[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Drezdenko
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Kursko 16 40 13 1 2 45-21 7 0 1 23-7 6 1 1 22-14
2.  Zorza Rolewice 16 35 11 2 3 51-25 6 1 1 31-14 5 1 2 20-11
3.  GKP Kłodawa 16 30 9 3 4 52-20 5 2 1 28-10 4 1 3 24-10
4.  Zawisza Pławin 16 28 8 4 4 34-21 4 2 2 17-8 4 2 2 17-13
5.  Polonia II Lipki Wielkie 16 25 8 1 7 49-32 5 1 2 30-12 3 0 5 19-20
6.  Helios Brzoza 16 16 5 1 10 31-56 4 0 4 20-28 1 1 6 11-28
7.  Błyskawica Lipie Góry 16 15 5 0 11 32-60 4 0 4 19-19 1 0 7 13-41
8.  RKS Rybakowo 16 7 2 1 13 16-58 2 1 5 12-20 0 0 8 4-38
9.  SHR II Wojcieszyce 16 13 4 1 11 21-38 3 0 5 15-18 1 1 6 6-20
SHR II Wojcieszyce wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 FC Kursko    3-1 1-0 0-2 4-1 5-0 4-2 3-0* 3-1 
 2 Zorza Rolewice6-3     3-2 2-0 2-4 2-2 5-1 8-2 3-0* 
 3 GKP Kłodawa1-3 1-1     2-2 3-2 4-2 11-0 3-0* 3-0* 
 4 Zawisza Pławin1-2 1-3 0-0     4-2 3-0* 4-0 3-0* 1-1 
 5 Polonia II Lipki Wielkie1-2 1-3 4-2 3-3     3-0 9-1 6-0* 3-1 
 6 Helios Brzoza1-2 0-3* 0-10 2-5 2-1     6-5 6-2 3-0* 
 7 Błyskawica Lipie Góry2-5 1-3 0-4 3-0* 4-2 5-2     3-0* 1-3 
 8 RKS Rybakowo2-2 0-4* 0-3* 1-2 1-4 3-4 2-1     3-0* 
 9 SHR II Wojcieszyce0-3* 4-2 2-3 0-3* 0-3* 3-1 0-3* 6-0     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: Zorza Rolewice.
 
Zawisza Pławin 4-0 Błyskawica Lipie Góry 31 sierpnia, 14:00
SHR II Wojcieszyce 2-3 GKP Kłodawa 30 sierpnia, 17:00
RKS Rybakowo 2-2 FC Kursko 31 sierpnia, 15:00
Polonia II Lipki Wielkie 3-0 Helios Brzoza 31 sierpnia, 13:00
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik / uznano wynik z boiska

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Helios Brzoza.
 
FC Kursko 4-1 Polonia II Lipki Wielkie 6 września, 17:00
GKP Kłodawa 3-0 RKS Rybakowo 6 września, 13:00
(wo)
goście nie skompletowali składu
Błyskawica Lipie Góry 1-3 SHR II Wojcieszyce 7 września, 17:00
Zorza Rolewice 2-0 Zawisza Pławin 7 września, 17:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Zawisza Pławin.
 
SHR II Wojcieszyce 4-2 Zorza Rolewice 14 września, 16:00
RKS Rybakowo 2-1 Błyskawica Lipie Góry 14 września, 15:00
Polonia II Lipki Wielkie 4-2 GKP Kłodawa 14 września, 13:00
Helios Brzoza 1-2 FC Kursko 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: FC Kursko.
 
GKP Kłodawa 4-2 Helios Brzoza 21 września, 16:00
Błyskawica Lipie Góry 4-2 Polonia II Lipki Wielkie 21 września, 16:00
Zorza Rolewice 8-2 RKS Rybakowo 21 września, 16:00
Zawisza Pławin 1-1 SHR II Wojcieszyce 21 września, 14:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: SHR II Wojcieszyce.
 
RKS Rybakowo 1-2 Zawisza Pławin 28 września, 15:00
Polonia II Lipki Wielkie 1-3 Zorza Rolewice 28 września, 13:00
Helios Brzoza 6-5 Błyskawica Lipie Góry 28 września, 16:00
FC Kursko 1-0 GKP Kłodawa 28 września, 14:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: GKP Kłodawa.
 
Błyskawica Lipie Góry 2-5 FC Kursko 5 października, 16:00
Zorza Rolewice 2-2 Helios Brzoza 5 października, 16:00
Zawisza Pławin 4-2 Polonia II Lipki Wielkie 5 października, 14:00
SHR II Wojcieszyce 6-0 RKS Rybakowo 5 października, 16:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: RKS Rybakowo.
 
Polonia II Lipki Wielkie 3-1 SHR II Wojcieszyce 12 października, 13:00
Helios Brzoza 2-5 Zawisza Pławin 12 października, 15:00
FC Kursko 3-1 Zorza Rolewice 11 października, 15:00
GKP Kłodawa 11-0 Błyskawica Lipie Góry 11 października, 15:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Błyskawica Lipie Góry.
 
Zorza Rolewice 3-2 GKP Kłodawa 19 października, 15:00
Zawisza Pławin 1-2 FC Kursko 19 października, 14:00
SHR II Wojcieszyce 3-1 Helios Brzoza 19 października, 15:30
RKS Rybakowo 1-4 Polonia II Lipki Wielkie 19 października, 15:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Polonia II Lipki Wielkie.
 
Helios Brzoza 6-2 RKS Rybakowo 26 października, 14:00
FC Kursko 3-1 SHR II Wojcieszyce 25 października, 15:00
GKP Kłodawa 2-2 Zawisza Pławin 26 października, 14:00
Błyskawica Lipie Góry 1-3 Zorza Rolewice 26 października, 14:00

Kolejka 10 - 25-26 kwietnia

Pauza: Zorza Rolewice.
 
Błyskawica Lipie Góry 3-0 Zawisza Pławin 26 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-2
GKP Kłodawa 3-0 SHR II Wojcieszyce
(wo)
FC Kursko 3-0 RKS Rybakowo 25 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Helios Brzoza 2-1 Polonia II Lipki Wielkie 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 2-3 maja

Pauza: Helios Brzoza.
 
Polonia II Lipki Wielkie 1-2 FC Kursko 2 maja, 16:00
RKS Rybakowo 0-3 GKP Kłodawa 3 maja, 12:00
(wo)
na boisku 1-2
SHR II Wojcieszyce 0-3 Błyskawica Lipie Góry
(wo)
Zawisza Pławin 1-3 Zorza Rolewice 3 maja, 16:00

Kolejka 12 - 9-10 maja

Pauza: Zawisza Pławin.
 
Zorza Rolewice 3-0 SHR II Wojcieszyce
(wo)
Błyskawica Lipie Góry 3-0 RKS Rybakowo 10 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-4
GKP Kłodawa 3-2 Polonia II Lipki Wielkie 9 maja, 16:00
FC Kursko 5-0 Helios Brzoza 9 maja, 16:00

Kolejka 13 - 16-17 maja

Pauza: FC Kursko.
 
Helios Brzoza 0-10 GKP Kłodawa 17 maja, 17:00
Polonia II Lipki Wielkie 9-1 Błyskawica Lipie Góry 16 maja, 16:00
RKS Rybakowo 0-4 Zorza Rolewice 17 maja, 13:00
(wo)
na boisku 0-4
SHR II Wojcieszyce 0-3 Zawisza Pławin
(wo)

Kolejka 14 - 23-24 maja

Pauza: SHR II Wojcieszyce.
 
Zawisza Pławin 3-0 RKS Rybakowo 24 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Zorza Rolewice 2-4 Polonia II Lipki Wielkie 24 maja, 17:30
Błyskawica Lipie Góry 5-2 Helios Brzoza 24 maja, 17:00
GKP Kłodawa 1-3 FC Kursko 23 maja, 17:00

Kolejka 15 - 30-31 maja

Pauza: GKP Kłodawa.
 
FC Kursko 4-2 Błyskawica Lipie Góry 30 maja, 16:00
Helios Brzoza 0-3 Zorza Rolewice 31 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-3
Polonia II Lipki Wielkie 3-3 Zawisza Pławin 31 maja, 15:30
RKS Rybakowo 3-0 SHR II Wojcieszyce
(wo)

Kolejka 16 - 6-7 czerwca

Pauza: RKS Rybakowo.
 
SHR II Wojcieszyce 0-3 Polonia II Lipki Wielkie
(wo)
Zawisza Pławin 3-0 Helios Brzoza 7 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Zorza Rolewice 6-3 FC Kursko 7 czerwca, 17:30
Błyskawica Lipie Góry 0-4 GKP Kłodawa 7 czerwca, 17:00

Kolejka 17 - 14 czerwca

Pauza: Błyskawica Lipie Góry.
 
GKP Kłodawa 1-1 Zorza Rolewice 14 czerwca, 17:00
FC Kursko 0-2 Zawisza Pławin 14 czerwca, 13:00
Helios Brzoza 3-0 SHR II Wojcieszyce
(wo)
Polonia II Lipki Wielkie 6-0 RKS Rybakowo 14 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 6-3

Kolejka 18 - 21 czerwca

Pauza: Polonia II Lipki Wielkie.
 
RKS Rybakowo 3-4 Helios Brzoza 21 czerwca, 14:00
SHR II Wojcieszyce 0-3 FC Kursko
(wo)
Zawisza Pławin 0-0 GKP Kłodawa 21 czerwca, 17:00
Zorza Rolewice 5-1 Błyskawica Lipie Góry 21 czerwca, 17:00

Klasa A 2014/2015 (Gorzów Wielkopolski I)
Klasa A 2014/2015 (Gorzów Wielkopolski II (Słubice))
Klasa A 2014/2015 (Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko))

Klasa B 2014/2015 (Gorzów Wielkopolski)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas