[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2013/2014, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Szczecin 18 46 14 4 0 39-8 8 1 0 21-5 6 3 0 18-3
2.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 18 40 13 1 4 48-23 6 1 2 25-15 7 0 2 23-8
3.  Sztorm Gdańsk 18 29 8 5 5 32-28 5 2 2 17-11 3 3 3 15-17
4.  UKS SMS Łódź 18 25 6 7 5 22-21 4 3 2 15-13 2 4 3 7-8
5.  Polonia Poznań 18 22 6 4 8 29-30 4 2 3 15-11 2 2 5 14-19
6.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 18 20 6 2 10 20-30 3 0 6 9-16 3 2 4 11-14 2 6 2 0 0 4-1
7.  Praga Warszawa 18 20 6 2 10 30-33 4 0 5 17-12 2 2 5 13-21 2 0 0 0 2 1-4
8.  Medyk II Konin 18 19 4 7 7 23-27 2 5 2 13-11 2 2 5 10-16
9.  Pelikan Łowicz 18 16 4 4 10 26-39 0 4 5 11-18 4 0 5 15-21
10.  TKKF Checz Gdynia 18 14 4 2 12 17-47 3 1 5 11-20 1 1 7 6-27
TKKF Checz Gdynia wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Olimpia Szczecin    1-0 2-1 2-2 3-0 1-0 3-0* 2-1 4-1 3-0 
 2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski0-2     2-2 0-2 2-1 5-2 4-2 1-0 5-2 6-2 
 3 Sztorm Gdańsk0-2 1-4     1-0 2-2 2-0 1-1 1-0 6-2 3-0* 
 4 UKS SMS Łódź0-0 0-5 3-4     1-0 2-2 2-0 2-2 2-0 3-0* 
 5 Polonia Poznań0-2 1-2 4-1 1-1     3-1 2-0 1-1 0-3 3-0* 
 6 MUKS Tomaszów Mazowiecki0-5 1-0 0-2 0-1 2-4     3-1 2-0 1-2 0-1 
 7 Praga Warszawa1-2 3-4 1-2 2-0 2-1 0-1     5-1 0-1 3-0* 
 8 Medyk II Konin1-1 1-3 1-1 0-0 1-1 1-1 2-3     3-1 3-0* 
 9 Pelikan Łowicz1-1 0-2 2-2 0-0 1-2 0-1 3-5 1-2     3-3 
 10 TKKF Checz Gdynia0-3* 0-3* 2-0 2-1 5-3 0-3* 1-1 1-3 0-3*     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

TKKF Checz Gdynia 1-3 Medyk II Konin 28 sierpnia, 17:00
Polonia Poznań 0-2 Olimpia Szczecin 28 sierpnia, 17:00
Pelikan Łowicz 3-5 Praga Warszawa 27 sierpnia, 17:00
UKS SMS Łódź 2-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 28 sierpnia, 18:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-2 Sztorm Gdańsk 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Medyk II Konin 1-1 Sztorm Gdańsk 1 września, 13:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 31 sierpnia, 15:00
Praga Warszawa 2-0 UKS SMS Łódź 31 sierpnia, 12:00
Olimpia Szczecin 4-1 Pelikan Łowicz 1 września, 13:00
TKKF Checz Gdynia 5-3 Polonia Poznań 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Polonia Poznań 1-1 Medyk II Konin 8 września, 15:00
Pelikan Łowicz 3-3 TKKF Checz Gdynia 7 września, 16:00
UKS SMS Łódź 0-0 Olimpia Szczecin 8 września, 13:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4-2 Praga Warszawa 8 września, 11:00
Sztorm Gdańsk 2-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Medyk II Konin 1-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 15 września, 13:00
Praga Warszawa 1-2 Sztorm Gdańsk 14 września, 15:00
Olimpia Szczecin 1-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 14 września, 16:00
TKKF Checz Gdynia 2-1 UKS SMS Łódź 15 września, 13:00
Polonia Poznań 0-3 Pelikan Łowicz 15 września, 15:00

Kolejka 5 - 28-29 września

UKS SMS Łódź 1-0 Polonia Poznań 29 września, 13:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 6-2 TKKF Checz Gdynia 28 września, 15:00
Sztorm Gdańsk 0-2 Olimpia Szczecin 29 września, 14:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-1 Praga Warszawa 28 września, 15:00
Medyk II Konin 3-1 Pelikan Łowicz 28 września, 14:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Medyk II Konin 2-3 Praga Warszawa 27 października, 13:00
Olimpia Szczecin 1-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 5 października, 13:00
TKKF Checz Gdynia 2-0 Sztorm Gdańsk 5 października, 15:00
Polonia Poznań 1-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 6 października, 15:00
Pelikan Łowicz 0-0 UKS SMS Łódź 6 października, 11:15

Kolejka 7 - 12-13 października

UKS SMS Łódź 2-2 Medyk II Konin 23 listopada, 13:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 5-2 Pelikan Łowicz 12 października, 14:00
Sztorm Gdańsk 2-2 Polonia Poznań 12 października, 17:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-1 TKKF Checz Gdynia 12 października, 13:00
Praga Warszawa 1-2 Olimpia Szczecin 12 października, 12:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Medyk II Konin 1-1 Olimpia Szczecin 20 października, 15:00
TKKF Checz Gdynia 1-1 Praga Warszawa 19 października, 13:00
Polonia Poznań 3-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 20 października, 15:00
Pelikan Łowicz 2-2 Sztorm Gdańsk 20 października, 11:15
UKS SMS Łódź 0-5 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 20 października, 13:00

Kolejka 9 - 2-3 listopada

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Medyk II Konin 30 października, 14:00
Sztorm Gdańsk 1-0 UKS SMS Łódź 2 listopada, 12:00
w Gdańsku
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-2 Pelikan Łowicz 2 listopada, 13:00
Praga Warszawa 2-1 Polonia Poznań 2 listopada, 12:00
na stadionie DOSiR
Olimpia Szczecin 3-0 TKKF Checz Gdynia 3 listopada, 13:00

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Medyk II Konin 3-0 TKKF Checz Gdynia
(wo)
Olimpia Szczecin 3-0 Polonia Poznań 13 kwietnia, 13:00
Praga Warszawa 0-1 Pelikan Łowicz 13 kwietnia, 12:00
na stadionie DOSiR
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-1 UKS SMS Łódź 13 kwietnia, 11:00
Sztorm Gdańsk 1-4 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 13 kwietnia, 12:00

Kolejka 11 - 17 kwietnia

Sztorm Gdańsk 1-0 Medyk II Konin 17 kwietnia, 14:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 5-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 17 kwietnia, 16:00
UKS SMS Łódź 2-0 Praga Warszawa 17 kwietnia, 18:00
Pelikan Łowicz 1-1 Olimpia Szczecin 17 kwietnia, 16:00
Polonia Poznań 3-0 TKKF Checz Gdynia
(wo)

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Medyk II Konin 1-1 Polonia Poznań 26 kwietnia, 15:30
TKKF Checz Gdynia 0-3 Pelikan Łowicz
(wo)
Olimpia Szczecin 2-2 UKS SMS Łódź 27 kwietnia, 13:00
Praga Warszawa 3-4 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 26 kwietnia, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-2 Sztorm Gdańsk 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 maja

MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-0 Medyk II Konin 4 maja, 13:00
Sztorm Gdańsk 1-1 Praga Warszawa 4 maja, 11:00
na stadionie AWFiS
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 Olimpia Szczecin 4 maja, 16:00
UKS SMS Łódź 3-0 TKKF Checz Gdynia
(wo)
Pelikan Łowicz 1-2 Polonia Poznań 4 maja, 16:00

Kolejka 14 - 10-11 maja

Pelikan Łowicz 1-2 Medyk II Konin 11 maja, 16:00
Polonia Poznań 1-1 UKS SMS Łódź 11 maja, 11:00
TKKF Checz Gdynia 0-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
(wo)
Olimpia Szczecin 2-1 Sztorm Gdańsk 11 maja, 13:00
Praga Warszawa 0-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 11 maja, 12:00

Kolejka 15 - 17-18 maja

Praga Warszawa 5-1 Medyk II Konin 17 maja, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-5 Olimpia Szczecin 17 maja, 14:00
Sztorm Gdańsk 3-0 TKKF Checz Gdynia
(wo)
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 Polonia Poznań 17 maja, 14:00
UKS SMS Łódź 2-0 Pelikan Łowicz 18 maja, 16:30

Kolejka 16 - 24-25 maja

Medyk II Konin 0-0 UKS SMS Łódź 24 maja, 13:00
Pelikan Łowicz 0-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 25 maja, 16:00
Polonia Poznań 4-1 Sztorm Gdańsk 25 maja, 11:00
TKKF Checz Gdynia 0-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki
(wo)
Olimpia Szczecin 3-0 Praga Warszawa 25 maja, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

Olimpia Szczecin 2-1 Medyk II Konin 31 maja, 16:00
Praga Warszawa 3-0 TKKF Checz Gdynia
(wo)
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-4 Polonia Poznań 31 maja, 15:00
Sztorm Gdańsk 6-2 Pelikan Łowicz 31 maja, 11:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 UKS SMS Łódź 31 maja, 12:30

Kolejka 18 - 7-8 czerwca

Medyk II Konin 1-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7 czerwca, 13:00
UKS SMS Łódź 3-4 Sztorm Gdańsk 7 czerwca, 12:00
Pelikan Łowicz 0-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 7 czerwca, 16:00
Polonia Poznań 2-0 Praga Warszawa 7 czerwca, 15:00
TKKF Checz Gdynia 0-3 Olimpia Szczecin
(wo)

Ekstraliga kobiet 2013/2014

I liga kobiet 2013/2014 (południowa)

II liga kobiet 2013/2014 (mazowiecka)
II liga kobiet 2013/2014 (wielkopolska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas