[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2014/2015, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Daleszyce 14 39 13 0 1 69-8 7 0 0 46-4 6 0 1 23-4
2.  Stal Kunów 13 33 11 0 2 69-5 6 0 0 41-0 5 0 2 28-5
3.  Wisła Nowy Korczyn 14 30 10 0 4 36-10 6 0 1 22-3 4 0 3 14-7
4.  Hetman Włoszczowa 14 20 6 2 6 30-34 4 0 3 16-18 2 2 3 14-16 2 4 1 1 0 2-1
5.  Orlicz Suchedniów 14 20 6 2 6 17-31 4 1 2 13-16 2 1 4 4-15 2 1 0 1 1 1-2
6.  Łysica Bodzentyn 13 11 3 2 8 15-23 2 1 4 7-12 1 1 4 8-11
7.  UKS Iwaniska 14 4 1 1 12 11-72 0 1 6 3-23 1 0 6 8-49 2 3 1 0 1 4-4
8.  Zdrój Busko Zdrój 14 4 1 1 12 5-69 0 1 6 2-26 1 0 6 3-43 2 3 1 0 1 4-4

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Sparta Daleszyce    1-0 3-1 8-3 2-0 3-0 13-0 16-0 
 2 Stal Kunów2-0     2-0 2-0 7-0 15-0 13-0 
 3 Wisła Nowy Korczyn0-2 2-0     2-1 3-0 6-0 3-0* 6-0 
 4 Hetman Włoszczowa0-4 2-5 0-5     2-1 1-0 8-3 3-0 
 5 Orlicz Suchedniów1-6 0-8 2-1 0-0     1-0 7-1 2-0 
 6 Łysica Bodzentyn0-4 0-2 0-1 2-2 1-2     1-0 3-1 
 7 UKS Iwaniska1-4 0-4* 0-2 2-3 0-0 0-8     0-2 
 8 Zdrój Busko Zdrój0-3 0-9 0-4 0-5 0-1 0-0 2-4     

Kolejka 1 - 6-7 września

UKS Iwaniska 2-3 Hetman Włoszczowa 6 września, 15:30
Sparta Daleszyce 16-0 Zdrój Busko Zdrój 6 września, 14:00
Łysica Bodzentyn 1-2 Orlicz Suchedniów 11 września, 16:00
Stal Kunów 2-0 Wisła Nowy Korczyn 7 września, 13:00

Kolejka 2 - 13-14 września

Hetman Włoszczowa 0-5 Wisła Nowy Korczyn 13 września, 11:00
Orlicz Suchedniów 0-8 Stal Kunów 13 września, 15:30
UKS Iwaniska 1-4 Sparta Daleszyce 14 września, 13:00
Łysica Bodzentyn 3-1 Zdrój Busko Zdrój 14 września, 14:00

Kolejka 3 - 20-21 września

Sparta Daleszyce 8-3 Hetman Włoszczowa 20 września, 14:00
Łysica Bodzentyn 1-0 UKS Iwaniska 21 września, 16:00
Stal Kunów 13-0 Zdrój Busko Zdrój 20 września, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 3-0 Orlicz Suchedniów 1 października, 16:30

Kolejka 4 - 27-28 września

Hetman Włoszczowa 2-1 Orlicz Suchedniów 27 września, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 0-4 Wisła Nowy Korczyn 28 września, 13:00
UKS Iwaniska 0-4 Stal Kunów 27 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-4
Sparta Daleszyce 3-0 Łysica Bodzentyn 25 października, 14:30
w pierwotnym terminie (27 września, 14:30) odwołany z powodu problemów zdrowotnych zawodniczek gospodarzy

Kolejka 5 - 4-5 października

Łysica Bodzentyn 2-2 Hetman Włoszczowa 4 października, 15:00
Stal Kunów 2-0 Sparta Daleszyce 9 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (4 października, 16:00) odwołany z powodu zgrupowania kadry województwa świętokrzyskiego
Wisła Nowy Korczyn 3-0 UKS Iwaniska 3 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-0
Orlicz Suchedniów 2-0 Zdrój Busko Zdrój 7 października, 16:00

Kolejka 6 - 11-12 października

Hetman Włoszczowa 3-0 Zdrój Busko Zdrój 11 października, 11:00
UKS Iwaniska 0-0 Orlicz Suchedniów 9 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (25 października, 12:00) nie odbył się
Sparta Daleszyce 3-1 Wisła Nowy Korczyn 12 października, 14:00
Łysica Bodzentyn 0-2 Stal Kunów 11 października, 14:00

Kolejka 7 - 18-19 października

Stal Kunów 2-0 Hetman Włoszczowa 18 października, 12:00
Wisła Nowy Korczyn 6-0 Łysica Bodzentyn 18 października, 14:30
Orlicz Suchedniów 1-6 Sparta Daleszyce 18 października, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 2-4 UKS Iwaniska 19 października, 14:30

Kolejka 8 - 18-19 kwietnia

Hetman Włoszczowa 8-3 UKS Iwaniska 18 kwietnia, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 0-3 Sparta Daleszyce 18 kwietnia, 10:30
Orlicz Suchedniów 1-0 Łysica Bodzentyn 18 kwietnia, 13:00
Wisła Nowy Korczyn 2-0 Stal Kunów 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 9 - 25-26 kwietnia

Zdrój Busko Zdrój 0-0 Łysica Bodzentyn 25 kwietnia, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 2-1 Hetman Włoszczowa 25 kwietnia, 15:00
Stal Kunów 7-0 Orlicz Suchedniów 25 kwietnia, 14:00
Sparta Daleszyce 13-0 UKS Iwaniska 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 10 - 2-3 maja

Hetman Włoszczowa 0-4 Sparta Daleszyce 3 maja, 15:30
UKS Iwaniska 0-8 Łysica Bodzentyn 2 maja, 10:00
Zdrój Busko Zdrój 0-9 Stal Kunów 2 maja, 14:00
Orlicz Suchedniów 2-1 Wisła Nowy Korczyn 20 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 13:00) odwołany na wniosek gospodarzy

Kolejka 11 - 16-17 maja

Orlicz Suchedniów 0-0 Hetman Włoszczowa 16 maja, 10:00
Wisła Nowy Korczyn 6-0 Zdrój Busko Zdrój 16 maja, 15:00
Stal Kunów 15-0 UKS Iwaniska 16 maja, 14:30
Łysica Bodzentyn 0-4 Sparta Daleszyce 20 czerwca, 13:00

Kolejka 12 - 30-31 maja

Hetman Włoszczowa 1-0 Łysica Bodzentyn 3 czerwca, 17:00
Sparta Daleszyce 1-0 Stal Kunów 31 maja, 14:30
UKS Iwaniska 0-2 Wisła Nowy Korczyn 30 maja, 14:30
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Orlicz Suchedniów 30 maja, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 czerwca

Zdrój Busko Zdrój 0-5 Hetman Włoszczowa 6 czerwca, 15:00
Orlicz Suchedniów 7-1 UKS Iwaniska 6 czerwca, 13:00
Wisła Nowy Korczyn 0-2 Sparta Daleszyce 6 czerwca, 15:00
Stal Kunów - Łysica Bodzentyn 6 czerwca, 13:00
przerwany przy stanie 2-0

Kolejka 14 - 13-14 czerwca

Hetman Włoszczowa 2-5 Stal Kunów 20 czerwca, 14:00
Łysica Bodzentyn 0-1 Wisła Nowy Korczyn 13 czerwca, 13:00
Sparta Daleszyce 2-0 Orlicz Suchedniów 13 czerwca, 11:30
UKS Iwaniska 0-2 Zdrój Busko Zdrój 14 czerwca, 13:00

II liga kobiet 2014/2015 (małopolska)

III liga kobiet 2014/2015 (lubelska)
III liga kobiet 2014/2015 (małopolska)
III liga kobiet 2014/2015 (podkarpacka)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas