[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2014/2015, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mitech II Żywiec 22 66 22 0 0 126-11 11 0 0 70-7 11 0 0 56-4
2.  SWD Wodzisław Śląski 22 52 17 1 4 105-21 9 1 1 64-8 8 0 3 41-13
3.  Czarni II Sosnowiec 22 51 16 3 3 99-29 8 2 1 48-12 8 1 2 51-17
4.  Gimnazjum Istebna 22 50 16 2 4 74-19 8 1 2 41-8 8 1 2 33-11
5.  Polonia Poraj 22 36 11 3 8 45-26 4 2 5 23-16 7 1 3 22-10
6.  Wilki Wilcza 22 34 11 1 10 54-36 7 0 4 36-14 4 1 6 18-22
7.  Polonia Tychy 22 27 8 3 11 44-44 4 0 7 21-21 4 3 4 23-23
8.  UKS Gamów 22 25 7 4 11 28-59 4 1 6 17-27 3 3 5 11-32
9.  Wisła Skoczów 22 19 6 1 15 32-108 3 1 7 15-54 3 0 8 17-54
10.  Rekord II Bielsko-Biała 22 11 3 2 17 28-100 1 2 8 17-36 2 0 9 11-64
11.  KKS II Zabrze 22 10 3 1 18 10-108 2 1 8 6-43 1 0 10 4-65
12.  Gwarek Ornontowice 22 4 1 1 20 4-88 1 0 10 2-43 0 1 10 2-45
Jaskółki II Chorzów wycofały się z rozgrywek po 1. kolejce.
Tygryski Świętochłowice wycofały się z rozgrywek po 3. kolejce.
Gwarek Ornontowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Mitech II Żywiec    3-1 6-1 3-1 4-0 6-0 6-4 7-0* 3-0* 12-0 8-0 12-0 
 2 SWD Wodzisław Śląski1-5     1-1 4-1 1-0 2-0 6-0 8-0 14-1 13-0 7-0 7-0 
 3 Czarni II Sosnowiec2-4 2-1     2-2 1-1 4-0 2-0 5-1 9-3 6-0 12-0 3-0* 
 4 Gimnazjum Istebna0-3 1-2 6-1     2-0 5-1 1-1 3-0* 4-0 6-0 10-0 3-0* 
 5 Polonia Poraj0-6 0-4 0-3 0-1     1-1 0-0 0-1 5-0 8-0 6-0 3-0* 
 6 Wilki Wilcza1-3 2-0 0-2 1-3 1-3     5-2 4-0 3-0 7-0 9-1 3-0* 
 7 Polonia Tychy0-1 4-5 1-5 0-3 0-2 2-0     0-1 0-3* 3-0 6-1 5-0 
 8 UKS Gamów0-2 0-7 2-8 0-1 0-3* 0-1 0-0     4-3 6-2 3-0 2-0 
 9 Wisła Skoczów0-12 1-11 0-7 1-3 0-6 0-5 1-5 4-4     3-1 3-0* 2-0 
 10 Rekord II Bielsko-Biała0-8 0-1 1-4 0-7 1-2 0-5 2-3 1-1 10-1     0-2 2-2 
 11 KKS II Zabrze0-9 0-6 0-9 0-4 0-2 1-0 0-5 0-0 2-3 0-5     3-0* 
 12 Gwarek Ornontowice0-3* 0-3* 0-10 0-7 0-3 1-5 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-0     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Gimnazjum Istebna 1-1 Polonia Tychy 31 sierpnia, 16:00
Mitech II Żywiec 3-1 SWD Wodzisław Śląski 30 sierpnia, 11:00
Czarni II Sosnowiec 4-0 Wilki Wilcza 30 sierpnia, 17:00
Wisła Skoczów 3-1 Rekord II Bielsko-Biała 30 sierpnia, 18:00
Polonia Poraj - Tygryski Świętochłowice 17 września, 17:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany
UKS Gamów 2-0 Gwarek Ornontowice 30 sierpnia, 17:00
KKS II Zabrze - Jaskółki II Chorzów 30 sierpnia, 17:00
nie odbył się

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Polonia Tychy.
 
Gwarek Ornontowice 1-0 KKS II Zabrze 7 września, 17:00
Tygryski Świętochłowice - UKS Gamów 23 września, 16:00
w pierwotnym terminie (6 września) odwołany
Wilki Wilcza 3-0 Wisła Skoczów 7 września, 17:00
SWD Wodzisław Śląski 1-1 Czarni II Sosnowiec 6 września, 17:00
Gimnazjum Istebna 0-3 Mitech II Żywiec 7 września, 16:00
Polonia Poraj 8-0 Rekord II Bielsko-Biała 10 września, 16:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
Mitech II Żywiec 6-4 Polonia Tychy 13 września, 16:30
Czarni II Sosnowiec 2-2 Gimnazjum Istebna 13 września, 16:30
Wisła Skoczów 1-11 SWD Wodzisław Śląski 13 września, 16:00
Polonia Poraj 1-1 Wilki Wilcza 13 września, 13:00
UKS Gamów 6-2 Rekord II Bielsko-Biała 13 września, 15:30
KKS II Zabrze - Tygryski Świętochłowice 14 września, 14:00
nie odbył się

Kolejka 4 - 20-21 września

Polonia Tychy 5-0 Gwarek Ornontowice 21 września, 10:00
Rekord II Bielsko-Biała 0-2 KKS II Zabrze 20 września, 12:00
Wilki Wilcza 4-0 UKS Gamów 21 września, 16:00
SWD Wodzisław Śląski 1-0 Polonia Poraj 1 października, 18:00
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany
Gimnazjum Istebna 4-0 Wisła Skoczów 24 września, 17:00
Mitech II Żywiec 6-1 Czarni II Sosnowiec 24 września, 16:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała, Gwarek Ornontowice.
 
Czarni II Sosnowiec 2-0 Polonia Tychy 28 września, 14:00
Wisła Skoczów 0-12 Mitech II Żywiec 27 września, 16:00
Polonia Poraj 0-1 Gimnazjum Istebna 27 września, 16:00
UKS Gamów 0-7 SWD Wodzisław Śląski 28 września, 12:00
KKS II Zabrze 1-0 Wilki Wilcza 27 września, 16:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Polonia Tychy, Wilki Wilcza.
 
Rekord II Bielsko-Biała 2-2 Gwarek Ornontowice 14 października, 15:00
w pierwotnym terminie (4 października, 13:00) odwołany na wniosek gospodarzy
SWD Wodzisław Śląski 7-0 KKS II Zabrze 4 października, 16:00
Gimnazjum Istebna 3-0 UKS Gamów 16 października, 15:30
(wo)
w pierwotnym terminie (5 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie goście nie dojechali
Mitech II Żywiec 4-0 Polonia Poraj 8 października, 15:00
w Radziechowach
Czarni II Sosnowiec 9-3 Wisła Skoczów 5 października, 16:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała, SWD Wodzisław Śląski.
 
Wisła Skoczów 1-5 Polonia Tychy 12 października, 15:00
Polonia Poraj 0-3 Czarni II Sosnowiec 11 października, 15:00
UKS Gamów 0-2 Mitech II Żywiec 11 października, 11:00
KKS II Zabrze 0-4 Gimnazjum Istebna 11 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 1-5 Wilki Wilcza 11 października, 11:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Wilki Wilcza, Gimnazjum Istebna.
 
Polonia Tychy 3-0 Rekord II Bielsko-Biała 19 października, 12:00
SWD Wodzisław Śląski 7-0 Gwarek Ornontowice 18 października, 15:00
Mitech II Żywiec 8-0 KKS II Zabrze 18 października, 15:00
Czarni II Sosnowiec 5-1 UKS Gamów 19 października, 12:30
Wisła Skoczów 0-6 Polonia Poraj 19 października, 11:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: SWD Wodzisław Śląski, Mitech II Żywiec.
 
Polonia Poraj 0-0 Polonia Tychy 26 października, 11:00
UKS Gamów 4-3 Wisła Skoczów 25 października, 11:00
KKS II Zabrze 0-9 Czarni II Sosnowiec 26 października, 11:00
Gwarek Ornontowice 0-7 Gimnazjum Istebna 26 października, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 0-5 Wilki Wilcza 26 października, 11:30

Kolejka 10 - 2 listopada

Pauza: Gimnazjum Istebna, Czarni II Sosnowiec.
 
Polonia Tychy 2-0 Wilki Wilcza 2 listopada, 10:00
SWD Wodzisław Śląski 13-0 Rekord II Bielsko-Biała 2 listopada, 14:00
Mitech II Żywiec 12-0 Gwarek Ornontowice 2 listopada, 13:00
Wisła Skoczów 3-0 KKS II Zabrze 2 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Poraj 0-1 UKS Gamów 2 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Pauza: Wisła Skoczów, Mitech II Żywiec.
 
UKS Gamów 0-0 Polonia Tychy 8 listopada, 11:00
KKS II Zabrze 0-2 Polonia Poraj 9 listopada, 11:00
Gwarek Ornontowice 0-10 Czarni II Sosnowiec 9 listopada, 10:00
Rekord II Bielsko-Biała 0-7 Gimnazjum Istebna 9 listopada, 11:00
Wilki Wilcza 2-0 SWD Wodzisław Śląski 9 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Pauza: Polonia Poraj, Czarni II Sosnowiec.
 
Polonia Tychy 4-5 SWD Wodzisław Śląski 11 listopada, 13:30
Gimnazjum Istebna 5-1 Wilki Wilcza 19 października, 13:00
Mitech II Żywiec 12-0 Rekord II Bielsko-Biała 11 listopada, 13:00
Wisła Skoczów 2-0 Gwarek Ornontowice 11 listopada, 13:00
UKS Gamów 3-0 KKS II Zabrze 11 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Pauza: UKS Gamów, Wisła Skoczów.
 
KKS II Zabrze 0-5 Polonia Tychy 23 listopada, 13:00
Gwarek Ornontowice 0-3 Polonia Poraj 15 listopada, 13:00
Rekord II Bielsko-Biała 1-4 Czarni II Sosnowiec 15 listopada, 13:00
Wilki Wilcza 1-3 Mitech II Żywiec 16 listopada, 14:00
SWD Wodzisław Śląski 4-1 Gimnazjum Istebna 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pauza: KKS II Zabrze, Polonia Poraj.
 
Polonia Tychy 0-3 Gimnazjum Istebna 25 marca, 19:30
na bocznym boisku
SWD Wodzisław Śląski 1-5 Mitech II Żywiec 22 marca, 15:00
Wilki Wilcza 0-2 Czarni II Sosnowiec 22 marca, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 10-1 Wisła Skoczów 21 marca, 14:00
Gwarek Ornontowice 0-3 UKS Gamów
(wo)

Kolejka 15 - 28-29 marca

Pauza: UKS Gamów, Polonia Tychy.
 
Rekord II Bielsko-Biała 1-2 Polonia Poraj 28 marca, 15:00
KKS II Zabrze 3-0 Gwarek Ornontowice
(wo)
Wisła Skoczów 0-5 Wilki Wilcza 28 marca, 12:00
Czarni II Sosnowiec 2-1 SWD Wodzisław Śląski 28 marca, 15:00
Mitech II Żywiec 3-1 Gimnazjum Istebna 28 marca, 11:00
w Wieprzu

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Pauza: Gwarek Ornontowice, KKS II Zabrze.
 
Polonia Tychy 0-1 Mitech II Żywiec 11 kwietnia, 16:00
Gimnazjum Istebna 6-1 Czarni II Sosnowiec 12 kwietnia, 16:00
SWD Wodzisław Śląski 14-1 Wisła Skoczów 11 kwietnia, 16:00
Wilki Wilcza 1-3 Polonia Poraj 12 kwietnia, 16:00
Rekord II Bielsko-Biała 1-1 UKS Gamów 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Gwarek Ornontowice 0-3 Polonia Tychy
(wo)
KKS II Zabrze 0-5 Rekord II Bielsko-Biała 18 kwietnia, 16:30
na stadionie Sparty
UKS Gamów 0-1 Wilki Wilcza 18 kwietnia, 11:00
Polonia Poraj 0-4 SWD Wodzisław Śląski 19 kwietnia, 16:00
Wisła Skoczów 1-3 Gimnazjum Istebna 18 kwietnia, 16:00
w Ochabach
Czarni II Sosnowiec 2-4 Mitech II Żywiec 18 kwietnia, 16:30
na stadionie MOSiR

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Rekord II Bielsko-Biała, Gwarek Ornontowice.
 
Polonia Tychy 1-5 Czarni II Sosnowiec 26 kwietnia, 17:00
Mitech II Żywiec 3-0 Wisła Skoczów 25 kwietnia, 11:00
(wo)
w Radziechowach / goście zrezygnowali z gry
Gimnazjum Istebna 2-0 Polonia Poraj 26 kwietnia, 16:00
SWD Wodzisław Śląski 8-0 UKS Gamów 25 kwietnia, 16:00
na stadionie MOSiR
Wilki Wilcza 9-1 KKS II Zabrze 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: Polonia Tychy, Wilki Wilcza.
 
Gwarek Ornontowice 0-3 Rekord II Bielsko-Biała
(wo)
KKS II Zabrze 0-6 SWD Wodzisław Śląski 3 maja, 14:00
na stadionie Sparty
UKS Gamów 0-1 Gimnazjum Istebna 2 maja, 11:00
Polonia Poraj 0-6 Mitech II Żywiec 3 maja, 17:00
Wisła Skoczów 0-7 Czarni II Sosnowiec 6 czerwca, 12:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: SWD Wodzisław Śląski, Rekord II Bielsko-Biała.
 
Polonia Tychy 0-3 Wisła Skoczów 10 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2 / udział nieuprawnionej do gry zawodniczki
Czarni II Sosnowiec 1-1 Polonia Poraj 9 maja, 11:00
Mitech II Żywiec 7-0 UKS Gamów 1 maja, 16:00
(wo)
w Wieprzu / przerwany po I połowie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Gimnazjum Istebna 10-0 KKS II Zabrze 8 maja, 16:00
Wilki Wilcza 3-0 Gwarek Ornontowice
(wo)

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Gimnazjum Istebna, Wilki Wilcza.
 
Rekord II Bielsko-Biała 2-3 Polonia Tychy 18 maja, 17:00
Gwarek Ornontowice 0-3 SWD Wodzisław Śląski
(wo)
KKS II Zabrze 0-9 Mitech II Żywiec 17 maja, 14:00
na stadionie Sparty
UKS Gamów 2-8 Czarni II Sosnowiec 12 maja, 17:00
Polonia Poraj 5-0 Wisła Skoczów 17 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: SWD Wodzisław Śląski, Mitech II Żywiec.
 
Polonia Tychy 0-2 Polonia Poraj 24 maja, 17:00
Wisła Skoczów 4-4 UKS Gamów 24 maja, 13:30
Czarni II Sosnowiec 12-0 KKS II Zabrze 23 maja, 11:00
na stadionie MOSiR
Gimnazjum Istebna 3-0 Gwarek Ornontowice
(wo)
Wilki Wilcza 7-0 Rekord II Bielsko-Biała 24 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Gimnazjum Istebna, Czarni II Sosnowiec.
 
Wilki Wilcza 5-2 Polonia Tychy 31 maja, 17:00
Rekord II Bielsko-Biała 0-1 SWD Wodzisław Śląski 30 maja, 17:00
Gwarek Ornontowice 0-3 Mitech II Żywiec
(wo)
KKS II Zabrze 2-3 Wisła Skoczów 30 maja, 17:00
UKS Gamów 0-3 Polonia Poraj 31 maja, 17:00
(wo)
w Poraju; UKS Gamów gospodarzem / gospodarze nie stawili się na mecz

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Mitech II Żywiec, Wisła Skoczów.
 
Polonia Tychy 0-1 UKS Gamów 4 czerwca, 17:00
Polonia Poraj 6-0 KKS II Zabrze 5 czerwca, 17:00
Czarni II Sosnowiec 3-0 Gwarek Ornontowice
(wo)
Gimnazjum Istebna 6-0 Rekord II Bielsko-Biała 7 czerwca, 17:00
SWD Wodzisław Śląski 2-0 Wilki Wilcza 6 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Pauza: Polonia Poraj, Czarni II Sosnowiec.
 
SWD Wodzisław Śląski 6-0 Polonia Tychy 13 czerwca, 17:00
na stadionie MOSiR / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziego
Wilki Wilcza 1-3 Gimnazjum Istebna 14 czerwca, 17:00
Rekord II Bielsko-Biała 0-8 Mitech II Żywiec 14 czerwca, 13:00
Gwarek Ornontowice 0-3 Wisła Skoczów
(wo)
KKS II Zabrze 0-0 UKS Gamów 14 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

Pauza: Wisła Skoczów, UKS Gamów.
 
Polonia Tychy 6-1 KKS II Zabrze 21 czerwca, 17:00
Polonia Poraj 3-0 Gwarek Ornontowice
(wo)
Czarni II Sosnowiec 6-0 Rekord II Bielsko-Biała 20 czerwca, 11:00
Mitech II Żywiec 6-0 Wilki Wilcza 21 czerwca, 17:00
Gimnazjum Istebna 1-2 SWD Wodzisław Śląski 16 maja, 17:00
w 73. minucie przerwany na 60 minut z powodu kontuzji zawodniczki gospodarzy

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

II liga kobiet 2014/2015 (śląska)

III liga kobiet 2014/2015 (dolnośląska I)
III liga kobiet 2014/2015 (dolnośląska II)
III liga kobiet 2014/2015 (opolska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas