[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Koszalin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiekowianka Wiekowo 30 64 19 7 4 69-34 10 4 1 37-13 9 3 3 32-21
2.  Olimp Gościno 30 60 19 3 8 92-46 13 1 1 59-16 6 2 7 33-30
3.  Arkadia Malechowo 30 59 17 8 5 67-19 8 5 2 38-8 9 3 3 29-11
4.  Wybrzeże Biesiekierz 30 52 14 10 6 59-38 11 2 2 36-14 3 8 4 23-24
5.  Victoria Sianów 30 48 15 3 12 58-61 10 0 5 36-29 5 3 7 22-32 2 4 1 1 0 5-3
6.  Sława Sławno 30 48 15 3 12 69-43 10 1 4 38-13 5 2 8 31-30 2 1 0 1 1 3-5
7.  Zryw Kretomino 30 47 14 5 11 46-39 10 3 2 26-13 4 2 9 20-26
8.  Korona Człopa 30 45 14 3 13 57-54 10 3 2 38-15 4 0 11 19-39
9.  Gryf Polanów 30 44 12 8 10 55-52 8 5 2 30-13 4 3 8 25-39
10.  Hubertus Biały Bór 30 42 12 6 12 59-51 9 4 2 38-18 3 2 10 21-33
11.  Bałtyk II Koszalin 30 38 11 5 14 63-69 7 3 5 38-27 4 2 9 25-42
12.  Leśnik II Manowo 30 37 10 7 13 57-57 6 2 7 34-27 4 5 6 23-30
13.  Wielim Szczecinek 30 33 9 6 15 49-61 8 1 6 34-27 1 5 9 15-34
14.  Olimp Złocieniec 30 28 7 7 16 48-85 5 6 4 31-30 2 1 12 17-55
15.  Drawa II Drawsko Pomorskie 30 27 8 3 19 46-88 6 1 8 32-44 2 2 11 14-44
16.  Drzewiarz Świerczyna 30 5 1 2 27 27-124 1 2 12 19-50 0 0 15 8-74
Piast Drzonowo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wiekowianka Wiekowo    3-0 0-1 3-1 3-0 1-0 1-0 2-1 3-1 2-2 2-2 2-2 1-1 4-2 4-0 6-0 
 2 Olimp Gościno1-5     0-0 4-0 4-0 7-3 2-0 5-0 7-1 2-1 3-2 4-2 3-0 5-0 2-1 10-1 
 3 Arkadia Malechowo0-1 1-1     0-0 1-2 1-0 1-1 5-0 2-2 3-0 2-1 0-0 4-0* 5-0 4-0 9-0 
 4 Wybrzeże Biesiekierz5-1 1-0 0-3     2-0 1-4 1-1 3-1 1-1 3-0* 3-1 1-0 3-0 3-0* 5-1 4-1 
 5 Victoria Sianów2-0 2-5 0-4 2-0     2-0 1-5 6-1 0-3 2-0 4-2 2-1 3-2 2-3 3-1 5-2 
 6 Sława Sławno0-1 2-1 0-1 1-2 3-3     3-0 3-0* 6-0 1-0 5-0 2-3 2-0 3-2 5-0 2-0 
 7 Zryw Kretomino0-0 2-0 4-2 1-1 1-0 2-1     1-0 0-3* 2-1 3-0 1-4 1-1 3-0* 1-0 4-0 
 8 Korona Człopa0-2 4-2 0-4 1-1 0-0 1-0 3-0*     2-1 5-1 4-0 6-0 2-2 3-2 4-0 3-0 
 9 Gryf Polanów1-3 3-1 2-1 0-0 2-0 2-2 1-0 0-1     1-1 2-2 0-0 3-0 2-1 4-1 7-0 
 10 Hubertus Biały Bór2-2 2-2 1-0 1-1 0-1 3-2 3-1 3-2 1-1     6-0 4-2 2-1 5-1 1-2 4-0 
 11 Bałtyk II Koszalin3-3 0-3 1-2 2-2 1-2 0-5 2-1 3-1 3-4 2-1     2-1 4-0 10-0 2-2 3-0* 
 12 Leśnik II Manowo0-1 1-2 2-2 0-1 5-3 2-4 2-5 2-1 3-0 2-3 2-3     1-1 5-0 3-1 4-0 
 13 Wielim Szczecinek0-2 3-4 0-4 3-3 4-1 3-2 3-0* 0-2 2-1 4-1 0-3 0-1     2-1 4-0 6-2 
 14 Olimp Złocieniec6-0 1-8 0-1 2-2 2-2 3-3 3-1 1-3 2-1 2-0 1-3 1-1 2-2     2-2 3-1 
 15 Drawa II Drawsko Pomorskie1-6 3-1 0-3 4-3 3-6 0-2 0-1 3-2 5-3 1-4 1-5 3-4 2-1 2-2     4-1 
 16 Drzewiarz Świerczyna0-5* 2-3 1-1 0-6 1-2 2-3 0-4 2-4 2-3 1-6 4-1 2-2 1-4 1-3 0-3     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Leśnik II Manowo.
 
Victoria Sianów 2-5 Olimp Gościno 16 sierpnia, 18:00
Hubertus Biały Bór 6-0 Bałtyk II Koszalin 16 sierpnia, 15:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 4-1 Drzewiarz Świerczyna 17 sierpnia, 18:00
Wybrzeże Biesiekierz 5-1 Wiekowianka Wiekowo 17 sierpnia, 16:00
Sława Sławno 6-0 Gryf Polanów 16 sierpnia, 18:00
Piast Drzonowo - Korona Człopa 16 sierpnia, 18:00
było 0-2, anulowany
Wielim Szczecinek 2-1 Olimp Złocieniec 16 sierpnia, 18:00
Zryw Kretomino 4-2 Arkadia Malechowo 16 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Arkadia Malechowo.
 
Korona Człopa 2-2 Wielim Szczecinek 23 sierpnia, 18:00
Gryf Polanów - Piast Drzonowo 23 sierpnia, 11:00
goście nie przyjechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Wiekowianka Wiekowo 1-0 Sława Sławno 23 sierpnia, 18:00
Drzewiarz Świerczyna 0-6 Wybrzeże Biesiekierz 24 sierpnia, 17:00
Bałtyk II Koszalin 2-2 Drawa II Drawsko Pomorskie 24 sierpnia, 18:00
Olimp Gościno 2-1 Hubertus Biały Bór 23 sierpnia, 18:00
Zryw Kretomino 1-0 Victoria Sianów 23 sierpnia, 18:00
Olimp Złocieniec 1-1 Leśnik II Manowo 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Pauza: Drzewiarz Świerczyna.
 
Zryw Kretomino 3-0 Bałtyk II Koszalin 27 sierpnia, 18:00
Arkadia Malechowo 0-1 Wiekowianka Wiekowo 27 sierpnia, 18:00
Victoria Sianów 0-3 Gryf Polanów 27 sierpnia, 18:15
Hubertus Biały Bór 3-2 Korona Człopa 27 sierpnia, 18:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 2-2 Olimp Złocieniec 27 sierpnia, 18:00
Wybrzeże Biesiekierz 3-0 Wielim Szczecinek 27 sierpnia, 17:00
Sława Sławno - Piast Drzonowo 27 sierpnia, 18:00
było 2-1, anulowany
Olimp Gościno 4-2 Leśnik II Manowo 27 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Pauza: Victoria Sianów.
 
Hubertus Biały Bór 3-1 Zryw Kretomino 30 sierpnia, 15:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 3-1 Olimp Gościno 30 sierpnia, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 3-1 Bałtyk II Koszalin 30 sierpnia, 11:00
Sława Sławno 2-0 Drzewiarz Świerczyna 30 sierpnia, 17:00
Piast Drzonowo - Wiekowianka Wiekowo 30 sierpnia, 17:00
w Sarbii, było 5-2, anulowany
Wielim Szczecinek 2-1 Gryf Polanów 30 sierpnia, 18:00
Olimp Złocieniec 1-3 Korona Człopa 30 sierpnia, 17:00
Leśnik II Manowo 2-2 Arkadia Malechowo 31 sierpnia, 17:00
w Wyszewie

Kolejka 5 - 6-7 września

Pauza: Hubertus Biały Bór.
 
Leśnik II Manowo 2-1 Korona Człopa 6 września, 17:30
Gryf Polanów 2-1 Olimp Złocieniec 7 września, 12:00
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Wielim Szczecinek 7 września, 15:00
Drzewiarz Świerczyna - Piast Drzonowo 7 września, 17:00
było 3-1, anulowany
Bałtyk II Koszalin 0-5 Sława Sławno 7 września, 17:00
Olimp Gościno 4-0 Wybrzeże Biesiekierz 6 września, 17:00
Arkadia Malechowo 1-2 Victoria Sianów 6 września, 17:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 0-1 Zryw Kretomino 7 września, 17:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Pauza: Drawa II Drawsko Pomorskie.
 
Hubertus Biały Bór 1-0 Arkadia Malechowo 13 września, 15:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-1 Zryw Kretomino 14 września, 16:00
Sława Sławno 2-1 Olimp Gościno 13 września, 17:00
Piast Drzonowo - Bałtyk II Koszalin 13 września, 17:00
było 2-2, anulowany
Wielim Szczecinek 6-2 Drzewiarz Świerczyna 13 września, 17:00
Olimp Złocieniec 6-0 Wiekowianka Wiekowo 13 września, 17:00
Korona Człopa 2-1 Gryf Polanów 13 września, 17:00
Leśnik II Manowo 5-3 Victoria Sianów 14 września, 14:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Pauza: Wybrzeże Biesiekierz.
 
Wiekowianka Wiekowo 2-1 Korona Człopa 20 września, 17:00
Drzewiarz Świerczyna 1-3 Olimp Złocieniec 21 września, 16:00
Bałtyk II Koszalin 4-0 Wielim Szczecinek 21 września, 17:00
Olimp Gościno - Piast Drzonowo 20 września, 17:00
było 7-1, anulowany
Zryw Kretomino 2-1 Sława Sławno 20 września, 17:00
Arkadia Malechowo 4-0 Drawa II Drawsko Pomorskie 20 września, 17:00
Victoria Sianów 2-0 Hubertus Biały Bór 20 września, 17:00
Gryf Polanów 0-0 Leśnik II Manowo 20 września, 17:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Pauza: Sława Sławno.
 
Hubertus Biały Bór 4-2 Leśnik II Manowo 27 września, 15:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 3-6 Victoria Sianów 27 września, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 0-3 Arkadia Malechowo 28 września, 16:00
Piast Drzonowo - Zryw Kretomino 27 września, 16:00
było 3-2, anulowany
Wielim Szczecinek 3-4 Olimp Gościno 27 września, 16:00
Olimp Złocieniec 1-3 Bałtyk II Koszalin 27 września, 16:00
Korona Człopa 3-0 Drzewiarz Świerczyna 27 września, 15:00
Gryf Polanów 1-3 Wiekowianka Wiekowo 28 września, 13:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Leśnik II Manowo 0-1 Wiekowianka Wiekowo 4 października, 16:30
Drzewiarz Świerczyna 2-3 Gryf Polanów 5 października, 16:00
Olimp Gościno 5-0 Olimp Złocieniec 4 października, 16:00
Zryw Kretomino 1-1 Wielim Szczecinek 4 października, 16:00
Arkadia Malechowo 1-0 Sława Sławno 4 października, 16:00
Victoria Sianów 2-0 Wybrzeże Biesiekierz 4 października, 16:00
Hubertus Biały Bór 1-2 Drawa II Drawsko Pomorskie 4 października, 15:00
Korona Człopa 4-0 Bałtyk II Koszalin 4 października, 13:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Pauza: Wielim Szczecinek.
 
Drawa II Drawsko Pomorskie 3-4 Leśnik II Manowo 11 października, 16:00
Wybrzeże Biesiekierz 3-0 Hubertus Biały Bór 12 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
Sława Sławno 3-3 Victoria Sianów 11 października, 16:00
Piast Drzonowo - Arkadia Malechowo 11 października, 16:00
było 0-1, anulowany
Olimp Złocieniec 3-1 Zryw Kretomino 11 października, 16:00
Korona Człopa 4-2 Olimp Gościno 11 października, 15:00
Gryf Polanów 2-2 Bałtyk II Koszalin 11 października, 13:00
Wiekowianka Wiekowo 6-0 Drzewiarz Świerczyna 11 października, 16:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Pauza: Olimp Złocieniec.
 
Leśnik II Manowo 4-0 Drzewiarz Świerczyna 19 października, 14:00
Bałtyk II Koszalin 3-3 Wiekowianka Wiekowo 19 października, 15:00
Olimp Gościno 7-1 Gryf Polanów 18 października, 15:00
Zryw Kretomino 1-0 Korona Człopa 18 października, 15:00
Arkadia Malechowo 4-0 Wielim Szczecinek 18 października, 15:00
(wo)
na boisku 4-2
Victoria Sianów - Piast Drzonowo 18 października, 15:00
było 6-1, anulowany
Hubertus Biały Bór 3-2 Sława Sławno 18 października, 15:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 4-3 Wybrzeże Biesiekierz 19 października, 16:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Pauza: Korona Człopa.
 
Wybrzeże Biesiekierz 1-0 Leśnik II Manowo 25 października, 12:00
Sława Sławno 5-0 Drawa II Drawsko Pomorskie 25 października, 15:00
Piast Drzonowo - Hubertus Biały Bór 25 października, 15:00
było 3-0, anulowany
Wielim Szczecinek 4-1 Victoria Sianów 25 października, 15:00
Olimp Złocieniec 0-1 Arkadia Malechowo 25 października, 15:00
Gryf Polanów 1-0 Zryw Kretomino 25 października, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 3-0 Olimp Gościno 25 października, 15:00
Drzewiarz Świerczyna 4-1 Bałtyk II Koszalin 25 października, 15:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Pauza: Gryf Polanów.
 
Leśnik II Manowo 2-3 Bałtyk II Koszalin 2 listopada, 11:00
Olimp Gościno 10-1 Drzewiarz Świerczyna 2 listopada, 14:00
Zryw Kretomino 0-0 Wiekowianka Wiekowo 2 listopada, 14:00
Arkadia Malechowo 5-0 Korona Człopa 2 listopada, 14:00
Victoria Sianów 2-3 Olimp Złocieniec 2 listopada, 14:00
Hubertus Biały Bór 2-1 Wielim Szczecinek 2 listopada, 14:00
Drawa II Drawsko Pomorskie - Piast Drzonowo 2 listopada, 15:00
było 1-2, anulowany
Wybrzeże Biesiekierz 1-4 Sława Sławno 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Pauza: Wiekowianka Wiekowo.
 
Sława Sławno 2-3 Leśnik II Manowo 8 listopada, 14:00
Piast Drzonowo - Wybrzeże Biesiekierz 8 listopada, 14:00
było 3-2, anulowany
Wielim Szczecinek 4-0 Drawa II Drawsko Pomorskie 9 listopada, 11:00
Olimp Złocieniec 2-0 Hubertus Biały Bór 8 listopada, 14:00
Korona Człopa 0-0 Victoria Sianów 8 listopada, 14:00
Gryf Polanów 2-1 Arkadia Malechowo 9 listopada, 12:00
Drzewiarz Świerczyna 0-4 Zryw Kretomino 9 listopada, 11:30
Bałtyk II Koszalin 0-3 Olimp Gościno 8 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Bałtyk II Koszalin.
 
Piast Drzonowo - Leśnik II Manowo 11 listopada, 14:00
było 0-2, anulowany
Wielim Szczecinek 3-2 Sława Sławno 11 listopada, 14:00
Olimp Złocieniec 2-2 Wybrzeże Biesiekierz 11 listopada, 14:00
Korona Człopa 4-0 Drawa II Drawsko Pomorskie 11 listopada, 14:00
Gryf Polanów 1-1 Hubertus Biały Bór 11 listopada, 14:00
Wiekowianka Wiekowo 3-0 Victoria Sianów 11 listopada, 14:00
Drzewiarz Świerczyna 1-1 Arkadia Malechowo 11 listopada, 14:00
Olimp Gościno 2-0 Zryw Kretomino 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Pauza: Olimp Gościno.
 
Leśnik II Manowo 2-5 Zryw Kretomino 16 listopada, 14:00
Arkadia Malechowo 2-1 Bałtyk II Koszalin 15 listopada, 14:00
Victoria Sianów 5-2 Drzewiarz Świerczyna 15 listopada, 14:00
Hubertus Biały Bór 2-2 Wiekowianka Wiekowo 15 listopada, 14:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 5-3 Gryf Polanów 16 listopada, 14:00
Wybrzeże Biesiekierz 3-1 Korona Człopa 16 listopada, 13:00
Sława Sławno 3-2 Olimp Złocieniec 15 listopada, 12:00
Piast Drzonowo - Wielim Szczecinek 15 listopada, 14:00
było 0-4, anulowany

Kolejka 17 - 22-23 listopada

Pauza: Zryw Kretomino.
 
Olimp Złocieniec - Piast Drzonowo 22 listopada, 13:00
było 4-1, anulowany
Korona Człopa 1-0 Sława Sławno 22 listopada, 13:00
Gryf Polanów 0-0 Wybrzeże Biesiekierz 22 listopada, 13:00
Wiekowianka Wiekowo 4-0 Drawa II Drawsko Pomorskie 22 listopada, 13:00
Drzewiarz Świerczyna 1-6 Hubertus Biały Bór 23 listopada, 13:00
Bałtyk II Koszalin 1-2 Victoria Sianów 23 listopada, 14:00
Olimp Gościno 0-0 Arkadia Malechowo 22 listopada, 13:00
Wielim Szczecinek 0-1 Leśnik II Manowo 22 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 14-15 marca

Pauza: Korona Człopa, Leśnik II Manowo.
 
Arkadia Malechowo 1-1 Zryw Kretomino 14 marca, 15:00
Olimp Gościno 4-0 Victoria Sianów 14 marca, 15:00
Bałtyk II Koszalin 2-1 Hubertus Biały Bór 14 marca, 15:00
w Darłowie
Drzewiarz Świerczyna 0-3 Drawa II Drawsko Pomorskie 14 marca, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 3-1 Wybrzeże Biesiekierz 14 marca, 15:00
Gryf Polanów 2-2 Sława Sławno 14 marca, 15:30
Olimp Złocieniec 2-2 Wielim Szczecinek 14 marca, 15:00

Kolejka 19 - 21-22 marca

Pauza: Arkadia Malechowo, Gryf Polanów.
 
Leśnik II Manowo 5-0 Olimp Złocieniec 22 marca, 15:00
w Wyszewie
Wielim Szczecinek 0-2 Korona Człopa 21 marca, 15:00
Sława Sławno 0-1 Wiekowianka Wiekowo 21 marca, 15:00
Wybrzeże Biesiekierz 4-1 Drzewiarz Świerczyna 22 marca, 15:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 1-5 Bałtyk II Koszalin 15 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany
Hubertus Biały Bór 2-2 Olimp Gościno 21 marca, 15:00
Victoria Sianów 1-5 Zryw Kretomino 21 marca, 15:00

Kolejka 20 - 28-29 marca

Pauza: Sława Sławno, Drzewiarz Świerczyna.
 
Leśnik II Manowo 1-2 Olimp Gościno 29 marca, 15:00
w Wyszewie
Bałtyk II Koszalin 2-1 Zryw Kretomino 29 marca, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 0-1 Arkadia Malechowo 28 marca, 16:00
Gryf Polanów 2-0 Victoria Sianów 28 marca, 16:00
Korona Człopa 5-1 Hubertus Biały Bór 28 marca, 16:00
Olimp Złocieniec 2-2 Drawa II Drawsko Pomorskie 28 marca, 16:00
Wielim Szczecinek 3-3 Wybrzeże Biesiekierz 29 marca, 15:00

Kolejka 21 - 4 kwietnia

Pauza: Wiekowianka Wiekowo, Victoria Sianów.
 
Arkadia Malechowo 0-0 Leśnik II Manowo 4 kwietnia, 13:00
Zryw Kretomino 2-1 Hubertus Biały Bór 4 kwietnia, 16:00
Olimp Gościno 2-1 Drawa II Drawsko Pomorskie 4 kwietnia, 16:00
Bałtyk II Koszalin 2-2 Wybrzeże Biesiekierz 4 kwietnia, 14:00
Drzewiarz Świerczyna 2-3 Sława Sławno 4 kwietnia, 16:00
Gryf Polanów 3-0 Wielim Szczecinek 4 kwietnia, 13:00
Korona Człopa 3-2 Olimp Złocieniec 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 11-12 kwietnia

Pauza: Drzewiarz Świerczyna, Hubertus Biały Bór.
 
Zryw Kretomino 1-0 Drawa II Drawsko Pomorskie 11 kwietnia, 16:00
Korona Człopa 6-0 Leśnik II Manowo 11 kwietnia, 16:00
Olimp Złocieniec 2-1 Gryf Polanów 11 kwietnia, 16:00
Wielim Szczecinek 0-2 Wiekowianka Wiekowo 12 kwietnia, 16:00
Sława Sławno 5-0 Bałtyk II Koszalin 11 kwietnia, 16:00
Wybrzeże Biesiekierz 1-0 Olimp Gościno 12 kwietnia, 15:00
Victoria Sianów 0-4 Arkadia Malechowo 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 18-19 kwietnia

Pauza: Bałtyk II Koszalin, Drawa II Drawsko Pomorskie.
 
Victoria Sianów 2-1 Leśnik II Manowo 18 kwietnia, 16:00
Arkadia Malechowo 3-0 Hubertus Biały Bór 18 kwietnia, 16:00
Zryw Kretomino 1-1 Wybrzeże Biesiekierz 18 kwietnia, 17:00
Olimp Gościno 7-3 Sława Sławno 18 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Świerczyna 1-4 Wielim Szczecinek 19 kwietnia, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 4-2 Olimp Złocieniec 18 kwietnia, 16:00
Gryf Polanów 0-1 Korona Człopa 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 25-26 kwietnia

Pauza: Olimp Gościno, Wybrzeże Biesiekierz.
 
Leśnik II Manowo 3-0 Gryf Polanów 26 kwietnia, 16:00
w Wyszewie
Korona Człopa 0-2 Wiekowianka Wiekowo 25 kwietnia, 16:00
Olimp Złocieniec 3-1 Drzewiarz Świerczyna 26 kwietnia, 16:00
Wielim Szczecinek 0-3 Bałtyk II Koszalin 24 kwietnia, 17:00
Sława Sławno 3-0 Zryw Kretomino 25 kwietnia, 16:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 0-3 Arkadia Malechowo 25 kwietnia, 17:30
Hubertus Biały Bór 0-1 Victoria Sianów 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 29 kwietnia

Pauza: Zryw Kretomino, Sława Sławno.
 
Leśnik II Manowo 2-3 Hubertus Biały Bór 29 kwietnia, 18:00
w Wyszewie
Victoria Sianów 3-1 Drawa II Drawsko Pomorskie 29 kwietnia, 18:00
Arkadia Malechowo 0-0 Wybrzeże Biesiekierz 29 kwietnia, 18:00
Olimp Gościno 3-0 Wielim Szczecinek 29 kwietnia, 18:00
Bałtyk II Koszalin 10-0 Olimp Złocieniec 29 kwietnia, 18:00
Drzewiarz Świerczyna 2-4 Korona Człopa 29 kwietnia, 18:00
Wiekowianka Wiekowo 3-1 Gryf Polanów 29 kwietnia, 18:00

Kolejka 26 - 2-3 maja

Bałtyk II Koszalin 3-1 Korona Człopa 3 maja, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 2-2 Leśnik II Manowo 2 maja, 17:00
Gryf Polanów 7-0 Drzewiarz Świerczyna 3 maja, 12:00
Olimp Złocieniec 1-8 Olimp Gościno 2 maja, 17:00
Wielim Szczecinek 3-0 Zryw Kretomino 1 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sława Sławno 0-1 Arkadia Malechowo 2 maja, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 2-0 Victoria Sianów 3 maja, 16:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 1-4 Hubertus Biały Bór 3 maja, 17:00

Kolejka 27 - 9-10 maja

Pauza: Arkadia Malechowo, Wielim Szczecinek.
 
Leśnik II Manowo 3-1 Drawa II Drawsko Pomorskie 10 maja, 17:00
w Wyszewie
Hubertus Biały Bór 1-1 Wybrzeże Biesiekierz 9 maja, 13:00
Victoria Sianów 2-0 Sława Sławno 9 maja, 17:00
Zryw Kretomino 3-0 Olimp Złocieniec 9 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Olimp Gościno 5-0 Korona Człopa 9 maja, 17:00
Bałtyk II Koszalin 3-4 Gryf Polanów 10 maja, 17:00
Drzewiarz Świerczyna 0-5 Wiekowianka Wiekowo 10 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-5

Kolejka 28 - 16-17 maja

Pauza: Olimp Złocieniec, Victoria Sianów.
 
Drzewiarz Świerczyna 2-2 Leśnik II Manowo 16 maja, 17:00
Wiekowianka Wiekowo 2-2 Bałtyk II Koszalin 16 maja, 17:00
Gryf Polanów 3-1 Olimp Gościno 17 maja, 13:00
Korona Człopa 3-0 Zryw Kretomino 16 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Wielim Szczecinek 0-4 Arkadia Malechowo 16 maja, 17:00
Sława Sławno 1-0 Hubertus Biały Bór 16 maja, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 5-1 Drawa II Drawsko Pomorskie 16 maja, 17:00

Kolejka 29 - 23-24 maja

Pauza: Korona Człopa, Hubertus Biały Bór.
 
Leśnik II Manowo 0-1 Wybrzeże Biesiekierz 24 maja, 17:00
w Wyszewie
Drawa II Drawsko Pomorskie 0-2 Sława Sławno 23 maja, 17:30
Victoria Sianów 3-2 Wielim Szczecinek 23 maja, 17:00
Arkadia Malechowo 5-0 Olimp Złocieniec 23 maja, 17:00
Zryw Kretomino 0-3 Gryf Polanów 23 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Olimp Gościno 1-5 Wiekowianka Wiekowo 23 maja, 17:00
Bałtyk II Koszalin 3-0 Drzewiarz Świerczyna 24 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 30 - 30-31 maja

Pauza: Gryf Polanów, Drawa II Drawsko Pomorskie.
 
Bałtyk II Koszalin 2-1 Leśnik II Manowo 30 maja, 19:00
Drzewiarz Świerczyna 2-3 Olimp Gościno 31 maja, 17:00
Wiekowianka Wiekowo 1-0 Zryw Kretomino 30 maja, 17:00
Korona Człopa 0-4 Arkadia Malechowo 30 maja, 17:00
Olimp Złocieniec 2-2 Victoria Sianów 30 maja, 17:00
Wielim Szczecinek 4-1 Hubertus Biały Bór 30 maja, 17:00
Sława Sławno 1-2 Wybrzeże Biesiekierz 30 maja, 16:00

Kolejka 31 - 6-7 czerwca

Pauza: Wybrzeże Biesiekierz, Wiekowianka Wiekowo.
 
Leśnik II Manowo 2-4 Sława Sławno 6 czerwca, 17:00
w Wyszewie
Drawa II Drawsko Pomorskie 2-1 Wielim Szczecinek 6 czerwca, 16:30
Hubertus Biały Bór 5-1 Olimp Złocieniec 6 czerwca, 17:00
Victoria Sianów 6-1 Korona Człopa 4 czerwca, 16:00
Arkadia Malechowo 2-2 Gryf Polanów 6 czerwca, 17:00
Zryw Kretomino 4-0 Drzewiarz Świerczyna 6 czerwca, 17:00
Olimp Gościno 3-2 Bałtyk II Koszalin 6 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 13-14 czerwca

Pauza: Bałtyk II Koszalin, Leśnik II Manowo.
 
Sława Sławno 2-0 Wielim Szczecinek 13 czerwca, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 3-0 Olimp Złocieniec 14 czerwca, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Drawa II Drawsko Pomorskie 3-2 Korona Człopa 13 czerwca, 17:00
Hubertus Biały Bór 1-1 Gryf Polanów 13 czerwca, 17:00
Victoria Sianów 2-0 Wiekowianka Wiekowo 13 czerwca, 16:00
Arkadia Malechowo 9-0 Drzewiarz Świerczyna 13 czerwca, 17:00
Zryw Kretomino 2-0 Olimp Gościno 13 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 17 czerwca

Pauza: Olimp Gościno, Wielim Szczecinek.
 
Zryw Kretomino 1-4 Leśnik II Manowo 17 czerwca, 18:00
Bałtyk II Koszalin 1-2 Arkadia Malechowo 17 czerwca, 18:00
Drzewiarz Świerczyna 1-2 Victoria Sianów 17 czerwca, 18:00
Wiekowianka Wiekowo 2-2 Hubertus Biały Bór 17 czerwca, 18:00
Gryf Polanów 4-1 Drawa II Drawsko Pomorskie 17 czerwca, 18:00
Korona Człopa 1-1 Wybrzeże Biesiekierz 17 czerwca, 18:00
Olimp Złocieniec 3-3 Sława Sławno 17 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 20 czerwca

Pauza: Zryw Kretomino, Olimp Złocieniec.
 
Leśnik II Manowo 1-1 Wielim Szczecinek 20 czerwca, 17:00
w Wyszewie
Sława Sławno 3-0 Korona Człopa 20 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Wybrzeże Biesiekierz 1-1 Gryf Polanów 20 czerwca, 17:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 1-6 Wiekowianka Wiekowo 20 czerwca, 17:00
Hubertus Biały Bór 4-0 Drzewiarz Świerczyna 20 czerwca, 17:00
Victoria Sianów 4-2 Bałtyk II Koszalin 20 czerwca, 17:00
Arkadia Malechowo 1-1 Olimp Gościno 20 czerwca, 17:00

IV liga 2014/2015 (zachodniopomorska)

Liga okręgowa 2014/2015 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Koszalin (północ))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas