[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Koszalin (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błonie Barwice 26 59 18 5 3 89-28 10 1 2 51-15 8 4 1 38-13
2.  Orzeł Wałcz 26 55 17 4 5 70-30 10 2 1 42-13 7 2 4 28-17
3.  Sad Chwiram 26 54 17 3 6 77-42 9 1 3 44-21 8 2 3 33-21
4.  Mirstal Mirosławiec 26 46 14 4 8 75-39 7 1 5 43-21 7 3 3 32-18
5.  Spójnia Świdwin 26 39 12 3 11 63-54 10 2 1 40-15 2 1 10 23-39
6.  Orzeł Łubowo 26 37 11 4 11 41-47 7 1 5 22-18 4 3 6 19-29
7.  Wiarus Żółtnica 26 36 11 3 12 56-65 7 2 4 39-29 4 1 8 17-36
8.  Calisia Kalisz Pomorski 26 34 9 7 10 50-54 6 5 2 29-19 3 2 8 21-35
9.  Zawisza Grzmiąca 26 31 10 1 15 45-62 7 1 5 32-25 3 0 10 13-37
10.  Pogoń Połczyn Zdrój 26 29 8 5 13 42-50 5 2 6 26-19 3 3 7 16-31
11.  Pionier 95 Borne Sulinowo 26 28 8 4 14 38-42 4 2 7 19-21 4 2 7 19-21
12.  Jedność Tuczno 26 26 8 2 16 39-76 6 2 5 19-24 2 0 11 20-52 2 3 1 0 1 5-5
13.  Kolejarz Wierzchowo 26 26 8 2 16 48-110 5 2 6 26-49 3 0 10 22-61 2 3 1 0 1 5-5
14.  Błękitni Trzesieka 26 22 7 1 18 40-74 5 0 8 25-27 2 1 10 15-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błonie Barwice    3-0* 1-2 1-2 3-2 2-2 2-0 7-1 6-0 4-2 3-2 8-0 3-2 8-0 
 2 Orzeł Wałcz2-2     0-0 2-1 4-3 4-1 1-0 0-2 3-0 6-0 3-0 2-1 12-3 3-0* 
 3 Sad Chwiram1-3 1-3     1-1 3-1 5-1 5-1 3-2 3-4 3-0 1-0 6-1 7-3 5-1 
 4 Mirstal Mirosławiec0-2 5-1 1-2     1-0 3-1 6-0 3-4 3-1 1-1 1-2 4-1 12-0 3-6 
 5 Spójnia Świdwin2-1 1-0 2-2 6-1     1-1 6-1 2-1 4-2 3-0 4-1 4-5 2-0 3-0 
 6 Orzeł Łubowo0-3 2-0 2-4 1-4 3-2     1-0 1-1 3-0 4-0 1-0 0-2 1-2 3-0* 
 7 Wiarus Żółtnica1-1 1-3 3-6 0-0 3-2 2-1     7-2 3-1 1-2 0-3 6-1 6-4 6-3 
 8 Calisia Kalisz Pomorski2-2 1-1 0-5 2-2 1-3 1-1 5-2     3-0* 1-1 1-0 4-1 4-1 4-0 
 9 Zawisza Grzmiąca3-6 1-2 6-3 0-5 4-0 0-1 1-2 1-0     2-0 3-3 3-2 2-0 6-1 
 10 Pogoń Połczyn Zdrój0-2 1-1 0-1 0-5 7-1 4-0 1-2 4-1 3-0     1-4 4-0 1-2 0-0 
 11 Pionier 95 Borne Sulinowo0-0 0-3 1-2 1-4 2-0 0-2 3-1 1-1 0-1 0-2     2-1 8-2 1-2 
 12 Jedność Tuczno1-3 0-3 0-3* 3-0 2-2 0-2 3-3 2-1 2-1 1-5 1-0     1-0 3-1 
 13 Kolejarz Wierzchowo0-11 0-7 3-2 1-4 0-6 6-3 2-3 0-4 3-0* 3-3 1-1 5-4     2-1 
 14 Błękitni Trzesieka1-2 1-4 2-1 0-3 6-1 1-3 0-2 4-1 1-3 2-0 1-3 4-1 2-3     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Zawisza Grzmiąca 1-2 Orzeł Wałcz 23 sierpnia, 18:00
Wiarus Żółtnica 1-1 Błonie Barwice 23 sierpnia, 18:00
Spójnia Świdwin 2-1 Calisia Kalisz Pomorski 23 sierpnia, 18:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-1 Jedność Tuczno 23 sierpnia, 18:00
Orzeł Łubowo 2-4 Sad Chwiram 23 sierpnia, 18:00
Kolejarz Wierzchowo 1-4 Mirstal Mirosławiec 23 sierpnia, 18:00
w Złocieńcu
Błękitni Trzesieka 2-0 Pogoń Połczyn Zdrój 23 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Orzeł Wałcz 6-0 Pogoń Połczyn Zdrój 30 sierpnia, 17:00
Mirstal Mirosławiec 3-6 Błękitni Trzesieka 31 sierpnia, 17:00
Sad Chwiram 7-3 Kolejarz Wierzchowo 30 sierpnia, 17:00
Jedność Tuczno 0-2 Orzeł Łubowo 30 sierpnia, 17:00
Calisia Kalisz Pomorski 1-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 30 sierpnia, 17:00
Błonie Barwice 3-2 Spójnia Świdwin 30 sierpnia, 17:00
Zawisza Grzmiąca 1-2 Wiarus Żółtnica 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Wiarus Żółtnica 1-3 Orzeł Wałcz 6 września, 17:00
Spójnia Świdwin 4-2 Zawisza Grzmiąca 6 września, 14:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-0 Błonie Barwice 6 września, 17:00
Orzeł Łubowo 1-1 Calisia Kalisz Pomorski 6 września, 17:00
Kolejarz Wierzchowo 5-4 Jedność Tuczno 6 września, 17:00
Błękitni Trzesieka 2-1 Sad Chwiram 7 września, 15:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-5 Mirstal Mirosławiec 6 września, 17:00

Kolejka 4 - 13-14 września

Orzeł Wałcz 2-1 Mirstal Mirosławiec 13 września, 17:00
Sad Chwiram 3-0 Pogoń Połczyn Zdrój 14 września, 16:00
Jedność Tuczno 3-1 Błękitni Trzesieka 13 września, 17:00
Calisia Kalisz Pomorski 4-1 Kolejarz Wierzchowo 13 września, 17:00
Błonie Barwice 2-2 Orzeł Łubowo 13 września, 17:00
Wiarus Żółtnica 3-2 Spójnia Świdwin 13 września, 17:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-1 Zawisza Grzmiąca 13 września, 17:00

Kolejka 5 - 20-21 września

Spójnia Świdwin 1-0 Orzeł Wałcz 20 września, 17:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-1 Wiarus Żółtnica 20 września, 17:00
Orzeł Łubowo 3-0 Zawisza Grzmiąca 20 września, 17:00
Kolejarz Wierzchowo 0-11 Błonie Barwice 20 września, 17:00
Błękitni Trzesieka 4-1 Calisia Kalisz Pomorski 21 września, 15:00
Pogoń Połczyn Zdrój 4-0 Jedność Tuczno 21 września, 16:00
Mirstal Mirosławiec 1-2 Sad Chwiram 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 27-28 września

Orzeł Wałcz 0-0 Sad Chwiram 27 września, 16:00
Jedność Tuczno 3-0 Mirstal Mirosławiec 27 września, 16:00
Calisia Kalisz Pomorski 1-1 Pogoń Połczyn Zdrój 27 września, 16:00
Błonie Barwice 8-0 Błękitni Trzesieka 27 września, 16:00
Zawisza Grzmiąca 2-0 Kolejarz Wierzchowo 27 września, 16:00
Wiarus Żółtnica 2-1 Orzeł Łubowo 27 września, 16:00
Spójnia Świdwin 4-1 Pionier 95 Borne Sulinowo 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 4-5 października

Pionier 95 Borne Sulinowo 0-3 Orzeł Wałcz 4 października, 16:00
Orzeł Łubowo 3-2 Spójnia Świdwin 4 października, 16:00
Kolejarz Wierzchowo 2-3 Wiarus Żółtnica 4 października, 16:00
Błękitni Trzesieka 1-3 Zawisza Grzmiąca 24 września, 17:00 (100)
Pogoń Połczyn Zdrój 0-2 Błonie Barwice 4 października, 16:00
Mirstal Mirosławiec 3-4 Calisia Kalisz Pomorski 4 października, 16:00
Sad Chwiram 6-1 Jedność Tuczno 4 października, 16:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Orzeł Wałcz 2-1 Jedność Tuczno 11 października, 16:00
Calisia Kalisz Pomorski 0-5 Sad Chwiram 12 października, 16:00
Błonie Barwice 1-2 Mirstal Mirosławiec 11 października, 16:00
Zawisza Grzmiąca 2-0 Pogoń Połczyn Zdrój 11 października, 16:00
Wiarus Żółtnica 6-3 Błękitni Trzesieka 12 października, 16:00
Spójnia Świdwin 2-0 Kolejarz Wierzchowo 11 października, 16:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-2 Orzeł Łubowo 11 października, 16:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Orzeł Łubowo 2-0 Orzeł Wałcz 18 października, 15:00
Kolejarz Wierzchowo 1-1 Pionier 95 Borne Sulinowo 18 października, 15:00
Błękitni Trzesieka 6-1 Spójnia Świdwin 19 października, 13:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-2 Wiarus Żółtnica 18 października, 15:00
Mirstal Mirosławiec 3-1 Zawisza Grzmiąca 18 października, 15:00
Sad Chwiram 1-3 Błonie Barwice 18 października, 15:00
Jedność Tuczno 2-1 Calisia Kalisz Pomorski 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 25-26 października

Orzeł Wałcz 0-2 Calisia Kalisz Pomorski 25 października, 15:00
Błonie Barwice 8-0 Jedność Tuczno 25 października, 15:00
Zawisza Grzmiąca 6-3 Sad Chwiram 25 października, 15:00
Wiarus Żółtnica 0-0 Mirstal Mirosławiec 25 października, 11:00
Spójnia Świdwin 3-0 Pogoń Połczyn Zdrój 25 października, 15:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-2 Błękitni Trzesieka 25 października, 15:00
Orzeł Łubowo 1-2 Kolejarz Wierzchowo 25 października, 15:00

Kolejka 11 - 2 listopada

Kolejarz Wierzchowo 0-7 Orzeł Wałcz 2 listopada, 14:00
Błękitni Trzesieka 1-3 Orzeł Łubowo 2 listopada, 13:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-4 Pionier 95 Borne Sulinowo 2 listopada, 14:00
Mirstal Mirosławiec 1-0 Spójnia Świdwin 2 listopada, 14:00
Sad Chwiram 5-1 Wiarus Żółtnica 2 listopada, 14:00
Jedność Tuczno 2-1 Zawisza Grzmiąca 2 listopada, 14:00
Calisia Kalisz Pomorski 2-2 Błonie Barwice 2 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Orzeł Wałcz 2-2 Błonie Barwice 8 listopada, 14:00
Zawisza Grzmiąca 1-0 Calisia Kalisz Pomorski 8 listopada, 14:00
Wiarus Żółtnica 6-1 Jedność Tuczno 8 listopada, 14:00
Spójnia Świdwin 2-2 Sad Chwiram 8 listopada, 14:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-4 Mirstal Mirosławiec 8 listopada, 14:00
Orzeł Łubowo 4-0 Pogoń Połczyn Zdrój 8 listopada, 14:00
Kolejarz Wierzchowo 2-1 Błękitni Trzesieka 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Błękitni Trzesieka 1-4 Orzeł Wałcz 15 listopada, 13:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-2 Kolejarz Wierzchowo 15 listopada, 14:00
Mirstal Mirosławiec 3-1 Orzeł Łubowo 15 listopada, 14:00
Sad Chwiram 1-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 15 listopada, 14:00
Jedność Tuczno 2-2 Spójnia Świdwin 15 listopada, 14:00
Calisia Kalisz Pomorski 5-2 Wiarus Żółtnica 15 listopada, 14:00
Błonie Barwice 6-0 Zawisza Grzmiąca 15 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Orzeł Wałcz 3-0 Zawisza Grzmiąca 28 marca, 16:00
Błonie Barwice 2-0 Wiarus Żółtnica 28 marca, 16:00
Calisia Kalisz Pomorski 1-3 Spójnia Świdwin 28 marca, 16:00
Jedność Tuczno 1-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 28 marca, 16:00
Sad Chwiram 5-1 Orzeł Łubowo 29 marca, 16:00
Mirstal Mirosławiec 12-0 Kolejarz Wierzchowo 28 marca, 16:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-0 Błękitni Trzesieka 28 marca, 16:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pogoń Połczyn Zdrój 1-1 Orzeł Wałcz 4 kwietnia, 16:00
Błękitni Trzesieka 0-3 Mirstal Mirosławiec 4 kwietnia, 11:00
Kolejarz Wierzchowo 3-2 Sad Chwiram 4 kwietnia, 16:00
Orzeł Łubowo 0-2 Jedność Tuczno 4 kwietnia, 16:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-1 Calisia Kalisz Pomorski 4 kwietnia, 16:00
Spójnia Świdwin 2-1 Błonie Barwice 4 kwietnia, 16:00
Wiarus Żółtnica 3-1 Zawisza Grzmiąca 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Orzeł Wałcz 1-0 Wiarus Żółtnica 11 kwietnia, 16:00
Zawisza Grzmiąca 4-0 Spójnia Świdwin 11 kwietnia, 16:00
Błonie Barwice 3-2 Pionier 95 Borne Sulinowo 11 kwietnia, 16:00
Calisia Kalisz Pomorski 1-1 Orzeł Łubowo 11 kwietnia, 16:00
Jedność Tuczno 1-0 Kolejarz Wierzchowo 11 kwietnia, 16:00
Sad Chwiram 5-1 Błękitni Trzesieka 11 kwietnia, 16:00
Mirstal Mirosławiec 1-1 Pogoń Połczyn Zdrój 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Zawisza Grzmiąca 3-3 Pionier 95 Borne Sulinowo 4 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany
Mirstal Mirosławiec 5-1 Orzeł Wałcz 18 kwietnia, 16:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-1 Sad Chwiram 18 kwietnia, 16:00
Błękitni Trzesieka 4-1 Jedność Tuczno 19 kwietnia, 11:00
Kolejarz Wierzchowo 0-4 Calisia Kalisz Pomorski 18 kwietnia, 16:00
w Złocieńcu
Orzeł Łubowo 0-3 Błonie Barwice 18 kwietnia, 16:00
Spójnia Świdwin 6-1 Wiarus Żółtnica 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Orzeł Wałcz 4-3 Spójnia Świdwin 25 kwietnia, 16:00
Wiarus Żółtnica 0-3 Pionier 95 Borne Sulinowo 25 kwietnia, 16:00
Zawisza Grzmiąca 0-1 Orzeł Łubowo 25 kwietnia, 16:00
Błonie Barwice 3-2 Kolejarz Wierzchowo 25 kwietnia, 16:00
Calisia Kalisz Pomorski 4-0 Błękitni Trzesieka 25 kwietnia, 16:00
Jedność Tuczno 1-5 Pogoń Połczyn Zdrój 25 kwietnia, 16:00
Sad Chwiram 1-1 Mirstal Mirosławiec 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Sad Chwiram 1-3 Orzeł Wałcz 2 maja, 17:00
Mirstal Mirosławiec 4-1 Jedność Tuczno 1 maja, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 4-1 Calisia Kalisz Pomorski 2 maja, 17:00
Błękitni Trzesieka 1-2 Błonie Barwice 3 maja, 11:00
Kolejarz Wierzchowo 3-0 Zawisza Grzmiąca 2 maja, 17:00
(wo)
w Złocieńcu; goście nie dojechali
Orzeł Łubowo 1-0 Wiarus Żółtnica 2 maja, 16:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-0 Spójnia Świdwin 30 kwietnia, 18:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Orzeł Wałcz 3-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 9 maja, 17:00
Spójnia Świdwin 1-1 Orzeł Łubowo 9 maja, 17:00
Wiarus Żółtnica 6-4 Kolejarz Wierzchowo 9 maja, 17:00
Zawisza Grzmiąca 6-1 Błękitni Trzesieka 9 maja, 17:00
Błonie Barwice 4-2 Pogoń Połczyn Zdrój 9 maja, 17:00
Calisia Kalisz Pomorski 2-2 Mirstal Mirosławiec 9 maja, 17:00
Jedność Tuczno 0-3 Sad Chwiram 9 maja, 17:00
(wo)
na boisku 5-2

Kolejka 21 - 16-17 maja

Jedność Tuczno 0-3 Orzeł Wałcz 16 maja, 17:00
Sad Chwiram 3-2 Calisia Kalisz Pomorski 16 maja, 12:00
Mirstal Mirosławiec 0-2 Błonie Barwice 16 maja, 16:00
Pogoń Połczyn Zdrój 3-0 Zawisza Grzmiąca 16 maja, 17:00
Błękitni Trzesieka 0-2 Wiarus Żółtnica 17 maja, 11:00
Kolejarz Wierzchowo 0-6 Spójnia Świdwin 16 maja, 17:00
Orzeł Łubowo 1-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 16 maja, 18:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Orzeł Wałcz 4-1 Orzeł Łubowo 23 maja, 17:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 8-2 Kolejarz Wierzchowo 23 maja, 17:00
Spójnia Świdwin 3-0 Błękitni Trzesieka 23 maja, 17:00
Wiarus Żółtnica 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój 23 maja, 17:00
Zawisza Grzmiąca 0-5 Mirstal Mirosławiec 24 maja, 14:00
Błonie Barwice 1-2 Sad Chwiram 23 maja, 17:00
Calisia Kalisz Pomorski 4-1 Jedność Tuczno 23 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Calisia Kalisz Pomorski 1-1 Orzeł Wałcz 30 maja, 17:00
Jedność Tuczno 1-3 Błonie Barwice 30 maja, 17:00
Sad Chwiram 3-4 Zawisza Grzmiąca 30 maja, 17:00
Mirstal Mirosławiec 6-0 Wiarus Żółtnica 30 maja, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 7-1 Spójnia Świdwin 30 maja, 17:00
Błękitni Trzesieka 1-3 Pionier 95 Borne Sulinowo 30 maja, 17:00
Kolejarz Wierzchowo 6-3 Orzeł Łubowo 30 maja, 17:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Orzeł Wałcz 12-3 Kolejarz Wierzchowo 6 czerwca, 17:00
Orzeł Łubowo 3-0 Błękitni Trzesieka 6 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-2 Pogoń Połczyn Zdrój 6 czerwca, 17:00
Spójnia Świdwin 6-1 Mirstal Mirosławiec 6 czerwca, 17:00
Wiarus Żółtnica 3-6 Sad Chwiram 6 czerwca, 17:00
Zawisza Grzmiąca 3-2 Jedność Tuczno 6 czerwca, 17:00
Błonie Barwice 7-1 Calisia Kalisz Pomorski 6 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Błonie Barwice 3-0 Orzeł Wałcz 13 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 3-2
Calisia Kalisz Pomorski 3-0 Zawisza Grzmiąca 13 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Jedność Tuczno 3-3 Wiarus Żółtnica 13 czerwca, 17:00
Sad Chwiram 3-1 Spójnia Świdwin 13 czerwca, 17:00
Mirstal Mirosławiec 1-2 Pionier 95 Borne Sulinowo 13 czerwca, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 4-0 Orzeł Łubowo 13 czerwca, 17:00
Błękitni Trzesieka 2-3 Kolejarz Wierzchowo 14 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 20 czerwca

Orzeł Wałcz 3-0 Błękitni Trzesieka 20 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Kolejarz Wierzchowo 3-3 Pogoń Połczyn Zdrój 20 czerwca, 17:00
Orzeł Łubowo 1-4 Mirstal Mirosławiec 20 czerwca, 17:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-2 Sad Chwiram 20 czerwca, 17:00
Spójnia Świdwin 4-5 Jedność Tuczno 20 czerwca, 17:00
Wiarus Żółtnica 7-2 Calisia Kalisz Pomorski 20 czerwca, 16:00
Zawisza Grzmiąca 3-6 Błonie Barwice 20 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2014/2015 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Koszalin (północ))

Klasa A 2014/2015 (Koszalin I)
Klasa A 2014/2015 (Koszalin II)
Klasa A 2014/2015 (Koszalin III)
Klasa A 2014/2015 (Koszalin IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas