[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Muszelka Ogardy 26 59 18 5 3 72-29 11 2 0 50-10 7 3 3 22-19
2.  Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 26 54 17 3 6 70-29 9 2 2 34-13 8 1 4 36-16
3.  Leśnik Rąpin 26 51 15 6 5 56-26 8 3 2 29-8 7 3 3 27-18
4.  Sokół Gościm 26 48 15 3 8 70-39 8 1 4 37-20 7 2 4 33-19
5.  Nietoperz Gardzko 26 47 14 5 7 76-56 8 2 3 46-27 6 3 4 30-29
6.  Delta Stare Polichno 26 43 14 1 11 63-46 6 1 6 27-24 8 0 5 36-22
7.  Uran Trzebicz 26 41 12 5 9 56-37 8 2 3 40-17 4 3 6 16-20
8.  Lions Skwierzyna 26 35 11 2 13 64-52 7 0 6 32-19 4 2 7 32-33
9.  Budowlani Murzynowo 26 33 9 6 11 48-49 5 4 4 23-21 4 2 7 25-28
10.  Leśnik Buszów 26 32 9 5 12 44-55 5 2 6 26-27 4 3 6 18-28
11.  Dąb Górki Noteckie 26 31 10 1 15 47-88 6 0 7 27-42 4 1 8 20-46
12.  Noteć Górecko 26 25 7 4 15 48-74 3 4 6 19-30 4 0 9 29-44
13.  Błyskawica Gościmiec 26 21 7 0 19 38-59 4 0 9 21-29 3 0 10 17-30
14.  Zryw Głęboczek 26 3 1 0 25 11-124 0 0 13 4-61 1 0 12 7-63
Zryw Głęboczek wycofał się z rozgrywek po 19. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Muszelka Ogardy    2-1 2-2 1-1 3-1 3-1 3-0 5-0 3-0 6-0 9-0 3-2 2-1 8-1 
 2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)3-0*     3-0 0-2 1-3 2-1 1-1 3-2 2-1 1-1 5-0 5-0 5-2 3-0* 
 3 Leśnik Rąpin2-2 0-1     2-0 3-2 4-0 0-0 4-0 1-1 6-1 3-0 1-0 0-1 3-0 
 4 Sokół Gościm9-0 1-4 0-2     6-1 2-1 2-2 1-4 3-0 0-1 5-4 3-1 2-0 3-0* 
 5 Nietoperz Gardzko2-2 2-1 2-4 4-3     3-2 4-1 4-2 2-0 2-2 8-1 2-4 2-3 9-2 
 6 Delta Stare Polichno0-2 1-2 1-4 0-1 1-2     4-1 3-2 3-3 1-0 3-2 2-3 4-1 4-1 
 7 Uran Trzebicz1-0 2-1 1-1 2-3 1-1 3-4     0-1 4-2 5-0 4-3 9-1 1-0 7-0 
 8 Lions Skwierzyna0-2 0-4 4-1 3-1 0-3 1-2 2-0     0-1 0-1 4-0 6-2 3-1 9-1 
 9 Budowlani Murzynowo1-1 4-1 3-1 1-3 3-3 0-4 0-3* 1-1     1-1 0-2 2-1 3-0 4-0 
 10 Leśnik Buszów0-2 2-2 1-1 3-1 2-4 1-3 1-2 4-3 3-5     2-3 3-1 1-0 3-0* 
 11 Dąb Górki Noteckie1-5 0-6 1-2 0-7 5-1 1-7 1-0 2-3 4-2 0-4     6-3 3-2 3-0* 
 12 Noteć Górecko0-1 0-5 0-4 2-2 2-2 0-3 2-1 1-1 1-2 4-2 2-2     4-3 1-2 
 13 Błyskawica Gościmiec0-2 0-3 0-1 1-5 2-4 2-4 0-1 3-2 2-1 2-1 1-2 2-3     6-0 
 14 Zryw Głęboczek0-3* 2-5 0-4 0-4 0-3* 0-4 0-4 2-11 0-7 0-4 0-1 0-8 0-3*     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Budowlani Murzynowo 4-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 17 sierpnia, 16:00
Lions Skwierzyna 2-0 Uran Trzebicz 17 sierpnia, 17:00
Leśnik Buszów 1-3 Delta Stare Polichno 16 sierpnia, 15:00
Nietoperz Gardzko 2-4 Leśnik Rąpin 17 sierpnia, 17:00
Zryw Głęboczek 0-8 Noteć Górecko 15 sierpnia, 17:00
Sokół Gościm 9-0 Muszelka Ogardy 17 sierpnia, 18:00
Błyskawica Gościmiec 1-2 Dąb Górki Noteckie 17 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-0 Dąb Górki Noteckie 24 sierpnia, 16:00
Muszelka Ogardy 2-1 Błyskawica Gościmiec 23 sierpnia, 18:00
Noteć Górecko 2-2 Sokół Gościm 24 sierpnia, 16:00
Leśnik Rąpin 3-0 Zryw Głęboczek 23 sierpnia, 16:00
Delta Stare Polichno 1-2 Nietoperz Gardzko 23 sierpnia, 11:00
Uran Trzebicz 5-0 Leśnik Buszów 23 sierpnia, 11:00
Budowlani Murzynowo 1-1 Lions Skwierzyna 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Lions Skwierzyna 0-4 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 30 sierpnia, 17:00
Leśnik Buszów 3-5 Budowlani Murzynowo 30 sierpnia, 17:00
Nietoperz Gardzko 4-1 Uran Trzebicz 31 sierpnia, 16:00
Zryw Głęboczek 0-4 Delta Stare Polichno 31 sierpnia, 17:00
Sokół Gościm 0-2 Leśnik Rąpin 31 sierpnia, 17:00
Błyskawica Gościmiec 2-3 Noteć Górecko 31 sierpnia, 15:00
Dąb Górki Noteckie 1-5 Muszelka Ogardy 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-0 Muszelka Ogardy 6 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Noteć Górecko 2-2 Dąb Górki Noteckie 7 września, 16:00
Leśnik Rąpin 0-1 Błyskawica Gościmiec 6 września, 16:00
Delta Stare Polichno 0-1 Sokół Gościm 6 września, 16:00
Uran Trzebicz 7-0 Zryw Głęboczek 6 września, 16:00
Budowlani Murzynowo 3-3 Nietoperz Gardzko 7 września, 16:00
Lions Skwierzyna 0-1 Leśnik Buszów 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Leśnik Buszów 2-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 13 września, 15:00
w Bobrówku
Nietoperz Gardzko 4-2 Lions Skwierzyna 14 września, 16:00
Zryw Głęboczek 0-7 Budowlani Murzynowo 14 września, 16:00
Sokół Gościm 2-2 Uran Trzebicz 14 września, 16:30
Błyskawica Gościmiec 2-4 Delta Stare Polichno 14 września, 15:00
Dąb Górki Noteckie 1-2 Leśnik Rąpin 14 września, 16:00
Muszelka Ogardy 3-2 Noteć Górecko 13 września, 16:00
w Strzelcach Krajeńskich

Kolejka 6 - 20-21 września

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-0 Noteć Górecko 21 września, 14:00
Leśnik Rąpin 2-2 Muszelka Ogardy 21 września, 14:00
Delta Stare Polichno 3-2 Dąb Górki Noteckie 20 września, 16:00
Uran Trzebicz 1-0 Błyskawica Gościmiec 20 września, 15:00
Budowlani Murzynowo 1-3 Sokół Gościm 21 września, 14:00
Lions Skwierzyna 9-1 Zryw Głęboczek 21 września, 14:00
Leśnik Buszów 2-4 Nietoperz Gardzko 20 września, 14:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Nietoperz Gardzko 2-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 28 września, 14:00
Zryw Głęboczek 0-4 Leśnik Buszów 28 września, 14:00
Sokół Gościm 1-4 Lions Skwierzyna 28 września, 16:00
Błyskawica Gościmiec 2-1 Budowlani Murzynowo 28 września, 15:00
Dąb Górki Noteckie 1-0 Uran Trzebicz 28 września, 14:00
Muszelka Ogardy 3-1 Delta Stare Polichno 27 września, 15:00
Noteć Górecko 0-4 Leśnik Rąpin 28 września, 14:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-0 Leśnik Rąpin 5 października, 14:00
Delta Stare Polichno 2-3 Noteć Górecko 4 października, 16:00
Uran Trzebicz 1-0 Muszelka Ogardy 4 października, 15:00
Budowlani Murzynowo 0-2 Dąb Górki Noteckie 5 października, 14:00
Lions Skwierzyna 3-1 Błyskawica Gościmiec 5 października, 13:30
Leśnik Buszów 3-1 Sokół Gościm 4 października, 14:00
Nietoperz Gardzko 9-2 Zryw Głęboczek 5 października, 14:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Zryw Głęboczek 2-5 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 12 października, 13:00
Sokół Gościm 6-1 Nietoperz Gardzko 12 października, 16:00
Błyskawica Gościmiec 2-1 Leśnik Buszów 12 października, 14:00
Dąb Górki Noteckie 2-3 Lions Skwierzyna 12 października, 14:00
Muszelka Ogardy 3-0 Budowlani Murzynowo 11 października, 14:00
Noteć Górecko 2-1 Uran Trzebicz 12 października, 14:00
Leśnik Rąpin 4-0 Delta Stare Polichno 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-1 Delta Stare Polichno 19 października, 14:00
Uran Trzebicz 1-1 Leśnik Rąpin 18 października, 13:00
Budowlani Murzynowo 2-1 Noteć Górecko 19 października, 14:00
Lions Skwierzyna 0-2 Muszelka Ogardy 18 października, 14:00
Leśnik Buszów 2-3 Dąb Górki Noteckie 18 października, 14:00
Nietoperz Gardzko 2-3 Błyskawica Gościmiec 19 października, 14:00
Zryw Głęboczek 0-4 Sokół Gościm 19 października, 13:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Sokół Gościm 1-4 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 26 października, 15:00
Błyskawica Gościmiec 6-0 Zryw Głęboczek 26 października, 13:00
Dąb Górki Noteckie 5-1 Nietoperz Gardzko 26 października, 14:00
Muszelka Ogardy 6-0 Leśnik Buszów 25 października, 14:00
Noteć Górecko 1-1 Lions Skwierzyna 26 października, 14:00
Leśnik Rąpin 1-1 Budowlani Murzynowo 26 października, 13:00
Delta Stare Polichno 4-1 Uran Trzebicz 25 października, 15:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-1 Uran Trzebicz 2 listopada, 12:00
Budowlani Murzynowo 0-4 Delta Stare Polichno 2 listopada, 12:00
Lions Skwierzyna 4-1 Leśnik Rąpin 2 listopada, 13:00
Leśnik Buszów 3-1 Noteć Górecko 2 listopada, 12:00
Nietoperz Gardzko 2-2 Muszelka Ogardy 2 listopada, 12:00
Zryw Głęboczek 0-1 Dąb Górki Noteckie 2 listopada, 12:00
Sokół Gościm 2-0 Błyskawica Gościmiec 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Błyskawica Gościmiec 0-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 9 listopada, 13:00
Dąb Górki Noteckie 0-7 Sokół Gościm 9 listopada, 12:00
Muszelka Ogardy 8-1 Zryw Głęboczek 8 listopada, 14:00
Noteć Górecko 2-2 Nietoperz Gardzko 9 listopada, 12:00
Leśnik Rąpin 6-1 Leśnik Buszów 8 listopada, 14:00
Delta Stare Polichno 3-2 Lions Skwierzyna 8 listopada, 14:00
Uran Trzebicz 4-2 Budowlani Murzynowo 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-1 Budowlani Murzynowo 22 marca, 13:00
Uran Trzebicz 0-1 Lions Skwierzyna 21 marca, 15:00
Delta Stare Polichno 1-0 Leśnik Buszów 21 marca, 16:00
Leśnik Rąpin 3-2 Nietoperz Gardzko 21 marca, 14:00
Noteć Górecko 1-2 Zryw Głęboczek 22 marca, 14:00
Muszelka Ogardy 1-1 Sokół Gościm 21 marca, 16:00
Dąb Górki Noteckie 3-2 Błyskawica Gościmiec 22 marca, 14:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Dąb Górki Noteckie 0-6 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 29 marca, 14:00
Błyskawica Gościmiec 0-2 Muszelka Ogardy 29 marca, 15:00
Sokół Gościm 3-1 Noteć Górecko 29 marca, 15:00
Zryw Głęboczek 0-4 Leśnik Rąpin 29 marca, 15:00
Nietoperz Gardzko 3-2 Delta Stare Polichno 29 marca, 14:00
Leśnik Buszów 1-2 Uran Trzebicz 28 marca, 14:00
Lions Skwierzyna 0-1 Budowlani Murzynowo 28 marca, 14:30

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-2 Lions Skwierzyna 12 kwietnia, 16:00
Budowlani Murzynowo 1-1 Leśnik Buszów 12 kwietnia, 16:00
Uran Trzebicz 1-1 Nietoperz Gardzko 11 kwietnia, 16:30
Delta Stare Polichno 4-1 Zryw Głęboczek 11 kwietnia, 16:00
Leśnik Rąpin 2-0 Sokół Gościm 11 kwietnia, 16:00
Noteć Górecko 4-3 Błyskawica Gościmiec 12 kwietnia, 16:00
Muszelka Ogardy 9-0 Dąb Górki Noteckie 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Muszelka Ogardy 2-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 18 kwietnia, 16:00
Dąb Górki Noteckie 6-3 Noteć Górecko 19 kwietnia, 16:00
Błyskawica Gościmiec 0-1 Leśnik Rąpin 19 kwietnia, 15:00
Sokół Gościm 2-1 Delta Stare Polichno 19 kwietnia, 16:00
Zryw Głęboczek 0-4 Uran Trzebicz 19 kwietnia, 16:00
Nietoperz Gardzko 2-0 Budowlani Murzynowo 19 kwietnia, 16:00
Leśnik Buszów 4-3 Lions Skwierzyna 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-1 Leśnik Buszów 26 kwietnia, 17:00
Lions Skwierzyna 0-3 Nietoperz Gardzko 25 kwietnia, 15:00
Budowlani Murzynowo 4-0 Zryw Głęboczek 26 kwietnia, 16:00
Uran Trzebicz 2-3 Sokół Gościm 25 kwietnia, 17:00
Delta Stare Polichno 4-1 Błyskawica Gościmiec 25 kwietnia, 17:00
Leśnik Rąpin 3-0 Dąb Górki Noteckie 25 kwietnia, 17:00
Noteć Górecko 0-1 Muszelka Ogardy 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Noteć Górecko 0-5 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3 maja, 17:00
Muszelka Ogardy 2-2 Leśnik Rąpin 2 maja, 17:00
Dąb Górki Noteckie 1-7 Delta Stare Polichno 3 maja, 17:00
Błyskawica Gościmiec 0-1 Uran Trzebicz 1 maja, 16:00
Sokół Gościm 3-0 Budowlani Murzynowo 3 maja, 17:00
Zryw Głęboczek 2-11 Lions Skwierzyna 3 maja, 15:00
Nietoperz Gardzko 2-2 Leśnik Buszów 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-3 Nietoperz Gardzko 10 maja, 17:00
Leśnik Buszów 3-0 Zryw Głęboczek
(wo)
Lions Skwierzyna 3-1 Sokół Gościm 9 maja, 15:00
Budowlani Murzynowo 3-0 Błyskawica Gościmiec 10 maja, 16:00
Uran Trzebicz 4-3 Dąb Górki Noteckie 9 maja, 17:00
Delta Stare Polichno 0-2 Muszelka Ogardy 9 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 1-0 Noteć Górecko 9 maja, 17:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Leśnik Rąpin 0-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 16 maja, 17:00
Noteć Górecko 0-3 Delta Stare Polichno 17 maja, 17:00
Muszelka Ogardy 3-0 Uran Trzebicz 16 maja, 17:00
Dąb Górki Noteckie 4-2 Budowlani Murzynowo 17 maja, 17:00
Błyskawica Gościmiec 3-2 Lions Skwierzyna 16 maja, 17:00
Sokół Gościm 0-1 Leśnik Buszów 17 maja, 17:00
Zryw Głęboczek 0-3 Nietoperz Gardzko
(wo)

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-0 Zryw Głęboczek
(wo)
Nietoperz Gardzko 4-3 Sokół Gościm 24 maja, 17:00
Leśnik Buszów 1-0 Błyskawica Gościmiec 23 maja, 17:00
Lions Skwierzyna 4-0 Dąb Górki Noteckie 23 maja, 16:30
Budowlani Murzynowo 1-1 Muszelka Ogardy 24 maja, 16:00
Uran Trzebicz 9-1 Noteć Górecko 23 maja, 17:00
Delta Stare Polichno 1-4 Leśnik Rąpin 23 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Delta Stare Polichno 1-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 30 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 0-0 Uran Trzebicz 30 maja, 17:00
Noteć Górecko 1-2 Budowlani Murzynowo 30 maja, 17:00
Muszelka Ogardy 5-0 Lions Skwierzyna 30 maja, 17:00
Dąb Górki Noteckie 0-4 Leśnik Buszów 4 czerwca, 17:00
Błyskawica Gościmiec 2-4 Nietoperz Gardzko 31 maja, 16:00
Sokół Gościm 3-0 Zryw Głęboczek
(wo)

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-2 Sokół Gościm 7 czerwca, 17:00
Zryw Głęboczek 0-3 Błyskawica Gościmiec
(wo)
Nietoperz Gardzko 8-1 Dąb Górki Noteckie 7 czerwca, 17:00
Leśnik Buszów 0-2 Muszelka Ogardy 6 czerwca, 17:00
Lions Skwierzyna 6-2 Noteć Górecko 6 czerwca, 17:00
Budowlani Murzynowo 3-1 Leśnik Rąpin 7 czerwca, 16:00
Uran Trzebicz 3-4 Delta Stare Polichno 4 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Uran Trzebicz 2-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 14 czerwca, 18:00
Delta Stare Polichno 3-3 Budowlani Murzynowo 14 czerwca, 18:00
Leśnik Rąpin 4-0 Lions Skwierzyna 14 czerwca, 18:00
Noteć Górecko 4-2 Leśnik Buszów 14 czerwca, 18:00
Muszelka Ogardy 3-1 Nietoperz Gardzko 14 czerwca, 18:00
Dąb Górki Noteckie 3-0 Zryw Głęboczek
(wo)
Błyskawica Gościmiec 1-5 Sokół Gościm 14 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-2 Błyskawica Gościmiec 21 czerwca, 18:00
Sokół Gościm 5-4 Dąb Górki Noteckie 21 czerwca, 18:00
Zryw Głęboczek 0-3 Muszelka Ogardy
(wo)
Nietoperz Gardzko 2-4 Noteć Górecko 21 czerwca, 18:00
Leśnik Buszów 1-1 Leśnik Rąpin 21 czerwca, 18:00
Lions Skwierzyna 1-2 Delta Stare Polichno 21 czerwca, 18:00
Budowlani Murzynowo 0-3 Uran Trzebicz 21 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 1-0

Klasa okręgowa 2014/2015 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2014/2015 (Gorzów Wielkopolski I)
Klasa A 2014/2015 (Gorzów Wielkopolski II (Słubice))

Klasa B 2014/2015 (Drezdenko)
Klasa B 2014/2015 (Gorzów Wielkopolski)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas