[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Biskupice Radłowskie 18 39 12 3 3 64-20 7 1 1 38-6 5 2 2 26-14 2 6 2 0 0 9-1
2.  Dunajec Ujście Jezuickie 18 39 12 3 3 45-23 6 1 2 26-10 6 2 1 19-13 2 0 0 0 2 1-9
3.  LKS Ilkowice 18 37 11 4 3 67-28 7 1 1 32-6 4 3 2 35-22
4.  Wolania Wola Żelichowska 18 33 10 3 5 35-24 5 2 2 16-11 5 1 3 19-13
5.  Błękitni Siedliszowice 18 23 7 2 9 41-64 5 2 2 24-21 2 0 7 17-43 2 4 1 1 0 5-3
6.  Polonia Kłyż 18 23 6 5 7 39-41 3 3 3 24-20 3 2 4 15-21 2 1 0 1 1 3-5
7.  DTS Dąbrowa Tarnowska 18 21 6 3 9 46-60 4 0 5 26-29 2 3 4 20-31
8.  Wisła Borusowa 18 16 5 1 12 29-41 4 1 4 17-20 1 0 8 12-21 2 3 1 0 1 5-5
9.  LKS Ćwików 18 16 5 1 12 35-65 2 0 7 17-34 3 1 5 18-31 2 3 1 0 1 5-5
10.  Orzeł Miechowice Małe 18 9 2 3 13 25-60 2 3 4 17-32 0 0 9 8-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Olimpia Biskupice Radłowskie    5-0 1-4 0-0 8-0 7-1 5-1 2-0 9-0 1-0 
 2 Dunajec Ujście Jezuickie1-4     2-2 1-0 5-1 2-3 6-0 1-0 3-0* 5-0 
 3 LKS Ilkowice1-1 0-2     2-1 11-1 3-0 6-0 2-0 4-0 3-1 
 4 Wolania Wola Żelichowska1-0 0-0 2-3     4-0 3-0 2-2 2-1 1-5 1-0 
 5 Błękitni Siedliszowice2-1 3-6 2-2 0-4     1-1 3-1 4-3 6-3 3-0 
 6 Polonia Kłyż1-1 1-2 3-0 3-4 2-4     4-4 3-2 2-2 5-1 
 7 DTS Dąbrowa Tarnowska4-5 0-3* 6-3 4-1 4-3 1-5     1-2 2-4 4-3 
 8 Wisła Borusowa0-2 2-3 3-3 1-3 1-0 2-1 1-4     3-2 4-2 
 9 LKS Ćwików4-8 1-2 2-6 1-3 3-5 1-3 0-4 3-2     2-1 
 10 Orzeł Miechowice Małe0-4 1-1 1-12 1-3 5-3 1-1 4-4 3-2 1-2     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Wolania Wola Żelichowska 4-0 Błękitni Siedliszowice 31 sierpnia, 17:00
Wisła Borusowa 3-2 LKS Ćwików 31 sierpnia, 11:00
Polonia Kłyż 4-4 DTS Dąbrowa Tarnowska 31 sierpnia, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 1-1 Dunajec Ujście Jezuickie 31 sierpnia, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-4 LKS Ilkowice 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 7 września

Błękitni Siedliszowice 2-2 LKS Ilkowice 7 września, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 1-4 Olimpia Biskupice Radłowskie 7 września, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 4-3 Orzeł Miechowice Małe 7 września, 11:00
LKS Ćwików 1-3 Polonia Kłyż 7 września, 14:00
Wolania Wola Żelichowska 2-1 Wisła Borusowa 7 września, 17:00

Kolejka 3 - 14 września

Wisła Borusowa 1-0 Błękitni Siedliszowice 14 września, 14:00
Polonia Kłyż 3-4 Wolania Wola Żelichowska 14 września, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 1-2 LKS Ćwików 14 września, 17:00
LKS Ilkowice 0-2 Dunajec Ujście Jezuickie 14 września, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 4-5 Olimpia Biskupice Radłowskie 14 września, 17:00

Kolejka 4 - 21 września

Błękitni Siedliszowice 3-6 Dunajec Ujście Jezuickie 21 września, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 6-3 LKS Ilkowice 21 września, 11:00
LKS Ćwików 4-8 Olimpia Biskupice Radłowskie 21 września, 14:00
Wolania Wola Żelichowska 1-0 Orzeł Miechowice Małe 21 września, 14:00
Wisła Borusowa 2-1 Polonia Kłyż 21 września, 11:00

Kolejka 5 - 28 września

Polonia Kłyż 2-4 Błękitni Siedliszowice 28 września, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 3-2 Wisła Borusowa 28 września, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-0 Wolania Wola Żelichowska 28 września, 14:00
LKS Ilkowice 4-0 LKS Ćwików 28 września, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 6-0 DTS Dąbrowa Tarnowska 28 września, 14:00

Kolejka 6 - 5 października

Błękitni Siedliszowice 3-1 DTS Dąbrowa Tarnowska 5 października, 11:00
LKS Ćwików 1-2 Dunajec Ujście Jezuickie 5 października, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 2-3 LKS Ilkowice 5 października, 14:00
Wisła Borusowa 0-2 Olimpia Biskupice Radłowskie 5 października, 11:00
Polonia Kłyż 5-1 Orzeł Miechowice Małe 5 października, 11:00

Kolejka 7 - 12 października

Orzeł Miechowice Małe 5-3 Błękitni Siedliszowice 12 października, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 7-1 Polonia Kłyż 12 października, 11:00
LKS Ilkowice 2-0 Wisła Borusowa 12 października, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 1-0 Wolania Wola Żelichowska 11 października, 16:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 2-4 LKS Ćwików 11 października, 16:00

Kolejka 8 - 19 października

Błękitni Siedliszowice 6-3 LKS Ćwików 19 października, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 2-2 DTS Dąbrowa Tarnowska 19 października, 14:00
Wisła Borusowa 2-3 Dunajec Ujście Jezuickie 19 października, 14:00
Polonia Kłyż 3-0 LKS Ilkowice 19 października, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 0-4 Olimpia Biskupice Radłowskie 19 października, 14:00

Kolejka 9 - 26 października

Olimpia Biskupice Radłowskie 8-0 Błękitni Siedliszowice 26 października, 14:00
LKS Ilkowice 3-1 Orzeł Miechowice Małe 26 października, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-3 Polonia Kłyż 26 października, 14:00
LKS Ćwików 1-3 Wolania Wola Żelichowska 26 października, 11:00
Wisła Borusowa 1-4 DTS Dąbrowa Tarnowska 26 października, 11:00

Kolejka 10 - 26 kwietnia

Błękitni Siedliszowice 0-4 Wolania Wola Żelichowska 26 kwietnia, 11:00
LKS Ćwików 3-2 Wisła Borusowa 26 kwietnia, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 1-5 Polonia Kłyż 25 kwietnia, 17:00
Dunajec Ujście Jezuickie 5-0 Orzeł Miechowice Małe 26 kwietnia, 11:00
LKS Ilkowice 1-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 3 maja

LKS Ilkowice 11-1 Błękitni Siedliszowice 1 maja, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 5-0 Dunajec Ujście Jezuickie 1 maja, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 4-4 DTS Dąbrowa Tarnowska 1 maja, 17:00
Polonia Kłyż 2-2 LKS Ćwików 3 maja, 14:00
Wisła Borusowa 1-3 Wolania Wola Żelichowska 1 maja, 14:00
w Woli Żelichowskiej; Wisła gospodarzem

Kolejka 12 - 10 maja

Olimpia Biskupice Radłowskie 5-1 DTS Dąbrowa Tarnowska 10 maja, 17:00
Błękitni Siedliszowice 4-3 Wisła Borusowa 10 maja, 14:00
Wolania Wola Żelichowska 3-0 Polonia Kłyż 10 maja, 17:00
LKS Ćwików 2-1 Orzeł Miechowice Małe 10 maja, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-2 LKS Ilkowice 10 maja, 11:00

Kolejka 13 - 17 maja

Dunajec Ujście Jezuickie 5-1 Błękitni Siedliszowice 17 maja, 11:00
LKS Ilkowice 6-0 DTS Dąbrowa Tarnowska 17 maja, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 9-0 LKS Ćwików 17 maja, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 1-3 Wolania Wola Żelichowska 17 maja, 17:00
Polonia Kłyż 3-2 Wisła Borusowa 17 maja, 11:00

Kolejka 14 - 24 maja

Błękitni Siedliszowice 1-1 Polonia Kłyż 24 maja, 11:00
Wisła Borusowa 4-2 Orzeł Miechowice Małe 24 maja, 11:00
w Woli Żelichowskiej
Wolania Wola Żelichowska 1-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 24 maja, 17:00
LKS Ćwików 2-6 LKS Ilkowice 24 maja, 11:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 0-3 Dunajec Ujście Jezuickie 23 maja, 18:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 15 - 31 maja

DTS Dąbrowa Tarnowska 4-3 Błękitni Siedliszowice 31 maja, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 3-0 LKS Ćwików 30 maja, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
LKS Ilkowice 2-1 Wolania Wola Żelichowska 31 maja, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 2-0 Wisła Borusowa 31 maja, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 1-1 Polonia Kłyż 31 maja, 17:00

Kolejka 16 - 7 czerwca

Błękitni Siedliszowice 3-0 Orzeł Miechowice Małe 7 czerwca, 11:00
Polonia Kłyż 1-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 7 czerwca, 17:00
Wisła Borusowa 3-3 LKS Ilkowice 7 czerwca, 11:00
w Woli Żelichowskiej
Wolania Wola Żelichowska 0-0 Dunajec Ujście Jezuickie 7 czerwca, 14:00
LKS Ćwików 0-4 DTS Dąbrowa Tarnowska 7 czerwca, 11:00

Kolejka 17 - 14 czerwca

LKS Ćwików 3-5 Błękitni Siedliszowice 14 czerwca, 14:00
DTS Dąbrowa Tarnowska 4-1 Wolania Wola Żelichowska 14 czerwca, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 1-0 Wisła Borusowa 14 czerwca, 11:00
LKS Ilkowice 3-0 Polonia Kłyż 14 czerwca, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-0 Orzeł Miechowice Małe 14 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 21 czerwca

DTS Dąbrowa Tarnowska 1-2 Wisła Borusowa 21 czerwca, 11:00
Błękitni Siedliszowice 2-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 21 czerwca, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 1-12 LKS Ilkowice 21 czerwca, 11:00
Polonia Kłyż 1-2 Dunajec Ujście Jezuickie 21 czerwca, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 1-5 LKS Ćwików 21 czerwca, 11:00

Klasa A 2014/2015 (Tarnów III (Żabno))

Klasa B 2014/2015 (Tarnów IV (Żabno))

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas