[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2014/2015, grupa: dolnośląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie II Lubin 12 31 10 1 1 66-11 6 0 0 38-4 4 1 1 28-7
2.  Czarni Jelcz-Laskowice 12 25 8 1 3 34-10 4 0 2 17-3 4 1 1 17-7
3.  Miedź Legnica 12 24 8 0 4 37-13 5 0 1 23-3 3 0 3 14-10
4.  AZS III Wrocław 12 18 6 0 6 40-22 4 0 2 30-7 2 0 4 10-15
5.  MKS Oława 12 17 5 2 5 21-21 3 2 1 12-5 2 0 4 9-16
6.  Kolektyw Radwanice 12 9 3 0 9 21-44 2 0 4 11-19 1 0 5 10-25
7.  Ziemia Lubińska Szklary Górne 12 0 0 0 12 3-101 0 0 6 1-49 0 0 6 2-52

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Zagłębie II Lubin    6-2 3-1 5-1 9-0 4-0 11-0 
 2 Czarni Jelcz-Laskowice0-1     1-2 1-0 2-0 6-0 7-0 
 3 Miedź Legnica3-0 1-2     5-0 2-0 3-0 9-1 
 4 AZS III Wrocław0-2 0-3 4-0     2-1 10-1 14-0 
 5 MKS Oława2-2 0-0 2-0 0-2     2-1 6-0 
 6 Kolektyw Radwanice2-10 0-2 0-3 3-1 1-2     5-1 
 7 Ziemia Lubińska Szklary Górne0-13 0-8 0-8 1-6 0-6 0-8     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: Kolektyw Radwanice.
 
MKS Oława 0-2 AZS III Wrocław 31 sierpnia, 13:00
Miedź Legnica 1-2 Czarni Jelcz-Laskowice 30 sierpnia, 11:00
Ziemia Lubińska Szklary Górne 0-13 Zagłębie II Lubin 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Zagłębie II Lubin.
 
Czarni Jelcz-Laskowice 7-0 Ziemia Lubińska Szklary Górne 6 września, 13:00
AZS III Wrocław 4-0 Miedź Legnica 7 września, 11:00
Kolektyw Radwanice 1-2 MKS Oława 7 września, 16:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: MKS Oława.
 
Miedź Legnica 3-0 Kolektyw Radwanice 13 września, 11:00
Bramki: 4(k), 36 Naporowska, 25 Łozińska
Ziemia Lubińska Szklary Górne 1-6 AZS III Wrocław 13 września, 14:00
Zagłębie II Lubin 6-2 Czarni Jelcz-Laskowice 13 września, 13:00

Kolejka 4 - 27-28 września

Pauza: Czarni Jelcz-Laskowice.
 
AZS III Wrocław 0-2 Zagłębie II Lubin 27 września, 14:00
Kolektyw Radwanice 5-1 Ziemia Lubińska Szklary Górne 28 września, 12:00
w Świętej Katarzynie
MKS Oława 2-0 Miedź Legnica 28 września, 16:00

Kolejka 5 - 11-12 października

Pauza: Miedź Legnica.
 
Ziemia Lubińska Szklary Górne 0-6 MKS Oława 11 października, 13:00
Zagłębie II Lubin 4-0 Kolektyw Radwanice 12 października, 10:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-0 AZS III Wrocław 11 października, 10:00

Kolejka 6 - 18-19 października

Pauza: AZS III Wrocław.
 
Kolektyw Radwanice 0-2 Czarni Jelcz-Laskowice 18 października, 15:00
MKS Oława 2-2 Zagłębie II Lubin 18 października, 15:00
Miedź Legnica 9-1 Ziemia Lubińska Szklary Górne 18 października, 11:00

Kolejka 7 - 8-9 listopada

Pauza: Ziemia Lubińska Szklary Górne.
 
Zagłębie II Lubin 3-1 Miedź Legnica 8 listopada, 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-0 MKS Oława 8 listopada, 11:00
AZS III Wrocław 10-1 Kolektyw Radwanice 26 października, 11:00

Kolejka 8 - 11-12 kwietnia

Pauza: Kolektyw Radwanice.
 
AZS III Wrocław 2-1 MKS Oława 11 kwietnia, 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-2 Miedź Legnica 11 kwietnia, 14:00
Zagłębie II Lubin 11-0 Ziemia Lubińska Szklary Górne 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 9 - 18-19 kwietnia

Pauza: Zagłębie II Lubin.
 
Ziemia Lubińska Szklary Górne 0-8 Czarni Jelcz-Laskowice 18 kwietnia, 13:30
Miedź Legnica 5-0 AZS III Wrocław 19 kwietnia, 11:00
MKS Oława 2-1 Kolektyw Radwanice 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 10 - 25-26 kwietnia

Pauza: MKS Oława.
 
Kolektyw Radwanice 0-3 Miedź Legnica 26 kwietnia, 15:00
AZS III Wrocław 14-0 Ziemia Lubińska Szklary Górne 25 kwietnia, 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-1 Zagłębie II Lubin 25 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 2-3 maja

Pauza: Czarni Jelcz-Laskowice.
 
Zagłębie II Lubin 5-1 AZS III Wrocław 3 maja, 14:00
Ziemia Lubińska Szklary Górne 0-8 Kolektyw Radwanice 2 maja, 13:30
Miedź Legnica 2-0 MKS Oława 3 maja, 17:00

Kolejka 12 - 16-17 maja

Pauza: Miedź Legnica.
 
MKS Oława 6-0 Ziemia Lubińska Szklary Górne 17 maja, 12:00
Kolektyw Radwanice 2-10 Zagłębie II Lubin 16 maja, 12:00
AZS III Wrocław 0-3 Czarni Jelcz-Laskowice 23 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 11:00) przełożony

Kolejka 13 - 30-31 maja

Pauza: AZS III Wrocław.
 
Czarni Jelcz-Laskowice 6-0 Kolektyw Radwanice 31 maja, 16:00
Zagłębie II Lubin 9-0 MKS Oława 31 maja, 13:00
Ziemia Lubińska Szklary Górne 0-8 Miedź Legnica 30 maja, 13:30
w Lubinie; na boisku ZSZiO

Kolejka 14 - 4 czerwca

Pauza: Ziemia Lubińska Szklary Górne.
 
Miedź Legnica 3-0 Zagłębie II Lubin 4 czerwca, 11:00
MKS Oława 0-0 Czarni Jelcz-Laskowice 4 czerwca, 16:00
Kolektyw Radwanice 3-1 AZS III Wrocław 7 czerwca, 11:00

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

II liga kobiet 2014/2015 (śląska)

III liga kobiet 2014/2015 (dolnośląska II)
III liga kobiet 2014/2015 (opolska)
III liga kobiet 2014/2015 (śląska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas