[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2014/2015, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS PWSZ Wałbrzych 18 49 16 1 1 54-10 7 1 1 33-8 9 0 0 21-2
2.  Rolnik Biedrzychowice 18 44 14 2 2 68-15 7 1 1 40-10 7 1 1 28-5
3.  AZS UJ Kraków 18 43 13 4 1 61-12 7 1 1 31-3 6 3 0 30-9
4.  KKS Bogdańczowice 18 28 8 4 6 24-23 6 1 2 15-2 2 3 4 9-21
5.  Sokół Kolbuszowa Dolna 18 22 6 4 8 17-20 4 2 3 10-9 2 2 5 7-11
6.  Gol Częstochowa 18 19 6 1 11 17-22 3 1 5 9-10 3 0 6 8-12
7.  Korona Łaszczów 18 16 4 4 10 16-42 3 2 4 9-19 1 2 6 7-23
8.  Widok Lublin 18 13 3 4 11 15-53 3 1 5 6-24 0 3 6 9-29
9.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 18 12 3 3 12 12-57 2 2 5 9-24 1 1 7 3-33
10.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 18 9 2 3 13 11-41 2 3 4 9-15 0 0 9 2-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 AZS PWSZ Wałbrzych    1-3 2-2 3-1 4-0 3-1 4-0 4-1 7-0 5-0 
 2 Rolnik Biedrzychowice0-1     4-4 5-1 2-1 2-1 11-1 6-0 4-0 6-1 
 3 AZS UJ Kraków0-1 2-0     6-0 1-1 3-0* 1-0 8-1 7-0 3-0 
 4 KKS Bogdańczowice0-1 0-0 0-1     1-0 1-0 1-0 1-0 7-0 4-0 
 5 Sokół Kolbuszowa Dolna1-2 0-1 0-3 2-0     2-1 1-1 1-1 2-0 1-0 
 6 Gol Częstochowa1-2 1-4 0-1 0-1 0-2     0-0 1-0 4-0 2-0 
 7 Korona Łaszczów0-4 0-1 0-7 4-4 1-0 0-1     2-2 1-0 1-0 
 8 Widok Lublin0-5 0-6 0-6 0-1 0-3 1-0 2-1     1-1 2-1 
 9 MUKS Tomaszów Mazowiecki0-3 0-10 1-4 1-1 2-0 0-1 1-3 2-2     2-0 
 10 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-2 1-3 2-2 0-0 0-0 0-3 2-1 4-2 0-2     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

AZS PWSZ Wałbrzych 2-2 AZS UJ Kraków 17 sierpnia, 17:00
Rolnik Biedrzychowice 6-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 17 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Widok Lublin 17 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 0-1 Gol Częstochowa 17 sierpnia, 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-1 KKS Bogdańczowice 17 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

AZS UJ Kraków 6-0 KKS Bogdańczowice 24 sierpnia, 11:00
Gol Częstochowa 4-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 24 sierpnia, 18:00
Widok Lublin 2-1 Korona Łaszczów 24 sierpnia, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 sierpnia, 14:00
AZS PWSZ Wałbrzych 1-3 Rolnik Biedrzychowice 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Rolnik Biedrzychowice 4-4 AZS UJ Kraków 31 sierpnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 AZS PWSZ Wałbrzych 31 sierpnia, 11:00
Korona Łaszczów 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 13 września, 14:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-2 Widok Lublin 31 sierpnia, 12:00
KKS Bogdańczowice 1-0 Gol Częstochowa 18 października, 11:00

Kolejka 4 - 6 września

AZS UJ Kraków 3-0 Gol Częstochowa
(wo)
goście nie przyjechali
Widok Lublin 0-1 KKS Bogdańczowice 6 września, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 6 września, 14:00
AZS PWSZ Wałbrzych 4-0 Korona Łaszczów 6 września, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 września, 11:00

Kolejka 5 - 21 września

Sokół Kolbuszowa Dolna 0-3 AZS UJ Kraków 18 października, 15:00
Korona Łaszczów 0-1 Rolnik Biedrzychowice 21 września, 13:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-3 AZS PWSZ Wałbrzych 21 września, 12:00
KKS Bogdańczowice 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 21 września, 11:00
Gol Częstochowa 1-0 Widok Lublin 21 września, 13:00

Kolejka 6 - 27-28 września

AZS UJ Kraków 8-1 Widok Lublin 28 września, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-3 Gol Częstochowa 27 września, 12:00
AZS PWSZ Wałbrzych 3-1 KKS Bogdańczowice 28 września, 15:00
Rolnik Biedrzychowice 4-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 28 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Korona Łaszczów 28 września, 16:00

Kolejka 7 - 4-5 października

Korona Łaszczów 0-7 AZS UJ Kraków 5 października, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 października, 12:00
KKS Bogdańczowice 0-0 Rolnik Biedrzychowice 9 listopada, 11:00
Gol Częstochowa 1-2 AZS PWSZ Wałbrzych 4 października, 14:00
Widok Lublin 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 4 października, 11:00

Kolejka 8 - 11-12 października

AZS UJ Kraków 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 11 października, 14:00
AZS PWSZ Wałbrzych 4-1 Widok Lublin 12 października, 12:00
Rolnik Biedrzychowice 2-1 Gol Częstochowa 12 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 KKS Bogdańczowice 12 października, 12:00
Korona Łaszczów 1-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 11 października, 14:00

Kolejka 9 - 26 października

MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-4 AZS UJ Kraków 25 października, 14:00
KKS Bogdańczowice 1-0 Korona Łaszczów 26 października, 11:00
Gol Częstochowa 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 października, 15:00
Widok Lublin 0-6 Rolnik Biedrzychowice 26 października, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 AZS PWSZ Wałbrzych 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 1 kwietnia

AZS UJ Kraków 0-1 AZS PWSZ Wałbrzych 1 kwietnia, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Rolnik Biedrzychowice 1 kwietnia, 16:30
Widok Lublin 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 kwietnia, 18:30
Gol Częstochowa 0-0 Korona Łaszczów 1 kwietnia, 11:00
KKS Bogdańczowice 7-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 11-12 kwietnia

KKS Bogdańczowice 0-1 AZS UJ Kraków 12 kwietnia, 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-1 Gol Częstochowa 11 kwietnia, 14:30
Korona Łaszczów 2-2 Widok Lublin 12 kwietnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 12 kwietnia, 12:00
Rolnik Biedrzychowice 0-1 AZS PWSZ Wałbrzych 12 kwietnia, 12:00

Kolejka 12 - 18-19 kwietnia

AZS UJ Kraków 2-0 Rolnik Biedrzychowice 19 kwietnia, 11:00
AZS PWSZ Wałbrzych 4-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 kwietnia, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Korona Łaszczów 18 kwietnia, 16:00
Widok Lublin 1-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 18 kwietnia, 11:00
Gol Częstochowa 0-1 KKS Bogdańczowice 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 25-26 kwietnia

Gol Częstochowa 0-1 AZS UJ Kraków 26 kwietnia, 16:00
KKS Bogdańczowice 1-0 Widok Lublin 26 kwietnia, 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 kwietnia, 16:00
Korona Łaszczów 0-4 AZS PWSZ Wałbrzych 25 kwietnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Rolnik Biedrzychowice 26 kwietnia, 12:30

Kolejka 14 - 2-3 maja

AZS UJ Kraków 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 maja, 11:00 (15)
Rolnik Biedrzychowice 11-1 Korona Łaszczów 3 maja, 12:00
AZS PWSZ Wałbrzych 7-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 21 maja, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 KKS Bogdańczowice 2 maja, 17:00
Widok Lublin 1-0 Gol Częstochowa 2 maja, 11:00

Kolejka 15 - 9-10 maja

Widok Lublin 0-6 AZS UJ Kraków 23 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (9 maja, 11:00) odwołany
Gol Częstochowa 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 9 maja, 13:00
KKS Bogdańczowice 0-1 AZS PWSZ Wałbrzych 9 maja, 15:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-10 Rolnik Biedrzychowice 9 maja, 17:30
Korona Łaszczów 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 maja, 11:00

Kolejka 16 - 16-17 maja

AZS UJ Kraków 1-0 Korona Łaszczów 16 maja, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 16 maja, 12:00
Rolnik Biedrzychowice 5-1 KKS Bogdańczowice 17 maja, 13:00
AZS PWSZ Wałbrzych 3-1 Gol Częstochowa 17 maja, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-2 Widok Lublin 16 maja, 11:00

Kolejka 17 - 30 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-2 AZS UJ Kraków 30 maja, 16:30
Widok Lublin 0-5 AZS PWSZ Wałbrzych 30 maja, 16:30
Gol Częstochowa 1-4 Rolnik Biedrzychowice 30 maja, 17:00
KKS Bogdańczowice 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 maja, 11:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-3 Korona Łaszczów 30 maja, 16:30

Kolejka 18 - 7 czerwca

AZS UJ Kraków 7-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 7 czerwca, 16:30
Korona Łaszczów 4-4 KKS Bogdańczowice 7 czerwca, 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Gol Częstochowa 7 czerwca, 16:30
Rolnik Biedrzychowice 6-0 Widok Lublin 7 czerwca, 16:30
AZS PWSZ Wałbrzych 5-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 7 czerwca, 11:00

Ekstraliga kobiet 2014/2015

I liga kobiet 2014/2015 (północna)

II liga kobiet 2014/2015 (małopolska)
II liga kobiet 2014/2015 (śląska)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas