[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2014/2015, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Goczałkowice Zdrój 18 46 15 1 2 57-11 9 0 0 33-4 6 1 2 24-7
2.  Rekord Bielsko-Biała 18 41 13 2 3 51-22 7 0 2 28-12 6 2 1 23-10
3.  AZS II Wrocław 18 34 10 4 4 47-18 4 3 2 23-7 6 1 2 24-11
4.  KKS Zabrze 18 27 8 3 7 31-25 4 2 3 17-10 4 1 4 14-15
5.  Darbor Bolesławice 18 26 8 2 8 40-29 5 1 3 21-12 3 1 5 19-17
6.  Rolnik II Biedrzychowice 18 25 7 4 7 41-52 5 2 2 26-19 2 2 5 15-33
7.  Polonia Bytom 18 24 7 3 8 42-50 4 2 3 23-20 3 1 5 19-30
8.  Polonia Prószków 18 18 5 3 10 22-52 3 0 6 12-29 2 3 4 10-23
9.  Jaskółki Chorzów 18 14 4 2 12 25-57 3 2 4 13-27 1 0 8 12-30
10.  1.FC II Katowice (2) 18 3 1 0 17 14-54 1 0 8 6-28 0 0 9 8-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LKS Goczałkowice Zdrój    2-0 3-0* 1-0 2-1 3-1 8-1 9-0 2-0 3-1 
 2 Rekord Bielsko-Biała2-0     0-3 0-2 3-2 8-2 6-1 4-1 2-1 3-0* 
 3 AZS II Wrocław0-1 1-1     0-1 3-1 7-0 1-1 1-1 7-1 3-0* 
 4 KKS Zabrze2-1 1-2 1-2     1-1 0-1 3-1 1-1 5-0 3-1 
 5 Darbor Bolesławice0-3 0-0 3-2 4-1     4-1 2-3 0-1 5-1 3-0 
 6 Rolnik II Biedrzychowice1-1 2-3 1-2 5-2 4-3     5-3 2-2 3-2 3-1 
 7 Polonia Bytom1-2 2-6 1-1 3-0* 1-3 3-3     3-0 5-2 4-3 
 8 Polonia Prószków1-5 1-3 0-4 2-5 1-6 4-2 1-4     1-0 1-0 
 9 Jaskółki Chorzów0-6 1-5 0-7 0-0 0-2 3-3 4-2 2-0     3-2 
 10 1.FC II Katowice (2)0-5 0-3* 2-3 0-3* 2-0 1-2 0-3* 1-4 0-5     

Kolejka 1 - 30 sierpnia

Darbor Bolesławice 4-1 Rolnik II Biedrzychowice 30 sierpnia, 17:00
Jaskółki Chorzów 0-6 LKS Goczałkowice Zdrój 30 sierpnia, 17:00
1.FC II Katowice (2) 0-3 Rekord Bielsko-Biała 30 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
KKS Zabrze 3-1 Polonia Bytom 30 sierpnia, 17:00
Polonia Prószków 0-4 AZS II Wrocław 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 6 września

Rolnik II Biedrzychowice 1-2 AZS II Wrocław 6 września, 11:00
Polonia Bytom 3-0 Polonia Prószków
Rekord Bielsko-Biała 0-2 KKS Zabrze 2 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 września, 19:00) mecz przerwany po I połowie przy stanie 0-1 z powodu awarii oświetlenia / w drugim terminie dokończony
LKS Goczałkowice Zdrój 3-1 1.FC II Katowice (2) 7 września, 16:00
Darbor Bolesławice 5-1 Jaskółki Chorzów 7 września, 16:00
w Jaworzynie Śląskiej

Kolejka 3 - 13-14 września

Jaskółki Chorzów 3-3 Rolnik II Biedrzychowice 13 września, 16:30
1.FC II Katowice (2) 2-0 Darbor Bolesławice 14 września, 11:00
KKS Zabrze 2-1 LKS Goczałkowice Zdrój 14 września, 11:00
Polonia Prószków 1-3 Rekord Bielsko-Biała 13 września, 16:30
AZS II Wrocław 1-1 Polonia Bytom 13 września, 14:00

Kolejka 4 - 20-21 września

Rolnik II Biedrzychowice 5-3 Polonia Bytom 10 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 0-3 AZS II Wrocław 9 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (20 września, 14:00) odwołany
LKS Goczałkowice Zdrój 9-0 Polonia Prószków 21 września, 16:00
Darbor Bolesławice 4-1 KKS Zabrze 8 listopada, 14:00
w Jaworzynie Śląskiej
Jaskółki Chorzów 3-2 1.FC II Katowice (2) 20 września, 16:00

Kolejka 5 - 27 września

1.FC II Katowice (2) 1-2 Rolnik II Biedrzychowice 27 września, 11:00
KKS Zabrze 5-0 Jaskółki Chorzów 27 września, 13:00
Polonia Prószków 1-6 Darbor Bolesławice 27 września, 16:00
AZS II Wrocław 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 27 września, 14:00
Polonia Bytom 2-6 Rekord Bielsko-Biała 28 września, 15:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Rolnik II Biedrzychowice 2-3 Rekord Bielsko-Biała 4 października, 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 8-1 Polonia Bytom 5 października, 16:00
Darbor Bolesławice 3-2 AZS II Wrocław 2 listopada, 11:00
Jaskółki Chorzów 2-0 Polonia Prószków 4 października, 16:00
1.FC II Katowice (2) 0-3 KKS Zabrze 5 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 7 - 11-12 października

KKS Zabrze 0-1 Rolnik II Biedrzychowice 11 października, 12:00
Polonia Prószków 1-0 1.FC II Katowice (2) 12 października, 11:00
AZS II Wrocław 7-1 Jaskółki Chorzów 11 października, 14:00
Polonia Bytom 1-3 Darbor Bolesławice 12 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 LKS Goczałkowice Zdrój 11 października, 15:30

Kolejka 8 - 18-19 października

Rolnik II Biedrzychowice 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 19 października, 15:00
Darbor Bolesławice 0-0 Rekord Bielsko-Biała 18 października, 14:00
Jaskółki Chorzów 4-2 Polonia Bytom 18 października, 15:00
1.FC II Katowice (2) 2-3 AZS II Wrocław 18 października, 15:30
KKS Zabrze 1-1 Polonia Prószków 19 października, 15:00

Kolejka 9 - 25-26 października

AZS II Wrocław 0-1 KKS Zabrze 25 października, 14:00
Polonia Bytom 4-3 1.FC II Katowice (2) 25 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Jaskółki Chorzów 26 października, 13:30
LKS Goczałkowice Zdrój 2-1 Darbor Bolesławice 29 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (26 października, 15:00) odwołany
Rolnik II Biedrzychowice 2-2 Polonia Prószków 4 listopada, 17:00

Kolejka 10 - 11 kwietnia

Rolnik II Biedrzychowice 4-3 Darbor Bolesławice 12 kwietnia, 16:00
w Głogówku
LKS Goczałkowice Zdrój 2-0 Jaskółki Chorzów 12 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 3-0 1.FC II Katowice (2) 12 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
Polonia Bytom 3-0 KKS Zabrze 12 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpiła nieuprawniona zawodniczka
AZS II Wrocław 1-1 Polonia Prószków 11 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 18 kwietnia

AZS II Wrocław 7-0 Rolnik II Biedrzychowice 18 kwietnia, 11:00
Polonia Prószków 1-4 Polonia Bytom 18 kwietnia, 11:00
KKS Zabrze 1-2 Rekord Bielsko-Biała 18 kwietnia, 14:00
na stadionie Sparty
1.FC II Katowice (2) 0-5 LKS Goczałkowice Zdrój 18 kwietnia, 15:00
Jaskółki Chorzów 0-2 Darbor Bolesławice 18 kwietnia, 15:30

Kolejka 12 - 25 kwietnia

Rolnik II Biedrzychowice 3-2 Jaskółki Chorzów 25 kwietnia, 15:00
Darbor Bolesławice 3-0 1.FC II Katowice (2) 25 kwietnia, 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 KKS Zabrze 26 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Polonia Prószków 25 kwietnia, 14:00
Polonia Bytom 1-1 AZS II Wrocław 25 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 2-3 maja

Polonia Bytom 3-3 Rolnik II Biedrzychowice 3 maja, 15:00
AZS II Wrocław 1-1 Rekord Bielsko-Biała 1 maja, 11:00
Polonia Prószków 1-5 LKS Goczałkowice Zdrój 2 maja, 17:00
KKS Zabrze 1-1 Darbor Bolesławice 3 maja, 11:00
na stadionie Sparty
1.FC II Katowice (2) 0-5 Jaskółki Chorzów 3 maja, 17:00

Kolejka 14 - 9 maja

Rolnik II Biedrzychowice 3-1 1.FC II Katowice (2) 6 maja, 17:00
Jaskółki Chorzów 0-0 KKS Zabrze 9 maja, 15:00
Darbor Bolesławice 0-1 Polonia Prószków 9 maja, 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3-0 AZS II Wrocław 10 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się
Rekord Bielsko-Biała 6-1 Polonia Bytom 8 maja, 17:00

Kolejka 15 - 16 maja

Rekord Bielsko-Biała 8-2 Rolnik II Biedrzychowice 16 maja, 14:30
Polonia Bytom 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój 17 maja, 16:00
AZS II Wrocław 3-1 Darbor Bolesławice 16 maja, 15:00
Polonia Prószków 1-0 Jaskółki Chorzów 17 maja, 11:00
KKS Zabrze 3-1 1.FC II Katowice (2) 17 maja, 11:00
na stadionie Sparty

Kolejka 16 - 30 maja

Rolnik II Biedrzychowice 5-2 KKS Zabrze 31 maja, 16:00
1.FC II Katowice (2) 1-4 Polonia Prószków 31 maja, 17:00
Jaskółki Chorzów 0-7 AZS II Wrocław 30 maja, 15:00
Darbor Bolesławice 2-3 Polonia Bytom 31 maja, 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2-0 Rekord Bielsko-Biała 31 maja, 16:00

Kolejka 17 - 7 czerwca

LKS Goczałkowice Zdrój 3-1 Rolnik II Biedrzychowice 7 czerwca, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 3-2 Darbor Bolesławice 7 czerwca, 14:30
Polonia Bytom 5-2 Jaskółki Chorzów 7 czerwca, 17:00
AZS II Wrocław 3-0 1.FC II Katowice (2) 7 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Prószków 2-5 KKS Zabrze 7 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 14 czerwca

Polonia Prószków 4-2 Rolnik II Biedrzychowice 14 czerwca, 17:00
KKS Zabrze 1-2 AZS II Wrocław 14 czerwca, 17:00
na stadionie Sparty
1.FC II Katowice (2) 0-3 Polonia Bytom 14 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gospodyń wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
Jaskółki Chorzów 1-5 Rekord Bielsko-Biała 14 czerwca, 17:00
Darbor Bolesławice 0-3 LKS Goczałkowice Zdrój 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

I liga kobiet 2014/2015 (południowa)

II liga kobiet 2014/2015 (małopolska)

III liga kobiet 2014/2015 (dolnośląska I)
III liga kobiet 2014/2015 (dolnośląska II)
III liga kobiet 2014/2015 (opolska)
III liga kobiet 2014/2015 (śląska)

Autor: Damian Gnutek

 

Napisz do nas