[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 28 lipca
(Losowanie - 18 lipca 2013 - siedziba OZPN Nowy Sącz)
LKS Świniarsko wolny los

Orzeł Ptaszkowa 7-1 Jedność Nowy Sącz 28 lipca, 17:00
w Cieniawie
Polany Berest 0-0 Przełęcz Tylicz 28 lipca, 17:00
k. 3-2
LKS Mszalnica 0-2 Królovia Królowa Górna 28 lipca, 17:00
Górka Szczereż 2-3 Budowlani Jazowsko 28 lipca, 17:00
Amator Paszyn 2-1 LKS Ubiad 28 lipca, 17:00
Zyndram Łącko 2-0 Dunajec/Start Nowy Sącz 28 lipca, 17:00
KPT Nawojowa 0-0 Nawoj Nawojowa 28 lipca, 17:00
k. 6-5
Zamczysko Marcinkowice 0-4 Librantovia Librantowa 28 lipca, 17:00
Piątkovia Łęg 0-6 Dąbrovia Wielogłowy 28 lipca, 17:00
ULKS Przydonica 2-5 Zawada Nowy Sącz 28 lipca, 17:00
Zuber Krynica Zdrój 0-3 Galicja Nowy Sącz 28 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
LKS Łęka 1-1 Wicher Mogilno 28 lipca, 17:00
k. 4-1
Chruślice Nowy Sącz 1-2 Orzeł Wojnarowa 28 lipca, 17:30
w Wojnarowej

II runda - 4 sierpnia
(Losowanie - 29 lipca 2013 - siedziba OZPN Nowy Sącz)

KPT Nawojowa 1-3 Budowlani Jazowsko 4 sierpnia, 17:00
Maciej Lajdanowicz 30 - Wojciech Burchel 2, 75, Sławomir Gromala 70
w Jazowsku
Orzeł Ptaszkowa 2-0 Dąbrovia Wielogłowy 4 sierpnia, 17:00
Adrian Michalik 52, 76
w Cieniawie
Polany Berest 3-0 Królovia Królowa Górna 4 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Amator Paszyn 4-1 Zyndram Łącko 4 sierpnia, 17:00
Maciej Marcisz 30, Szymon Pogwizd 68, Przemysław Szczecina 75, 86 - nieznany 54
Zawada Nowy Sącz 3-2 LKS Łęka 4 sierpnia, 17:00
Galicja Nowy Sącz 0-3 LKS Świniarsko 4 sierpnia, 17:00
w Świniarsku; Galicja gospodarzem
Librantovia Librantowa 1-1 Orzeł Wojnarowa 4 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Jakub Griński 90 - Krystian Koralik 80

III runda - 21 sierpnia
(Losowanie - 5 sierpnia 2013 - siedziba OZPN Nowy Sącz)

Budowlani Jazowsko 4-2 Helena Nowy Sącz 21 sierpnia, 17:00
Sławomir Gromala ?, Przemysław Janik ?, Waldemar Lizoń ?, Wojciech Burchel ? - nieznany ?, ?
Orzeł Ptaszkowa 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 21 sierpnia, 17:00
Janusz Pałubiak 15, Jarosław Ogorzałek 40, Arkadiusz Smoleń 60 - nieznany ?
Polany Berest 2-5 Grybovia Grybów 21 sierpnia, 17:00
Amator Paszyn 0-1 Hart Tęgoborze 21 sierpnia, 17:00
Rafał Krawczyk 17
Zawada Nowy Sącz 0-3 Victoria Witowice Dolne 21 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
LKS Świniarsko 0-3 Łosoś Łososina Dolna 21 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Librantovia Librantowa 0-2 ULKS Korzenna 21 sierpnia, 18:00
Kamil Baczyński 61, 90
Poprad Rytro 5-2 Gród Podegrodzie 21 sierpnia, 17:00

IV runda - 11 września
(Losowanie - 22 sierpnia 2013 - siedziba OZPN Nowy Sącz)
Do rozgrywek dołączyły drużyny z IV ligi.
ULKS Korzenna - wolny los.

Budowlani Jazowsko 6-0 Sandecja II Nowy Sącz 11 września, 17:00
Przemysław Janik ?, ?, Wojciech Burchel ?, Sławomir Gromala ?, Waldemar Lizoń ?, Karol Klimek ?
Orzeł Ptaszkowa 1-3 Barciczanka Barcice 11 września, 17:00
Arkadiusz Smoleń ? - nieznany ?, ?, ?
Victoria Witowice Dolne 0-3 Skalnik Kamionka Wielka 11 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Hart Tęgoborze 0-0 Poprad Rytro 28 sierpnia, 17:30
k. 4-5
równocześnie mecz 5. kolejki ligi okręgowej Nowy Sącz
Grybovia Grybów 1-3 Łosoś Łososina Dolna 28 sierpnia, 17:30
Marek Krokowski 79 - Grzegorz Znamirowski 70, Marcin Załubski 74, Robert Skirło 89
równocześnie mecz 5. kolejki ligi okręgowej Nowy Sącz

V runda - 2 października

Budowlani Jazowsko 0-2 Barciczanka Barcice 2 października, 16:00
Poprad Rytro 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 8 października, 15:30
nieznany ? - Adam Bajdel ?, Wojciech Pawełczak ?, Sławomir Bogdański ?
Łosoś Łososina Dolna 6-2 ULKS Korzenna 2 października, 16:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ? - Szymon Obrochta 25, 75

1/8 finału
Do rozgrywek dołączył Poprad Muszyna

Barciczanka Barcice 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 11 listopada, 12:00 (100)
Krzysztof Tokarczyk 24, Dawid Tokarczyk 64
Łosoś Łososina Dolna 2-2 Poprad Muszyna 29 października, 15:00
k. 4-5

1/4 finału - 8 kwietnia

Barciczanka Barcice 2-3 Poprad Muszyna 8 kwietnia, 16:30
Patryk Wiktor 45, Krzysztof Tokarczyk 72 - Krzysztof Podgórniak 3, 33, Piotr Zachariasz 14

1/2 finału - 6 maja
Do gry dołączyli: Ogień Sękowa (zwycięzca PP Gorlice), Poroniec Poronin (zwycięzca PP Podhale) oraz Płomień Limanowa (zwycięzca PP Limanowa).

Ogień Sękowa 0-2 Poprad Muszyna 6 maja, 17:30
Wojciech Janur 30, Krystian Szambelan 44
Płomień Limanowa 0-1 Poroniec Poronin 6 maja, 17:30 (350)
Paweł Kępa 83

Finał - 14 czerwca

Poprad Muszyna 1-1 Poroniec Poronin 14 czerwca, 17:00 (100)
k. 6-5
Krzysztof Podgórniak 8 - Artur Prokop 15
w Nowym Sączu; na stadionie Jedności

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas