[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jantar Ostrołęka 10 24 7 3 0 30-10 4 1 0 13-2 3 2 0 17-8
2.  Atomówki Korsze 10 18 5 3 2 18-13 3 2 0 10-5 2 1 2 8-8
3.  Olimpia Olsztynek 10 15 4 3 3 19-19 3 2 0 12-6 1 1 3 7-13
4.  KKP Stomil II Olsztyn 10 14 4 2 4 20-13 3 1 1 14-7 1 1 3 6-6
5.  MOSiR Kętrzyn 10 13 4 1 5 16-19 3 0 2 8-8 1 1 3 8-11
6.  Vęgoria Węgorzewo 10 0 0 0 10 2-31 0 0 5 1-19 0 0 5 1-12
Vęgoria Węgorzewo wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6 
 1 Jantar Ostrołęka    4-0 2-2 2-0 2-0 3-0* 
 2 Atomówki Korsze3-3     4-1 0-0 2-1 1-0 
 3 Olimpia Olsztynek2-2 1-1     1-0 5-2 3-1 
 4 KKP Stomil II Olsztyn1-5 3-0 5-0     2-2 3-0* 
 5 MOSiR Kętrzyn2-3 0-4 2-1 2-0     2-0 
 6 Vęgoria Węgorzewo0-4 0-3* 0-3* 1-6 0-3*     

Kolejka 1 - 7-8 września

Olimpia Olsztynek 3-1 Vęgoria Węgorzewo 8 września, 15:30
MOSiR Kętrzyn 2-3 Jantar Ostrołęka 7 września, 14:00
Atomówki Korsze 0-0 KKP Stomil II Olsztyn 7 września, 14:00

Kolejka 2 - 21-22 września

Vęgoria Węgorzewo 1-6 KKP Stomil II Olsztyn 21 września, 12:30
Jantar Ostrołęka 4-0 Atomówki Korsze 21 września, 12:00
na boisku przy ul. Witosa
Olimpia Olsztynek 5-2 MOSiR Kętrzyn 22 września, 15:30

Kolejka 3 - 5-6 października

MOSiR Kętrzyn 2-0 Vęgoria Węgorzewo 5 października, 14:00
Atomówki Korsze 4-1 Olimpia Olsztynek 6 października, 14:00
KKP Stomil II Olsztyn 1-5 Jantar Ostrołęka 27 października, 12:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 4 - 12-13 października

Vęgoria Węgorzewo 0-4 Jantar Ostrołęka 13 października, 14:00
Olimpia Olsztynek 1-0 KKP Stomil II Olsztyn 13 października, 15:30
MOSiR Kętrzyn 0-4 Atomówki Korsze 12 października, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 października

Atomówki Korsze 1-0 Vęgoria Węgorzewo 20 października, 11:00
KKP Stomil II Olsztyn 2-2 MOSiR Kętrzyn 19 października, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Jantar Ostrołęka 2-2 Olimpia Olsztynek 19 października, 15:00
na boisku przy ul. Witosa

Kolejka 6 - 12 kwietnia

Vęgoria Węgorzewo 0-3 Olimpia Olsztynek
(wo)
Jantar Ostrołęka 2-0 MOSiR Kętrzyn 18 maja, 12:00
na Stadionie Miejskim
KKP Stomil II Olsztyn 3-0 Atomówki Korsze 21 czerwca, 15:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 15:00) odwołany / w drugim terminie (17 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 7 - 26-27 kwietnia

KKP Stomil II Olsztyn 3-0 Vęgoria Węgorzewo
(wo)
Atomówki Korsze 3-3 Jantar Ostrołęka 27 kwietnia, 12:00
MOSiR Kętrzyn 2-1 Olimpia Olsztynek 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 maja

Vęgoria Węgorzewo 0-3 MOSiR Kętrzyn
(wo)
Olimpia Olsztynek 1-1 Atomówki Korsze 25 maja, 15:00
Jantar Ostrołęka 2-0 KKP Stomil II Olsztyn 10 maja, 19:00
na boisku przy ul. Witosa

Kolejka 9 - 31 maja-1 czerwca

Jantar Ostrołęka 3-0 Vęgoria Węgorzewo
(wo)
KKP Stomil II Olsztyn 5-0 Olimpia Olsztynek 31 maja, 18:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Atomówki Korsze 2-1 MOSiR Kętrzyn 1 czerwca, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 czerwca

Vęgoria Węgorzewo 0-3 Atomówki Korsze
(wo)
MOSiR Kętrzyn 2-0 KKP Stomil II Olsztyn 8 czerwca, 13:00
Olimpia Olsztynek 2-2 Jantar Ostrołęka 8 czerwca, 15:00

II liga kobiet 2013/2014 (mazowiecka)

III liga kobiet 2013/2014 (łódzka)
III liga kobiet 2013/2014 (mazowiecka)
III liga kobiet 2013/2014 (podlaska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas