[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów

I runda - 10 sierpnia

Iskra Łęki 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice 10 sierpnia, 16:00
Macierz Lipnica Murowana 0-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 10 sierpnia, 16:00
Unia Niedomice 9-8 GKS Drwinia 10 sierpnia, 16:00
Victoria Koszyce Małe 4-2 Ikar Odporyszów 10 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnów 2-1 Zorza Zaczarnie 10 sierpnia, 16:00
KS US Śmigno 0-1 Wisła Szczucin 10 sierpnia, 16:00
LKS Gnojnik 3-1 Naprzód Sobolów 10 sierpnia, 16:00
Orzeł Dębno 4-1 Olimpia Wojnicz 10 sierpnia, 16:00

II runda - 11 września

KS Łękawica 1-9 Wisła Szczucin 11 września, 17:00
Dunajec Zakliczyn 9-0 KS Biała (k. Tarnowa) 11 września, 17:00
Unia Niedomice 2-3 Victoria Koszyce Małe 11 września, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4-1 Orzeł Dębno 11 września, 17:00
LKS Gnojnik 0-3 Tarnovia Tarnów 11 września, 17:00
(wo)
KS Świebodzin 2-1 Iskra Łęki 11 września, 17:00

III runda - 25 września
Tuchovia Tuchów - wolny los

Wisła Szczucin 2-3 LKS Nowa Jastrząbka 25 września, 16:30
Sokół Borzęcin Górny 1-0 Jadowniczanka Jadowniki 25 września, 16:30
KS Świebodzin 0-9 Wolania Wola Rzędzińska 25 września, 16:30
Tarnovia Tarnów 0-2 MLKS Żabno 25 września, 16:30
Victoria Koszyce Małe 4-2 Rylovia Rylowa 25 września, 16:30
Dunajec Zakliczyn 2-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 25 września, 16:30

IV runda - 16 października
Do gry dołączyli III-ligowcy: Bocheński KS i Unia Tarnów oraz zwycięzca rozgrywek w podokręgu Żabno - LUKS Wola Radłowska.

Sokół Borzęcin Górny 2-1 Unia Tarnów 16 października, 15:30
Daniel Policht 75, Rafał Ciesielski 78 (k) - Szymon Adamski 22
LKS Nowa Jastrząbka 3-4 MLKS Żabno 16 października, 15:30
Łukasz Chrobak ?, ?, ? - Dawid Kurzawski 37, Adrian Czyż 40, Sebastian Liro 55, Dariusz Bałut 75
LUKS Wola Radłowska 2-4 Victoria Koszyce Małe 16 października, 15:30
Kamil Bieś ?, Marek Nalepka ? - Artur Biały ?, ?, Marcin Jarosz ?, Damian Chudyba ?
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 Bocheński KS 16 października, 15:30
Grzegorz Jasiak 25, Mateusz Jurczyk 90
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-4 Tuchovia Tuchów 16 października, 15:30
Daniel Bielak 9, Tomasz Kędzior 62, Karol Dziża 71, Ireneusz Gryboś 73

V runda - 16 listopada
Do gry dołączył zwycięzca rozgrywek w podokręgu Bochnia - GKS II Drwinia.

GKS II Drwinia 3-2 Wolania Wola Rzędzińska 16 listopada, 11:00 (50)
Rafał Moroński 45 (k), 61, Mariusz Misa 54 - Łukasz Wilk 29, Dominik Cabała 39
Victoria Koszyce Małe 1-1 Tuchovia Tuchów 16 listopada, 11:00 (100)
k. 5-4
Artur Biały 10 - Jarosław Stachoń 16
Sokół Borzęcin Górny 1-1 MLKS Żabno 6 listopada, 14:00
k. 4-2
Mariusz Zabiegała 15 - Łukasz Czerkies 29

1/2 finału - 15 marca
GKS II Drwinia - wolny los

Victoria Koszyce Małe 2-3 Sokół Borzęcin Górny 15 marca, 13:00
Marcin Jarosz 60 (k), 80 (k) - Rafał Ciesielski 40, 88, Daniel Policht 66

Finał - 7 maja

Sokół Borzęcin Górny 1-0 GKS II Drwinia 7 maja, 18:00
Mariusz Zabiegała 30
w Borzęcinie Górnym

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas