[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2014/2015, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tarnovia Tarnów 20 57 19 0 1 86-14 10 0 0 45-3 9 0 1 41-11
2.  Aquila Stalowa Wola 20 30 9 3 8 36-31 8 0 2 27-8 1 3 6 9-23
3.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 20 28 8 4 8 40-52 5 2 3 24-21 3 2 5 16-31
4.  San Gorzyce 20 27 8 3 9 45-57 7 1 2 32-24 1 2 7 13-33
5.  Syrenka Roźwienica 20 17 4 5 11 17-38 2 5 3 8-13 2 0 8 9-25
6.  Motor Przemyśl 20 13 4 1 15 27-59 2 0 8 15-31 2 1 7 12-28
Motor Przemyśl wycofał się z rozgrywek po 12. kolejce.

 1  2  3  4  5  6 
 1 Tarnovia Tarnów    5-0 
3-0 
9-0 
4-1 
3-0* 
8-2 
2-0 
5-0 
3-0 
3-0* 
 2 Aquila Stalowa Wola1-2 
2-0 
    3-0 
2-3 
3-0 
3-2 
3-0* 
3-0 
4-1 
3-0* 
 3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne0-3 
2-8 
3-1 
0-0 
    2-2 
7-0 
3-0 
3-1 
1-6 
3-0* 
 4 San Gorzyce0-2 
1-9 
3-1 
3-1 
7-4 
4-2 
    4-1 
2-1 
6-1 
2-2 
 5 Syrenka Roźwienica1-4 
0-5 
1-1 
0-0 
1-1 
0-0 
0-0 
2-0 
    0-2 
3-0* 
 6 Motor Przemyśl4-5 
0-3* 
5-2 
0-3* 
1-2 
0-3* 
5-4 
0-3* 
0-3 
0-3* 
    

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Syrenka Roźwienica 1-1 Aquila Stalowa Wola 23 sierpnia, 14:30
Tarnovia Tarnów 9-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 24 sierpnia, 14:30
Motor Przemyśl 5-4 San Gorzyce 10 września, 16:30

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Aquila Stalowa Wola 3-0 San Gorzyce 27 sierpnia, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-6 Motor Przemyśl 28 sierpnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 1-4 Tarnovia Tarnów 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Tarnovia Tarnów 5-0 Aquila Stalowa Wola 31 sierpnia, 11:00
Motor Przemyśl 0-3 Syrenka Roźwienica 30 sierpnia, 15:00
San Gorzyce 7-4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 3 września

Aquila Stalowa Wola 3-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 września, 16:00
Syrenka Roźwienica 0-0 San Gorzyce 3 września, 17:00
Tarnovia Tarnów 3-0 Motor Przemyśl 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Motor Przemyśl 5-2 Aquila Stalowa Wola 17 września, 16:00
San Gorzyce 0-2 Tarnovia Tarnów 7 września, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Syrenka Roźwienica 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Aquila Stalowa Wola 3-0 Syrenka Roźwienica 13 września, 15:00
(wo)
nie odbył się
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-3 Tarnovia Tarnów 14 września, 16:00
San Gorzyce 6-1 Motor Przemyśl 14 września, 13:00

Kolejka 7 - 27-28 września

San Gorzyce 3-1 Aquila Stalowa Wola 28 września, 14:00
Motor Przemyśl 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 27 września, 15:00
Tarnovia Tarnów 2-0 Syrenka Roźwienica 28 września, 14:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Aquila Stalowa Wola 1-2 Tarnovia Tarnów 10 października, 16:00
Syrenka Roźwienica 0-2 Motor Przemyśl 11 października, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 San Gorzyce 12 października, 13:00

Kolejka 9 - 14 października

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-1 Aquila Stalowa Wola 14 października, 15:00
San Gorzyce 4-1 Syrenka Roźwienica 14 października, 16:00
Motor Przemyśl 4-5 Tarnovia Tarnów 15 października, 16:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Aquila Stalowa Wola 4-1 Motor Przemyśl 17 października, 16:00
Tarnovia Tarnów 3-0 San Gorzyce 18 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Syrenka Roźwienica 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 18 października, 16:00

Kolejka 11 - 8 kwietnia

Aquila Stalowa Wola 3-0 Syrenka Roźwienica 7 kwietnia, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-8 Tarnovia Tarnów 7 kwietnia, 16:00
San Gorzyce 2-2 Motor Przemyśl 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 11-12 kwietnia

San Gorzyce 3-1 Aquila Stalowa Wola 11 kwietnia, 15:00
Motor Przemyśl 0-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 11 kwietnia, 11:00
(wo)
gospodynie nie przygotowały boiska
Tarnovia Tarnów 5-0 Syrenka Roźwienica 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Aquila Stalowa Wola 2-0 Tarnovia Tarnów 19 kwietnia, 12:00
Syrenka Roźwienica 3-0 Motor Przemyśl
(wo)
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7-0 San Gorzyce 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-0 Aquila Stalowa Wola 26 kwietnia, 16:00
San Gorzyce 2-1 Syrenka Roźwienica 25 kwietnia, 16:00
Motor Przemyśl 0-3 Tarnovia Tarnów
(wo)

Kolejka 15 - 1 maja

Aquila Stalowa Wola 3-0 Motor Przemyśl
(wo)
Tarnovia Tarnów 8-2 San Gorzyce 1 maja, 12:00
Syrenka Roźwienica 0-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 maja, 10:00

Kolejka 16 - 3 maja

Syrenka Roźwienica 0-0 Aquila Stalowa Wola 3 maja, 12:00
Tarnovia Tarnów 4-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 20 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 15:00) odwołany
Motor Przemyśl 0-3 San Gorzyce
(wo)

Kolejka 17 - 16-17 maja

Aquila Stalowa Wola 3-2 San Gorzyce 17 maja, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Motor Przemyśl
(wo)
Syrenka Roźwienica 0-5 Tarnovia Tarnów 16 maja, 16:30

Kolejka 18 - 30-31 maja

Tarnovia Tarnów 3-0 Aquila Stalowa Wola 1 czerwca, 18:15
Motor Przemyśl 0-3 Syrenka Roźwienica
(wo)
San Gorzyce 4-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 maja, 16:00

Kolejka 19 - 4 czerwca

Aquila Stalowa Wola 2-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4 czerwca, 15:00
Syrenka Roźwienica 2-0 San Gorzyce 4 czerwca, 15:00
Tarnovia Tarnów 3-0 Motor Przemyśl
(wo)

Kolejka 20 - 7 czerwca

Motor Przemyśl 0-3 Aquila Stalowa Wola
(wo)
San Gorzyce 1-9 Tarnovia Tarnów 7 czerwca, 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-1 Syrenka Roźwienica 7 czerwca, 11:00

II liga kobiet 2014/2015 (małopolska)

III liga kobiet 2014/2015 (lubelska)
III liga kobiet 2014/2015 (małopolska)
III liga kobiet 2014/2015 (świętokrzyska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas