[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Szczecin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Chociwel 30 71 23 2 5 73-25 12 1 2 45-12 11 1 3 28-13
2.  Jeziorak Załom (Szczecin) 30 63 20 3 7 70-43 11 2 2 45-18 9 1 5 25-25
3.  Morzycko Moryń 30 53 14 11 5 52-34 10 4 1 33-13 4 7 4 19-21
4.  Pomorzanin Nowogard 30 50 15 5 10 49-33 10 1 4 28-12 5 4 6 21-21
5.  Zorza Dobrzany 30 47 11 14 5 64-44 5 9 1 33-20 6 5 4 31-24 2 4 1 1 0 3-2
6.  Stal Lipiany 30 47 14 5 11 55-41 8 2 5 34-18 6 3 6 21-23 2 1 0 1 1 2-3
7.  Kłos Pełczyce 30 44 13 5 12 43-45 9 3 3 24-13 4 2 9 19-32 2 3 1 0 1 3-3
8.  Sparta Węgorzyno 30 44 13 5 12 45-38 8 2 5 32-14 5 3 7 13-24 2 3 1 0 1 3-3
9.  Ina Ińsko 30 40 11 7 12 40-51 5 5 5 19-20 6 2 7 21-31 2 6 2 0 0 5-2
10.  Polonia Płoty 30 40 11 7 12 57-55 10 2 3 38-15 1 5 9 19-40 2 0 0 0 2 2-5
11.  Błękit Pniewo 30 38 11 5 14 49-67 8 3 4 35-29 3 2 10 14-38
12.  Odrzanka Radziszewo 30 37 11 4 15 41-58 7 1 7 25-20 4 3 8 16-38
13.  Unia Dolice 30 35 9 8 13 64-52 6 4 5 41-24 3 4 8 23-28
14.  Orkan Suchań 30 24 6 6 18 33-79 3 5 7 19-28 3 1 11 14-51 2 6 2 0 0 5-2
15.  Gavia Choszczno 30 24 6 6 18 43-67 5 2 8 23-20 1 4 10 20-47 2 0 0 0 2 2-5
16.  Flota II Świnoujście 30 16 5 1 24 33-79 4 1 10 26-35 1 0 14 7-44
Flota II Świnoujście została wycofana z rozgrywek po 24. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Chociwel    4-1 3-1 1-2 1-1 3-1 5-2 3-0 2-1 7-1 2-0 0-2 2-0 7-0 2-0 3-0 
 2 Jeziorak Załom (Szczecin)2-1     2-1 0-3 2-1 3-3 0-1 2-0 5-1 2-1 2-0 5-1 1-1 4-1 12-3 3-0* 
 3 Morzycko Moryń1-1 1-3     2-1 2-2 3-1 2-1 3-1 4-0 2-1 2-1 3-1 0-0 5-0 0-0 3-0* 
 4 Pomorzanin Nowogard2-0 2-0 0-1     0-3 2-1 4-0 1-2 2-0 1-1 1-0 0-1 5-1 3-1 4-1 1-0 
 5 Zorza Dobrzany3-1 0-1 1-1 1-0     1-1 3-3 0-0 3-3 3-3 5-0 2-2 2-2 4-1 2-2 3-0* 
 6 Stal Lipiany0-1 2-0 0-1 1-0 1-2     2-1 0-0 4-1 1-1 2-3 6-1 0-4 5-1 5-1 5-1 
 7 Kłos Pełczyce1-3 0-0 3-0* 2-0 3-2 3-0     2-0 1-0 0-0 1-3 1-3 1-0 3-0 1-1 2-1 
 8 Sparta Węgorzyno0-1 0-1 1-1 1-1 1-2 1-2 3-1     0-2 4-1 2-1 6-0 2-0 6-0 2-1 3-0* 
 9 Ina Ińsko0-2 2-3 2-2 0-0 0-1 1-1 3-1 1-1     2-1 1-3 1-0 1-4 3-1 0-0 2-0 
 10 Polonia Płoty0-1 3-0 1-1 5-2 0-1 2-0 3-2 2-1 1-3     1-1 4-0 4-1 2-0 7-2 3-0* 
 11 Błękit Pniewo1-4 1-4 2-4 3-2 1-1 2-0 2-0 2-1 1-1 3-3     3-0 3-2 2-3 6-4 3-0* 
 12 Odrzanka Radziszewo0-1 2-3 2-1 0-1 2-0 0-3 0-1 1-2 3-4 5-0 2-1     3-2 1-1 1-0 3-0 
 13 Unia Dolice1-2 2-3 2-3 3-3 1-1 1-2 1-1 1-2 5-2 6-2 4-1 2-2     5-0 2-0 5-0 
 14 Orkan Suchań0-4 5-0 0-0 2-2 2-2 0-2 4-1 0-2 0-1 0-4 0-0 1-1 0-4     3-1 2-4 
 15 Gavia Choszczno0-2 1-3 0-0 0-1 6-3 0-1 0-3 0-1 0-1 3-0 4-0 4-1 1-1 1-2     3-1 
 16 Flota II Świnoujście2-4 0-3* 2-2 0-3* 2-9 1-3 0-1 6-0 0-1 1-0 9-0 0-1 3-1 0-3* 0-4     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Orkan Suchań 0-2 Stal Lipiany 17 sierpnia, 17:00
Morzycko Moryń 2-1 Polonia Płoty 17 sierpnia, 18:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-1 Kłos Pełczyce 16 sierpnia, 17:00
