[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2014/2015, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MUKS Kraśnik 20 51 16 3 1 69-10 9 1 0 47-3 7 2 1 22-7
2.  Potok Sitno 20 46 15 1 4 68-20 9 0 1 41-8 6 1 3 27-12
3.  Widok II Lublin 20 40 12 4 4 69-24 5 3 2 35-13 7 1 2 34-11
4.  LKS Wierzchowiska 20 37 12 1 7 91-32 6 0 4 50-19 6 1 3 41-13
5.  Kinga Krasnystaw 20 28 9 1 10 50-60 5 1 4 23-24 4 0 6 27-36
6.  Omega Stary Zamość 20 26 7 5 8 44-40 3 4 3 22-18 4 1 5 22-22 2 4 1 1 0 3-2
7.  Wilki Wilków 20 26 8 2 10 63-43 4 1 5 46-25 4 1 5 17-18 2 1 0 1 1 2-3
8.  Motor Lublin 19 25 7 4 8 34-29 6 0 3 20-10 1 4 5 14-19
9.  Zawisza Garbów 19 16 5 1 13 32-86 3 1 6 17-40 2 0 7 15-46
10.  Stal Poniatowa 20 14 4 2 14 23-59 2 1 7 12-28 2 1 7 11-31
11.  Orkan Bełżec 20 6 2 0 18 11-151 2 0 8 9-44 0 0 10 2-107

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 MUKS Kraśnik    1-0 0-0 2-1 3-2 2-0 3-0 3-0* 4-0 9-0 20-0 
 2 Potok Sitno0-2     3-1 2-0 4-2 3-0 3-1 1-0 8-0 5-2 12-0 
 3 Widok II Lublin2-2 1-0     1-1 4-5 4-0 0-3* 1-1 4-0 7-1 11-0 
 4 LKS Wierzchowiska0-1 0-2 0-3     6-2 6-2 3-0* 7-2 12-4 2-3 14-0 
 5 Kinga Krasnystaw2-1 4-1 0-7 1-6     0-2 1-2 2-2 3-2 3-1 7-0 
 6 Omega Stary Zamość2-2 1-2 2-5 4-0 0-5     1-1 0-0 5-2 1-1 6-0 
 7 Wilki Wilków1-3 3-3 0-5 0-4 6-3 1-2     2-1 7-1 1-3 25-0 
 8 Motor Lublin0-1 1-2 2-1 0-3 4-0 4-1 3-0     1-0 5-2 
 9 Zawisza Garbów0-4 1-8 1-4 2-14 2-3 2-2 1-5 3-0     1-0 4-0 
 10 Stal Poniatowa0-1 0-5 1-5 0-8 7-0 0-1 0-5 0-0 1-3     3-0* 
 11 Orkan Bełżec0-5 0-4 2-3 1-4 0-5 0-12 3-0* 0-8 2-3 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Pauza: Zawisza Garbów.
 
MUKS Kraśnik 2-1 LKS Wierzchowiska 22 sierpnia, 17:00
Kinga Krasnystaw 2-2 Motor Lublin 26 października, 13:00
Widok II Lublin 0-3 Wilki Wilków 24 sierpnia, 17:00
(wo)
w Nałęczowie / na boisku 2-0
Stal Poniatowa 0-1 Omega Stary Zamość 24 sierpnia, 11:00
Potok Sitno 12-0 Orkan Bełżec 10 września, 16:00

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: Orkan Bełżec.
 
Omega Stary Zamość 1-2 Potok Sitno 27 sierpnia, 16:00
Motor Lublin 2-1 Widok II Lublin 22 października, 15:30
LKS Wierzchowiska 6-2 Kinga Krasnystaw 27 sierpnia, 14:00
Zawisza Garbów 0-4 MUKS Kraśnik 27 sierpnia, 17:00
Stal Poniatowa 0-5 Wilki Wilków 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: MUKS Kraśnik.
 
Kinga Krasnystaw 3-2 Zawisza Garbów 30 sierpnia, 15:00
Widok II Lublin 1-1 LKS Wierzchowiska 30 sierpnia, 17:30
Stal Poniatowa 0-0 Motor Lublin 31 sierpnia, 17:00
Potok Sitno 3-1 Wilki Wilków 30 sierpnia, 16:00
Orkan Bełżec 0-12 Omega Stary Zamość 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 3 września

Pauza: Omega Stary Zamość.
 
Wilki Wilków 25-0 Orkan Bełżec 3 września, 17:00
Motor Lublin 1-2 Potok Sitno 3 września, 16:00
LKS Wierzchowiska 2-3 Stal Poniatowa 3 września, 16:00
Zawisza Garbów 1-4 Widok II Lublin 3 września, 17:00
MUKS Kraśnik 3-2 Kinga Krasnystaw 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Pauza: Kinga Krasnystaw.
 
Widok II Lublin 2-2 MUKS Kraśnik 6 września, 17:00
Stal Poniatowa 1-3 Zawisza Garbów 7 września, 11:00
Potok Sitno 2-0 LKS Wierzchowiska 6 września, 11:00
Orkan Bełżec 0-8 Motor Lublin 7 września, 13:00
Omega Stary Zamość 1-1 Wilki Wilków 6 września, 15:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Pauza: Wilki Wilków.
 
Motor Lublin 4-1 Omega Stary Zamość 14 września, 15:00
na boisku przy ul. Rusałka
LKS Wierzchowiska 14-0 Orkan Bełżec 13 września, 13:00
w Piaskach
Zawisza Garbów 1-8 Potok Sitno 14 września, 16:00
MUKS Kraśnik 9-0 Stal Poniatowa 13 września, 11:00
Kinga Krasnystaw 0-7 Widok II Lublin 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Pauza: Widok II Lublin.
 
Stal Poniatowa 7-0 Kinga Krasnystaw 21 września, 11:00
Potok Sitno 0-2 MUKS Kraśnik 21 września, 13:00
Orkan Bełżec 2-3 Zawisza Garbów 21 września, 13:00
Omega Stary Zamość 4-0 LKS Wierzchowiska 20 września, 15:00
Wilki Wilków 2-1 Motor Lublin 20 września, 16:00
w Karczmiskach

Kolejka 8 - 27-28 września

Pauza: Motor Lublin.
 
LKS Wierzchowiska 3-0 Wilki Wilków 25 października
(wo)
w pierwotnym terminie (27 września, 13:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z gry
Zawisza Garbów 2-2 Omega Stary Zamość 28 września, 11:00
MUKS Kraśnik 20-0 Orkan Bełżec 26 września, 16:30
Kinga Krasnystaw 4-1 Potok Sitno 27 września, 16:00
Widok II Lublin 7-1 Stal Poniatowa 21 marca, 11:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Pauza: Stal Poniatowa.
 
Potok Sitno 3-1 Widok II Lublin 2 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5 października, 13:00) przełożony
Orkan Bełżec 0-5 Kinga Krasnystaw 5 października, 12:00
Omega Stary Zamość 2-2 MUKS Kraśnik 3 października, 16:00
Motor Lublin 0-3 LKS Wierzchowiska 5 października, 14:00
Zawisza Garbów 1-5 Wilki Wilków 5 października, 15:30

Kolejka 10 - 11-12 października

Pauza: LKS Wierzchowiska.
 
Zawisza Garbów 3-0 Motor Lublin 11 października, 11:00
goście nie dojechali
MUKS Kraśnik 3-0 Wilki Wilków 11 października, 11:00
Kinga Krasnystaw 0-2 Omega Stary Zamość 11 października, 16:00
Widok II Lublin 11-0 Orkan Bełżec 11 października, 10:30
Stal Poniatowa 0-5 Potok Sitno 12 października, 11:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Pauza: Potok Sitno.
 
Orkan Bełżec 1-0 Stal Poniatowa 19 października, 12:00
Omega Stary Zamość 2-5 Widok II Lublin 19 października, 11:00
Motor Lublin 0-1 MUKS Kraśnik 19 października, 14:00
LKS Wierzchowiska 12-4 Zawisza Garbów 19 października, 14:00
w Piaskach
Kinga Krasnystaw 1-2 Wilki Wilków 19 października, 13:00

Kolejka 12 - 2 kwietnia

Pauza: Zawisza Garbów.
 
LKS Wierzchowiska 0-1 MUKS Kraśnik 2 kwietnia, 16:00
Motor Lublin 4-0 Kinga Krasnystaw 29 marca, 15:00
Wilki Wilków 0-5 Widok II Lublin 6 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 12:00) odwołany
Omega Stary Zamość 1-1 Stal Poniatowa 2 kwietnia, 11:00
Orkan Bełżec 0-4 Potok Sitno 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 11-12 kwietnia

Pauza: Orkan Bełżec.
 
Wilki Wilków 1-3 Stal Poniatowa 12 kwietnia, 13:00
Potok Sitno 3-0 Omega Stary Zamość 11 kwietnia, 12:00
Widok II Lublin 1-1 Motor Lublin 11 kwietnia, 11:00
Kinga Krasnystaw 1-6 LKS Wierzchowiska 11 kwietnia, 15:30
MUKS Kraśnik 4-0 Zawisza Garbów 11 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: MUKS Kraśnik.
 
Zawisza Garbów 2-3 Kinga Krasnystaw 18 kwietnia, 11:00
LKS Wierzchowiska 0-3 Widok II Lublin 18 kwietnia, 14:00
Motor Lublin 1-0 Stal Poniatowa 19 kwietnia, 14:00
Wilki Wilków 3-3 Potok Sitno 19 kwietnia, 11:00
Omega Stary Zamość 6-0 Orkan Bełżec 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Pauza: Omega Stary Zamość.
 
Orkan Bełżec 3-0 Wilki Wilków 26 kwietnia, 12:00
(wo)
odwołany
Potok Sitno 1-0 Motor Lublin 26 kwietnia, 12:00
Stal Poniatowa 0-8 LKS Wierzchowiska 25 kwietnia, 17:00
Widok II Lublin 4-0 Zawisza Garbów 25 kwietnia, 11:00
Kinga Krasnystaw 2-1 MUKS Kraśnik 30 kwietnia, 17:30

Kolejka 16 - 2-3 maja

Pauza: Kinga Krasnystaw.
 
MUKS Kraśnik 0-0 Widok II Lublin 27 maja, 18:00
Zawisza Garbów 1-0 Stal Poniatowa 2 maja, 11:00
LKS Wierzchowiska 0-2 Potok Sitno 2 maja, 14:00
Motor Lublin 5-2 Orkan Bełżec 29 kwietnia, 17:00
Wilki Wilków 1-2 Omega Stary Zamość 2 maja, 11:00

Kolejka 17 - 9-10 maja

Pauza: Wilki Wilków.
 
Omega Stary Zamość 0-0 Motor Lublin 10 maja, 11:00
Orkan Bełżec 1-4 LKS Wierzchowiska 10 maja, 17:00
Potok Sitno 8-0 Zawisza Garbów 10 maja, 14:00
Stal Poniatowa 0-1 MUKS Kraśnik 13 maja, 17:00
Widok II Lublin 4-5 Kinga Krasnystaw 3 czerwca, 18:00

Kolejka 18 - 16-17 maja

Pauza: Widok II Lublin.
 
Kinga Krasnystaw 3-1 Stal Poniatowa 16 maja, 16:30
MUKS Kraśnik 1-0 Potok Sitno 16 maja, 11:00
Zawisza Garbów 4-0 Orkan Bełżec 16 maja, 13:00
LKS Wierzchowiska 6-2 Omega Stary Zamość 16 maja, 14:00
Motor Lublin 3-0 Wilki Wilków 16 maja, 13:30

Kolejka 19 - 23-24 maja

Pauza: Motor Lublin.
 
Wilki Wilków 0-4 LKS Wierzchowiska 24 maja, 13:30
Omega Stary Zamość 5-2 Zawisza Garbów 24 maja, 11:00
Orkan Bełżec 0-5 MUKS Kraśnik 24 maja, 12:00
Potok Sitno 4-2 Kinga Krasnystaw 24 maja, 12:00
Stal Poniatowa 1-5 Widok II Lublin 23 maja, 17:00

Kolejka 20 - 30-31 maja

Pauza: Stal Poniatowa.
 
Wilki Wilków 7-1 Zawisza Garbów 31 maja, 14:00
Widok II Lublin 1-0 Potok Sitno 31 maja, 11:00
Kinga Krasnystaw 7-0 Orkan Bełżec 30 maja, 16:30
MUKS Kraśnik 2-0 Omega Stary Zamość 3 czerwca, 17:00
LKS Wierzchowiska 7-2 Motor Lublin 30 maja, 14:00

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

Pauza: LKS Wierzchowiska.
 
Motor Lublin - Zawisza Garbów 7 czerwca, 11:00
nie odbył się
Wilki Wilków 1-3 MUKS Kraśnik 20 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 12:00) odwołany
Omega Stary Zamość 0-5 Kinga Krasnystaw 6 czerwca, 12:00
Orkan Bełżec 2-3 Widok II Lublin 6 czerwca, 12:00
Potok Sitno 5-2 Stal Poniatowa 6 czerwca, 12:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 13-14 czerwca

Pauza: Potok Sitno.
 
Wilki Wilków 6-3 Kinga Krasnystaw 13 czerwca, 12:00
Stal Poniatowa 3-0 Orkan Bełżec 13 czerwca, 12:00
(wo)
nie odbył się
Widok II Lublin 4-0 Omega Stary Zamość 16 czerwca, 18:00
na bocznym boisku Areny Lublin
MUKS Kraśnik 3-0 Motor Lublin 13 czerwca, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Zawisza Garbów 2-14 LKS Wierzchowiska 13 czerwca, 12:00

II liga kobiet 2014/2015 (małopolska)

III liga kobiet 2014/2015 (małopolska)
III liga kobiet 2014/2015 (podkarpacka)
III liga kobiet 2014/2015 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas