[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2014/2015, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia 18 40 12 4 2 42-15 7 2 0 19-4 5 2 2 23-11
2.  Naprzód Sobolów 18 37 11 4 3 54-18 8 0 1 33-6 3 4 2 21-12
3.  Górnik II Łęczna 17 33 11 0 6 33-35 7 0 1 23-16 4 0 5 10-19
4.  Rysy Bukowina Tatrzańska 18 30 9 3 6 61-28 5 3 1 42-7 4 0 5 19-21
5.  Respekt Myślenice 18 29 9 2 7 31-25 6 0 3 16-11 3 2 4 15-14
6.  DAP Dębica 18 26 8 2 8 30-27 5 1 3 18-17 3 1 5 12-10
7.  Bronowianka Kraków 18 25 7 4 7 51-34 2 2 5 15-19 5 2 2 36-15
8.  Moravia Morawica 18 15 4 3 11 21-41 3 2 4 12-19 1 1 7 9-22
9.  Zielonka Wrząsowice 17 13 4 1 12 25-65 3 1 5 17-30 1 0 7 8-35
10.  Centrum Staszów 18 7 2 1 15 14-74 1 1 7 8-30 1 0 8 6-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Resovia    1-1 1-0 1-0 2-1 1-0 1-1 3-1 3-0 6-0 
 2 Naprzód Sobolów2-0     5-0 4-2 1-3 2-1 3-0 4-0 6-0 6-0 
 3 Górnik II Łęczna0-10 1-0     7-1 3-2 3-2 3-0* 3-1 3-0* 
 4 Rysy Bukowina Tatrzańska6-0 2-2 7-1     0-0 1-1 2-3 1-0 11-0 12-0 
 5 Respekt Myślenice0-2 2-1 1-0 2-3     2-1 1-4 1-0 4-0 3-0* 
 6 DAP Dębica0-3 2-2 3-0* 3-2 1-0     2-4 1-4 3-2 3-0* 
 7 Bronowianka Kraków1-1 0-5 0-1 2-4 1-1 0-2     5-0 4-2 2-3 
 8 Moravia Morawica1-1 1-3 0-3 0-2 3-2 1-0 2-2     1-4 3-2 
 9 Zielonka Wrząsowice1-2 2-2 2-3 2-1 2-3 0-2 0-15 2-1     6-1 
 10 Centrum Staszów0-4 1-5 0-2 0-4 1-3 0-3 1-7 2-2 3-0*     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Zielonka Wrząsowice 6-1 Centrum Staszów 17 sierpnia, 11:00
Respekt Myślenice 2-1 DAP Dębica 17 sierpnia, 16:00
Resovia 1-0 Górnik II Łęczna 14 września, 12:00
Naprzód Sobolów 3-0 Bronowianka Kraków 2 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (13 września, 11:00) odwołany z powodu braku sędziów
Moravia Morawica 0-2 Rysy Bukowina Tatrzańska 17 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Centrum Staszów 0-4 Rysy Bukowina Tatrzańska 24 sierpnia, 12:30
Bronowianka Kraków 5-0 Moravia Morawica 23 sierpnia, 16:00
Górnik II Łęczna 1-0 Naprzód Sobolów 23 sierpnia, 12:00
DAP Dębica 0-3 Resovia 22 sierpnia, 17:00
Zielonka Wrząsowice 2-3 Respekt Myślenice 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Respekt Myślenice 3-0 Centrum Staszów 27 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Resovia 3-0 Zielonka Wrząsowice 27 sierpnia, 17:00
Naprzód Sobolów 2-1 DAP Dębica 27 sierpnia, 17:00
Moravia Morawica 0-3 Górnik II Łęczna 27 sierpnia, 13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 2-3 Bronowianka Kraków 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Centrum Staszów 1-7 Bronowianka Kraków 30 sierpnia, 16:00
Górnik II Łęczna 7-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 31 sierpnia, 11:00
DAP Dębica 1-4 Moravia Morawica 31 sierpnia, 16:00
Zielonka Wrząsowice 2-2 Naprzód Sobolów 5 października, 11:00
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 11:00) przełożony
Respekt Myślenice 0-2 Resovia 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Resovia 6-0 Centrum Staszów 6 września, 11:30
Naprzód Sobolów 1-3 Respekt Myślenice 7 września, 16:00
Moravia Morawica 1-4 Zielonka Wrząsowice 7 września, 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-1 DAP Dębica 7 września, 16:00
Bronowianka Kraków 0-1 Górnik II Łęczna 6 września, 12:30

Kolejka 6 - 27-28 września

Centrum Staszów 0-2 Górnik II Łęczna 26 września, 16:00
DAP Dębica 2-4 Bronowianka Kraków 27 września, 16:00
Zielonka Wrząsowice 2-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 28 września, 11:00
Respekt Myślenice 1-0 Moravia Morawica 28 września, 16:00
Resovia 1-1 Naprzód Sobolów 27 września, 11:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Naprzód Sobolów 6-0 Centrum Staszów 11 października, 13:00
Moravia Morawica 1-1 Resovia 12 października, 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0-0 Respekt Myślenice 12 października, 14:00
Bronowianka Kraków 4-2 Zielonka Wrząsowice 11 października, 16:00
Górnik II Łęczna 3-2 DAP Dębica 11 października, 11:00

Kolejka 8 - 14 października

Centrum Staszów 0-3 DAP Dębica 14 października, 15:00
Zielonka Wrząsowice 2-3 Górnik II Łęczna 14 października, 19:30
w Świątnikach Górnych
Respekt Myślenice 1-4 Bronowianka Kraków 14 października, 16:00
Resovia 1-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 8 listopada, 15:00
Naprzód Sobolów 4-0 Moravia Morawica 14 października, 13:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Moravia Morawica 3-2 Centrum Staszów 19 października, 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 2-2 Naprzód Sobolów 18 października, 14:00
Bronowianka Kraków 1-1 Resovia 18 października, 12:00
Górnik II Łęczna 3-2 Respekt Myślenice 18 października, 11:00
DAP Dębica 3-2 Zielonka Wrząsowice 18 października, 15:30

Kolejka 10 - 11-12 kwietnia

Centrum Staszów 3-0 Zielonka Wrząsowice 11 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-2
DAP Dębica 1-0 Respekt Myślenice 11 kwietnia, 15:00
Górnik II Łęczna 0-10 Resovia 11 kwietnia, 14:00
Bronowianka Kraków 0-5 Naprzód Sobolów 11 kwietnia, 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 1-0 Moravia Morawica 10 maja, 14:30

Kolejka 11 - 18-19 kwietnia

Rysy Bukowina Tatrzańska 12-0 Centrum Staszów 18 kwietnia, 12:30
Moravia Morawica 2-2 Bronowianka Kraków 19 kwietnia, 10:30
Naprzód Sobolów 5-0 Górnik II Łęczna 18 kwietnia, 13:00
Resovia 1-0 DAP Dębica 19 kwietnia, 13:00
Respekt Myślenice 4-0 Zielonka Wrząsowice 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 25-26 kwietnia

Centrum Staszów 1-3 Respekt Myślenice 25 kwietnia, 14:00
Zielonka Wrząsowice 1-2 Resovia 26 kwietnia, 11:00
DAP Dębica 2-2 Naprzód Sobolów 25 kwietnia, 15:30
Górnik II Łęczna 3-1 Moravia Morawica 25 kwietnia, 15:00
Bronowianka Kraków 2-4 Rysy Bukowina Tatrzańska 25 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 2-3 maja

Bronowianka Kraków 2-3 Centrum Staszów 2 maja, 17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 7-1 Górnik II Łęczna 2 maja, 14:00
Moravia Morawica 1-0 DAP Dębica 3 maja, 12:00
Naprzód Sobolów 6-0 Zielonka Wrząsowice 2 maja, 13:00
Resovia 2-1 Respekt Myślenice 3 maja, 12:00

Kolejka 14 - 16-17 maja

Centrum Staszów 0-4 Resovia 15 maja, 16:00
Respekt Myślenice 2-1 Naprzód Sobolów 17 maja, 17:00
Zielonka Wrząsowice 2-1 Moravia Morawica 17 maja, 14:00
DAP Dębica 3-2 Rysy Bukowina Tatrzańska 16 maja, 15:00
Górnik II Łęczna 3-0 Bronowianka Kraków 17 maja, 11:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 15 - 30-31 maja

Górnik II Łęczna 3-0 Centrum Staszów 31 maja, 15:00
(wo)
nie odbył się
Bronowianka Kraków 0-2 DAP Dębica 31 maja, 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 11-0 Zielonka Wrząsowice 31 maja, 11:00
Moravia Morawica 3-2 Respekt Myślenice 31 maja, 12:30
Naprzód Sobolów 2-0 Resovia 30 maja, 13:00

Kolejka 16 - 4 czerwca

Centrum Staszów 1-5 Naprzód Sobolów 4 czerwca, 13:00
Resovia 3-1 Moravia Morawica 4 czerwca, 14:00
Respekt Myślenice 2-3 Rysy Bukowina Tatrzańska 4 czerwca, 17:00
Zielonka Wrząsowice 0-15 Bronowianka Kraków 4 czerwca, 11:00
DAP Dębica 3-0 Górnik II Łęczna 4 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 17 - 7 czerwca

DAP Dębica 3-0 Centrum Staszów 7 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Górnik II Łęczna - Zielonka Wrząsowice 7 czerwca, 16:00
Bronowianka Kraków 1-1 Respekt Myślenice 7 czerwca, 16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 6-0 Resovia 7 czerwca, 16:00
Moravia Morawica 1-3 Naprzód Sobolów 7 czerwca, 16:00

Kolejka 18 - 13 czerwca

Centrum Staszów 2-2 Moravia Morawica 13 czerwca, 17:00
Naprzód Sobolów 4-2 Rysy Bukowina Tatrzańska 13 czerwca, 17:00
Resovia 1-1 Bronowianka Kraków 13 czerwca, 17:00
Respekt Myślenice 1-0 Górnik II Łęczna 13 czerwca, 17:00
Zielonka Wrząsowice 0-2 DAP Dębica 13 czerwca, 17:00

I liga kobiet 2014/2015 (południowa)

II liga kobiet 2014/2015 (śląska)

III liga kobiet 2014/2015 (lubelska)
III liga kobiet 2014/2015 (małopolska)
III liga kobiet 2014/2015 (podkarpacka)
III liga kobiet 2014/2015 (świętokrzyska)

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas