[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2014/2015, grupa: Jelenia Góra IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Ocice 26 66 21 3 2 87-26 11 1 1 51-14 10 2 1 36-12
2.  TS Parzyce 26 65 21 2 3 101-28 10 2 1 39-12 11 0 2 62-16
3.  Orzeł Gościszów 26 51 16 3 7 101-63 8 3 2 56-28 8 0 5 45-35 2 4 1 1 0 9-7
4.  LKS Kraśnik Dolny 26 51 16 3 7 96-63 8 2 3 53-38 8 1 4 43-25 2 1 0 1 1 7-9
5.  KS Włodzice 26 42 13 3 10 67-60 8 1 4 42-30 5 2 6 25-30
6.  LZS Nowa 26 40 12 4 10 66-56 9 1 3 44-28 3 3 7 22-28 2 3 1 0 1 7-4
7.  Znicz Kruszyn 26 40 13 1 12 109-91 9 0 4 58-37 4 1 8 51-54 2 3 1 0 1 4-7
8.  LKS Dobra 26 35 11 2 13 72-69 8 1 4 39-31 3 1 9 33-38
9.  LKS Mierzwin 26 29 8 5 13 52-65 6 1 6 23-25 2 4 7 29-40 2 4 1 1 0 5-2
10.  Jawa Otok 26 29 9 2 15 60-88 6 1 6 32-37 3 1 9 28-51 2 1 0 1 1 2-5
11.  Kolonia Bolesławiec 26 27 8 3 15 63-91 5 2 6 35-40 3 1 9 28-51
12.  Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 26 21 6 3 17 56-104 3 2 8 34-52 3 1 9 22-52
13.  KS Trzebień 26 18 6 0 20 46-127 4 0 9 21-51 2 0 11 25-76
14.  Roan Tomisław 26 15 5 0 21 51-96 3 0 10 32-45 2 0 11 19-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Ocice    2-0 3-4 3-0* 2-1 5-2 4-1 6-4 1-1 4-0 6-0 9-0 4-1 2-0 
 2 TS Parzyce1-1     4-0 2-3 3-0 3-1 4-2 1-0 3-0* 3-0* 4-2 2-2 4-0 5-1 
 3 Orzeł Gościszów2-2 3-1     3-3 1-3 0-3 9-3 5-2 3-3 4-2 4-1 4-1 9-2 9-2 
 4 LKS Kraśnik Dolny0-3 1-5 4-6     2-2 4-2 5-4 2-2 7-3 4-0 8-4 3-2 7-2 6-3 
 5 KS Włodzice0-5 1-2 3-2 4-2     0-0 5-2 4-2 3-2 0-6 3-1 9-0 8-3 2-3 
 6 LZS Nowa0-3 1-4 4-2 2-4 3-0     6-2 3-2 5-1 3-3 5-1 6-2 4-3 2-1 
 7 Znicz Kruszyn0-1 0-9 4-6 3-4 7-4 2-1     2-1 4-2 10-4 5-1 5-2 14-1 2-1 
 8 LKS Dobra1-0 0-11 1-3 3-0 5-1 1-4 3-2     3-2 1-4 4-4 3-0* 7-0 7-0 
 9 LKS Mierzwin0-2 2-3 0-3* 1-2 1-5 0-0 6-2 2-1     3-0* 2-1 2-1 1-3 3-2 
 10 Jawa Otok0-1 1-2 3-5 2-1 1-2 2-1 4-14 4-2 2-2     4-2 3-4 3-1 3-0* 
 11 Kolonia Bolesławiec3-5 1-7 4-3 1-7 1-1 4-1 2-7 2-3 1-1 3-1     1-2 7-1 5-1 
 12 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka2-4 1-4 2-5 1-8 3-0* 1-1 5-5 4-1 6-3 2-5 3-6     2-7 2-3 
 13 KS Trzebień0-4 0-9* 3-2 0-4 1-5 5-2 1-3 2-7 1-6 5-3 0-1 0-3     3-2 
 14 Roan Tomisław3-5 3-5 0-4 0-5 0-1 1-4 0-4 1-6 1-3 9-0 3-4 5-3 6-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Roan Tomisław 0-4 Orzeł Gościszów 17 sierpnia, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 2-5 Jawa Otok 17 sierpnia, 11:00
Kolonia Bolesławiec 3-5 LKS Ocice 17 sierpnia, 11:00
KS Włodzice 1-2 TS Parzyce 17 sierpnia, 11:00
LKS Mierzwin 2-1 LKS Dobra 17 sierpnia, 11:00
LZS Nowa 2-4 LKS Kraśnik Dolny 17 sierpnia, 11:00
KS Trzebień 1-3 Znicz Kruszyn 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Orzeł Gościszów 9-3 Znicz Kruszyn 24 sierpnia, 11:00
w Milikowie
LKS Kraśnik Dolny 7-2 KS Trzebień 24 sierpnia, 11:00
LKS Dobra 1-4 LZS Nowa 24 sierpnia, 16:00
TS Parzyce 3-0 LKS Mierzwin 24 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-1
LKS Ocice 2-1 KS Włodzice 24 sierpnia, 13:00
Jawa Otok 4-2 Kolonia Bolesławiec 24 sierpnia, 11:00
Roan Tomisław 5-3 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 2-5 Orzeł Gościszów 31 sierpnia, 11:00
Kolonia Bolesławiec 5-1 Roan Tomisław 31 sierpnia, 11:00
KS Włodzice 0-6 Jawa Otok 31 sierpnia, 11:00
LKS Mierzwin 0-2 LKS Ocice 31 sierpnia, 11:00
lub 0-3
LZS Nowa 1-4 TS Parzyce 31 sierpnia, 11:00
KS Trzebień 2-7 LKS Dobra 31 sierpnia, 15:00
Znicz Kruszyn 3-4 LKS Kraśnik Dolny 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Orzeł Gościszów 3-3 LKS Kraśnik Dolny 7 września, 11:00
LKS Dobra 3-2 Znicz Kruszyn 7 września, 11:00
TS Parzyce 4-0 KS Trzebień 7 września, 11:00
LKS Ocice 5-2 LZS Nowa 7 września, 13:00
Jawa Otok 2-2 LKS Mierzwin 7 września, 11:00
Roan Tomisław 0-1 KS Włodzice 7 września, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 3-6 Kolonia Bolesławiec 7 września, 11:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Kolonia Bolesławiec 4-3 Orzeł Gościszów 14 września, 11:00
KS Włodzice 9-0 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 14 września, 11:00
LKS Mierzwin 3-2 Roan Tomisław 14 września, 11:00
LZS Nowa 3-3 Jawa Otok 14 września, 11:00
KS Trzebień 0-4 LKS Ocice 14 września, 15:00
Znicz Kruszyn 0-9 TS Parzyce 14 września, 11:00
LKS Kraśnik Dolny 2-2 LKS Dobra 14 września, 11:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Orzeł Gościszów 5-2 LKS Dobra 21 września, 11:00
TS Parzyce 2-3 LKS Kraśnik Dolny 21 września, 11:00
LKS Ocice 4-1 Znicz Kruszyn 21 września, 13:00
Jawa Otok 3-1 KS Trzebień 21 września, 11:00
Roan Tomisław 1-4 LZS Nowa 21 września, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 6-3 LKS Mierzwin 21 września, 11:00
Kolonia Bolesławiec 1-1 KS Włodzice 21 września, 11:00

Kolejka 7 - 27-28 września

KS Włodzice 3-2 Orzeł Gościszów 28 września, 11:00
LKS Mierzwin 2-1 Kolonia Bolesławiec 28 września, 11:00
LZS Nowa 6-2 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 28 września, 11:00
lub 7-2
KS Trzebień 3-2 Roan Tomisław 28 września, 15:00
Znicz Kruszyn 10-4 Jawa Otok 28 września, 11:00
LKS Kraśnik Dolny 0-3 LKS Ocice 28 września, 11:00
LKS Dobra 0-11 TS Parzyce 28 września, 11:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Orzeł Gościszów 3-1 TS Parzyce 5 października, 11:00
w Milikowie
LKS Ocice 6-4 LKS Dobra 5 października, 13:00
Jawa Otok 2-1 LKS Kraśnik Dolny 5 października, 11:00
Roan Tomisław 0-4 Znicz Kruszyn 5 października, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 2-7 KS Trzebień 5 października, 11:00
Kolonia Bolesławiec 4-1 LZS Nowa 5 października, 11:00
KS Włodzice 3-2 LKS Mierzwin 5 października, 11:00

Kolejka 9 - 11-12 października

LKS Mierzwin 0-3 Orzeł Gościszów 12 października, 11:00
(wo)
na boisku 4-2
LZS Nowa 3-0 KS Włodzice 12 października, 11:00
KS Trzebień 0-1 Kolonia Bolesławiec 12 października, 15:00
Znicz Kruszyn 5-2 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 12 października, 11:00
LKS Kraśnik Dolny 6-3 Roan Tomisław 12 października, 11:00
LKS Dobra 1-4 Jawa Otok 12 października, 11:00
TS Parzyce 1-1 LKS Ocice 12 października, 11:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Orzeł Gościszów 2-2 LKS Ocice 19 października, 11:00
w Milikowie
Jawa Otok 1-2 TS Parzyce 19 października, 11:00
Roan Tomisław 1-6 LKS Dobra 19 października, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 1-8 LKS Kraśnik Dolny 19 października, 11:00
Kolonia Bolesławiec 2-7 Znicz Kruszyn 19 października, 14:00
KS Włodzice 8-3 KS Trzebień 19 października, 11:00
LKS Mierzwin 0-0 LZS Nowa 19 października, 11:00

Kolejka 11 - 25-26 października

LZS Nowa 4-2 Orzeł Gościszów 26 października, 11:00
KS Trzebień 1-6 LKS Mierzwin 26 października, 14:00
Znicz Kruszyn 7-4 KS Włodzice 26 października, 11:00
LKS Kraśnik Dolny 8-4 Kolonia Bolesławiec 26 października, 11:00
LKS Dobra 3-0 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 26 października, 11:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
TS Parzyce 5-1 Roan Tomisław 26 października, 11:00
LKS Ocice 4-0 Jawa Otok 26 października, 13:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Orzeł Gościszów 4-2 Jawa Otok 2 listopada, 11:00
w Milikowie
Roan Tomisław 3-5 LKS Ocice 2 listopada, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 1-4 TS Parzyce 2 listopada, 11:00
Kolonia Bolesławiec 2-3 LKS Dobra 2 listopada, 11:00
KS Włodzice 4-2 LKS Kraśnik Dolny 2 listopada, 11:00
LKS Mierzwin 6-2 Znicz Kruszyn 2 listopada, 11:00
LZS Nowa 4-3 KS Trzebień 2 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

KS Trzebień 3-2 Orzeł Gościszów 9 listopada, 11:00
Znicz Kruszyn 2-1 LZS Nowa 9 listopada, 11:00
LKS Kraśnik Dolny 7-3 LKS Mierzwin 9 listopada, 11:00
LKS Dobra 5-1 KS Włodzice 9 listopada, 11:00
TS Parzyce 4-2 Kolonia Bolesławiec 9 listopada, 11:00
LKS Ocice 9-0 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 9 listopada, 13:30
Jawa Otok 3-0 Roan Tomisław 9 listopada, 11:00
(wo)
nie odbył się; goście nie mieli ważnych badań lekarskich

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Orzeł Gościszów 9-2 Roan Tomisław 16 listopada, 14:00
Jawa Otok 3-4 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 16 listopada, 14:00
LKS Ocice 6-0 Kolonia Bolesławiec 16 listopada, 14:00
TS Parzyce 3-0 KS Włodzice 16 listopada, 14:00
LKS Dobra 3-2 LKS Mierzwin 16 listopada, 14:00
LKS Kraśnik Dolny 4-2 LZS Nowa 16 listopada, 11:00
Znicz Kruszyn 14-1 KS Trzebień 16 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 29 marca

Znicz Kruszyn 4-6 Orzeł Gościszów 29 marca, 11:00
KS Trzebień 0-4 LKS Kraśnik Dolny 29 marca, 11:00
LZS Nowa 3-2 LKS Dobra 29 marca, 11:00
LKS Mierzwin 2-3 TS Parzyce 29 marca, 11:00
KS Włodzice 0-5 LKS Ocice 29 marca, 11:00
Kolonia Bolesławiec 3-1 Jawa Otok 29 marca, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 2-3 Roan Tomisław 29 marca, 11:00

Kolejka 16 - 12 kwietnia

Orzeł Gościszów 4-1 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 12 kwietnia, 15:00
Roan Tomisław 3-4 Kolonia Bolesławiec 12 kwietnia, 15:00
Jawa Otok 1-2 KS Włodzice 12 kwietnia, 11:00
LKS Ocice 1-1 LKS Mierzwin 12 kwietnia, 11:00
TS Parzyce 3-1 LZS Nowa 12 kwietnia, 11:00
LKS Dobra 7-0 KS Trzebień 12 kwietnia, 11:00
LKS Kraśnik Dolny 5-4 Znicz Kruszyn 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

LKS Kraśnik Dolny 4-6 Orzeł Gościszów 19 kwietnia, 11:00
Znicz Kruszyn 2-1 LKS Dobra 19 kwietnia, 11:00
KS Trzebień 0-9 TS Parzyce 19 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-9
LZS Nowa 0-3 LKS Ocice 19 kwietnia, 11:00
LKS Mierzwin 3-0 Jawa Otok 19 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Włodzice 2-3 Roan Tomisław 19 kwietnia, 11:00
Kolonia Bolesławiec 1-2 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 26 kwietnia

Orzeł Gościszów 4-1 Kolonia Bolesławiec 26 kwietnia, 15:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 3-0 KS Włodzice 26 kwietnia, 11:00
(wo)
nie odbył się - goście nie mieli ważnych badań lekarskich
Roan Tomisław 1-3 LKS Mierzwin 26 kwietnia, 15:00
Jawa Otok 2-1 LZS Nowa 26 kwietnia, 11:00
LKS Ocice 4-1 KS Trzebień 26 kwietnia, 13:00
TS Parzyce 4-2 Znicz Kruszyn 26 kwietnia, 11:00
LKS Dobra 3-0 LKS Kraśnik Dolny 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 3 maja

LKS Dobra 1-3 Orzeł Gościszów 3 maja, 11:00
LKS Kraśnik Dolny 1-5 TS Parzyce 3 maja, 11:00
Znicz Kruszyn 0-1 LKS Ocice 3 maja, 11:00
KS Trzebień 5-3 Jawa Otok 3 maja, 15:00
LZS Nowa 2-1 Roan Tomisław 3 maja, 11:00
LKS Mierzwin 2-1 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 3 maja, 11:00
KS Włodzice 3-1 Kolonia Bolesławiec 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 10 maja

Orzeł Gościszów 1-3 KS Włodzice 10 maja, 15:00
Kolonia Bolesławiec 1-1 LKS Mierzwin 10 maja, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 1-1 LZS Nowa 10 maja, 11:00
Roan Tomisław 6-1 KS Trzebień 10 maja, 15:00
Jawa Otok 4-14 Znicz Kruszyn 10 maja, 11:00
LKS Ocice 3-0 LKS Kraśnik Dolny 10 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
TS Parzyce 1-0 LKS Dobra 10 maja, 11:00

Kolejka 21 - 17 maja

TS Parzyce 4-0 Orzeł Gościszów 17 maja, 11:00
LKS Dobra 1-0 LKS Ocice 17 maja, 11:00
LKS Kraśnik Dolny 4-0 Jawa Otok 17 maja, 11:00
Znicz Kruszyn 2-1 Roan Tomisław 17 maja, 11:00
KS Trzebień 0-3 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 17 maja, 11:00
LZS Nowa 5-1 Kolonia Bolesławiec 17 maja, 11:00
LKS Mierzwin 1-5 KS Włodzice 17 maja, 11:00

Kolejka 22 - 24 maja

Orzeł Gościszów 3-3 LKS Mierzwin 24 maja, 15:00
KS Włodzice 0-0 LZS Nowa 24 maja, 11:00
Kolonia Bolesławiec 7-1 KS Trzebień 24 maja, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 5-5 Znicz Kruszyn 24 maja, 11:00
Roan Tomisław 0-5 LKS Kraśnik Dolny 24 maja, 15:00
Jawa Otok 4-2 LKS Dobra 24 maja, 11:00
LKS Ocice 2-0 TS Parzyce 24 maja, 13:00

Kolejka 23 - 31 maja

LKS Ocice 3-4 Orzeł Gościszów 31 maja, 13:00
TS Parzyce 3-0 Jawa Otok 31 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Dobra 7-0 Roan Tomisław 31 maja, 11:00
LKS Kraśnik Dolny 3-2 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 31 maja, 11:00
Znicz Kruszyn 5-1 Kolonia Bolesławiec 31 maja, 11:00
KS Trzebień 1-5 KS Włodzice 31 maja, 15:00
LZS Nowa 5-1 LKS Mierzwin 31 maja, 11:00

Kolejka 24 - 7 czerwca

Orzeł Gościszów 0-3 LZS Nowa 7 czerwca, 15:00
LKS Mierzwin 1-3 KS Trzebień 7 czerwca, 11:00
KS Włodzice 5-2 Znicz Kruszyn 7 czerwca, 11:00
Kolonia Bolesławiec 1-7 LKS Kraśnik Dolny 7 czerwca, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 4-1 LKS Dobra 7 czerwca, 11:00
Roan Tomisław 3-5 TS Parzyce 7 czerwca, 15:00
Jawa Otok 0-1 LKS Ocice 7 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Jawa Otok 3-5 Orzeł Gościszów 14 czerwca, 11:00
LKS Ocice 2-0 Roan Tomisław 14 czerwca, 11:00
TS Parzyce 2-2 Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 14 czerwca, 11:00
LKS Dobra 4-4 Kolonia Bolesławiec 14 czerwca, 11:00
LKS Kraśnik Dolny 2-2 KS Włodzice 14 czerwca, 11:00
Znicz Kruszyn 4-2 LKS Mierzwin 14 czerwca, 11:00
KS Trzebień 5-2 LZS Nowa 14 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 21 czerwca

Orzeł Gościszów 9-2 KS Trzebień 21 czerwca, 11:00
LZS Nowa 6-2 Znicz Kruszyn 21 czerwca, 11:00
LKS Mierzwin 1-2 LKS Kraśnik Dolny 21 czerwca, 11:00
KS Włodzice 4-2 LKS Dobra 21 czerwca, 11:00
Kolonia Bolesławiec 1-7 TS Parzyce 21 czerwca, 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 2-4 LKS Ocice 21 czerwca, 11:00
Roan Tomisław 9-0 Jawa Otok 21 czerwca, 11:00

Klasa A 2014/2015 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2014/2015 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2014/2015 (Jelenia Góra III)

Klasa B 2014/2015 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2014/2015 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2014/2015 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2014/2015 (Jelenia Góra V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas