[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Ekstraliga kobiet 2014/2015
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Medyk Konin 22 59 19 2 1 117-12 9 2 0 60-7 10 0 1 57-5 2 4 1 1 0 6-3
2.  Zagłębie Lubin 22 59 19 2 1 86-17 10 0 1 39-8 9 2 0 47-9 2 1 0 1 1 3-6
3.  Górnik Łęczna 22 52 17 1 4 77-25 9 1 1 42-9 8 0 3 35-16
4.  Mitech Żywiec 22 47 15 2 5 73-24 8 0 3 51-15 7 2 2 22-9
5.  AZS Wrocław 22 32 10 2 10 36-46 7 2 2 22-13 3 0 8 14-33
6.  Czarni Sosnowiec 22 25 6 7 9 32-40 3 4 4 21-16 3 3 5 11-24 2 2 0 2 0 0-0
7.  AZS PSW Biała Podlaska 22 25 7 4 11 20-36 5 1 5 13-12 2 3 6 7-24 2 2 0 2 0 0-0
8.  Olimpia Szczecin 22 21 6 3 13 33-65 4 2 5 20-26 2 1 8 13-39
9.  KKP Bydgoszcz 22 19 5 4 13 20-49 2 2 7 12-26 3 2 6 8-23
10.  GOSiR Piaseczno 22 14 3 5 14 20-70 3 2 6 11-30 0 3 8 9-40 2 4 1 1 0 3-0
11.  1.FC Katowice (2) 22 14 4 2 16 13-97 3 1 7 10-49 1 1 9 3-48 2 1 0 1 1 0-3
12.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 22 11 3 2 17 24-70 1 1 9 9-30 2 1 8 15-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Medyk Konin    3-3 5-2 0-0 8-1 8-0 8-0 9-0 2-0 7-0 3-0* 7-1 
 2 Zagłębie Lubin0-3     3-1 4-0 4-1 2-0 2-0 3-1 3-0 8-0 4-0 6-2 
 3 Górnik Łęczna0-2 1-1     1-0 3-1 3-1 7-1 5-1 4-0 5-2 8-0 5-0 
 4 Mitech Żywiec1-3 1-3 3-6     3-1 6-1 2-0 7-1 8-0 3-0 11-0 6-0 
 5 AZS Wrocław1-0 2-3 0-2 2-2     3-0 2-1 3-1 4-2 1-1 1-0 3-1 
 6 Czarni Sosnowiec1-3 1-3 0-2 1-4 2-0     0-0 1-1 1-0 3-3 11-0 0-0 
 7 AZS PSW Biała Podlaska0-1 0-3 0-4 0-2 3-0 0-0     3-0 0-1 3-0 1-0 3-1 
 8 Olimpia Szczecin0-5 0-5 1-3 0-2 3-4 2-2 2-1     1-1 4-1 5-1 2-1 
 9 KKP Bydgoszcz1-7 0-3 0-2 0-2 1-3 0-0 0-2 2-4     3-1 0-0 5-2 
 10 GOSiR Piaseczno0-6 1-5 0-6 0-3 2-1 0-4 0-0 3-1 0-0     3-0 2-4 
 11 1.FC Katowice (2)0-20 0-14 3-2 0-3 3-0 0-2 0-1 3-1 0-3* 0-0     1-3 
 12 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski1-7 0-4 1-5 1-4 1-2 0-1 1-1 0-2 0-1 3-1 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 2-3 sierpnia

Czarni Sosnowiec 1-0 KKP Bydgoszcz 2 sierpnia, 14:00
Nikol Kaletka 3 (k)
AZS PSW Biała Podlaska 3-0 GOSiR Piaseczno 2 sierpnia, 11:00
Kinga Niedbała 45, Kinga Szumiło 49, Magda Konieczna 85
1.FC Katowice (2) 3-0 AZS Wrocław 2 sierpnia, 11:00
Karolina Koch 47, Oliwia Maciukiewicz 59, 90
Górnik Łęczna 1-1 Zagłębie Lubin 2 sierpnia, 11:00
Agnieszka Jędrzejewicz 83 - Agata Tarczyńska 4
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-4 Mitech Żywiec 3 sierpnia, 13:00
Oliwia Pietroczuk 80 - Anna Żak 7 (k), Lucia Šušková 34, Patrycja Wiśniewska 54, Halina Półtorak 70
Olimpia Szczecin 0-5 Medyk Konin 2 sierpnia, 13:00
Anna Gawrońska 13, 39, 82, Paulina Dudek 56, Natalia Pakulska 80

Kolejka 2 - 9-10 sierpnia

KKP Bydgoszcz 1-7 Medyk Konin 24 września, 17:00
Natalia Makowska 4 - Aleksandra Sikora 8, 34, Ewelina Kamczyk 16, 88, Ewa Pajor 41, Helenna Hercigonja-Moulton 74, Sandra Žigić 82
przełożony ze względu na start Medyka w kwalifikacjach Ligi Mistrzów kobiet
Mitech Żywiec 7-1 Olimpia Szczecin 9 sierpnia, 11:00
Magdalena Chrzanowska 30, Halina Półtorak 46, 50, Lucia Šušková 52, 55, 63, Katarzyna Wnuk 77 - Kornelia Okoniewska 76 (k)
Zagłębie Lubin 6-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 9 sierpnia, 16:00
Agata Tarczyńska 10, 31, 35, 46, 50 (k), Joanna Płonowska 60 - Katarzyna Nowicka 11, Marzena Salamon 65
na Stadionie Górniczym
AZS Wrocław 0-2 Górnik Łęczna 9 sierpnia, 11:00
Agnieszka Jędrzejewicz 59, Anna Żelazko 88
Czarni Sosnowiec 0-0 AZS PSW Biała Podlaska 9 sierpnia, 14:00
1.FC Katowice (2) 0-0 GOSiR Piaseczno 9 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

AZS PSW Biała Podlaska 0-1 KKP Bydgoszcz 24 sierpnia, 11:00
Ilona Raczkowska 23
1.FC Katowice (2) 0-2 Czarni Sosnowiec 24 sierpnia, 11:00
Marlena Konieczna 75, Karolina Gruszka 83
Górnik Łęczna 5-2 GOSiR Piaseczno 24 sierpnia, 11:00
Olha Zubczyk 27, Anna Żelazko 41, 56, 66, Natalia Chudzik 60 - Marta Stodulska 9, 78
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 AZS Wrocław 24 sierpnia, 14:00
Karolina Wijata 70 - Karolina Gradecka 44, Martyna Lewandowska 90
Olimpia Szczecin 0-5 Zagłębie Lubin 24 sierpnia, 13:00
Karolina Bochra 43, Agata Tarczyńska 53 (k), 75, Emilia Bezdziecka 60, Emilia Zdunek 67
Medyk Konin 0-0 Mitech Żywiec 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

KKP Bydgoszcz 0-2 Mitech Żywiec 31 sierpnia, 11:00 (200)
Katarzyna Wnuk 41, Krystyna Kuśnierz 65
Zagłębie Lubin 0-3 Medyk Konin 30 sierpnia, 16:00
Ewa Pajor 34, 72, 90
AZS Wrocław 3-1 Olimpia Szczecin 30 sierpnia, 11:00
Marta Cichosz 25, 59, Aleksandra Jaworek 40 - Natalia Niewolna 83 (k)
GOSiR Piaseczno 2-4 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 30 sierpnia, 11:00
Oliwia Rapacka 6, Sandra Lichtenstein 18 - Weronika Szuba 25, 88, Weronika Zasowska 60, 81
Czarni Sosnowiec 0-2 Górnik Łęczna 30 sierpnia, 11:00
Agnieszka Jędrzejewicz 75, 77
AZS PSW Biała Podlaska 1-0 1.FC Katowice (2) 31 sierpnia, 11:00
Ewelina Bolko 29

Kolejka 5 - 6-7 września

1.FC Katowice (2) 0-3 KKP Bydgoszcz 6 września, 11:00
(wo)
nie odbył się z powodu braku opieki medycznej na spotkaniu
Górnik Łęczna 7-1 AZS PSW Biała Podlaska 6 września, 11:00
Anna Żelazko 10 (k), 25, 39 (k), 73, 90, Agnieszka Jędrzejewicz 56, Natalia Chudzik 88 - Magdalena Konieczna 65
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Czarni Sosnowiec 6 września, 17:00
Nikol Kaletka 82
Olimpia Szczecin 4-1 GOSiR Piaseczno 6 września, 11:00
Magdalena Lachman 18, 45, Magdalena Szwed 56, Natalia Niewolna 90 - Aleksandra Flegel 63
Medyk Konin 8-1 AZS Wrocław 6 września, 11:00
Ewa Pajor 21, 26, 70, 75, Anna Gawrońska 23, 25, 89 (k), Aleksandra Sikora 62 - Aleksandra Jaworek 20
Mitech Żywiec 1-3 Zagłębie Lubin 6 września, 11:00
Lucia Šušková 22 - Agata Tarczyńska 30, 56, Emilia Zdunek 46

Kolejka 6 - 20-21 września

KKP Bydgoszcz 0-3 Zagłębie Lubin 21 września, 11:00
Agata Tarczyńska 11, 30, 71
AZS Wrocław 2-2 Mitech Żywiec 21 września, 11:00
Patrycja Michalczyk 31, Dominika Dereń 90 - Katarzyna Wnuk 58, Lucia Šušková 64
GOSiR Piaseczno 0-6 Medyk Konin 22 września, 17:00
Jagoda Szewczuk 2, Patrycja Balcerzak 7, 15, Ewa Pajor 48, Ewelina Kamczyk 70, Sandra Žigić 76
Czarni Sosnowiec 1-1 Olimpia Szczecin 21 września, 11:00
Nikol Kaletka 43 (k) - Natalia Niewolna 20
AZS PSW Biała Podlaska 3-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 21 września, 11:00
Klaudia Lefeld 25, Kinga Szumiło 45, Aleksandra Sosnowska 56 (k) - Klaudia Sobczak 47
1.FC Katowice (2) 3-2 Górnik Łęczna 21 września, 11:00
Patrícia Hmírová 25, 55, Małgorzata Mesjasz 80 - Anna Żelazko 49, 86

Kolejka 7 - 27-28 września

Górnik Łęczna 4-0 KKP Bydgoszcz 28 września, 11:00
Marianna Iwanyszyn 14, Anna Żelazko 28, Agata Guściora 46, Olha Zubczyk 48
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 1.FC Katowice (2) 28 września, 12:00
Weronika Zasowska 26 - Klaudia Matusik 56, Patrícia Fischerová 60
Olimpia Szczecin 2-1 AZS PSW Biała Podlaska 27 września, 11:00
Natalia Niewolna 20, Katarzyna Tarnowska 79 - Kinga Niedbała 33
Medyk Konin 8-0 Czarni Sosnowiec 27 września, 13:00
Ewa Pajor 13, 30, 45, Natalia Pakulska 29, 84, Anna Gawrońska 49, Sandra Žigić 68, Ewelina Kamczyk 83
Mitech Żywiec 3-0 GOSiR Piaseczno 27 września, 11:00
Patrycja Wiśniewska 3, Patrycja Rżany 36, Katarzyna Wnuk 40
Zagłębie Lubin 4-1 AZS Wrocław 27 września, 14:00
Emilia Zdunek 28, Agata Tarczyńska 53, 75, Emilia Bezdziecka 68 - Marta Sokołowska 82

Kolejka 8 - 4-5 października

KKP Bydgoszcz 1-3 AZS Wrocław 5 października, 11:00
Marta Kryszak 22 - Weronika Aszkiełowicz 43, Anita Turkiewicz 60, Joanna Wróblewska 73
GOSiR Piaseczno 1-5 Zagłębie Lubin 4 października, 11:00
Aleksandra Flegel 45 - Agata Tarczyńska 33, 80, 90 (k), Patrycja Pożerska 49, Karolina Bochra 55
Czarni Sosnowiec 1-4 Mitech Żywiec 4 października, 14:00
Patrycja Luty 39 - Halina Półtorak 2, 23, 25, Lucia Šušková 44
AZS PSW Biała Podlaska 0-1 Medyk Konin 3 października, 16:00
Ewelina Kamczyk 84
1.FC Katowice (2) 3-1 Olimpia Szczecin 4 października, 11:00
Karolina Koch 70, Patrícia Hmírová 81, Patrícia Fischerová 88 - Natalia Niewolna 30
Górnik Łęczna 5-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 5 października, 11:00
Olha Zubczyk 5, Agata Guściora 45, 62, 90, Natalia Chudzik 49 (k)

Kolejka 9 - 11-12 października

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 KKP Bydgoszcz 12 października, 12:00
Marta Kryszak 56
Olimpia Szczecin 1-3 Górnik Łęczna 11 października, 11:00
Ewa Cieśla 64 - Anna Żelazko 50, 78, Marina Guzariewicz 65
Medyk Konin 3-0 1.FC Katowice (2) 8 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Mitech Żywiec 2-0 AZS PSW Biała Podlaska 11 października, 11:00
Halina Półtorak 58, 64
Zagłębie Lubin 2-0 Czarni Sosnowiec 11 października, 14:00
Emilia Bezdziecka 30, Agata Tarczyńska 77
AZS Wrocław 1-1 GOSiR Piaseczno 11 października, 11:00
Karolina Gradecka 78 - Oliwia Rapacka 73

Kolejka 10 - 18-19 października

KKP Bydgoszcz 3-1 GOSiR Piaseczno 18 października, 11:00
Natalia Makowska 30, 43, Agata Kutnik 90 - Anna Jankowska 41
Czarni Sosnowiec 2-0 AZS Wrocław 18 października, 15:00
Nikol Kaletka 85, Renata Warunek 90
AZS PSW Biała Podlaska 0-3 Zagłębie Lubin 18 października, 11:00
Kamila Tkaczyk 13, Agata Tarczyńska 62, Emilia Zdunek 89
1.FC Katowice (2) 0-3 Mitech Żywiec 18 października, 11:00
Lucia Šušková 33, 87, Patrycja Wiśniewska 50
Górnik Łęczna 0-2 Medyk Konin 13 listopada, 15:30
Ewa Pajor 24, Ewelina Kamczyk 64
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 Olimpia Szczecin 18 października, 12:00
Natalia Niewolna 39, 46

Kolejka 11 - 25-26 października

Olimpia Szczecin 1-1 KKP Bydgoszcz 25 października, 11:00
Magdalena Lachman 49 - Agata Kutnik 89
Medyk Konin 7-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 25 października, 13:00
Natalia Pakulska 6, 66, Ewa Pajor 22, 47, 74, Aleksandra Sikora 30, 42 - Weronika Szuba 58
Mitech Żywiec 3-6 Górnik Łęczna 25 października, 11:00
Patrycja Wiśniewska 15, 25, Lucia Šušková 79 - Anna Żelazko 6 (k), 82 (k), Natalia Chudzik 16, Katarzyna Daleszczyk 34, Marina Guzariewicz 50, Anna Sznyrowska 74
Zagłębie Lubin 4-0 1.FC Katowice (2) 25 października, 14:00
Agata Tarczyńska 24, 31, Dagmara Grad 58, Patrycja Pożerska 73
AZS Wrocław 2-1 AZS PSW Biała Podlaska 25 października, 11:00
Marta Cichosz 45, Karolina Gradecka 56 - Kinga Niedbała 15
GOSiR Piaseczno 0-4 Czarni Sosnowiec 25 października, 12:45
Renata Warunek 14, 18, 75, Nikol Kaletka 36

Kolejka 12 - 1 kwietnia

KKP Bydgoszcz 0-0 Czarni Sosnowiec 1 kwietnia, 17:00
GOSiR Piaseczno 0-0 AZS PSW Biała Podlaska 1 kwietnia, 15:00
AZS Wrocław 1-0 1.FC Katowice (2) 1 kwietnia, 17:00
Małgorzata Grec 77
Zagłębie Lubin 3-1 Górnik Łęczna 1 kwietnia, 11:00
Emilia Bezdziecka 4, Agnieszka Szymkowiak 45, Patrycja Pożerska 74 - Anna Żelazko 50
Mitech Żywiec 6-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1 kwietnia, 16:00
Halina Półtorak 1, 35, Anna Żak 18 (k), Dominika Sýkorová 24, Beata Walczyk 65 (s), Aleksandra Nieciąg 84
Medyk Konin 9-0 Olimpia Szczecin 1 kwietnia, 16:30
Patrycja Balcerzak 13, 83, Anna Gawrońska 31, 73, Ewelina Kamczyk 47, 51, Sandra Žigić 66, Aleksandra Sikora 75, Marta Woźniak 84

Kolejka 13 - 11-12 kwietnia

GOSiR Piaseczno 3-0 1.FC Katowice (2) 11 kwietnia, 14:30
Klaudia Kacprzak 11, Magdalena Dudek 12, Anna Ciupińska 32
Medyk Konin 2-0 KKP Bydgoszcz 12 kwietnia, 17:00
Aleksandra Sikora 8, Anna Gawrońska 26 (k)
Olimpia Szczecin 0-2 Mitech Żywiec 12 kwietnia, 11:00
Halina Półtorak 15, Patrícia Hmírová 75
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 Zagłębie Lubin 12 kwietnia, 12:00
Agata Tarczyńska 39, Dagmara Grad 69, Emilia Bezdziecka 81, Natalia Fidos 90
Górnik Łęczna 3-1 AZS Wrocław 12 kwietnia, 11:00
Natalia Chudzik 38, Anna Żelazko 90 (k), 90 - Marta Cichosz 58
AZS PSW Biała Podlaska 0-0 Czarni Sosnowiec 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

KKP Bydgoszcz 0-2 AZS PSW Biała Podlaska 19 kwietnia, 11:00
Klaudia Lefeld 38, Jolanta Bujalska 60
Czarni Sosnowiec 11-0 1.FC Katowice (2) 18 kwietnia, 14:00
Nikol Kaletka 3, 31, Joanna Operskalska 20, 89 (k), Marlena Konieczna 34, 58, 78, Renata Warunek 50, Angelika Gębka 87, 90, Aneta Szymanowska 90
GOSiR Piaseczno 0-6 Górnik Łęczna 18 kwietnia, 11:00
Katarzyna Daleszczyk 25, Agata Guściora 50, 60, Anna Sznyrowska 70, Anna Żelazko 73, 80
AZS Wrocław 3-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 18 kwietnia, 15:00
Dominika Dereń 69, Joanna Wróblewska 79, Małgorzata Grec 90 - Adrianna Szlendak 3
Zagłębie Lubin 3-1 Olimpia Szczecin 19 kwietnia, 11:00
Agata Tarczyńska 16, Karolina Kaźmierska 52, 60 - Roksana Ratajczyk 20
Mitech Żywiec 1-3 Medyk Konin 18 kwietnia, 11:00
Anna Żak 50 (k) - Patrycja Balcerzak 15, Ewelina Kamczyk 28, Anna Gawrońska 67 (k)

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Mitech Żywiec 8-0 KKP Bydgoszcz 26 kwietnia, 11:00
Katarzyna Wnuk 14, Lucia Šušková 24, 44, 75, Halina Półtorak 55, 59, 90, Katarzyna Rozmus 89
Medyk Konin 3-3 Zagłębie Lubin 25 kwietnia, 13:00
Anna Gawrońska 2, Ewa Pajor 33, Ewelina Kamczyk 58 - Patrycja Pożerska 16, Radosława Sławczewa 29 (s), Patrycja Salwa 64
Olimpia Szczecin 3-4 AZS Wrocław 26 kwietnia, 11:00
Roksana Ratajczyk 22, 89, Natalia Niewolna 90 - Małgorzata Grec 10, Magdalena Szwed 21 (s), Dominika Dereń 75, 78
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 GOSiR Piaseczno 26 kwietnia, 11:00
Adrianna Szlendak 20, Klaudia Sobczak 48, Weronika Szuba 52 - Kinga Kołek 16
Górnik Łęczna 3-1 Czarni Sosnowiec 25 kwietnia, 12:00
Anna Żelazko 25, Agata Guściora 58, Marianna Iwanyszyn 78 - Nikol Kaletka 82 (k)
1.FC Katowice (2) 0-1 AZS PSW Biała Podlaska 26 kwietnia, 15:00
Klaudia Lefeld 82

Kolejka 16 - 2-3 maja

KKP Bydgoszcz 0-0 1.FC Katowice (2) 3 maja, 11:00
AZS PSW Biała Podlaska 0-4 Górnik Łęczna 3 maja, 11:00
Jolanta Bujalska 32 (s), Agata Guściora 47, Anna Żelazko 58, 71
Czarni Sosnowiec 0-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2 maja, 14:00
GOSiR Piaseczno 3-1 Olimpia Szczecin 2 maja, 11:00
Magdalena Dudek 14, Oliwia Rapacka 31, Anna Jankowska 50 - Magdalena Lachman 43
AZS Wrocław 1-0 Medyk Konin 1 maja, 14:00
Patrycja Michalczyk 20
Zagłębie Lubin 4-0 Mitech Żywiec 3 maja, 11:00
Agata Tarczyńska 30, 83, Emilia Bezdziecka 36, 56

Kolejka 17 - 9-10 maja

Zagłębie Lubin 3-0 KKP Bydgoszcz 9 maja, 13:00
Agata Tarczyńska 47, 68, Emilia Zdunek 49
Mitech Żywiec 3-1 AZS Wrocław 10 maja, 11:00
Karolina Zasada 28, Katarzyna Wnuk 67, 84 - Oliwia Maciukiewicz 49
Medyk Konin 7-0 GOSiR Piaseczno 9 maja, 13:00
Ewelina Kamczyk 12, Anna Gawrońska 15 (k), 32, 50, 84, Ewa Pajor 26, Aleksandra Sikora 40
Olimpia Szczecin 2-2 Czarni Sosnowiec 10 maja, 11:00
Ewa Cieśla 1 (k), Kornelia Okoniewska 60 - Angelika Gębka 4, Patrycja Matla 35
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 AZS PSW Biała Podlaska 10 maja, 12:00
Katarzyna Nowicka 49 - Katarzyna Orzepowska 85
Górnik Łęczna 8-0 1.FC Katowice (2) 10 maja, 12:00
Katarzyna Daleszczyk 10, 78, Agata Guściora 16, 36, Anna Sznyrowska 25, Anna Żelazko 45, 80, Marina Guzariewicz 65

Kolejka 18 - 16-17 maja

KKP Bydgoszcz 0-2 Górnik Łęczna 16 maja, 11:00
Marianna Iwanyszyn 18, Anna Sznyrowska 60
1.FC Katowice (2) 1-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 16 maja, 11:30
Karolina Karaczyn 16 (s) - Weronika Szuba 67, Magdalena Kałuzińska 86, Adrianna Szlendak 90
AZS PSW Biała Podlaska 3-0 Olimpia Szczecin 16 maja, 11:00
Aleksandra Sosnowska 11, Klaudia Lefeld 29, 41
Czarni Sosnowiec 1-3 Medyk Konin 16 maja, 11:00
Gabriela Grzywińska 75 (s) - Anna Gawrońska 19, Aleksandra Sikora 51, Paulina Dudek 58
GOSiR Piaseczno 0-3 Mitech Żywiec 16 maja, 15:00
Agata Droździk 38, Katarzyna Rozmus 77, Katarzyna Wnuk 89
AZS Wrocław 2-3 Zagłębie Lubin 16 maja, 11:00
Dominika Dereń 4, Dominika Grabowska 61 - Agnieszka Szymkowiak 17, Sabina Ratajczak 25, Patrycja Pożerska 84

Kolejka 19 - 23-24 maja

AZS Wrocław 4-2 KKP Bydgoszcz 23 maja, 15:00
Oliwia Maciukiewicz 42, 51, Dominka Grabowska 72, Monika Koziarska 90 - Anna Lewandowska 52, Natalia Makowska 88
Zagłębie Lubin 8-0 GOSiR Piaseczno 23 maja, 11:00
Patrycja Pożerska 22, Agata Tarczyńska 29, 41, 83, Emilia Zdunek 40, Joanna Płonowska 45, Leonarda Balog 63, Emilia Bezdziecka 90
na Stadionie Górniczym
Mitech Żywiec 6-1 Czarni Sosnowiec 23 maja, 16:00
Karolina Koch 8, Katarzyna Wnuk 15, 16, Patrycja Wiśniewska 28, 31, Lucia Šušková 50 - Nikol Kaletka 36
Medyk Konin 8-0 AZS PSW Biała Podlaska 23 maja, 11:00
Ewelina Kamczyk 2, Ewa Pajor 6, 60, Patrycja Balcerzak 14, 36, Anna Gawrońska 39, Radosława Sławczewa 62, Marta Woźniak 64
Olimpia Szczecin 5-1 1.FC Katowice (2) 24 maja, 11:00
Roksana Ratajczyk 6, Kornelia Okoniewska 30, Magdalena Lachman 45, 60, Natalia Niewolna 70 - Martyna Rogala 42
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-5 Górnik Łęczna 23 maja, 12:00
Adrianna Szlendak 23 - Anna Sznyrowska 19, Anna Żelazko 39 (k), Agata Guściora 43, 70, Katarzyna Daleszczyk 49

Kolejka 20 - 30-31 maja

KKP Bydgoszcz 5-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 31 maja, 11:00
Paulina Babińczuk 26, Natalia Makowska 35, 57, Natalia Sieradzka 44, Magdalena Siekierska 84 - Marzena Salamon 38, Adrianna Szlendak 81
Górnik Łęczna 5-1 Olimpia Szczecin 31 maja, 11:00
Agnieszka Jędrzejewicz 24, 53, Anna Żelazko 35, Anna Sznyrowska 77, Marianna Iwanyszyn 90 - Magdalena Lachman 37
1.FC Katowice (2) 0-20 Medyk Konin 31 maja, 11:00
Anna Gawrońska 3, 89, Aleksandra Sikora 12, Ewelina Kamczyk 21, 42, Patrycja Balcerzak 27, 63, 69, Ewa Pajor 28, 30, 32, 39, 43, 45, Anna Szymańska 35 (k), Natalia Pakulska 71, Sylwia Matysik 73, 77, 82, Marta Woźniak 85
AZS PSW Biała Podlaska 0-2 Mitech Żywiec 31 maja, 11:00
Katarzyna Wnuk 35, 72
Czarni Sosnowiec 1-3 Zagłębie Lubin 30 maja, 14:00
Ewelina Prokop 51 - Agata Tarczyńska 6 (k), 12, Marlena Konieczna 56 (s)
GOSiR Piaseczno 2-1 AZS Wrocław 30 maja, 15:00
Magdalena Dudek 17, 62 - Oliwia Maciukiewicz 49

Kolejka 21 - 4 czerwca

GOSiR Piaseczno 0-0 KKP Bydgoszcz 4 czerwca, 16:30
AZS Wrocław 3-0 Czarni Sosnowiec 4 czerwca, 15:00
Dominika Dereń 45, Anita Turkiewicz 78, Martyna Lewandowska 86
Zagłębie Lubin 2-0 AZS PSW Biała Podlaska 4 czerwca, 16:30
Patrycja Pożerska 21, Agata Tarczyńska 52
Mitech Żywiec 11-0 1.FC Katowice (2) 4 czerwca, 16:30
Halina Półtorak 12, Patrycja Wiśniewska 16, 46, 53, Katarzyna Wnuk 37, Karolina Zasada 44 (k), Katarzyna Rozmus 64, 74, Karolina Koch 68, Aleksandra Nieciąg 80, Patrícia Hmírová 82
Medyk Konin 5-2 Górnik Łęczna 4 czerwca, 16:30
Aleksandra Sikora 5, 33, Ewelina Kamczyk 14, Ewa Pajor 48, Anna Gawrońska 64 - Anna Sznyrowska 22, 71
Olimpia Szczecin 2-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4 czerwca, 16:30
Kornelia Okoniewska 7, Natalia Niewolna 61 - Klaudia Wawer 21

REKLAMA

Kolejka 22 - 7 czerwca

KKP Bydgoszcz 2-4 Olimpia Szczecin 7 czerwca, 16:30
Natalia Sieradzka 82, Natalia Makowska 84 - Magdalena Lachman 23, Kornelia Okoniewska 58, 90, Natalia Niewolna 60
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-7 Medyk Konin 7 czerwca, 16:30
Marzena Salamon 90 - Anna Gawrońska 1, 90, Ewa Pajor 33, Maria Ficzay 35, Ewelina Kamczyk 53, Anna Pilipienko 64, 76
mecz przerwany w 85. minucie na 28 minut z powodu kontuzji zawodniczki gości
Górnik Łęczna 1-0 Mitech Żywiec 7 czerwca, 16:30
Anna Żelazko 42
1.FC Katowice (2) 0-14 Zagłębie Lubin 7 czerwca, 16:30
Emilia Zdunek 13, Agata Tarczyńska 18, 32, 41, 50, 69, 81, 88, Patrycja Pożerska 40, 45, 80, Sabina Ratajczak 62, Karolina Bochra 66, Dagmara Grad 90
AZS PSW Biała Podlaska 3-0 AZS Wrocław 7 czerwca, 11:00
Magda Konieczna 21, Ewelina Bolko 50, Aleksandra Sosnowska 90
Czarni Sosnowiec 3-3 GOSiR Piaseczno 7 czerwca, 16:30
Nikol Kaletka 17 (k), Anna Wójcik 30, Dominika Zabiegała 67 - Kinga Kołek 33, Magdalena Dudek 40, Roksana Dziadek 86

I liga kobiet 2014/2015 (południowa)
I liga kobiet 2014/2015 (północna)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas