 
 8 AZS PSW Biała Podlaska0-6 0-3 2-6 1-4 0-2 0-1 3-0     0-0 3-0* 
 9 Gol Częstochowa0-10 0-6 0-4 1-1 2-4 0-5 1-4 0-1     3-0* 
 10 Unia Racibórz0-3* 5-0 0-3* 5-1 0-3* 0-3* 7-0 4-0 7-1     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Gol Częstochowa 0-1 AZS PSW Biała Podlaska 27 października, 10:30
Ewelina Bolko 80
Zagłębie Lubin 0-2 AZS Wrocław 28 sierpnia, 17:00
Weronika Aszkiełowicz 41, Joanna Płonowska 80
Unia Racibórz 5-1 Mitech Żywiec 28 sierpnia, 17:00
Anna Żelazko 18, 75, 87, Gloria Chinasa Okoro 29, Marta Mika 85 - Halina Półtorak 45
KKP Bydgoszcz 0-4 Medyk Konin 27 sierpnia, 17:30
Aleksandra Sikora 6, Marta Woźniak 18, Patrycja Balcerzak 36, Ewa Pajor 44
GOSiR Piaseczno 2-2 Górnik Łęczna 27 sierpnia, 17:00
Marta Stodulska 16, Linda Dudek 35 - Anna Sznyrowska 11, 60

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

AZS PSW Biała Podlaska 0-3 Górnik Łęczna 3 września, 17:00
Anna Ciupińska 18, Agata Guściora 83, Anna Sznyrowska 87
Medyk Konin 8-1 GOSiR Piaseczno 31 sierpnia, 13:00
Aleksandra Sikora 17, 36, Ewa Pajor 23, 63, Anna Gawrońska 67, 80, 87, Sandra Lichtenstein 84 - Linda Dudek 66
Mitech Żywiec 4-1 KKP Bydgoszcz 31 sierpnia, 11:00
Halina Półtorak 9, 89, Dominika Sýkorová 11, Krystyna Kuśnierz 45 - Agata Kutnik 18
w Radziechowach
AZS Wrocław 0-0 Unia Racibórz 1 września, 11:00
Gol Częstochowa 2-4 Zagłębie Lubin 11 listopada, 14:00
Aleksandra Jędrak 49, Marta Di Giusto 60 - Aleksandra Bosacka 25, Katarina Kolar 36, Emilia Bezdziecka 48, 81

Kolejka 3 - 7-8 września

Zagłębie Lubin 0-1 AZS PSW Biała Podlaska 7 września, 16:00
Magdalena Konieczna 70
Unia Racibórz 7-1 Gol Częstochowa 7 września, 15:00
Gloria Chinasa Okoro 2, Patrycja Wiśniewska 12, Anna Żelazko 29, 47, 51, 58, Emilia Zdunek 70 - Natalia Klyta 90
KKP Bydgoszcz 1-1 AZS Wrocław 8 września, 11:00
Agata Kutnik 88 - Magdalena Szaj 30 (k)
GOSiR Piaseczno 0-4 Mitech Żywiec 7 września, 11:00
Katarzyna Wnuk 18, Karolina Zasada 52, Dominika Sýkorová 70, Karolina Wiśniewska 83
Górnik Łęczna 1-3 Medyk Konin 7 września, 11:00
Agata Guściora 12 - Anna Gawrońska 4, 25, Ewa Pajor 90

Kolejka 4 - 14-15 września

AZS PSW Biała Podlaska 0-6 Medyk Konin 15 września, 11:00
Patrycja Balcerzak 13, Anna Gawrońska 25, Katarzyna Konat 38, Marta Woźniak 55, Paulina Zawiślak 89, Natalia Pakulska 90
Mitech Żywiec 0-1 Górnik Łęczna 14 września, 11:00
Anna Sznyrowska 11
w Radziechowach
AZS Wrocław 5-0 GOSiR Piaseczno 15 września, 11:00
Joanna Wróblewska 10, 41, Magdalena Szaj 46, 64, Justyna Nazarczyk 72
Gol Częstochowa 1-4 KKP Bydgoszcz 14 września, 12:00
Katarzyna Bąk 36 - Agata Kutnik 8, Monika Kaźmierczak 53 (k), Natalia Sieradzka 76, Ilona Raczkowska 88
Zagłębie Lubin 1-4 Unia Racibórz 15 września, 16:00
Katarina Kolar 56 - Gloria Chinasa Okoro 18, 41, 78, Emilia Zdunek 83

Kolejka 5 - 28-29 września

Unia Racibórz 4-0 AZS PSW Biała Podlaska 28 września, 15:00
Patrycja Wiśniewska 1, Anna Żelazko 10 (k), Natalia Chudzik 37, Marta Mika 44
KKP Bydgoszcz 2-2 Zagłębie Lubin 29 września, 11:00
Natalia Sieradzka 40, 56 - Katarina Kolar 11, 26
GOSiR Piaseczno 5-0 Gol Częstochowa 28 września, 11:00
Marta Stodulska 45, Paulina Olszewska 54, Beata Janicka 62, Linda Dudek 67, Karolina Kołomyjec 82
Górnik Łęczna 1-1 AZS Wrocław 28 września, 11:00
Anna Ciupińska 23 - Joanna Płonowska 27
Medyk Konin 8-2 Mitech Żywiec 28 września, 13:00
Anna Gawrońska 5 (k), 61 (k), Karolina Wiśniewska 24 (s), Ewa Pajor 67, 73, 79, Patrycja Balcerzak 70, Jagoda Szewczuk 75 - Patrycja Rżany 8, Katarzyna Wnuk 18

Kolejka 6 - 5-6 października

AZS PSW Biała Podlaska 1-4 Mitech Żywiec 6 października, 11:00
Kinga Szumiło 54 - Katarzyna Wnuk 4, Karolina Wiśniewska 52, Halina Półtorak 63, Magdalena Chrzanowska 76
AZS Wrocław 0-6 Medyk Konin 5 października, 17:00
Ewa Pajor 23, 58, Anna Gawrońska 30, 45, Marta Woźniak 60, Natalia Pakulska 62
Gol Częstochowa 0-6 Górnik Łęczna 5 października, 12:00
Agata Guściora 3, 85, Katarzyna Daleszczyk 29, Anna Krakowska 35, Anna Sznyrowska 73, 89
Zagłębie Lubin 4-0 GOSiR Piaseczno 5 października, 16:00
Karolina Bochra 33, Patrycja Salwa 50, Katarina Kolar 88, 90
Unia Racibórz 7-0 KKP Bydgoszcz 5 października, 15:00
Anna Żelazko 7, 28, Emilia Zdunek 20, 33, 73, Patrycja Wiśniewska 61, Natasza Górnicka 63

Kolejka 7 - 12-13 października

KKP Bydgoszcz 2-0 AZS PSW Biała Podlaska 13 października, 11:00
Agata Kutnik 42, Magdalena Rosińska 71
GOSiR Piaseczno 0-5 Unia Racibórz 6 listopada, 14:00
Anna Żelazko 25, Marta Mika 52, Natalia Chudzik 56, Emilia Zdunek 75, 90
przełożony z powodu udziału Unii w Lidze Mistrzów kobiet
Górnik Łęczna 3-0 Zagłębie Lubin 12 października, 11:00
Olha Zubczyk 2, Katarzyna Daleszczyk 28, Anna Ciupińska 52
Medyk Konin 13-0 Gol Częstochowa 12 października, 12:00
Ewa Pajor 8, Sandra Sukiennik 14 (s), Anna Gawrońska 27, 40, 68, Aleksandra Sikora 28, 32, 65, Marta Woźniak 33, 69, Anna Szymańska 45 (k), Katarzyna Konat 74, 89
Mitech Żywiec 2-1 AZS Wrocław 12 października, 15:00
Katarzyna Wnuk 19, Krystyna Kuśnierz 57 - Aleksandra Jaworek 20
w Radziechowach

Kolejka 8 - 19-20 października

AZS PSW Biała Podlaska 2-6 AZS Wrocław 20 października, 11:00
Aleksandra Sosnowska 47, Ewelina Bolko 57 - Magdalena Szaj 3, 43, 45, 89, Weronika Aszkiełowicz 28, Joanna Wróblewska 90
Gol Częstochowa 1-1 Mitech Żywiec 19 października, 11:00
Małgorzata Mesjasz 75 - Anna Żak 16 (k)
Zagłębie Lubin 1-2 Medyk Konin 19 października, 14:00
Katarina Kolar 16 - Natalia Pakulska 8, Anna Gawrońska 90 (k)
Unia Racibórz 5-0 Górnik Łęczna 20 października, 14:00
Anna Żelazko 3, Patrycja Wiśniewska 49, 70, Marta Mika 67, Emilia Zdunek 77
KKP Bydgoszcz 1-0 GOSiR Piaseczno 20 października, 11:00
Monika Kaźmierczak 51 (k)

Kolejka 9 - 2-3 listopada

GOSiR Piaseczno 2-1 AZS PSW Biała Podlaska 2 listopada, 11:30
Marta Stodulska 56, Linda Dudek 90 - Natalia Maciąg 55 (s)
Górnik Łęczna 2-1 KKP Bydgoszcz 27 października, 11:00
Olha Zubczyk 16, Agata Guściora 26 (k) - Natalia Sieradzka 61
Medyk Konin 2-0 Unia Racibórz 2 listopada, 13:00
Ewa Pajor 15, 73
Mitech Żywiec 2-0 Zagłębie Lubin 3 listopada, 14:00
Krystyna Kuśnierz 37, Halina Półtorak 57
w Radziechowach
AZS Wrocław 5-0 Gol Częstochowa 3 listopada, 11:00
Symela Ciesielska 7, 49, Magdalena Szaj 38, 79, Patrycja Michalczyk 70

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

AZS PSW Biała Podlaska 0-0 Gol Częstochowa 13 kwietnia, 11:00
AZS Wrocław 0-2 Zagłębie Lubin 13 kwietnia, 11:00
Katarina Kolar 53, 79
Mitech Żywiec 3-0 Unia Racibórz
(wo)
Medyk Konin 6-1 KKP Bydgoszcz 13 kwietnia, 16:30
Ewa Pajor 10, 35, Anna Gawrońska 21, 76 (k), Patrycja Balcerzak 33, Marta Woźniak 44 - Gabriela Daleszczyk 50
Górnik Łęczna 1-1 GOSiR Piaseczno 13 kwietnia, 17:00
Anna Sznyrowska 15 - Linda Dudek 54

Kolejka 11 - 17 kwietnia

Górnik Łęczna 7-0 AZS PSW Biała Podlaska 17 kwietnia, 16:00
Anna Żelazko 7, 24, 44, 53, 79, Anna Sznyrowska 34, Marianna Iwanyszyn 90
GOSiR Piaseczno 0-1 Medyk Konin 16 kwietnia, 16:30
Natalia Pakulska 69
KKP Bydgoszcz 1-3 Mitech Żywiec 17 kwietnia, 17:30
Karolina Zasada 8 (s) - Halina Półtorak 2 (k), Karolina Wiśniewska 64, 67
Unia Racibórz 0-3 AZS Wrocław
(wo)
Zagłębie Lubin 4-0 Gol Częstochowa 17 kwietnia, 16:00
Dagmara Grad 6, Karolina Bochra 10, 51, Sabina Ratajczak 45

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

AZS PSW Biała Podlaska 0-2 Zagłębie Lubin 27 kwietnia, 14:00
Marta Mika 20, Katarina Kolar 29
Gol Częstochowa 3-0 Unia Racibórz
(wo)
AZS Wrocław 3-1 KKP Bydgoszcz 26 kwietnia, 11:00
Sofia Gonzales 29, 72, Dominika Dereń 54 - Dominika Machnacka 60
Mitech Żywiec 3-2 GOSiR Piaseczno 26 kwietnia, 16:00
Krystyna Kuśnierz 35, Patrycja Wiśniewska 41, Katarzyna Wnuk 63 - Sandra Lichtenstein 52, Marta Stodulska 88
w Radziechowach
Medyk Konin 7-1 Górnik Łęczna 26 kwietnia, 13:00
Anna Gawrońska 1, 19, 71, 79 (k), Ewelina Kamczyk 54, 59, Ewa Pajor 68 - Anna Żelazko 88

Kolejka 13 - 3-4 maja

Medyk Konin 2-0 AZS PSW Biała Podlaska 4 maja, 16:30
Patrycja Balcerzak 53, Ewa Pajor 62
Górnik Łęczna 0-0 Mitech Żywiec 4 maja, 11:00
GOSiR Piaseczno 1-3 AZS Wrocław 3 maja, 15:00
Marta Stodulska 39 - Patrycja Michalczyk 12, Magdalena Szaj 18, Sofia Gonzales 50
KKP Bydgoszcz 1-1 Gol Częstochowa 4 maja, 11:00
Dominika Machnacka 39 - Renata Uchnast 9
Unia Racibórz 0-3 Zagłębie Lubin
(wo)

Kolejka 14 - 10-11 maja

AZS PSW Biała Podlaska 3-0 Unia Racibórz
(wo)
Zagłębie Lubin 1-1 KKP Bydgoszcz 11 maja, 15:00
Marta Mika 70 - Agata Kutnik 53
Gol Częstochowa 0-5 GOSiR Piaseczno 11 maja, 13:00
Marta Stodulska 24, Linda Dudek 45, 83, Magdalena Dudek 65, Diana Kopiec 87
AZS Wrocław 0-1 Górnik Łęczna 11 maja, 14:00
Anna Żelazko 90
Mitech Żywiec 0-4 Medyk Konin 11 maja, 14:00
Aleksandra Sikora 60, Natalia Pakulska 61, Anna Gawrońska 65 (k), Ewa Pajor 68
w Radziechowach

Kolejka 15 - 17-18 maja

Mitech Żywiec 0-0 AZS PSW Biała Podlaska 28 maja, 17:30
w Radziechowach / w pierwotnym terminie (18 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Medyk Konin 9-1 AZS Wrocław 17 maja, 11:00
Ewa Pajor 25, 27, 41, 62, Patrycja Balcerzak 33, Aleksandra Sikora 38, Ewelina Kamczyk 71, Paulina Zawiślak 78, Natalia Pakulska 81 - Aleksandra Jaworek 69
Górnik Łęczna 7-0 Gol Częstochowa 17 maja, 11:00
Anna Ciupińska 6, 77, Anna Żelazko 59, 65 (k), 88, Anna Sznyrowska 60, 89
GOSiR Piaseczno 1-3 Zagłębie Lubin 17 maja, 15:00
Aleksandra Flegel 9 - Katarzyna Barlewicz 35, Katarina Kolar 76 (k), 83
KKP Bydgoszcz 3-0 Unia Racibórz
(wo)

Kolejka 16 - 24-25 maja

AZS PSW Biała Podlaska 3-0 KKP Bydgoszcz 25 maja, 11:00
Ewelina Bolko 17, Kinga Szumiło 56, Adriana Wiatrzyk 71
Unia Racibórz 0-3 GOSiR Piaseczno
(wo)
Zagłębie Lubin 1-3 Górnik Łęczna 24 maja, 15:00
Katarina Kolar 62 - Natalia Chudzik 3, Dominika Kwietniewska 29, Anna Żelazko 30
Gol Częstochowa 0-10 Medyk Konin 25 maja, 12:00
Sylwia Matysik 24, Aleksandra Sikora 33, 64, 90, Paulina Zawiślak 43, Ewelina Kamczyk 56, 77, Ewa Pajor 78, Patrycja Balcerzak 88, Jagoda Szewczuk 90
AZS Wrocław 3-1 Mitech Żywiec 24 maja, 14:00
Sofia Gonzales 16, Aleksandra Janicka 30, 90 - Patrycja Rżany 21

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

AZS Wrocław 5-0 AZS PSW Biała Podlaska 31 maja, 11:00
Joanna Wróblewska 4, 72, 76, Weronika Aszkiełowicz 33, Aleksandra Janicka 42
Mitech Żywiec 5-0 Gol Częstochowa 31 maja, 14:00
Krystyna Kuśnierz 18, Katarzyna Wnuk 32, Halina Półtorak 43, Magdalena Chrzanowska 60, Katarzyna Rozmus 90
w Radziechowach
Medyk Konin 1-1 Zagłębie Lubin 31 maja, 13:00
Ewelina Kamczyk 48 - Katarina Kolar 63
Górnik Łęczna 3-0 Unia Racibórz
(wo)
GOSiR Piaseczno 1-0 KKP Bydgoszcz 31 maja, 14:30
Linda Dudek 13

Kolejka 18 - 7-8 czerwca

AZS PSW Biała Podlaska 0-1 GOSiR Piaseczno 7 czerwca, 11:00
Aleksandra Flegel 77
KKP Bydgoszcz 1-1 Górnik Łęczna 7 czerwca, 12:00
Magdalena Rosińska 7 - Marlena Hajduk 52
Unia Racibórz 0-3 Medyk Konin
(wo)
Zagłębie Lubin 7-0 Mitech Żywiec 8 czerwca, 15:00
Leonarda Balog 17, Karolina Bochra 21, Katarina Kolar 45, Kamila Okoń 55, Emilia Bezdziecka 58, Kamila Tkaczyk 80, Sandra Superson 90 (k)
Gol Częstochowa 0-4 AZS Wrocław 5 czerwca, 17:00
Magdalena Szaj 21, Sofia Gonzales 36, Joanna Płonowska 55, Anna Bocian 88 (k)
we Wrocławiu; Gol gospodarzem

I liga kobiet 2013/2014 (południowa)
I liga kobiet 2013/2014 (północna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas