[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Jelenia Góra III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Apis Jędrzychowice 26 78 26 0 0 147-25 13 0 0 75-12 13 0 0 72-13
2.  Chrobry Nowogrodziec 26 54 17 3 6 94-44 9 2 2 53-21 8 1 4 41-23
3.  GKS Gromadka 26 49 15 4 7 58-44 8 3 2 35-15 7 1 5 23-29
4.  Górnik Węgliniec 26 41 12 5 9 57-53 7 3 3 28-20 5 2 6 29-33
5.  GKS Tomaszów Bolesławiecki 26 39 11 6 9 67-51 6 4 3 40-19 5 2 6 27-32
6.  Sparta Zebrzydowa 26 37 12 1 13 63-59 6 0 7 27-26 6 1 6 36-33
7.  Rybak Parowa 26 34 10 4 12 64-77 5 2 6 36-45 5 2 6 28-32 4 9 3 0 1 13-11
8.  LZS Łaziska 26 34 10 4 12 48-55 5 1 7 24-32 5 3 5 24-23 4 7 2 1 1 11-7
9.  KS Łąka (k. Bolesławca) 26 34 10 4 12 54-72 8 1 4 36-33 2 3 8 18-39 4 1 0 1 3 7-13
10.  KS Stare Jaroszowice 26 33 10 3 13 61-68 7 2 4 42-32 3 1 9 19-36
11.  Majdan Bolesławice 26 29 8 5 13 52-70 6 1 6 26-31 2 4 7 26-39 2 4 1 1 0 3-1
12.  LZS Brzeźnik 26 29 8 5 13 41-62 4 3 6 21-31 4 2 7 20-31 2 1 0 1 1 1-3
13.  LZS Zaręba 26 20 6 2 18 34-84 6 1 6 20-29 0 1 12 14-55
14.  GKS Iwiny 26 11 3 2 21 32-108 2 1 10 15-48 1 1 11 17-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Apis Jędrzychowice    5-1 7-1 10-4 3-1 2-1 6-2 8-1 3-0* 3-0* 5-0 3-0* 5-0 15-1 
 2 Chrobry Nowogrodziec1-5     4-0 1-2 2-2 5-1 4-0 3-3 10-0 8-3 5-1 3-2 4-0 3-2 
 3 GKS Gromadka0-4 1-2     2-0 6-1 5-3 5-1 2-1 0-0 3-0 2-2 1-1 3-0 5-0 
 4 Górnik Węgliniec0-6 0-1 3-0     2-2 2-5 1-1 2-1 1-1 3-0 5-2 2-0 4-0 3-1 
 5 GKS Tomaszów Bolesławiecki2-4 1-1 3-1 1-3     2-3 5-1 1-1 4-0 1-1 2-1 2-2 9-0 7-1 
 6 Sparta Zebrzydowa3-6 3-2 1-0 4-1 1-3     1-4 0-1 2-3 3-1 3-0 1-2 5-0 0-3* 
 7 Rybak Parowa1-8 1-4 2-2 1-3 3-1 5-6     0-5 4-3 3-2 4-4 2-3 5-2 5-2 
 8 LZS Łaziska3-6 0-3 2-4 1-1 0-2 2-1 2-4     3-2 0-3* 2-1 1-4 2-1 6-0 
 9 KS Łąka (k. Bolesławca)0-7 3-2 2-3 4-3 6-0 0-4 1-5 1-1     2-0 4-2 6-2 4-2 3-2 
 10 KS Stare Jaroszowice3-4 4-2 3-4 3-3 3-2 1-1 1-2 3-2 3-1     4-5 4-1 4-2 6-3 
 11 Majdan Bolesławice0-3 1-7 2-4 1-5 3-0* 3-0 0-4 0-3 2-2 4-0     2-0 4-3 4-0 
 12 LZS Brzeźnik0-5 1-3 0-2 1-0 1-7 5-1 1-1 0-2 3-2 2-3 1-1     4-2 2-2 
 13 LZS Zaręba0-11 2-4 0-1 2-0 1-3 1-2 2-1 2-0 2-3 2-1 2-2 3-1     1-0 
 14 GKS Iwiny0-3 1-9 0-1 2-4 1-3 0-8 3-2 1-3 2-1 2-5 0-5 1-2 2-2     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

GKS Gromadka 2-1 LZS Łaziska 17 sierpnia, 14:00
GKS Iwiny 0-5 Majdan Bolesławice 17 sierpnia, 11:00
LZS Zaręba 2-0 Górnik Węgliniec 17 sierpnia, 11:00
Rybak Parowa 4-3 KS Łąka (k. Bolesławca) 17 sierpnia, 11:00
Apis Jędrzychowice 5-1 Chrobry Nowogrodziec 17 sierpnia, 11:00
KS Stare Jaroszowice 1-1 Sparta Zebrzydowa 17 sierpnia, 11:00
LZS Brzeźnik 1-7 GKS Tomaszów Bolesławiecki 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

LZS Łaziska 0-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 24 sierpnia, 14:00
Sparta Zebrzydowa 1-2 LZS Brzeźnik 24 sierpnia, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 8-3 KS Stare Jaroszowice 24 sierpnia, 17:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-7 Apis Jędrzychowice 24 sierpnia, 11:00
Górnik Węgliniec 1-1 Rybak Parowa 24 sierpnia, 14:00
Majdan Bolesławice 4-3 LZS Zaręba 24 sierpnia, 14:00
GKS Gromadka 5-0 GKS Iwiny 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

GKS Iwiny 1-3 LZS Łaziska 31 sierpnia, 11:00
LZS Zaręba 0-1 GKS Gromadka 31 sierpnia, 14:00
Rybak Parowa 4-4 Majdan Bolesławice 31 sierpnia, 11:00
Apis Jędrzychowice 10-4 Górnik Węgliniec 31 sierpnia, 16:00
KS Stare Jaroszowice 3-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 31 sierpnia, 11:00
LZS Brzeźnik 1-3 Chrobry Nowogrodziec 30 sierpnia, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-3 Sparta Zebrzydowa 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 7 września

LZS Łaziska 2-1 Sparta Zebrzydowa 7 września, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 2-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 7 września, 17:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 6-2 LZS Brzeźnik 7 września, 11:00
Górnik Węgliniec 3-0 KS Stare Jaroszowice 7 września, 14:00
Majdan Bolesławice 0-3 Apis Jędrzychowice 7 września, 14:00
GKS Gromadka 5-1 Rybak Parowa 7 września, 14:00
GKS Iwiny 2-2 LZS Zaręba 7 września, 11:00

Kolejka 5 - 14 września

LZS Zaręba 2-0 LZS Łaziska 14 września, 14:00
Rybak Parowa 5-2 GKS Iwiny 14 września, 15:00
Apis Jędrzychowice 7-1 GKS Gromadka 14 września, 11:00
KS Stare Jaroszowice 4-5 Majdan Bolesławice 14 września, 11:00
LZS Brzeźnik 1-0 Górnik Węgliniec 14 września, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 4-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 14 września, 17:00
Sparta Zebrzydowa 3-2 Chrobry Nowogrodziec 14 września, 11:00

Kolejka 6 - 21 września

LZS Łaziska 0-3 Chrobry Nowogrodziec 21 września, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-4 Sparta Zebrzydowa 21 września, 11:00
Górnik Węgliniec 2-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 21 września, 14:00
Majdan Bolesławice 2-0 LZS Brzeźnik 21 września, 14:00
GKS Gromadka 3-0 KS Stare Jaroszowice 21 września, 11:00
GKS Iwiny 0-3 Apis Jędrzychowice 21 września, 11:00
LZS Zaręba 2-1 Rybak Parowa 21 września, 14:00

Kolejka 7 - 28 września

Rybak Parowa 0-5 LZS Łaziska 28 września, 11:00
Apis Jędrzychowice 5-0 LZS Zaręba 28 września, 11:00
KS Stare Jaroszowice 6-3 GKS Iwiny 28 września, 11:00
LZS Brzeźnik 0-2 GKS Gromadka 28 września, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-1 Majdan Bolesławice 28 września, 14:00
Sparta Zebrzydowa 4-1 Górnik Węgliniec 28 września, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 10-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 28 września, 14:00

Kolejka 8 - 5 października

LZS Łaziska 3-2 KS Łąka (k. Bolesławca) 5 października, 14:00
Górnik Węgliniec 0-1 Chrobry Nowogrodziec 5 października, 14:00
Majdan Bolesławice 3-0 Sparta Zebrzydowa 5 października, 14:00
GKS Gromadka 6-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 5 października, 14:00
GKS Iwiny 1-2 LZS Brzeźnik 5 października, 11:00
LZS Zaręba 2-1 KS Stare Jaroszowice 5 października, 14:00
Rybak Parowa 1-8 Apis Jędrzychowice 5 października, 11:00

Kolejka 9 - 12 października

Apis Jędrzychowice 8-1 LZS Łaziska 12 października, 11:00
KS Stare Jaroszowice 1-2 Rybak Parowa 12 października, 11:00
LZS Brzeźnik 4-2 LZS Zaręba 12 października, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 7-1 GKS Iwiny 12 października, 11:00
Sparta Zebrzydowa 1-0 GKS Gromadka 12 października, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 5-1 Majdan Bolesławice 12 października, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 4-3 Górnik Węgliniec 12 października, 11:00

Kolejka 10 - 19 października

LZS Łaziska 1-1 Górnik Węgliniec 19 października, 14:00
Majdan Bolesławice 2-2 KS Łąka (k. Bolesławca) 19 października, 14:00
GKS Gromadka 1-2 Chrobry Nowogrodziec 19 października, 14:00
GKS Iwiny 0-8 Sparta Zebrzydowa 19 października, 11:00
LZS Zaręba 1-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 19 października, 14:00
Rybak Parowa 2-3 LZS Brzeźnik 19 października, 11:00
Apis Jędrzychowice 3-0 KS Stare Jaroszowice 19 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 11 - 26 października

KS Stare Jaroszowice 3-2 LZS Łaziska 26 października, 11:00
LZS Brzeźnik 0-5 Apis Jędrzychowice 26 października, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 5-1 Rybak Parowa 26 października, 14:00
Sparta Zebrzydowa 5-0 LZS Zaręba 26 października, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 3-2 GKS Iwiny 26 października, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 2-3 GKS Gromadka 26 października, 11:00
Górnik Węgliniec 5-2 Majdan Bolesławice 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 2 listopada

LZS Łaziska 2-1 Majdan Bolesławice 2 listopada, 13:00
GKS Gromadka 2-0 Górnik Węgliniec 2 listopada, 13:00
GKS Iwiny 2-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 2 listopada, 11:00
LZS Zaręba 2-4 Chrobry Nowogrodziec 2 listopada, 14:00
Rybak Parowa 5-6 Sparta Zebrzydowa 2 listopada, 11:00
Apis Jędrzychowice 3-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 listopada, 11:00
KS Stare Jaroszowice 4-1 LZS Brzeźnik 2 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 9 listopada

LZS Brzeźnik 0-2 LZS Łaziska 9 listopada, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-1 KS Stare Jaroszowice 9 listopada, 14:00
Sparta Zebrzydowa 3-6 Apis Jędrzychowice 9 listopada, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 4-0 Rybak Parowa 9 listopada, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 4-2 LZS Zaręba 9 listopada, 11:00
Górnik Węgliniec 3-1 GKS Iwiny 9 listopada, 13:00
Majdan Bolesławice 2-4 GKS Gromadka 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 16 listopada

LZS Łaziska 2-4 GKS Gromadka 16 listopada, 13:30
Majdan Bolesławice 4-0 GKS Iwiny 16 listopada, 11:00
Górnik Węgliniec 4-0 LZS Zaręba 16 listopada, 11:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 1-5 Rybak Parowa 16 listopada, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 1-5 Apis Jędrzychowice 16 listopada, 11:00
Sparta Zebrzydowa 3-1 KS Stare Jaroszowice 16 listopada, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-2 LZS Brzeźnik 16 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 29 marca

GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-1 LZS Łaziska 29 marca, 14:00
LZS Brzeźnik 5-1 Sparta Zebrzydowa 29 marca, 11:00
KS Stare Jaroszowice 4-2 Chrobry Nowogrodziec 29 marca, 11:00
Apis Jędrzychowice 3-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 29 marca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Rybak Parowa 1-3 Górnik Węgliniec 29 marca, 11:00
LZS Zaręba 2-2 Majdan Bolesławice 29 marca, 11:00
GKS Iwiny 0-1 GKS Gromadka 29 marca, 11:00

Kolejka 16 - 12 kwietnia

LZS Łaziska 6-0 GKS Iwiny 12 kwietnia, 12:00
GKS Gromadka 3-0 LZS Zaręba 12 kwietnia, 14:00
Majdan Bolesławice 0-4 Rybak Parowa 12 kwietnia, 14:00
Górnik Węgliniec 0-6 Apis Jędrzychowice 12 kwietnia, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 2-0 KS Stare Jaroszowice 12 kwietnia, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 3-2 LZS Brzeźnik 12 kwietnia, 17:00
Sparta Zebrzydowa 1-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Sparta Zebrzydowa 0-1 LZS Łaziska 19 kwietnia, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-1 Chrobry Nowogrodziec 19 kwietnia, 14:00
LZS Brzeźnik 3-2 KS Łąka (k. Bolesławca) 19 kwietnia, 11:00
KS Stare Jaroszowice 3-3 Górnik Węgliniec 19 kwietnia, 11:00
Apis Jędrzychowice 5-0 Majdan Bolesławice 19 kwietnia, 11:00
Rybak Parowa 2-2 GKS Gromadka 19 kwietnia, 11:00
LZS Zaręba 1-0 GKS Iwiny 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 26 kwietnia

LZS Łaziska 2-1 LZS Zaręba 26 kwietnia, 12:00
GKS Iwiny 3-2 Rybak Parowa 26 kwietnia, 11:00
GKS Gromadka 0-4 Apis Jędrzychowice 26 kwietnia, 14:00
Majdan Bolesławice 4-0 KS Stare Jaroszowice 26 kwietnia, 14:00
Górnik Węgliniec 2-0 LZS Brzeźnik 26 kwietnia, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 6-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 26 kwietnia, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 5-1 Sparta Zebrzydowa 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3 maja

Chrobry Nowogrodziec 3-3 LZS Łaziska 3 maja, 11:00
Sparta Zebrzydowa 2-3 KS Łąka (k. Bolesławca) 3 maja, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-3 Górnik Węgliniec 3 maja, 14:00
LZS Brzeźnik 1-1 Majdan Bolesławice 3 maja, 11:00
KS Stare Jaroszowice 3-4 GKS Gromadka 3 maja, 11:00
Apis Jędrzychowice 15-1 GKS Iwiny 3 maja, 11:00
Rybak Parowa 5-2 LZS Zaręba 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 10 maja

LZS Łaziska 2-4 Rybak Parowa 4 kwietnia, 15:30
LZS Zaręba 0-11 Apis Jędrzychowice 10 maja, 11:00
GKS Iwiny 2-5 KS Stare Jaroszowice 10 maja, 11:00
GKS Gromadka 1-1 LZS Brzeźnik 10 maja, 14:00
Majdan Bolesławice 3-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 10 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Górnik Węgliniec 2-5 Sparta Zebrzydowa 10 maja, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 3-2 Chrobry Nowogrodziec 10 maja, 11:00

Kolejka 21 - 17 maja

KS Łąka (k. Bolesławca) 1-1 LZS Łaziska 17 maja, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 1-2 Górnik Węgliniec 17 maja, 17:00
Sparta Zebrzydowa 3-0 Majdan Bolesławice 17 maja, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-1 GKS Gromadka 17 maja, 14:00
LZS Brzeźnik 2-2 GKS Iwiny 17 maja, 11:00
KS Stare Jaroszowice 4-2 LZS Zaręba 17 maja, 11:00
Apis Jędrzychowice 6-2 Rybak Parowa 17 maja, 11:00

Kolejka 22 - 24 maja

LZS Łaziska 3-6 Apis Jędrzychowice 24 maja, 15:00
Rybak Parowa 3-2 KS Stare Jaroszowice 24 maja, 15:00
LZS Zaręba 3-1 LZS Brzeźnik 24 maja, 11:00
GKS Iwiny 1-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 23 maja, 17:30
GKS Gromadka 5-3 Sparta Zebrzydowa 24 maja, 14:00
Majdan Bolesławice 1-7 Chrobry Nowogrodziec 24 maja, 14:00
Górnik Węgliniec 1-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 24 maja, 15:00

Kolejka 23 - 31 maja

Górnik Węgliniec 2-1 LZS Łaziska 31 maja, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 4-2 Majdan Bolesławice 31 maja, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 4-0 GKS Gromadka 31 maja, 17:00
Sparta Zebrzydowa 0-3 GKS Iwiny 30 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-0
GKS Tomaszów Bolesławiecki 9-0 LZS Zaręba 31 maja, 14:00
LZS Brzeźnik 1-1 Rybak Parowa 31 maja, 11:00
KS Stare Jaroszowice 3-4 Apis Jędrzychowice 31 maja, 11:00

Kolejka 24 - 7 czerwca

LZS Łaziska 0-3 KS Stare Jaroszowice 7 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Apis Jędrzychowice 3-0 LZS Brzeźnik 7 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Rybak Parowa 3-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 7 czerwca, 15:00
LZS Zaręba 1-2 Sparta Zebrzydowa 7 czerwca, 11:00
GKS Iwiny 1-9 Chrobry Nowogrodziec 7 czerwca, 11:00
GKS Gromadka 0-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 7 czerwca, 14:00
Majdan Bolesławice 1-5 Górnik Węgliniec 7 czerwca, 11:00
w Dobrej

Kolejka 25 - 14 czerwca

Majdan Bolesławice 0-3 LZS Łaziska 14 czerwca, 17:00
Górnik Węgliniec 3-0 GKS Gromadka 14 czerwca, 17:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 3-2 GKS Iwiny 14 czerwca, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 4-0 LZS Zaręba 14 czerwca, 17:00
Sparta Zebrzydowa 1-4 Rybak Parowa 14 czerwca, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-4 Apis Jędrzychowice 14 czerwca, 14:00
LZS Brzeźnik 2-3 KS Stare Jaroszowice 14 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

LZS Łaziska 1-4 LZS Brzeźnik 21 czerwca, 15:00
KS Stare Jaroszowice 3-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 21 czerwca, 17:00
Apis Jędrzychowice 2-1 Sparta Zebrzydowa 21 czerwca, 17:00
Rybak Parowa 1-4 Chrobry Nowogrodziec 21 czerwca, 17:00
LZS Zaręba 2-3 KS Łąka (k. Bolesławca) 21 czerwca, 17:00
GKS Iwiny 2-4 Górnik Węgliniec 21 czerwca, 17:00
GKS Gromadka 2-2 Majdan Bolesławice 21 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Jelenia Góra)

Klasa A 2014/2015 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2014/2015 (Jelenia Góra II)

Klasa B 2014/2015 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2014/2015 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2014/2015 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2014/2015 (Jelenia Góra IV)
Klasa B 2014/2015 (Jelenia Góra V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas