[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 15 sierpnia

Wicher Dursztyn 0-3 Krokus Pyzówka 15 sierpnia, 15:00
Piotr Truty ?, ?, Mariusz Maślanka ?
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-3 Orawa Jabłonka 15 sierpnia, 17:30
Konrad Cieluch ?, ?, Piotr Kasprzak ?
Murań Jurgów 2-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 15 sierpnia, 14:30
Kamil Wojtanek ?, Łukasz Martinczak ? - Jakub Krzysztofiak ?
Orawa II Jabłonka 2-2 Biali Biały Dunajec 15 sierpnia, 17:00
k. 7-8
Robert Suwada ?, Piotr Urban ? - Piotr Cachro ?, Michał Gąsienica ?
Spisz Krempachy 4-2 Przełęcz Łopuszna 15 sierpnia, 17:30
Adam Gryguś ?, Jacek Kaczmarczyk ?, Marek Kaczmarczyk ?, Damian Bizub ? - bramka samobójcza ?, Andrzej Klamerus ?
Gronik Gronków 3-3 Janosik Sieniawa 15 sierpnia, 18:00
k. 4-2
Dawid Skiba ?, Rafał Mrowca ?, Leszek Zagata ? - Daniel Bełciak ?, Damian Siwek ?, Robert Dydziak ?
KS Niedzica 0-3 Wierchy Lasek 15 sierpnia, 17:00
Tadeusz Pudzisz ?, ?, Ireneusz Jaróg ?
Unia Naprawa 2-6 Lepietnica Klikuszowa 15 sierpnia, 17:00
Kamil Cieżak ?, Tadeusz Panek ? - Marcin Józefczak ?, Mirosław Groński ?, Dawid Antolak ?, Dawid Szeliga ?, Szymon Parniewicz ?, Paweł Dziurdzik ?
Grom Morawczyna 3-8 Korona Piekielnik 15 sierpnia, 17:00
Jan Błachuta ?, ?, ? - Adrian Konieczny ?, ?, ?, ?, ?, Józef Madziar ?, Wojciech Szczerba ?, Grzegorz Leligdon ?
Babia Góra II Lipnica Wielka 0-7 Delta Pieniążkowice 12 sierpnia, 14:30
Grzegorz Zasadni ?, ?, ?, Mateusz Gromczak ?, ?, ?, Dawid Gromczak ?
Grel Trute 3-3 Skalni Zaskale 15 sierpnia, 14:00
k. 5-4
Tomasz Cieciel ?, Marcin Wijas ?, Jan Truty ? - Bartłomiej Stanek ?, ?, Arkadiusz Plewa ?

II runda
(Losowanie - 31 sierpnia 2012, 17:00 - siedziba PPN Nowy Targ)
Do rozgrywek dołączyły drużyny z klasy A i wyższych lig.

Grel Trute 2-6 LKS Szaflary 5 września, 17:30
Marcin Król ?, ? - Jan Gałdyn ?, ?, Janusz Modła ?, Maciej Strama ?, Józef Gąsienica ?, Dariusz Kwak ?
Czarni Czarny Dunajec 0-9 Watra Białka Tatrzańska 12 września, 15:00
Patryk Skawski 5, Marcin Zubek 7, 70, Paweł Janasik 12 (k), Robert Teper 32, Marcin Kowalczyk 35, Przemysław Jandura 37, Andrzej Rabiański 61, Rafał Kuchta 85
Bystry Nowe Bystre 3-0 Podhale Nowy Targ 25 września, 17:00
(wo)
Janusz Matkowski 53, 55, 64, 86 - Arkadiusz Świętek 35, Marcin Czapp 48, Łukasz Ślusarek 64, 90
w Zakopanem (COS); na boisku 4-4 k. 4-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Biali Biały Dunajec 1-2 Lubań Maniowy 26 września, 16:30
Łukasz Stasik 78 - Damian Firek 18, Jacek Pietrzak 68
Wierchy Rabka Zdrój 3-2 Jordan Jordanów 19 września, 17:00
Konrad Gacek ?, ?, Bernard Wietrzyk ? - Daniel Kucek 3, Paweł Gromczak 75
Huragan Waksmund 0-3 Poroniec Poronin 19 września, 16:30
Rafał Waksmundzki 50, Tomasz Cyrwus 80 (s), Marcin Grela 88
Babia Góra Lipnica Wielka 3-7 KS Zakopane 27 września, 16:30
Grzegorz Lach 18, Paweł Kucek 60, Wojciech Janiczak 90 - Bolesław Wesołowski 16, 29, 46, Sylwester Kurnyta 18, 40, 49, Robert Frasunek 88
Lepietnica Klikuszowa 5-1 Spisz Krempachy 20 września, 17:00
Paweł Dziurdzik ?, ?, Jan Opyrchał ?, Adam Duda ?, Mirosław Groński ? - Andrzej Bizub ?
Zapora Kluszkowce 2-5 Dunajec Ostrowsko 19 września, 17:30
(wo)
Dawid Hryc ?, Arkadiusz Jaworski ? - Mariusz Sral ?, ?, Mateusz Sral ?, Sebastian Bibro ?, Łukasz Sral ?
mecz przerwany po zdekompletowaniu drużyny gospodarzy
Delta Pieniążkowice 2-1 Wiatr Ludźmierz 25 września, 16:30
Mateusz Gromczak 55, 74 - Krzysztof Truty 33 (k)
w Sieniawie
Wierchy Lasek 0-1 Orawa Jabłonka 26 września, 16:30
Mateusz Dworszczak 81
Korona Piekielnik 2-6 Lubań Tylmanowa 19 września, 17:00
Damian Kusper ?, Paweł Szymusiak ? - Mirosław Podgórski ?, ?, Marcin Talarczyk ?, ?, Łukasz Michalik ?, Damian Pierzchała ?
Gronik Gronków 5-1 Murań Jurgów 30 września, 14:00
Kamil Mrowca ?, ?, Rafał Mrowca ?, Dawid Skiba ?, Szymon Ożański ? - Bartłomiej Furczoń ?
Jarmuta Szczawnica 0-1 Orkan Raba Wyżna 26 września, 16:30
Łukasz Kasiniak 65
Krokus Pyzówka 1-3 Błyskawica Kacwin 19 września, 17:00
Marcin Plewa 25 - Maciej Molitorys 5, Piotr Radecki 60, Marek Molitorys 88
w Lasku
Granit Czarna Góra 3-1 Skawianin Skawa 25 września, 16:30
Krzysztof Sarna 12, Marcin Sarna 58, 82 - Jarosław Wójciak 63

III runda
(Losowanie - 11 października 2012, 17:00 - siedziba PPN Nowy Targ)

LKS Szaflary 1-1 Watra Białka Tatrzańska 25 października, 15:30 (100)
k. 2-4
Bartłomiej Marek 33 - Wojciech Strama 58 (s)
Lepietnica Klikuszowa 0-8 Poroniec Poronin 18 listopada, 13:00
Janusz Nosalik 23 (s), Robert Drąg 27, 84, Dawid Szeliga 51 (s), Jakub Nykaza 68 (k), 75 (k), Marcin Drobny 71, 82
Wierchy Rabka Zdrój 2-3 KS Zakopane 25 listopada, 13:00
Łukasz Majerski 74 (k), Maciej Wójciak 85 - Sylwester Kurnyta 11, Bolesław Wesołowski 54, Łukasz Majerski 68 (s)
Orawa Jabłonka 1-2 Bystry Nowe Bystre 18 listopada, 13:00
Marcin Chowaniec 40 - Piotr Salamon 41, 83 (k)
Delta Pieniążkowice 2-1 Orkan Raba Wyżna 11 listopada, 13:00
Mateusz Gromczak 56, 86 - Daniel Traczyk 7
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) odwołany z powodu rozgrywania zaległych meczów ligowych
Błyskawica Kacwin 2-4 Granit Czarna Góra 11 listopada, 13:00
Maciej Hasaj 10, 17 - Paweł Czajkowski 24 (k), Andrzej Gogola 77, Maciej Lichacz 79, Maciej Gał 90
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) odwołany z powodu rozgrywania zaległych meczów ligowych
Lubań Tylmanowa 8-1 Dunajec Ostrowsko 11 listopada, 13:00
Filip Piszczek 5, 37, 82, Marcin Talarczyk 12, 73, 88, Bartłomiej Kołodziej 51, Filip Noworolnik 54 - Wojciech Zawada 70
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) odwołany z powodu rozgrywania zaległych meczów ligowych
Gronik Gronków 1-3 Lubań Maniowy 18 listopada, 13:00
Szymon Ożański 55 - Sebastian Świerzbiński 25, 53 (k), Maciej Górecki 68

1/4 finału
(Losowanie - 29 listopada 2012, 16:00 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Poroniec Poronin 3-1 KS Zakopane 7 kwietnia, 15:00 (300)
Marcin Grela 1, 48, Józef Zasadni 29 - Bolesław Wesołowski 89
w Zakopanem; na Boisku Piłkarskim Plato COS OPO; Poroniec gospodarzem
Lubań Tylmanowa 3-0 Watra Białka Tatrzańska 15 maja, 17:00
Kamil Kurnyta 12, Filip Piszczek 40, 51
Delta Pieniążkowice 2-1 Granit Czarna Góra 14 kwietnia, 14:30
Mateusz Gromczak 40, Paweł Szymusiak 66 - Maciej Lichacz 32
w Sieniawie
Bystry Nowe Bystre 1-5 Lubań Maniowy 3 marca, 13:00
Krzysztof Łukaszczyk 12 (k) - Krzysztof Czubiak 20, Damian Firek 28, Jacek Pietrzak 45, Bogusław Gołdyn 47, Sebastian Świerzbiński 80
w Zakopanem

1/2 finału - 30 czerwca

Delta Pieniążkowice 0-6 Lubań Maniowy 30 czerwca, 17:00
Janusz Majchrowicz 3 (s), Dawid Leoniak 12, Krzysztof Ostachowski 30, Robert Karkula 34, 47, Bartłomiej Bukowski 82
w Sieniawie
Lubań Tylmanowa 0-1 Poroniec Poronin 30 czerwca, 17:00
Rafał Waksmundzki 85

Finał - 7 lipca

Poroniec Poronin 1-0 Lubań Maniowy 7 lipca, 17:00 (1000)
Mateusz Chrobak 54
w Jabłonce

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas