[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2014/2015, grupa: dolnośląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS PWSZ II Wałbrzych 14 40 13 1 0 80-11 6 1 0 33-7 7 0 0 47-4
2.  Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 14 34 11 1 2 125-19 6 0 1 61-10 5 1 1 64-9
3.  Bielawianka Bielawa 14 33 11 0 3 154-25 6 0 1 82-10 5 0 2 72-15
4.  Akademia Orlik Jelenia Góra 14 24 8 0 6 58-32 4 0 3 24-15 4 0 3 34-17
5.  Polonia-Stal Świdnica 14 14 4 2 8 19-61 2 1 4 10-33 2 1 4 9-28
6.  Piast Nowa Ruda 14 9 2 3 9 10-65 1 2 4 4-36 1 1 5 6-29
7.  Grom Udanin 14 6 1 3 10 9-113 1 1 5 5-56 0 2 5 4-57
8.  Zdrój Jedlina Zdrój 14 2 0 2 12 12-141 0 1 6 7-74 0 1 6 5-67

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 AZS PWSZ II Wałbrzych    3-3 6-1 3-1 1-0 4-0 7-0 9-2 
 2 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych2-3     7-5 8-2 3-0 8-0 17-0 16-0 
 3 Bielawianka Bielawa1-3 5-3     5-1 13-0 10-1 23-0 25-2 
 4 Akademia Orlik Jelenia Góra1-2 0-7 1-3     5-0 5-2 6-1 6-0 
 5 Polonia-Stal Świdnica0-7 0-6 1-13 0-7     1-0 0-0 8-0 
 6 Piast Nowa Ruda0-7 0-13 0-8 0-5 2-2     1-0 1-1 
 7 Grom Udanin0-16 1-11 0-18 0-7 2-4 0-0     2-0 
 8 Zdrój Jedlina Zdrój0-9 0-21 0-24 1-11 2-3 1-3 3-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Zdrój Jedlina Zdrój 0-9 AZS PWSZ II Wałbrzych 31 sierpnia, 17:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 8-2 Akademia Orlik Jelenia Góra 30 sierpnia, 14:00
w Szczawnie Zdroju
Bielawianka Bielawa 10-1 Piast Nowa Ruda 30 sierpnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 0-0 Grom Udanin 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 6-7 września

AZS PWSZ II Wałbrzych 7-0 Grom Udanin 17 września, 17:00
w pierwotnym terminie (6 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Nowa Ruda 2-2 Polonia-Stal Świdnica 6 września, 15:30
Akademia Orlik Jelenia Góra 1-3 Bielawianka Bielawa 7 września, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój 0-21 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 7 września, 16:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 2-3 AZS PWSZ II Wałbrzych 13 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 25-2 Zdrój Jedlina Zdrój 13 września, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 0-7 Akademia Orlik Jelenia Góra 14 września, 14:00
Grom Udanin 0-0 Piast Nowa Ruda 13 września, 11:00

Kolejka 4 - 27-28 września

AZS PWSZ II Wałbrzych 4-0 Piast Nowa Ruda 27 września, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-3 Polonia-Stal Świdnica 28 września, 16:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 7-5 Bielawianka Bielawa 27 września, 16:00
Grom Udanin 0-7 Akademia Orlik Jelenia Góra 27 sierpnia, 15:30
w Konarach

Kolejka 5 - 11-12 października

Bielawianka Bielawa 1-3 AZS PWSZ II Wałbrzych 11 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 0-6 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 12 października, 11:00
Grom Udanin 2-0 Zdrój Jedlina Zdrój 11 października, 11:00
Piast Nowa Ruda 0-5 Akademia Orlik Jelenia Góra 11 października, 15:30

Kolejka 6 - 18-19 października

AZS PWSZ II Wałbrzych 3-1 Akademia Orlik Jelenia Góra 19 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-3 Piast Nowa Ruda 19 października, 14:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 17-0 Grom Udanin 19 października, 12:00
Bielawianka Bielawa 13-0 Polonia-Stal Świdnica 15 października, 16:30

Kolejka 7 - 8-9 listopada

Polonia-Stal Świdnica 0-7 AZS PWSZ II Wałbrzych 9 listopada, 11:00
Grom Udanin 0-18 Bielawianka Bielawa 8 listopada, 11:00
Piast Nowa Ruda 0-13 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 8 listopada, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 6-0 Zdrój Jedlina Zdrój 5 października, 15:00

Kolejka 8 - 11-12 kwietnia

AZS PWSZ II Wałbrzych 9-2 Zdrój Jedlina Zdrój 11 kwietnia, 10:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 0-7 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 11 kwietnia, 12:00
Piast Nowa Ruda 0-8 Bielawianka Bielawa 12 kwietnia, 13:00
Grom Udanin 2-4 Polonia-Stal Świdnica 11 kwietnia, 11:00

Kolejka 9 - 18-19 kwietnia

Grom Udanin 0-16 AZS PWSZ II Wałbrzych 18 kwietnia, 11:00
Polonia-Stal Świdnica 1-0 Piast Nowa Ruda 19 kwietnia, 11:00
Bielawianka Bielawa 5-1 Akademia Orlik Jelenia Góra 18 kwietnia, 12:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 16-0 Zdrój Jedlina Zdrój 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 10 - 25-26 kwietnia

AZS PWSZ II Wałbrzych 3-3 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 26 kwietnia, 17:00
w Boguszowie-Gorcach
Zdrój Jedlina Zdrój 0-24 Bielawianka Bielawa 26 kwietnia, 16:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 5-0 Polonia-Stal Świdnica 25 kwietnia, 15:00
Piast Nowa Ruda 1-0 Grom Udanin 26 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 2-3 maja

Akademia Orlik Jelenia Góra 6-1 Grom Udanin 3 maja, 15:00
Piast Nowa Ruda 0-7 AZS PWSZ II Wałbrzych 30 kwietnia, 18:00
Polonia-Stal Świdnica 8-0 Zdrój Jedlina Zdrój 3 maja, 11:00
Bielawianka Bielawa 5-3 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 2 maja, 14:00

Kolejka 12 - 16-17 maja

AZS PWSZ II Wałbrzych 6-1 Bielawianka Bielawa 8 maja, 18:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 3-0 Polonia-Stal Świdnica 13 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 3-3 Grom Udanin 17 maja, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 5-2 Piast Nowa Ruda 17 maja, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 maja

Akademia Orlik Jelenia Góra 1-2 AZS PWSZ II Wałbrzych 30 maja, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Zdrój Jedlina Zdrój 30 maja, 15:00
Grom Udanin 1-11 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 30 maja, 11:00
w Konarach
Polonia-Stal Świdnica 1-13 Bielawianka Bielawa 31 maja, 13:00

REKLAMA

Kolejka 14 - 4 czerwca

AZS PWSZ II Wałbrzych 1-0 Polonia-Stal Świdnica 3 czerwca, 17:00
Bielawianka Bielawa 23-0 Grom Udanin 4 czerwca, 16:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 8-0 Piast Nowa Ruda 23 maja, 13:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-11 Akademia Orlik Jelenia Góra 7 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (9 maja, 16:00) odwołany / w drugim terminie (4 czerwca, 16:00) odwołany

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

II liga kobiet 2014/2015 (śląska)

III liga kobiet 2014/2015 (dolnośląska I)
III liga kobiet 2014/2015 (opolska)
III liga kobiet 2014/2015 (śląska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas