[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice

I runda - 21 lipca
LKS Łosie - wolny los

Victoria Śnietnica 4-4 KS Bobowa 21 lipca, 17:00
k. 4-3
LUKS Hańczowa 0-6 LKS Wójtowa 20 lipca, 16:30
Jakub Dziedzic ?, ?, Grzegorz Dynda ?, ?, Rafał Czeluśniak ?, Mateusz Michalec ?
LKS Szymbark 3-4 LKS Uście Gorlickie 21 lipca, 11:00
LKS II Kobylanka 6-0 Torcida Smerekowiec 21 lipca, 17:00
LKS Łużna 4-2 Sokół Staszkówka 21 lipca, 17:00
Moszczanka Moszczenica 1-1 Biała Brunary 21 lipca, 14:00
k. 4-5
Olimpijczyk Racławice 2-0 Nafta Kryg 21 lipca, 16:00
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-6 Ogień Sękowa 21 lipca, 16:00
Adam Łukaszyk 73 - Paweł Cetnarowski 8, 75, Roman Korba 24, 47, 80, Karol Zabawa 32
LKS Ropa 6-0 LKS Grudna Kępska 21 lipca, 11:00

II runda - 28 lipca
Do rozgrywek dołączył LKS Zagórzany
Victoria Śnietnica - wolny los

LKS Łosie 0-1 LKS Zagórzany 28 lipca, 14:30
w Ropie
LKS II Kobylanka 4-0 LKS Ropa 28 lipca, 18:00
LKS Łużna 1-2 Ogień Sękowa 28 lipca, 17:00
Olimpijczyk Racławice 2-3 LKS Uście Gorlickie 28 lipca, 16:00
Biała Brunary 6-2 LKS Wójtowa 28 lipca, 16:00

III runda - 4 sierpnia
Do rozgrywek dołączyły kluby: Glinik Gorlice i LKS Kobylanka

Victoria Śnietnica 1-3 Ogień Sękowa 4 sierpnia, 17:00
Szymon Kozub 71 - Roman Pałys 51, 61, Marek Wszołek 55
Biała Brunary 2-2 Glinik Gorlice 4 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Rafał Matuła 53, 76 - Tomasz Augustyn 43, Marcin Machowski 73
LKS II Kobylanka 6-1 LKS Kobylanka 3 sierpnia, 18:00
LKS Zagórzany 1-2 LKS Uście Gorlickie 4 sierpnia, 17:00

1/2 finału

LKS Uście Gorlickie 5-2 Glinik Gorlice 10 listopada, 13:00 (100)
Jacek Matuszyk 45, Kamil Niemasik 53, Kacper Michalik 61, Tomasz Rydarowicz 84, 87 - Tomasz Augustyn 12, Krystian Baran 88
LKS II Kobylanka 2-4 Ogień Sękowa 22 marca, 15:30
Robert Cionek 32 (k), Konrad Grajewski 76 (k) - Paweł Padoł 18, 58, Marcin Barczyk 75, 85 (k)

Finał - 30 marca

LKS Uście Gorlickie 0-3 Ogień Sękowa 30 marca, 15:00
(wo)
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ? - Paweł Padoł 85 (k)
w Uściu Gorlickim / udział nieuprawnionych zawodników w drużynie gospodarzy; na boisku 6-1

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas