[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MLKS II Żabno 26 67 22 1 3 82-34 12 0 1 46-17 10 1 2 36-17
2.  LKS Wietrzychowice 26 65 21 2 3 92-33 11 0 2 46-13 10 2 1 46-20
3.  Powiśle Bolesław 26 53 17 2 7 64-35 10 1 2 38-12 7 1 5 26-23
4.  Radłovia Radłów 26 51 16 3 7 56-30 13 0 0 38-8 3 3 7 18-22
5.  LUKS Wola Radłowska 26 45 14 3 9 63-44 9 2 2 38-16 5 1 7 25-28
6.  Łęgovia Łęg Tarnowski 26 37 12 1 13 63-63 8 0 5 44-28 4 1 8 19-35
7.  LKS II Nowa Jastrząbka 26 36 11 3 12 58-52 6 2 5 29-20 5 1 7 29-32 2 3 1 0 1 6-5
8.  LZS Luszowice 26 36 11 3 12 53-61 7 1 5 34-31 4 2 7 19-30 2 3 1 0 1 5-6
9.  Strażak Karsy 26 35 11 2 13 56-59 6 1 6 25-27 5 1 7 31-32
10.  Dunajec Konary 26 31 9 4 13 38-55 5 2 6 20-24 4 2 7 18-31
11.  LUKS Zalipie 26 26 8 2 16 50-59 4 2 7 24-26 4 0 9 26-33
12.  LZS Mędrzechów 26 22 6 4 16 49-80 3 3 7 27-33 3 1 9 22-47
13.  LKS Szarwark 26 17 5 2 19 33-81 3 2 8 18-33 2 0 11 15-48
14.  Unia Gorzyce 26 9 3 0 23 20-91 2 0 11 12-50 1 0 12 8-41
Unia Gorzyce wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 MLKS II Żabno    5-6 3-1 3-2 2-1 3-0 4-1 5-2 2-1 2-1 2-1 8-1 4-0 3-0* 
 2 LKS Wietrzychowice3-1     3-4 3-1 4-2 5-0 0-2 2-1 3-0 1-0 3-1 5-0 11-1 3-0* 
 3 Powiśle Bolesław0-3 3-3     2-1 4-1 2-1 3-0 4-0 4-0 1-2 2-1 4-0 6-0 3-0* 
 4 Radłovia Radłów3-2 5-0 2-0     3-1 1-0 2-1 4-1 5-1 1-0 3-1 3-0 3-1 3-0* 
 5 LUKS Wola Radłowska1-1 0-5 2-1 3-2     3-1 4-1 1-1 0-1 6-1 2-1 4-0 4-0 8-1 
 6 Łęgovia Łęg Tarnowski1-2 2-3 2-3 1-3 5-3     4-1 4-1 6-0 1-2 7-6 6-3 2-1 3-0* 
 7 LKS II Nowa Jastrząbka1-3 0-2 4-2 0-0 3-1 3-3     4-1 1-2 6-0 2-3 1-3 1-0 3-0* 
 8 LZS Luszowice0-3 1-6 1-2 2-1 0-1 5-0 4-2     5-3 5-3 1-3 4-4 3-1 3-2 
 9 Strażak Karsy2-4 1-5 3-0 0-2 0-3 1-2 1-5 4-0     0-0 4-2 2-1 4-3 3-0* 
 10 Dunajec Konary0-5 0-1 1-1 1-1 2-0 0-3 2-1 0-3 3-1     0-2 2-3 6-3 3-0* 
 11 LUKS Zalipie2-3 0-0 0-1 2-0 3-3 2-3 3-5 0-1 0-5 2-3     4-2 3-0 3-0* 
 12 LZS Mędrzechów2-3 1-4 1-3 5-2 1-3 3-1 3-3 1-4 2-2 3-3 2-3     1-2 2-0 
 13 LKS Szarwark2-3 1-3 1-3 0-0 1-3 5-2 0-2 1-1 1-8 0-1 1-0 4-2     1-5 
 14 Unia Gorzyce0-3 1-8 0-5 0-3* 0-3* 2-3 2-5 0-3* 0-7 3-2 4-2 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

LUKS Zalipie 2-3 Dunajec Konary 10 sierpnia, 11:00
LUKS Wola Radłowska 1-1 LZS Luszowice 9 sierpnia, 18:00
LKS Wietrzychowice 5-0 Łęgovia Łęg Tarnowski 9 sierpnia, 18:00
LKS Szarwark 4-2 LZS Mędrzechów 10 sierpnia, 18:00
Unia Gorzyce 2-5 LKS II Nowa Jastrząbka 10 sierpnia, 17:00
Strażak Karsy 2-4 MLKS II Żabno 10 sierpnia, 11:00
Radłovia Radłów 2-0 Powiśle Bolesław 10 sierpnia, 18:00
w Woli Radłowskiej

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Dunajec Konary 1-1 Powiśle Bolesław 17 sierpnia, 11:00
MLKS II Żabno 3-2 Radłovia Radłów 16 sierpnia, 16:00
LKS II Nowa Jastrząbka 1-2 Strażak Karsy 16 sierpnia, 17:00
LZS Mędrzechów 2-0 Unia Gorzyce 17 sierpnia, 17:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-1 LKS Szarwark 17 sierpnia, 18:00
LZS Luszowice 1-6 LKS Wietrzychowice 17 sierpnia, 11:00
LUKS Zalipie 3-3 LUKS Wola Radłowska 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

LUKS Wola Radłowska 6-1 Dunajec Konary 23 sierpnia, 18:00
LKS Wietrzychowice 3-1 LUKS Zalipie 23 sierpnia, 18:00
LKS Szarwark 1-1 LZS Luszowice 24 sierpnia, 17:00
Unia Gorzyce 2-3 Łęgovia Łęg Tarnowski 24 sierpnia, 17:00
Strażak Karsy 2-1 LZS Mędrzechów 24 sierpnia, 11:00
Radłovia Radłów 2-1 LKS II Nowa Jastrząbka 24 sierpnia, 18:00
Powiśle Bolesław 0-3 MLKS II Żabno 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Dunajec Konary 0-5 MLKS II Żabno 31 sierpnia, 11:00
LKS II Nowa Jastrząbka 4-2 Powiśle Bolesław 31 sierpnia, 11:00
LZS Mędrzechów 5-2 Radłovia Radłów 30 sierpnia, 17:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 6-0 Strażak Karsy 31 sierpnia, 17:00
LZS Luszowice 3-2 Unia Gorzyce 31 sierpnia, 17:00
LUKS Zalipie 3-0 LKS Szarwark 31 sierpnia, 11:00
LUKS Wola Radłowska 0-5 LKS Wietrzychowice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

LKS Wietrzychowice 1-0 Dunajec Konary 6 września, 17:00
LKS Szarwark 1-3 LUKS Wola Radłowska 7 września, 17:00
Unia Gorzyce 4-2 LUKS Zalipie 7 września, 14:00
Strażak Karsy 4-0 LZS Luszowice 7 września, 11:00
Radłovia Radłów 1-0 Łęgovia Łęg Tarnowski 6 września, 17:00
w Woli Radłowskiej
Powiśle Bolesław 4-0 LZS Mędrzechów 7 września, 17:30
MLKS II Żabno 4-1 LKS II Nowa Jastrząbka 6 września, 16:30

Kolejka 6 - 13-14 września

Dunajec Konary 2-1 LKS II Nowa Jastrząbka 14 września, 11:00
LZS Mędrzechów 2-3 MLKS II Żabno 13 września, 17:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-3 Powiśle Bolesław 13 września, 17:00
LZS Luszowice 2-1 Radłovia Radłów 14 września, 11:00
LUKS Zalipie 0-5 Strażak Karsy 14 września, 17:00
LUKS Wola Radłowska 8-1 Unia Gorzyce 13 września, 17:00
LKS Wietrzychowice 11-1 LKS Szarwark 13 września, 17:00

Kolejka 7 - 20-21 września

LKS Szarwark 0-1 Dunajec Konary 21 września, 17:00
Unia Gorzyce 1-8 LKS Wietrzychowice 21 września, 14:00
Strażak Karsy 0-3 LUKS Wola Radłowska 21 września, 11:00
Radłovia Radłów 3-1 LUKS Zalipie 21 września, 16:00
Powiśle Bolesław 4-0 LZS Luszowice 21 września, 17:00
MLKS II Żabno 3-0 Łęgovia Łęg Tarnowski 20 września, 16:00
LKS II Nowa Jastrząbka 1-3 LZS Mędrzechów 20 września, 17:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Dunajec Konary 2-3 LZS Mędrzechów 28 września, 11:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 4-1 LKS II Nowa Jastrząbka 27 września, 16:00
LZS Luszowice 0-3 MLKS II Żabno 28 września, 16:00
LUKS Zalipie 0-1 Powiśle Bolesław 28 września, 16:00
LUKS Wola Radłowska 3-2 Radłovia Radłów 27 września, 16:00
LKS Wietrzychowice 3-0 Strażak Karsy 27 września, 16:00
LKS Szarwark 1-5 Unia Gorzyce 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Unia Gorzyce 3-2 Dunajec Konary 5 października, 14:00
Strażak Karsy 4-3 LKS Szarwark 5 października, 11:00
Radłovia Radłów 5-0 LKS Wietrzychowice 4 października, 16:00
Powiśle Bolesław 4-1 LUKS Wola Radłowska 5 października, 16:00
MLKS II Żabno 2-1 LUKS Zalipie 4 października, 16:00
LKS II Nowa Jastrząbka 4-1 LZS Luszowice 4 października, 16:00
LZS Mędrzechów 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 5 października, 14:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Dunajec Konary 0-3 Łęgovia Łęg Tarnowski 12 października, 16:00
LZS Luszowice 4-4 LZS Mędrzechów 12 października, 16:00
LUKS Zalipie 3-5 LKS II Nowa Jastrząbka 12 października, 11:00
LUKS Wola Radłowska 1-1 MLKS II Żabno 12 października, 16:00
LKS Wietrzychowice 3-4 Powiśle Bolesław 11 października, 16:00
LKS Szarwark 0-0 Radłovia Radłów 12 października, 16:00
Unia Gorzyce 0-7 Strażak Karsy 12 października, 11:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Strażak Karsy 0-0 Dunajec Konary 19 października, 11:00
Radłovia Radłów 3-0 Unia Gorzyce 18 października, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
Powiśle Bolesław 6-0 LKS Szarwark 19 października, 15:30
MLKS II Żabno 5-6 LKS Wietrzychowice 8 listopada, 13:30
LKS II Nowa Jastrząbka 3-1 LUKS Wola Radłowska 19 października, 11:00
LZS Mędrzechów 2-3 LUKS Zalipie 18 października, 15:30
Łęgovia Łęg Tarnowski 4-1 LZS Luszowice 18 października, 15:30

Kolejka 12 - 25-26 października

Dunajec Konary 0-3 LZS Luszowice 26 października, 11:00
LUKS Zalipie 2-3 Łęgovia Łęg Tarnowski 26 października, 11:00
LUKS Wola Radłowska 4-0 LZS Mędrzechów 25 października, 15:30
LKS Wietrzychowice 0-2 LKS II Nowa Jastrząbka 25 października, 15:30
LKS Szarwark 2-3 MLKS II Żabno 26 października, 14:00
Unia Gorzyce 0-5 Powiśle Bolesław 26 października, 14:00
Strażak Karsy 0-2 Radłovia Radłów 26 października, 11:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Radłovia Radłów 1-0 Dunajec Konary 2 listopada, 14:00
Powiśle Bolesław 4-0 Strażak Karsy 2 listopada, 15:00
LZS Mędrzechów 1-4 LKS Wietrzychowice 2 listopada, 14:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 5-3 LUKS Wola Radłowska 2 listopada, 14:00
LZS Luszowice 1-3 LUKS Zalipie 2 listopada, 14:00
Unia Gorzyce 0-3 MLKS II Żabno 2 listopada, 11:00
LKS Szarwark 0-2 LKS II Nowa Jastrząbka 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Dunajec Konary 0-2 LUKS Zalipie 29 marca, 11:00
LZS Luszowice 0-1 LUKS Wola Radłowska 29 marca, 11:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-3 LKS Wietrzychowice 29 marca, 14:00
LZS Mędrzechów 1-2 LKS Szarwark 28 marca, 16:00
LKS II Nowa Jastrząbka 3-0 Unia Gorzyce
(wo)
MLKS II Żabno 2-1 Strażak Karsy 29 marca, 15:00
Powiśle Bolesław 2-1 Radłovia Radłów 29 marca, 16:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Powiśle Bolesław 1-2 Dunajec Konary 6 kwietnia, 17:00
Radłovia Radłów 3-2 MLKS II Żabno 4 kwietnia, 13:00
w Woli Radłowskiej
Strażak Karsy 1-5 LKS II Nowa Jastrząbka 6 kwietnia, 11:00
Unia Gorzyce 0-3 LZS Mędrzechów
(wo)
LKS Szarwark 5-2 Łęgovia Łęg Tarnowski 6 kwietnia, 14:00
LKS Wietrzychowice 2-1 LZS Luszowice 4 kwietnia, 13:00
LUKS Wola Radłowska 2-1 LUKS Zalipie 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Dunajec Konary 2-0 LUKS Wola Radłowska 12 kwietnia, 11:00
LUKS Zalipie 0-0 LKS Wietrzychowice 12 kwietnia, 11:00
LZS Luszowice 3-1 LKS Szarwark 12 kwietnia, 17:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 3-0 Unia Gorzyce
(wo)
LZS Mędrzechów 2-2 Strażak Karsy 12 kwietnia, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 0-0 Radłovia Radłów 12 kwietnia, 11:00
MLKS II Żabno 3-1 Powiśle Bolesław 11 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

MLKS II Żabno 2-1 Dunajec Konary 18 kwietnia, 17:00
Powiśle Bolesław 3-0 LKS II Nowa Jastrząbka 19 kwietnia, 17:00
Radłovia Radłów 3-0 LZS Mędrzechów 18 kwietnia, 17:00
w Woli Radłowskiej
Strażak Karsy 1-2 Łęgovia Łęg Tarnowski 19 kwietnia, 11:00
Unia Gorzyce 0-3 LZS Luszowice
(wo)
LKS Szarwark 1-0 LUKS Zalipie 19 kwietnia, 14:00
LKS Wietrzychowice 4-2 LUKS Wola Radłowska 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Dunajec Konary 0-1 LKS Wietrzychowice 26 kwietnia, 11:00
LUKS Wola Radłowska 4-0 LKS Szarwark 25 kwietnia, 17:00
LUKS Zalipie 3-0 Unia Gorzyce
(wo)
LZS Luszowice 5-3 Strażak Karsy 26 kwietnia, 17:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-3 Radłovia Radłów 25 kwietnia, 17:00
LZS Mędrzechów 1-3 Powiśle Bolesław 25 kwietnia, 17:00
LKS II Nowa Jastrząbka 1-3 MLKS II Żabno 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

LKS II Nowa Jastrząbka 6-0 Dunajec Konary 3 maja, 11:00
MLKS II Żabno 8-1 LZS Mędrzechów 2 maja, 17:00
Powiśle Bolesław 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 3 maja, 18:00
Radłovia Radłów 4-1 LZS Luszowice 2 maja, 17:00
w Woli Radłowskiej
Strażak Karsy 4-2 LUKS Zalipie 3 maja, 11:00
Unia Gorzyce 0-3 LUKS Wola Radłowska
(wo)
LKS Szarwark 1-3 LKS Wietrzychowice 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Dunajec Konary 6-3 LKS Szarwark 10 maja, 11:00
LKS Wietrzychowice 3-0 Unia Gorzyce
(wo)
LUKS Wola Radłowska 0-1 Strażak Karsy 9 maja, 17:00
LUKS Zalipie 2-0 Radłovia Radłów 10 maja, 11:00
LZS Luszowice 1-2 Powiśle Bolesław 10 maja, 14:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-2 MLKS II Żabno 10 maja, 17:00
LZS Mędrzechów 3-3 LKS II Nowa Jastrząbka 9 maja, 17:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

LZS Mędrzechów 3-3 Dunajec Konary 17 maja, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 3-3 Łęgovia Łęg Tarnowski 17 maja, 11:00
MLKS II Żabno 5-2 LZS Luszowice 16 maja, 17:00
Powiśle Bolesław 2-1 LUKS Zalipie 17 maja, 18:00
Radłovia Radłów 3-1 LUKS Wola Radłowska 16 maja, 17:00
w Woli Radłowskiej; Radłovia gospodarzem
Strażak Karsy 1-5 LKS Wietrzychowice 17 maja, 11:00
Unia Gorzyce 0-3 LKS Szarwark
(wo)

Kolejka 22 - 23-24 maja

Dunajec Konary 3-0 Unia Gorzyce
(wo)
LKS Szarwark 1-8 Strażak Karsy 24 maja, 17:00
LKS Wietrzychowice 3-1 Radłovia Radłów 23 maja, 18:00
LUKS Wola Radłowska 2-1 Powiśle Bolesław 23 maja, 16:00
LUKS Zalipie 2-3 MLKS II Żabno 24 maja, 11:00
LZS Luszowice 4-2 LKS II Nowa Jastrząbka 24 maja, 14:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 6-3 LZS Mędrzechów 24 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Łęgovia Łęg Tarnowski 1-2 Dunajec Konary 31 maja, 17:00
LZS Mędrzechów 1-4 LZS Luszowice 30 maja, 17:00
LKS II Nowa Jastrząbka 2-3 LUKS Zalipie 31 maja, 11:00
MLKS II Żabno 2-1 LUKS Wola Radłowska 30 maja, 17:00
Powiśle Bolesław 3-3 LKS Wietrzychowice 31 maja, 18:00
Radłovia Radłów 3-1 LKS Szarwark 30 maja, 17:00
w Woli Radłowskiej
Strażak Karsy 3-0 Unia Gorzyce
(wo)

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Dunajec Konary 3-1 Strażak Karsy 7 czerwca, 11:00
Unia Gorzyce 0-3 Radłovia Radłów
(wo)
LKS Szarwark 1-3 Powiśle Bolesław 7 czerwca, 17:00
LKS Wietrzychowice 3-1 MLKS II Żabno 6 czerwca, 17:00
LUKS Wola Radłowska 4-1 LKS II Nowa Jastrząbka 7 czerwca, 11:00
LUKS Zalipie 4-2 LZS Mędrzechów 7 czerwca, 11:00
LZS Luszowice 5-0 Łęgovia Łęg Tarnowski 7 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

LZS Luszowice 5-3 Dunajec Konary 13 czerwca, 17:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 7-6 LUKS Zalipie 13 czerwca, 17:00
LZS Mędrzechów 1-3 LUKS Wola Radłowska 13 czerwca, 17:00
LKS II Nowa Jastrząbka 0-2 LKS Wietrzychowice 13 czerwca, 17:00
MLKS II Żabno 4-0 LKS Szarwark 13 czerwca, 17:00
Powiśle Bolesław 3-0 Unia Gorzyce
(wo)
Radłovia Radłów 5-1 Strażak Karsy 13 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

MLKS II Żabno 3-0 Unia Gorzyce
(wo)
LKS II Nowa Jastrząbka 1-0 LKS Szarwark 3 czerwca, 18:00
Dunajec Konary 1-1 Radłovia Radłów 3 czerwca, 18:00
Strażak Karsy 3-0 Powiśle Bolesław 3 czerwca, 18:00
LKS Wietrzychowice 5-0 LZS Mędrzechów 3 czerwca, 18:00
LUKS Wola Radłowska 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 3 czerwca, 18:00
LUKS Zalipie 0-1 LZS Luszowice 3 czerwca, 18:00

Liga okręgowa 2014/2015 (Tarnów II)

Klasa A 2014/2015 (Tarnów IV)

Klasa B 2014/2015 (Tarnów III (Żabno))
Klasa B 2014/2015 (Tarnów IV (Żabno))

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas