[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2014/2015, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 23 7 2 3 27-14 2 2 2 8-8 5 0 1 19-6
2.  Rolnik III Biedrzychowice 12 20 6 2 4 21-21 2 2 2 9-13 4 0 2 12-8
3.  KKS II Bogdańczowice 12 15 4 3 5 22-25 2 1 3 7-13 2 2 2 15-12
4.  Unia Opole 12 9 2 3 7 14-24 1 0 5 9-17 1 3 2 5-7

 1  2  3  4 
 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle    0-3 
4-0 
0-3 
1-1 
1-1 
2-0 
 2 Rolnik III Biedrzychowice0-3 
1-4 
    1-1 
4-3 
1-1 
2-1 
 3 KKS II Bogdańczowice1-7 
2-1 
3-0 
0-3* 
    0-1 
1-1 
 4 Unia Opole2-3 
0-1 
0-3 
1-3 
0-5 
6-2 
    

Kolejka 1 - 3 września

Unia Opole 2-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 września, 17:00
KKS II Bogdańczowice 3-0 Rolnik III Biedrzychowice 3 września, 17:00

Kolejka 2 - 11 września

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 Rolnik III Biedrzychowice 15 października, 16:00
Unia Opole 0-5 KKS II Bogdańczowice 15 października, 20:00

Kolejka 3 - 18 września

KKS II Bogdańczowice 1-7 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 września, 17:00
Rolnik III Biedrzychowice 1-1 Unia Opole 18 września, 17:00

Kolejka 4 - 25 września

Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-1 Unia Opole 25 września, 17:00
Rolnik III Biedrzychowice 1-1 KKS II Bogdańczowice 25 września, 17:00

Kolejka 5 - 1 października

Rolnik III Biedrzychowice 0-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 października, 16:30
KKS II Bogdańczowice 0-1 Unia Opole 1 października, 16:30

Kolejka 6 - 9 października

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 KKS II Bogdańczowice 9 października, 16:30
Unia Opole 0-3 Rolnik III Biedrzychowice 9 października, 16:30
w Głogówku

Kolejka 7 - 23 kwietnia

Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 Unia Opole 23 kwietnia, 17:00
Rolnik III Biedrzychowice 4-3 KKS II Bogdańczowice 23 kwietnia, 17:30

Kolejka 8 - 29 kwietnia

KKS II Bogdańczowice 1-1 Unia Opole 29 kwietnia, 17:00
Rolnik III Biedrzychowice 1-4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 9 - 6 maja

Unia Opole 1-3 Rolnik III Biedrzychowice 7 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-1 KKS II Bogdańczowice 6 maja, 17:00

Kolejka 10 - 14 maja

Unia Opole 0-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 maja, 20:00
KKS II Bogdańczowice 0-3 Rolnik III Biedrzychowice 14 maja, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Kolejka 11 - 20 maja

Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-0 Rolnik III Biedrzychowice 20 maja, 17:00
Unia Opole 6-2 KKS II Bogdańczowice 19 maja, 17:30

Kolejka 12 - 28 maja

KKS II Bogdańczowice 2-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 maja, 17:30
Rolnik III Biedrzychowice 2-1 Unia Opole 28 maja, 17:00
w Opolu; Rolnik gospodarzem

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

II liga kobiet 2014/2015 (śląska)

III liga kobiet 2014/2015 (dolnośląska I)
III liga kobiet 2014/2015 (dolnośląska II)
III liga kobiet 2014/2015 (śląska)

Autor: Adam Broda

 

Napisz do nas