Sparta Węgorzyno 2-1 Gavia Choszczno 16 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Nowogard 2-0 Ina Ińsko 16 sierpnia, 16:00 (300)
Błękit Pniewo 3-2 Unia Dolice 16 sierpnia, 18:00
Piast Chociwel 3-0 Flota II Świnoujście 16 sierpnia, 16:00 (150)
Zorza Dobrzany 2-2 Odrzanka Radziszewo 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Stal Lipiany 6-1 Odrzanka Radziszewo 23 sierpnia, 11:00
Flota II Świnoujście 2-9 Zorza Dobrzany 24 sierpnia, 17:00
Unia Dolice 1-2 Piast Chociwel 23 sierpnia, 17:00
Ina Ińsko 1-3 Błękit Pniewo 23 sierpnia, 18:00
Gavia Choszczno 0-1 Pomorzanin Nowogard 23 sierpnia, 15:00
Kłos Pełczyce 2-0 Sparta Węgorzyno 24 sierpnia, 17:00
Polonia Płoty 3-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 23 sierpnia, 18:00
Orkan Suchań 0-0 Morzycko Moryń 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Morzycko Moryń 3-1 Stal Lipiany 30 sierpnia, 18:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 4-1 Orkan Suchań 30 sierpnia, 17:00
Sparta Węgorzyno 4-1 Polonia Płoty 30 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Nowogard 4-0 Kłos Pełczyce 30 sierpnia, 16:00
Błękit Pniewo 6-4 Gavia Choszczno 30 sierpnia, 18:00
Piast Chociwel 2-1 Ina Ińsko 30 sierpnia, 16:00
Zorza Dobrzany 2-2 Unia Dolice 30 sierpnia, 17:00
Odrzanka Radziszewo 3-0 Flota II Świnoujście 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Stal Lipiany 5-1 Flota II Świnoujście 6 września, 16:00
Unia Dolice 2-2 Odrzanka Radziszewo 7 września, 16:00
Ina Ińsko 0-1 Zorza Dobrzany 6 września, 11:00
Gavia Choszczno 0-2 Piast Chociwel 6 września, 15:00
Kłos Pełczyce 1-3 Błękit Pniewo 6 września, 17:00
Polonia Płoty 5-2 Pomorzanin Nowogard 6 września, 17:00
Orkan Suchań 0-2 Sparta Węgorzyno 6 września, 16:00
Morzycko Moryń 1-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Jeziorak Załom (Szczecin) 3-3 Stal Lipiany 13 września, 17:00
Sparta Węgorzyno 1-1 Morzycko Moryń 13 września, 16:00
Pomorzanin Nowogard 3-1 Orkan Suchań 13 września, 16:00
Błękit Pniewo 3-3 Polonia Płoty 13 września, 11:00
Piast Chociwel 5-2 Kłos Pełczyce 13 września, 15:00
Zorza Dobrzany 2-2 Gavia Choszczno 13 września, 14:30
Odrzanka Radziszewo 3-4 Ina Ińsko 13 września, 17:00
Flota II Świnoujście 3-1 Unia Dolice 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Stal Lipiany 0-4 Unia Dolice 20 września, 15:00
Ina Ińsko 2-0 Flota II Świnoujście 20 września, 17:00
Gavia Choszczno 4-1 Odrzanka Radziszewo 20 września, 15:00
Kłos Pełczyce 3-2 Zorza Dobrzany 20 września, 17:00
Polonia Płoty 0-1 Piast Chociwel 20 września, 16:00
Orkan Suchań 0-0 Błękit Pniewo 20 września, 16:00
Morzycko Moryń 2-1 Pomorzanin Nowogard 20 września, 17:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Sparta Węgorzyno 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Sparta Węgorzyno 1-2 Stal Lipiany 28 września, 16:00
Pomorzanin Nowogard 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 27 września, 16:00
Błękit Pniewo 2-4 Morzycko Moryń 28 września, 15:00
Piast Chociwel 7-0 Orkan Suchań 27 września, 17:00
Zorza Dobrzany 3-3 Polonia Płoty 27 września, 15:00
Odrzanka Radziszewo 0-1 Kłos Pełczyce 27 września, 16:00
Flota II Świnoujście 0-4 Gavia Choszczno 28 września, 12:00
Unia Dolice 5-2 Ina Ińsko 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Stal Lipiany 4-1 Ina Ińsko 4 października, 12:00
Gavia Choszczno 1-1 Unia Dolice 4 października, 11:00
Kłos Pełczyce 2-1 Flota II Świnoujście 4 października, 16:00
Polonia Płoty 4-0 Odrzanka Radziszewo 4 października, 16:00
Orkan Suchań 2-2 Zorza Dobrzany 4 października, 15:00
Morzycko Moryń 1-1 Piast Chociwel 4 października, 16:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Błękit Pniewo 4 października, 16:00
Sparta Węgorzyno 1-1 Pomorzanin Nowogard 4 października, 15:30

Kolejka 9 - 11-12 października

Pomorzanin Nowogard 2-1 Stal Lipiany 11 października, 15:00
Błękit Pniewo 2-1 Sparta Węgorzyno 12 października, 15:45
Piast Chociwel 4-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 11 października, 14:00
Zorza Dobrzany 1-1 Morzycko Moryń 11 października, 16:00
Odrzanka Radziszewo 1-1 Orkan Suchań 11 października, 11:00
Flota II Świnoujście 1-0 Polonia Płoty 12 października, 15:00
Unia Dolice 1-1 Kłos Pełczyce 11 października, 16:00
Ina Ińsko 0-0 Gavia Choszczno 11 października, 16:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Stal Lipiany 5-1 Gavia Choszczno 18 października, 14:00
Kłos Pełczyce 1-0 Ina Ińsko 18 października, 16:00
Polonia Płoty 4-1 Unia Dolice 18 października, 16:00
Orkan Suchań 2-4 Flota II Świnoujście 18 października, 14:00
Morzycko Moryń 3-1 Odrzanka Radziszewo 19 października, 16:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Zorza Dobrzany 18 października, 14:00
Sparta Węgorzyno 0-1 Piast Chociwel 18 października, 15:00
Pomorzanin Nowogard 1-0 Błękit Pniewo 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Błękit Pniewo 2-0 Stal Lipiany 25 października, 11:00
Piast Chociwel 1-2 Pomorzanin Nowogard 25 października, 13:00
Zorza Dobrzany 0-0 Sparta Węgorzyno 25 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 2-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 25 października, 14:00
Flota II Świnoujście 2-2 Morzycko Moryń 26 października, 13:00
Unia Dolice 5-0 Orkan Suchań 25 października, 15:00
Ina Ińsko 2-1 Polonia Płoty 25 października, 15:00
Gavia Choszczno 0-3 Kłos Pełczyce 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 8 listopada

Stal Lipiany 2-1 Kłos Pełczyce 8 listopada, 14:00
Polonia Płoty 7-2 Gavia Choszczno 8 listopada, 13:00
Orkan Suchań 0-1 Ina Ińsko 8 listopada, 14:00
Morzycko Moryń 0-0 Unia Dolice 8 listopada, 14:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 Flota II Świnoujście 8 listopada, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Sparta Węgorzyno 6-0 Odrzanka Radziszewo 8 listopada, 14:00
Pomorzanin Nowogard 0-3 Zorza Dobrzany 8 listopada, 13:00
Błękit Pniewo 1-4 Piast Chociwel 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Piast Chociwel 3-1 Stal Lipiany 11 listopada, 13:00
Zorza Dobrzany 5-0 Błękit Pniewo 11 listopada, 11:00
Odrzanka Radziszewo 0-1 Pomorzanin Nowogard 11 listopada, 13:00
Flota II Świnoujście 6-0 Sparta Węgorzyno 11 listopada, 11:00
Unia Dolice 2-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 11 listopada, 14:00
Ina Ińsko 2-2 Morzycko Moryń 11 listopada, 13:00
Gavia Choszczno 1-2 Orkan Suchań 11 listopada, 13:00
Kłos Pełczyce 0-0 Polonia Płoty 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Stal Lipiany 1-1 Polonia Płoty 15 listopada, 13:00
Orkan Suchań 4-1 Kłos Pełczyce 15 listopada, 13:30
Morzycko Moryń 0-0 Gavia Choszczno 15 listopada, 14:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 5-1 Ina Ińsko 15 listopada, 13:00
Sparta Węgorzyno 2-0 Unia Dolice 15 listopada, 14:00
Pomorzanin Nowogard 1-0 Flota II Świnoujście 15 listopada, 13:00
Błękit Pniewo 3-0 Odrzanka Radziszewo 15 listopada, 13:30
Piast Chociwel 1-1 Zorza Dobrzany 15 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Zorza Dobrzany 1-1 Stal Lipiany 22 listopada, 13:00
Odrzanka Radziszewo 0-1 Piast Chociwel 22 listopada, 13:00
Flota II Świnoujście 9-0 Błękit Pniewo 23 listopada, 11:00
Unia Dolice 3-3 Pomorzanin Nowogard 22 listopada, 14:00
Ina Ińsko 1-1 Sparta Węgorzyno 22 listopada, 13:00
Gavia Choszczno 1-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 22 listopada, 13:00
Kłos Pełczyce 3-0 Morzycko Moryń 22 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 2-0
Polonia Płoty 2-0 Orkan Suchań 22 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Stal Lipiany 5-1 Orkan Suchań 14 marca, 15:00
Polonia Płoty 1-1 Morzycko Moryń 14 marca, 15:00
Kłos Pełczyce 0-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 14 marca, 15:00
Gavia Choszczno 0-1 Sparta Węgorzyno 14 marca, 14:00
Ina Ińsko 0-0 Pomorzanin Nowogard 14 marca, 15:00
Unia Dolice 4-1 Błękit Pniewo 14 marca, 15:00
Flota II Świnoujście 2-4 Piast Chociwel 15 marca, 15:00
Odrzanka Radziszewo 2-0 Zorza Dobrzany 14 marca, 15:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Odrzanka Radziszewo 0-3 Stal Lipiany 21 marca, 16:00
Zorza Dobrzany 3-0 Flota II Świnoujście 21 marca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Piast Chociwel 2-0 Unia Dolice 21 marca, 15:00
Błękit Pniewo 1-1 Ina Ińsko 21 marca, 15:00
Pomorzanin Nowogard 4-1 Gavia Choszczno 21 marca, 16:00
Sparta Węgorzyno 3-1 Kłos Pełczyce 21 marca, 16:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Polonia Płoty 21 marca, 15:00
Morzycko Moryń 5-0 Orkan Suchań 21 marca, 15:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Stal Lipiany 0-1 Morzycko Moryń 28 marca, 15:00
Orkan Suchań 5-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 28 marca, 14:00
Polonia Płoty 2-1 Sparta Węgorzyno 28 marca, 16:00
Kłos Pełczyce 2-0 Pomorzanin Nowogard 28 marca, 16:00
Gavia Choszczno 4-0 Błękit Pniewo 28 marca, 14:00
Ina Ińsko 0-2 Piast Chociwel 28 marca, 15:00
Unia Dolice 1-1 Zorza Dobrzany 28 marca, 15:00
Flota II Świnoujście 0-1 Odrzanka Radziszewo 29 marca, 14:00
na bocznym boisku

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Flota II Świnoujście 1-3 Stal Lipiany 4 kwietnia, 11:30
Odrzanka Radziszewo 3-2 Unia Dolice 4 kwietnia, 13:00
Zorza Dobrzany 3-3 Ina Ińsko 4 kwietnia, 13:00
Piast Chociwel 2-0 Gavia Choszczno 4 kwietnia, 13:00
Błękit Pniewo 2-0 Kłos Pełczyce 4 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Nowogard 1-1 Polonia Płoty 4 kwietnia, 13:00
Sparta Węgorzyno 6-0 Orkan Suchań 4 kwietnia, 13:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Morzycko Moryń 4 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Stal Lipiany 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 11 kwietnia, 15:00
Morzycko Moryń 3-1 Sparta Węgorzyno 11 kwietnia, 17:00
Orkan Suchań 2-2 Pomorzanin Nowogard 12 kwietnia, 16:00
Polonia Płoty 1-1 Błękit Pniewo 11 kwietnia, 16:00
Kłos Pełczyce 1-3 Piast Chociwel 11 kwietnia, 16:00
Gavia Choszczno 6-3 Zorza Dobrzany 11 kwietnia, 15:00
Ina Ińsko 1-0 Odrzanka Radziszewo 11 kwietnia, 15:00
Unia Dolice 5-0 Flota II Świnoujście 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Unia Dolice 1-2 Stal Lipiany 18 kwietnia, 15:00
Flota II Świnoujście 0-1 Ina Ińsko 19 kwietnia, 12:00
Odrzanka Radziszewo 1-0 Gavia Choszczno 18 kwietnia, 16:00
Zorza Dobrzany 3-3 Kłos Pełczyce 18 kwietnia, 11:00
Piast Chociwel 7-1 Polonia Płoty 18 kwietnia, 16:00
Błękit Pniewo 2-3 Orkan Suchań 18 kwietnia, 11:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Morzycko Moryń 18 kwietnia, 14:30
Sparta Węgorzyno 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Stal Lipiany 0-0 Sparta Węgorzyno 25 kwietnia, 16:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-3 Pomorzanin Nowogard 25 kwietnia, 17:00
Morzycko Moryń 2-1 Błękit Pniewo 26 kwietnia, 16:00
Orkan Suchań 0-4 Piast Chociwel 25 kwietnia, 17:00
Polonia Płoty 0-1 Zorza Dobrzany 25 kwietnia, 11:00
Kłos Pełczyce 1-3 Odrzanka Radziszewo 25 kwietnia, 16:00
Gavia Choszczno 3-1 Flota II Świnoujście 25 kwietnia, 16:00
Ina Ińsko 1-4 Unia Dolice 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Ina Ińsko 1-1 Stal Lipiany 1 maja, 16:00
Unia Dolice 2-0 Gavia Choszczno 1 maja, 13:00
Flota II Świnoujście 0-1 Kłos Pełczyce 3 maja, 12:00
Odrzanka Radziszewo 5-0 Polonia Płoty 1 maja, 12:00
Zorza Dobrzany 4-1 Orkan Suchań 1 maja, 17:00
Piast Chociwel 3-1 Morzycko Moryń 2 maja, 16:00
Błękit Pniewo 1-4 Jeziorak Załom (Szczecin) 2 maja, 14:00
Pomorzanin Nowogard 1-2 Sparta Węgorzyno 2 maja, 16:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Stal Lipiany 1-0 Pomorzanin Nowogard 9 maja, 16:00
Sparta Węgorzyno 2-1 Błękit Pniewo 9 maja, 17:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Piast Chociwel 9 maja, 17:00
Morzycko Moryń 2-2 Zorza Dobrzany 9 maja, 17:00
Orkan Suchań 1-1 Odrzanka Radziszewo 9 maja, 17:00
Polonia Płoty 3-0 Flota II Świnoujście 9 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Kłos Pełczyce 1-0 Unia Dolice 9 maja, 17:00
Gavia Choszczno 0-1 Ina Ińsko 9 maja, 16:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Gavia Choszczno 0-1 Stal Lipiany 17 maja, 16:00
Ina Ińsko 3-1 Kłos Pełczyce 16 maja, 16:00
Unia Dolice 6-2 Polonia Płoty 16 maja, 16:30
Flota II Świnoujście 0-3 Orkan Suchań
(wo)
Odrzanka Radziszewo 2-1 Morzycko Moryń 16 maja, 16:00
Zorza Dobrzany 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 16 maja, 11:00
Piast Chociwel 3-0 Sparta Węgorzyno 16 maja, 16:00
Błękit Pniewo 3-2 Pomorzanin Nowogard 17 maja, 15:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Stal Lipiany 2-3 Błękit Pniewo 23 maja, 16:00
Pomorzanin Nowogard 2-0 Piast Chociwel 23 maja, 16:00
Sparta Węgorzyno 1-2 Zorza Dobrzany 23 maja, 13:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 5-1 Odrzanka Radziszewo 23 maja, 17:00
Morzycko Moryń 3-0 Flota II Świnoujście
(wo)
Orkan Suchań 0-4 Unia Dolice 23 maja, 17:00
Polonia Płoty 1-3 Ina Ińsko 23 maja, 17:00
Kłos Pełczyce 1-1 Gavia Choszczno 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Kłos Pełczyce 3-0 Stal Lipiany 30 maja, 17:00
Gavia Choszczno 3-0 Polonia Płoty 30 maja, 16:00
Ina Ińsko 3-1 Orkan Suchań 30 maja, 16:00
Unia Dolice 2-3 Morzycko Moryń 30 maja, 16:00
Flota II Świnoujście 0-3 Jeziorak Załom (Szczecin)
(wo)
Odrzanka Radziszewo 1-2 Sparta Węgorzyno 30 maja, 16:00
Zorza Dobrzany 1-0 Pomorzanin Nowogard 30 maja, 17:00
Piast Chociwel 2-0 Błękit Pniewo 30 maja, 15:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Stal Lipiany 0-1 Piast Chociwel 7 czerwca, 17:00
Błękit Pniewo 1-1 Zorza Dobrzany 6 czerwca, 17:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Odrzanka Radziszewo 6 czerwca, 13:00
Sparta Węgorzyno 3-0 Flota II Świnoujście
(wo)
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 Unia Dolice 6 czerwca, 17:00
Morzycko Moryń 4-0 Ina Ińsko 7 czerwca, 17:00
Orkan Suchań 3-1 Gavia Choszczno 6 czerwca, 17:00
Polonia Płoty 3-2 Kłos Pełczyce 6 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Polonia Płoty 2-0 Stal Lipiany 13 czerwca, 17:00
Kłos Pełczyce 3-0 Orkan Suchań 12 czerwca, 18:00
Gavia Choszczno 0-0 Morzycko Moryń 13 czerwca, 11:00
Ina Ińsko 2-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 13 czerwca, 16:00
Unia Dolice 1-2 Sparta Węgorzyno 14 czerwca, 16:00
Flota II Świnoujście 0-3 Pomorzanin Nowogard
(wo)
Odrzanka Radziszewo 2-1 Błękit Pniewo 13 czerwca, 12:00
Zorza Dobrzany 3-1 Piast Chociwel 13 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Stal Lipiany 1-2 Zorza Dobrzany 20 czerwca, 14:00
Piast Chociwel 0-2 Odrzanka Radziszewo 20 czerwca, 17:00
Błękit Pniewo 3-0 Flota II Świnoujście
(wo)
Pomorzanin Nowogard 5-1 Unia Dolice 20 czerwca, 17:00
Sparta Węgorzyno 0-2 Ina Ińsko 20 czerwca, 17:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 12-3 Gavia Choszczno 20 czerwca, 17:00
Morzycko Moryń 2-1 Kłos Pełczyce 20 czerwca, 17:00
Orkan Suchań 0-4 Polonia Płoty 20 czerwca, 17:00

IV liga 2014/2015 (zachodniopomorska)

Liga okręgowa 2014/2015 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Szczecin (północ))

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas