[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2013/2014, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MUKS II Tomaszów Mazowiecki 14 33 10 3 1 50-12 6 0 1 32-5 4 3 0 18-7
2.  Stal Radomsko 14 32 10 2 2 49-13 5 2 0 20-2 5 0 2 29-11
3.  MOSiR Sieradz 14 27 8 3 3 34-16 5 1 1 21-9 3 2 2 13-7
4.  UKS SMS II Łódź 14 23 7 2 5 32-23 4 2 1 17-8 3 0 4 15-15
5.  Kotan Ozorków 14 18 5 3 6 19-21 4 1 2 15-8 1 2 4 4-13
6.  Pisia Zygry 14 12 3 3 8 15-25 3 1 3 12-8 0 2 5 3-17
7.  Pogoń Zduńska Wola 14 11 3 2 9 20-54 3 1 3 16-23 0 1 6 4-31
8.  PTC Pabianice 14 2 0 2 12 9-64 0 2 5 4-28 0 0 7 5-36
Astra Zduny wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 MUKS II Tomaszów Mazowiecki    4-2 2-0 1-2 4-0 3-0 10-1 8-0 
 2 Stal Radomsko1-1     0-0 4-1 3-0 3-0 5-0 4-0 
 3 MOSiR Sieradz0-0 2-8     1-0 3-0 1-0 5-1 9-0 
 4 UKS SMS II Łódź1-3 3-1 5-2     1-1 0-0 4-0 3-1 
 5 Kotan Ozorków1-2 0-3 0-0 3-1     3-0 3-1 5-1 
 6 Pisia Zygry2-3 1-2 0-3 3-0 0-0     3-0 3-0 
 7 Pogoń Zduńska Wola2-2 1-5 0-6 2-6 2-0 5-1     4-3 
 8 PTC Pabianice0-7 0-8 0-2 1-5 0-3 2-2 1-1     

Kolejka 1 - 4 września

Pauza: UKS SMS II Łódź, MOSiR Sieradz.
 
Stal Radomsko 1-1 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 4 września, 16:30
PTC Pabianice 0-3 Kotan Ozorków 4 września, 17:00
Pogoń Zduńska Wola 5-1 Pisia Zygry 4 września, 17:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Stal Radomsko, Pisia Zygry.
 
Kotan Ozorków 3-1 Pogoń Zduńska Wola 8 września, 13:00
MOSiR Sieradz 1-0 UKS SMS II Łódź 7 września, 11:00
PTC Pabianice 0-7 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 8 września, 11:00

Kolejka 3 - 18 września

Pauza: PTC Pabianice, UKS SMS II Łódź.
 
Stal Radomsko 0-0 MOSiR Sieradz 18 września, 16:30
Pogoń Zduńska Wola 2-2 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 18 września, 17:00
Pisia Zygry 0-0 Kotan Ozorków 19 września, 17:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: Kotan Ozorków, Pogoń Zduńska Wola.
 
MOSiR Sieradz 9-0 PTC Pabianice 21 września, 11:00
UKS SMS II Łódź 3-1 Stal Radomsko 21 września, 11:00
Pisia Zygry 2-3 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 21 września, 13:00

Kolejka 5 - 2 października

Pauza: Pisia Zygry, Stal Radomsko.
 
PTC Pabianice 1-5 UKS SMS II Łódź 2 października, 16:00
Pogoń Zduńska Wola 0-6 MOSiR Sieradz 2 października, 16:00
Kotan Ozorków 1-2 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 6 października, 11:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: MUKS II Tomaszów Mazowiecki, Kotan Ozorków.
 
MOSiR Sieradz 1-0 Pisia Zygry 6 października, 11:00
UKS SMS II Łódź 4-0 Pogoń Zduńska Wola 6 października, 16:00
Stal Radomsko 4-0 PTC Pabianice 6 października, 13:30

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: PTC Pabianice, MUKS II Tomaszów Mazowiecki.
 
Pogoń Zduńska Wola 1-5 Stal Radomsko 13 października, 11:00
Pisia Zygry 3-0 UKS SMS II Łódź 12 października, 13:00
Kotan Ozorków 0-0 MOSiR Sieradz 13 października, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 października

MOSiR Sieradz 0-0 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 19 października, 11:00
UKS SMS II Łódź 1-1 Kotan Ozorków 20 października, 15:00
Stal Radomsko 3-0 Pisia Zygry 20 października, 11:00
PTC Pabianice 1-1 Pogoń Zduńska Wola 19 października, 11:00

Kolejka 9 - 9-10 listopada

Pauza: Pogoń Zduńska Wola, MOSiR Sieradz.
 
Pisia Zygry 3-0 PTC Pabianice 9 listopada, 14:00
Kotan Ozorków 0-3 Stal Radomsko 9 listopada, 11:00
UKS SMS II Łódź 1-3 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 9 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 5-6 kwietnia

MUKS II Tomaszów Mazowiecki 8-0 PTC Pabianice 5 kwietnia, 13:00
MOSiR Sieradz 5-1 Pogoń Zduńska Wola 6 kwietnia, 11:00
UKS SMS II Łódź 0-0 Pisia Zygry 5 kwietnia, 11:00
Stal Radomsko 3-0 Kotan Ozorków 5 kwietnia, 15:30

Kolejka 11 - 12-13 kwietnia

PTC Pabianice 0-2 MOSiR Sieradz 12 kwietnia, 14:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 4-0 Kotan Ozorków 12 kwietnia, 17:00
Pogoń Zduńska Wola 2-6 UKS SMS II Łódź 13 kwietnia, 16:00
Pisia Zygry 1-2 Stal Radomsko 12 kwietnia, 13:30

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

MUKS II Tomaszów Mazowiecki 3-0 Pisia Zygry 27 kwietnia, 15:00
Kotan Ozorków 5-1 PTC Pabianice 27 kwietnia, 17:00
UKS SMS II Łódź 5-2 MOSiR Sieradz 26 kwietnia, 11:00
Stal Radomsko 5-0 Pogoń Zduńska Wola 27 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 21 maja

MOSiR Sieradz 2-8 Stal Radomsko 21 maja, 17:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 10-1 Pogoń Zduńska Wola 21 maja, 16:00
Kotan Ozorków 3-0 Pisia Zygry 9 maja, 18:30
UKS SMS II Łódź 3-1 PTC Pabianice 21 maja, 17:00

Kolejka 14 - 24-25 maja

Pogoń Zduńska Wola 2-0 Kotan Ozorków 25 maja, 17:00
Stal Radomsko 4-1 UKS SMS II Łódź 25 maja, 16:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 2-0 MOSiR Sieradz 25 maja, 14:00
PTC Pabianice 2-2 Pisia Zygry 24 maja, 14:00

Kolejka 15 - 7-8 czerwca

MUKS II Tomaszów Mazowiecki 1-2 UKS SMS II Łódź 7 czerwca, 15:00
Pisia Zygry 3-0 Pogoń Zduńska Wola 8 czerwca, 13:00
PTC Pabianice 0-8 Stal Radomsko 7 czerwca, 11:00
MOSiR Sieradz 3-0 Kotan Ozorków 7 czerwca, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 czerwca

MUKS II Tomaszów Mazowiecki 4-2 Stal Radomsko 14 czerwca, 17:00
Pisia Zygry 0-3 MOSiR Sieradz 14 czerwca, 17:00
Kotan Ozorków 3-1 UKS SMS II Łódź 12 czerwca, 18:30
Pogoń Zduńska Wola 4-3 PTC Pabianice 14 czerwca, 17:00

II liga kobiet 2013/2014 (mazowiecka)

III liga kobiet 2013/2014 (mazowiecka)
III liga kobiet 2013/2014 (podlaska)
III liga kobiet 2013/2014 (warmińsko-mazurska)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas