[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2013/2014, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zamłynie Radom 16 41 13 2 1 61-15 6 1 1 28-7 7 1 0 33-8
2.  KKP Stomil Olsztyn 16 35 10 5 1 49-7 6 2 0 27-2 4 3 1 22-5
3.  KU-AZS UW Warszawa 16 32 10 2 4 60-13 6 1 1 50-3 4 1 3 10-10
4.  KS Raszyn 16 30 10 0 6 35-17 6 0 2 17-5 4 0 4 18-12
5.  KS Teresin 16 26 8 2 6 44-27 3 2 3 29-12 5 0 3 15-15
6.  UMKS Zgierz 16 22 7 1 8 22-19 5 0 3 9-6 2 1 5 13-13
7.  Piastovia Piastów 16 14 4 2 10 24-37 3 1 4 15-17 1 1 6 9-20
8.  Wissa Szczuczyn 16 8 2 2 12 24-49 1 1 6 18-22 1 1 6 6-27
9.  Pogoń Siedlce 16 0 0 0 16 5-140 0 0 8 3-54 0 0 8 2-86
TKKF Grójec wycofało się z rozgrywek po 6. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Zamłynie Radom    3-1 6-1 3-1 2-3 0-0 4-1 7-0 3-0* 
 2 KKP Stomil Olsztyn0-0     0-0 3-1 3-1 2-0 2-0 1-0 16-0 
 3 KU-AZS UW Warszawa1-2 0-0     3-1 4-0 2-0 6-0 8-0 26-0 
 4 KS Raszyn2-4 0-1 3-0     2-0 3-0 2-0 3-0 2-0 
 5 KS Teresin0-4 2-2 0-1 0-2     4-1 5-0 2-2 16-0 
 6 UMKS Zgierz0-2 0-2 1-0 2-0 0-1     1-0 2-1 3-0* 
 7 Piastovia Piastów2-7 0-0 0-1 0-4 3-4 2-0     3-0* 5-1 
 8 Wissa Szczuczyn2-3 0-7 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 0-0     15-1 
 9 Pogoń Siedlce1-11 0-9 0-4 0-7 1-3 0-9 0-8 1-3     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Wissa Szczuczyn 0-7 KKP Stomil Olsztyn 24 sierpnia, 10:00
UMKS Zgierz 1-0 Piastovia Piastów 26 października, 14:00
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 16:00) nie odbył się - sędziowie nie dojechali
Pogoń Siedlce - TKKF Grójec
było 1-4, anulowany
Zamłynie Radom 2-3 KS Teresin 24 sierpnia, 13:00
KS Raszyn 3-0 KU-AZS UW Warszawa 24 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

KKP Stomil Olsztyn 3-1 KS Teresin 1 września, 13:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
KS Raszyn 2-4 Zamłynie Radom 31 sierpnia, 11:00
TKKF Grójec - KU-AZS UW Warszawa
było 0-3, anulowany
Piastovia Piastów 5-1 Pogoń Siedlce 31 sierpnia, 17:00
Wissa Szczuczyn 0-3 UMKS Zgierz 31 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-3

Kolejka 3 - 7-8 września

UMKS Zgierz 0-2 KKP Stomil Olsztyn 8 września, 16:00
Pogoń Siedlce 1-3 Wissa Szczuczyn 7 września, 13:30
KU-AZS UW Warszawa 6-0 Piastovia Piastów 8 września, 17:00
na bocznym boisku Drukarza
Zamłynie Radom - TKKF Grójec
było 5-0, anulowany
KS Teresin 0-2 KS Raszyn 7 września, 13:30

Kolejka 4 - 21-22 września

KKP Stomil Olsztyn 3-1 KS Raszyn 22 września, 10:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
TKKF Grójec - KS Teresin
było 0-3, anulowany
Piastovia Piastów 2-7 Zamłynie Radom 21 września, 14:00
Wissa Szczuczyn 0-3 KU-AZS UW Warszawa 27 października, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (22 września, 12:00) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie na boisku 0-2
UMKS Zgierz 3-0 Pogoń Siedlce 21 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 5 - 5-6 października

Pogoń Siedlce 0-9 KKP Stomil Olsztyn 27 października, 11:00
w pierwotnym terminie (5 października, 12:00) odwołany na prośbę gości / w drugim terminie na bocznym boisku stadionu ROSRRiT
KU-AZS UW Warszawa 2-0 UMKS Zgierz 6 października, 15:00
na bocznym boisku Drukarza
Zamłynie Radom 7-0 Wissa Szczuczyn 5 października, 13:00
KS Teresin 5-0 Piastovia Piastów 5 października, 11:00
w Lesznie
KS Raszyn - TKKF Grójec 5 października, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 6 - 12-13 października

KKP Stomil Olsztyn - TKKF Grójec 13 października, 12:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / drużyna gości zrezygnowała z wyjazdu na mecz
Piastovia Piastów 0-4 KS Raszyn 12 października, 15:30
Wissa Szczuczyn 0-3 KS Teresin 12 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-3
UMKS Zgierz 0-2 Zamłynie Radom 12 października, 16:00
Pogoń Siedlce 0-4 KU-AZS UW Warszawa 12 października, 14:00

Kolejka 7 - 19-20 października

Pauza: Piastovia Piastów.
 
Zamłynie Radom 3-0 Pogoń Siedlce 19 października, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KS Teresin 4-1 UMKS Zgierz 19 października, 11:00
w Sochaczewie; na stadionie Bzury Chodaków
KS Raszyn 3-0 Wissa Szczuczyn 20 października, 14:00
KKP Stomil Olsztyn 0-0 KU-AZS UW Warszawa 20 października, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 8 - 2-3 listopada

KKP Stomil Olsztyn 2-0 Piastovia Piastów 2 listopada, 18:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Wissa Szczuczyn - TKKF Grójec 29 września, 12:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
UMKS Zgierz 2-0 KS Raszyn 2 listopada, 14:00
Pogoń Siedlce 1-3 KS Teresin 2 listopada, 11:00
KU-AZS UW Warszawa 1-2 Zamłynie Radom 3 listopada, 14:00
na stadionie Drukarza

Kolejka 9 - 9-10 listopada

Pauza: UMKS Zgierz.
 
Zamłynie Radom 3-1 KKP Stomil Olsztyn 10 listopada, 15:00
KS Teresin 0-1 KU-AZS UW Warszawa 9 listopada, 11:00
w Sochaczewie
KS Raszyn 2-0 Pogoń Siedlce 9 listopada, 12:00
Piastovia Piastów 3-0 Wissa Szczuczyn 9 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpiła nieuprawniona zawodniczka

Kolejka 10 - 5-6 kwietnia

Pauza: Pogoń Siedlce.
 
KU-AZS UW Warszawa 3-1 KS Raszyn 6 kwietnia, 12:00
na stadionie Drukarza
KKP Stomil Olsztyn 1-0 Wissa Szczuczyn 6 kwietnia, 12:00
Piastovia Piastów 2-0 UMKS Zgierz 5 kwietnia, 16:00
KS Teresin 0-4 Zamłynie Radom 5 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 12-13 kwietnia

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
KS Teresin 2-2 KKP Stomil Olsztyn 12 kwietnia, 11:00
Zamłynie Radom 3-1 KS Raszyn 12 kwietnia, 13:00
Pogoń Siedlce 0-8 Piastovia Piastów 12 kwietnia, 11:00
UMKS Zgierz 2-1 Wissa Szczuczyn 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Pauza: Zamłynie Radom.
 
KKP Stomil Olsztyn 2-0 UMKS Zgierz 27 kwietnia, 10:00
Wissa Szczuczyn 15-1 Pogoń Siedlce 26 kwietnia, 14:00
Piastovia Piastów 0-1 KU-AZS UW Warszawa 26 kwietnia, 17:00
KS Raszyn 2-0 KS Teresin 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 maja

Pauza: KS Teresin.
 
KS Raszyn 0-1 KKP Stomil Olsztyn 3 maja, 10:00
Zamłynie Radom 4-1 Piastovia Piastów 10 maja, 13:00
KU-AZS UW Warszawa 8-0 Wissa Szczuczyn 4 maja, 12:00
na stadionie Drukarza
Pogoń Siedlce 0-9 UMKS Zgierz 3 maja, 11:00

Kolejka 14 - 17-18 maja

Pauza: KS Raszyn.
 
KKP Stomil Olsztyn 16-0 Pogoń Siedlce 17 maja, 10:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
UMKS Zgierz 1-0 KU-AZS UW Warszawa 18 maja, 16:00
Wissa Szczuczyn 2-3 Zamłynie Radom 17 maja, 12:00
Piastovia Piastów 3-4 KS Teresin 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 24-25 maja

Pauza: KKP Stomil Olsztyn.
 
KS Raszyn 2-0 Piastovia Piastów 25 maja, 11:00
KS Teresin 2-2 Wissa Szczuczyn 24 maja, 11:00
Zamłynie Radom 0-0 UMKS Zgierz 24 maja, 13:00
KU-AZS UW Warszawa 26-0 Pogoń Siedlce 24 maja, 10:00
na bocznym boisku Drukarza

Kolejka 16 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Piastovia Piastów.
 
KU-AZS UW Warszawa 0-0 KKP Stomil Olsztyn 1 czerwca, 12:00
na bocznym boisku Drukarza
Pogoń Siedlce 1-11 Zamłynie Radom 31 maja, 11:00
UMKS Zgierz 0-1 KS Teresin 1 czerwca, 16:00
Wissa Szczuczyn 1-2 KS Raszyn 31 maja, 13:00

Kolejka 17 - 7-8 czerwca

Pauza: Wissa Szczuczyn.
 
Piastovia Piastów 0-0 KKP Stomil Olsztyn 7 czerwca, 18:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
KS Raszyn 3-0 UMKS Zgierz 7 czerwca, 17:00
KS Teresin 16-0 Pogoń Siedlce 7 czerwca, 11:00
Zamłynie Radom 6-1 KU-AZS UW Warszawa 7 czerwca, 13:00

Kolejka 18 - 14 czerwca

Pauza: UMKS Zgierz.
 
KKP Stomil Olsztyn 0-0 Zamłynie Radom 14 czerwca, 15:00
na stadionie OSiR
KU-AZS UW Warszawa 4-0 KS Teresin 14 czerwca, 15:00
na stadionie Junaka
Pogoń Siedlce 0-7 KS Raszyn 14 czerwca, 11:00
Wissa Szczuczyn 0-0 Piastovia Piastów 14 czerwca, 13:00

I liga kobiet 2013/2014 (północna)

II liga kobiet 2013/2014 (wielkopolska)

III liga kobiet 2013/2014 (łódzka)
III liga kobiet 2013/2014 (mazowiecka)
III liga kobiet 2013/2014 (podlaska)
III liga kobiet 2013/2014 (warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas