[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 16 czerwca
(Losowanie - 10 czerwca 2013 - siedziba PPN Limanowa)
Ostra Olszówka/Raba Niżna - wolny los

Stradomka Skrzydlna 0-3 LKS Mordarka 16 czerwca, 17:00
(wo)
Starówka Stara Wieś 3-0 Uran Łukowica 16 czerwca, 17:00
Orkan Niedźwiedź 1-2 KS II Tymbark 16 czerwca, 17:00

II runda - 30 czerwca
(Losowanie - 18 czerwca 2013 - siedziba PPN Limanowa)

KS II Tymbark 3-0 Zenit Kasinka Mała 30 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Ostra Olszówka/Raba Niżna 3-0 Limanovia II Limanowa 30 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Jaworzanka Jaworzna 2-4 Płomień Limanowa 30 czerwca, 17:00
nieznany ?, ? - Tomasz Łątka 26, 39, 64, Szymon Koza 67
Krokus Przyszowa 1-2 Laskovia Laskowa 23 czerwca, 16:00
Mariusz Bulanda 75 - Jacek Doktor 12, Bogdan Król 65
równocześnie mecz 12. kolejki klasy A Limanowa
Słomka Siekierczyna 0-3 Sokół Słopnice 30 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
LKS Mordarka 5-0 Starówka Stara Wieś 30 czerwca, 17:00
Dawid Sułkowski 14, 35, 54, Stanisław Michura 68, Mateusz Lasek 75
Witów Mszana Górna 2-4 LKS Rupniów 26 lipca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 czerwca, 17:00) odwołany
Zalesianka Zalesie 0-1 Gorce Kamienica 28 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 czerwca, 17:00) odwołany

III runda - 28 lipca
Do rozgrywek dołączyły drużyny: Dobrzanka Dobra, AKS Ujanowice i Olimpia Pisarzowa

KS II Tymbark 3-0 Olimpia Pisarzowa 28 lipca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Ostra Olszówka/Raba Niżna 0-3 AKS Ujanowice 28 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Gorce Kamienica 2-4 Dobrzanka Dobra 2 sierpnia, 17:30
LKS Rupniów 3-0 Turbacz Mszana Dolna 28 lipca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
LKS Mordarka 2-5 Płomień Limanowa 28 lipca, 17:00
nieznany ?, ? - Marcin Janczy 20, Tomasz Łątka 25, Michał Smoter 35, Szymon Koza 52, Mateusz Guzik 80
Laskovia Laskowa 1-1 Sokół Słopnice 28 lipca, 17:00
k. 4-5

IV runda - 4 sierpnia
Do rozgrywek dołączyły drużyny Orkana Szczyrzyc i KS Tymbark

AKS Ujanowice 4-0 Orkan Szczyrzyc 4 sierpnia, 17:00
Piotr Janisz 44, 80, Mariusz Przystał 79, Dariusz Pławecki 86
Dobrzanka Dobra 0-3 KS Tymbark 4 sierpnia, 14:00
w Tymbarku; Dobrzanka gospodarzem
KS II Tymbark 2-4 Sokół Słopnice 4 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Paweł Grucel ?, ?, Wojciech Kordeczka ?, Szczepan Goliński ?
Płomień Limanowa 1-1 LKS Rupniów 4 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Jacek Guzik 24 - Albert Piwowarczyk 90

1/2 finału

Płomień Limanowa 1-0 KS Tymbark 11 sierpnia, 11:00
Jacek Guzik 30
AKS Ujanowice 5-4 Sokół Słopnice 11 września, 17:00
Sebastian Leś 12, 89, Mariusz Przystał 44, 54, 58 - Marcin Postrożny 6, Artur Matras 20, Paweł Grucel 31, 33

Finał - 9 października

Płomień Limanowa 3-0 AKS Ujanowice 9 października, 16:00
(wo)
Sylwester Jantas 18, Mateusz Łątka 27 - Mariusz Jasica 4, Andrzej Grabczyk 10, 22, Paweł Karpiel 80
w Mordarce / na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas