[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Szczecin (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni II Stargard Szczeciński 32 81 26 3 3 179-60 16 0 0 106-19 10 3 3 73-41
2.  Piast Karsko 32 65 20 5 7 86-44 13 2 1 60-18 7 3 6 26-26
3.  Orzeł Trzcińsko Zdrój 32 61 19 4 9 85-65 11 3 2 51-24 8 1 7 34-41
4.  Koral Mostkowo 32 56 17 5 10 81-60 8 5 3 47-29 9 0 7 34-31
5.  Orzeł Pęzino 32 51 14 9 9 65-52 11 2 3 38-22 3 7 6 27-30
6.  Mechanik Warnice 32 50 14 8 10 75-58 9 4 3 39-16 5 4 7 36-42
7.  Sokół Pyrzyce 32 43 11 10 11 45-53 7 5 4 28-21 4 5 7 17-32
8.  Mieszko Mieszkowice 32 42 11 9 12 56-61 6 4 6 22-25 5 5 6 34-36
9.  Czarni Lubanowo 32 41 13 2 17 64-80 8 2 6 36-34 5 0 11 28-46 4 12 4 0 0 9-1
10.  Zieloni Zielin 32 41 12 5 15 69-67 9 1 6 48-34 3 4 9 21-33 4 4 1 1 2 4-6
11.  Ogniwo Babinek 32 41 11 8 13 44-62 6 4 6 23-26 5 4 7 21-36 4 1 0 1 3 1-7
12.  Klon Krzęcin 32 40 12 4 16 68-88 8 2 6 45-43 4 2 10 23-45 2 3 1 0 1 4-2
13.  Remor Recz 32 40 12 4 16 52-73 9 1 6 33-37 3 3 10 19-36 2 3 1 0 1 2-4
14.  Wicher Przelewice 32 33 9 6 17 47-57 6 4 6 28-20 3 2 11 19-37
15.  Myśla Dargomyśl 32 31 7 10 15 45-67 5 5 6 26-23 2 5 9 19-44
16.  Polonia Giżyn 32 30 7 9 16 60-89 4 5 7 28-34 3 4 9 32-55
17.  Jedność Przewłoki 32 18 5 3 24 35-120 5 3 8 22-51 0 0 16 13-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Błękitni II Stargard Szczeciński    4-1 11-0 2-1 4-3 7-2 4-0 4-0 3-1 5-3 9-2 8-0 4-3 8-3 11-0 9-0 13-0 
 2 Piast Karsko6-2     6-2 1-2 3-1 6-1 5-0 2-2 4-0 4-2 4-1 4-0 7-1 2-1 2-1 2-2 2-0 
 3 Orzeł Trzcińsko Zdrój3-2 5-0     2-1 3-3 1-1 3-0 2-4 7-1 3-4 2-2 2-1 2-1 4-0 3-0 5-4 4-0 
 4 Koral Mostkowo4-4 1-2 5-0     3-3 4-4 0-2 2-1 5-0 2-1 2-2 1-4 2-2 5-0 5-2 3-1 3-1 
 5 Orzeł Pęzino2-4 2-1 0-3* 3-2     2-2 5-0 1-4 2-1 5-0 2-2 3-1 1-0 2-0 3-1 2-0 3-1 
 6 Mechanik Warnice2-2 1-2 0-0 4-1 1-1     2-1 5-0 4-3 1-1 1-2 2-1 2-1 4-0 0-1 2-0 8-0 
 7 Sokół Pyrzyce5-3 1-2 1-4 4-3 0-0 0-2     1-1 3-2 1-0 5-0 0-1 2-0 0-0 0-0 2-2 3-1 
 8 Mieszko Mieszkowice1-6 3-2 3-2 1-2 1-1 2-2 0-0     0-1 0-0 0-1 3-0* 3-2 0-2 2-1 0-2 3-1 
 9 Czarni Lubanowo4-8 1-3 1-2 2-3 0-3 1-0 1-1 3-2     3-1 1-0 3-1 1-0 3-3 2-3 5-2 5-2 
 10 Zieloni Zielin3-6 4-2 0-2 2-1 6-1 4-8 1-1 0-1 0-2     3-1 8-1 6-0 2-1 4-1 1-4 4-2 
 11 Ogniwo Babinek1-1 0-0 2-3 0-3 2-1 2-1 0-0 2-1 0-3 0-0     2-4 1-3 0-2 4-2 3-1 4-1 
 12 Klon Krzęcin1-13 1-3 1-0 3-5 0-3 4-1 6-0 3-3 5-3 4-2 0-1     0-1 2-1 3-3 8-3 4-1 
 13 Remor Recz2-6 1-0 4-5 1-2 2-0 4-2 0-3* 3-2 3-7 1-0 3-1 1-4     2-1 1-0 3-3 2-1 
 14 Wicher Przelewice1-2 0-0 3-0 1-2 0-0 1-2 2-4 1-1 3-0* 1-2 1-3 2-0 2-1     1-1 6-2 3-0 
 15 Myśla Dargomyśl0-1 1-1 4-0 2-4 1-4 0-2 2-0 2-2 0-1 2-2 2-1 1-1 1-2 1-0     2-2 5-0 
 16 Polonia Giżyn4-6 1-2 0-2 0-1 3-3 3-2 0-0 2-4 4-1 0-3* 1-2 2-2 1-1 2-1 2-2     3-2 
 17 Jedność Przewłoki2-7 0-5 0-9 3-1 1-0 1-4 1-5 3-6 3-2 1-0 0-0 3-2 1-1 0-4 1-1 2-4     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: Piast Karsko.
 
Jedność Przewłoki 0-0 Ogniwo Babinek 8 sierpnia, 18:30
Koral Mostkowo 3-1 Polonia Giżyn 9 sierpnia, 18:00
Remor Recz 0-3 Sokół Pyrzyce 9 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 3-1
Czarni Lubanowo 1-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój 17 września, 17:30
Zieloni Zielin 2-1 Wicher Przelewice 10 sierpnia, 14:00
Klon Krzęcin 4-1 Mechanik Warnice 10 sierpnia, 13:00
Orzeł Pęzino 2-4 Błękitni II Stargard Szczeciński 9 sierpnia, 16:00
Myśla Dargomyśl 2-2 Mieszko Mieszkowice 10 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pauza: Mieszko Mieszkowice.
 
Błękitni II Stargard Szczeciński 11-0 Myśla Dargomyśl 17 sierpnia, 16:30
Mechanik Warnice 1-1 Orzeł Pęzino 17 sierpnia, 17:00
Wicher Przelewice 2-0 Klon Krzęcin 17 sierpnia, 15:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-4 Zieloni Zielin 16 sierpnia, 11:00
Sokół Pyrzyce 3-2 Czarni Lubanowo 16 sierpnia, 17:00
Polonia Giżyn 1-1 Remor Recz 17 sierpnia, 17:00
Ogniwo Babinek 0-3 Koral Mostkowo 16 sierpnia, 17:30
Piast Karsko 2-0 Jedność Przewłoki 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Pauza: Jedność Przewłoki.
 
Koral Mostkowo 1-2 Piast Karsko 24 sierpnia, 17:30
Remor Recz 3-1 Ogniwo Babinek 23 sierpnia, 17:00
Czarni Lubanowo 5-2 Polonia Giżyn 23 sierpnia, 17:00
Zieloni Zielin 1-1 Sokół Pyrzyce 24 sierpnia, 16:00
Klon Krzęcin 1-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 24 sierpnia, 15:00
Orzeł Pęzino 2-0 Wicher Przelewice 23 sierpnia, 16:00
Myśla Dargomyśl 0-2 Mechanik Warnice 24 sierpnia, 17:30
Mieszko Mieszkowice 1-6 Błękitni II Stargard Szczeciński 23 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Pauza: Błękitni II Stargard Szczeciński.
 
Mechanik Warnice 5-0 Mieszko Mieszkowice 27 sierpnia, 17:30
Wicher Przelewice 1-1 Myśla Dargomyśl 27 sierpnia, 17:30
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-3 Orzeł Pęzino 27 sierpnia, 17:30
Sokół Pyrzyce 0-1 Klon Krzęcin 27 sierpnia, 17:30
Polonia Giżyn 0-3 Zieloni Zielin 27 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 4-2
Ogniwo Babinek 0-3 Czarni Lubanowo 27 sierpnia, 17:30
Piast Karsko 7-1 Remor Recz 27 sierpnia, 17:30
Jedność Przewłoki 3-1 Koral Mostkowo 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: Koral Mostkowo.
 
Remor Recz 2-1 Jedność Przewłoki 31 sierpnia, 13:00
Czarni Lubanowo 1-3 Piast Karsko 30 sierpnia, 17:00
Zieloni Zielin 3-1 Ogniwo Babinek 31 sierpnia, 16:00
Klon Krzęcin 8-3 Polonia Giżyn 30 sierpnia, 11:00
Orzeł Pęzino 5-0 Sokół Pyrzyce 30 sierpnia, 16:00
Myśla Dargomyśl 4-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 31 sierpnia, 17:00
Mieszko Mieszkowice 0-2 Wicher Przelewice 30 sierpnia, 17:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 7-2 Mechanik Warnice 30 sierpnia, 18:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Pauza: Mechanik Warnice.
 
Wicher Przelewice 1-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 6 września, 18:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-4 Mieszko Mieszkowice 6 września, 16:00
Polonia Giżyn 3-3 Orzeł Pęzino 7 września, 17:00
Ogniwo Babinek 2-4 Klon Krzęcin 7 września, 15:00
Piast Karsko 4-2 Zieloni Zielin 6 września, 16:00
Jedność Przewłoki 3-2 Czarni Lubanowo 6 września, 17:00
Myśla Dargomyśl 2-0 Sokół Pyrzyce 6 września, 17:00
Remor Recz 1-2 Koral Mostkowo 6 września, 15:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Pauza: Remor Recz.
 
Czarni Lubanowo 2-3 Koral Mostkowo 13 września, 16:00
Zieloni Zielin 4-2 Jedność Przewłoki 14 września, 16:00
Klon Krzęcin 1-3 Piast Karsko 14 września, 13:00
Orzeł Pęzino 2-2 Ogniwo Babinek 13 września, 16:00
Myśla Dargomyśl 2-2 Polonia Giżyn 14 września, 16:00
Mieszko Mieszkowice 0-0 Sokół Pyrzyce 13 września, 17:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 11-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 13 września, 18:00
Mechanik Warnice 4-0 Wicher Przelewice 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Pauza: Wicher Przelewice.
 
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-1 Mechanik Warnice 20 września, 15:00
Sokół Pyrzyce 5-3 Błękitni II Stargard Szczeciński 20 września, 16:00
Polonia Giżyn 2-4 Mieszko Mieszkowice 21 września, 16:00
Ogniwo Babinek 4-2 Myśla Dargomyśl 21 września, 15:00
Piast Karsko 3-1 Orzeł Pęzino 21 września, 12:00
Jedność Przewłoki 3-2 Klon Krzęcin 20 września, 15:30
Koral Mostkowo 2-1 Zieloni Zielin 20 września, 16:00
Remor Recz 3-7 Czarni Lubanowo 21 września, 13:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Pauza: Czarni Lubanowo.
 
Zieloni Zielin 6-0 Remor Recz 28 września, 15:00
Klon Krzęcin 3-5 Koral Mostkowo 28 września, 13:00 (70)
Orzeł Pęzino 3-1 Jedność Przewłoki 27 września, 15:30
Myśla Dargomyśl 1-1 Piast Karsko 28 września, 16:00
Mieszko Mieszkowice 0-1 Ogniwo Babinek 27 września, 17:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 9-0 Polonia Giżyn 28 września, 16:30
Mechanik Warnice 2-1 Sokół Pyrzyce 28 września, 15:00
Wicher Przelewice 3-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 28 września, 15:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Pauza: Orzeł Trzcińsko Zdrój.
 
Sokół Pyrzyce 0-0 Wicher Przelewice 4 października, 15:30
Polonia Giżyn 3-2 Mechanik Warnice 5 października, 14:00
Ogniwo Babinek 1-1 Błękitni II Stargard Szczeciński 4 października, 15:00
Piast Karsko 2-2 Mieszko Mieszkowice 4 października, 15:00
Jedność Przewłoki 1-1 Myśla Dargomyśl 5 października, 14:00
Koral Mostkowo 3-3 Orzeł Pęzino 4 października, 14:30
Remor Recz 1-4 Klon Krzęcin 5 października, 13:00
Czarni Lubanowo 3-1 Zieloni Zielin 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Pauza: Zieloni Zielin.
 
Klon Krzęcin 5-3 Czarni Lubanowo 12 października, 13:00
Orzeł Pęzino 1-0 Remor Recz 11 października, 15:00
Myśla Dargomyśl 2-4 Koral Mostkowo 12 października, 14:30
Mieszko Mieszkowice 3-1 Jedność Przewłoki 11 października, 16:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-1 Piast Karsko 12 października, 17:00
Mechanik Warnice 1-2 Ogniwo Babinek 12 października, 14:30
Wicher Przelewice 6-2 Polonia Giżyn 12 października, 15:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-0 Sokół Pyrzyce 11 października, 14:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Pauza: Sokół Pyrzyce.
 
Polonia Giżyn 0-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój 19 października, 13:00
Ogniwo Babinek 0-2 Wicher Przelewice 19 października, 15:00
Piast Karsko 6-1 Mechanik Warnice 18 października, 15:00
Jedność Przewłoki 2-7 Błękitni II Stargard Szczeciński 18 października, 14:00
Koral Mostkowo 2-1 Mieszko Mieszkowice 18 października, 14:00
Remor Recz 1-0 Myśla Dargomyśl 19 października, 13:00
Czarni Lubanowo 0-3 Orzeł Pęzino 18 października, 15:00
Zieloni Zielin 8-1 Klon Krzęcin 19 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Pauza: Klon Krzęcin.
 
Orzeł Pęzino 5-0 Zieloni Zielin 26 października, 13:30
Myśla Dargomyśl 0-1 Czarni Lubanowo 26 października, 14:00
Mieszko Mieszkowice 3-2 Remor Recz 25 października, 16:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 2-1 Koral Mostkowo 26 października, 16:30
Mechanik Warnice 8-0 Jedność Przewłoki 26 października, 14:30
Wicher Przelewice 0-0 Piast Karsko 26 października, 15:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-2 Ogniwo Babinek 25 października, 13:30
Sokół Pyrzyce 2-2 Polonia Giżyn 25 października, 15:00

Kolejka 14 - 8 listopada

Pauza: Polonia Giżyn.
 
Ogniwo Babinek 0-0 Sokół Pyrzyce 8 listopada, 14:00
Piast Karsko 6-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój 8 listopada, 13:00
Jedność Przewłoki 0-4 Wicher Przelewice 8 listopada, 13:30
Koral Mostkowo 4-4 Mechanik Warnice 8 listopada, 13:00
Remor Recz 2-6 Błękitni II Stargard Szczeciński 8 listopada, 13:00
Czarni Lubanowo 3-2 Mieszko Mieszkowice 8 listopada, 14:00
Zieloni Zielin 4-1 Myśla Dargomyśl 8 listopada, 13:00
Klon Krzęcin 0-3 Orzeł Pęzino 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Orzeł Pęzino.
 
Myśla Dargomyśl 1-1 Klon Krzęcin 11 listopada, 13:30
Mieszko Mieszkowice 0-0 Zieloni Zielin 11 listopada, 14:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 3-1 Czarni Lubanowo 11 listopada, 16:00
Mechanik Warnice 2-1 Remor Recz 11 listopada, 14:00
Wicher Przelewice 1-2 Koral Mostkowo 11 listopada, 14:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 4-0 Jedność Przewłoki 11 listopada, 13:00
Sokół Pyrzyce 1-2 Piast Karsko 11 listopada, 13:00
Polonia Giżyn 1-2 Ogniwo Babinek 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Pauza: Ogniwo Babinek.
 
Piast Karsko 2-2 Polonia Giżyn 15 listopada, 13:00
Jedność Przewłoki 1-5 Sokół Pyrzyce 16 listopada, 13:00
Koral Mostkowo 5-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 15 listopada, 13:00
Remor Recz 2-1 Wicher Przelewice 16 listopada, 13:00
Czarni Lubanowo 1-0 Mechanik Warnice 15 listopada, 14:00
Zieloni Zielin 3-6 Błękitni II Stargard Szczeciński 15 listopada, 13:00
Klon Krzęcin 3-3 Mieszko Mieszkowice 16 listopada, 13:00
Orzeł Pęzino 3-1 Myśla Dargomyśl 15 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 22-23 listopada

Pauza: Myśla Dargomyśl.
 
Mieszko Mieszkowice 1-1 Orzeł Pęzino 22 listopada, 14:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 8-0 Klon Krzęcin 22 listopada, 16:00
Mechanik Warnice 1-1 Zieloni Zielin 23 listopada, 14:00
Wicher Przelewice 3-0 Czarni Lubanowo 23 listopada, 13:00
(wo)
przerwany w 71. minucie z powodu znieważenia sędziego przez zawodnika gości
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-1 Remor Recz 22 listopada, 11:00
Sokół Pyrzyce 4-3 Koral Mostkowo 22 listopada, 13:00
Polonia Giżyn 3-2 Jedność Przewłoki 29 listopada, 12:00
Ogniwo Babinek 0-0 Piast Karsko 23 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 14-15 marca

Pauza: Piast Karsko.
 
Ogniwo Babinek 4-1 Jedność Przewłoki 15 marca, 12:00
Polonia Giżyn 0-1 Koral Mostkowo 15 marca, 14:00
Sokół Pyrzyce 2-0 Remor Recz 14 marca, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 7-1 Czarni Lubanowo 14 marca, 14:00
Wicher Przelewice 1-2 Zieloni Zielin 15 marca, 15:00
Mechanik Warnice 2-1 Klon Krzęcin 15 marca, 15:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-3 Orzeł Pęzino 15 marca, 16:00
Mieszko Mieszkowice 2-1 Myśla Dargomyśl 14 marca, 14:30

Kolejka 19 - 21-22 marca

Pauza: Mieszko Mieszkowice.
 
Myśla Dargomyśl 0-1 Błękitni II Stargard Szczeciński 22 marca, 13:00
Orzeł Pęzino 2-2 Mechanik Warnice 21 marca, 15:30
Klon Krzęcin 2-1 Wicher Przelewice 22 marca, 15:00
Zieloni Zielin 0-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój 22 marca, 14:00
Czarni Lubanowo 1-1 Sokół Pyrzyce 22 marca, 13:00
Remor Recz 3-3 Polonia Giżyn 22 marca, 15:00
Koral Mostkowo 2-2 Ogniwo Babinek 22 marca, 15:00
Jedność Przewłoki 0-5 Piast Karsko 22 marca, 15:00

Kolejka 20 - 28-29 marca

Pauza: Jedność Przewłoki.
 
Piast Karsko 1-2 Koral Mostkowo 28 marca, 16:00
Ogniwo Babinek 1-3 Remor Recz 29 marca, 11:00
Polonia Giżyn 4-1 Czarni Lubanowo 29 marca, 15:00
Sokół Pyrzyce 1-0 Zieloni Zielin 29 marca, 12:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-1 Klon Krzęcin 29 marca, 14:00
Wicher Przelewice 0-0 Orzeł Pęzino 29 marca, 15:00
Mechanik Warnice 0-1 Myśla Dargomyśl 29 marca, 15:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-0 Mieszko Mieszkowice 29 marca, 16:00

Kolejka 21 - 4 kwietnia

Pauza: Błękitni II Stargard Szczeciński.
 
Mieszko Mieszkowice 2-2 Mechanik Warnice 4 kwietnia, 13:00
Myśla Dargomyśl 1-0 Wicher Przelewice 4 kwietnia, 13:00
Orzeł Pęzino 0-3 Orzeł Trzcińsko Zdrój 4 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Klon Krzęcin 6-0 Sokół Pyrzyce 4 kwietnia, 13:00
Zieloni Zielin 1-4 Polonia Giżyn 4 kwietnia, 13:00
Czarni Lubanowo 1-0 Ogniwo Babinek 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu śmierci prezesa Czarnych
Remor Recz 1-0 Piast Karsko 4 kwietnia, 13:00
Koral Mostkowo 3-1 Jedność Przewłoki 4 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 11-12 kwietnia

Pauza: Koral Mostkowo.
 
Jedność Przewłoki 1-1 Remor Recz 12 kwietnia, 16:00
Piast Karsko 4-0 Czarni Lubanowo 11 kwietnia, 16:00
Ogniwo Babinek 0-0 Zieloni Zielin 12 kwietnia, 14:00
Polonia Giżyn 2-2 Klon Krzęcin 12 kwietnia, 15:00
Sokół Pyrzyce 0-0 Orzeł Pęzino 11 kwietnia, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-0 Myśla Dargomyśl 11 kwietnia, 16:00
Wicher Przelewice 1-1 Mieszko Mieszkowice 12 kwietnia, 15:00
Mechanik Warnice 2-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 18-19 kwietnia

Pauza: Mechanik Warnice.
 
Sokół Pyrzyce 0-0 Myśla Dargomyśl 19 kwietnia, 14:00
Koral Mostkowo 2-2 Remor Recz 19 kwietnia, 15:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 8-3 Wicher Przelewice 18 kwietnia, 18:00
Mieszko Mieszkowice 3-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój 18 kwietnia, 15:00
Orzeł Pęzino 2-0 Polonia Giżyn 18 kwietnia, 16:30
Klon Krzęcin 0-1 Ogniwo Babinek 19 kwietnia, 16:00
Zieloni Zielin 4-2 Piast Karsko 19 kwietnia, 14:00
Czarni Lubanowo 5-2 Jedność Przewłoki 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 24 - 25-26 kwietnia

Pauza: Remor Recz.
 
Koral Mostkowo 5-0 Czarni Lubanowo 26 kwietnia, 16:00
Jedność Przewłoki 1-0 Zieloni Zielin 26 kwietnia, 16:00
Piast Karsko 4-0 Klon Krzęcin 25 kwietnia, 17:00
Ogniwo Babinek 2-1 Orzeł Pęzino 26 kwietnia, 14:00
Polonia Giżyn 2-2 Myśla Dargomyśl 26 kwietnia, 16:00
Sokół Pyrzyce 1-1 Mieszko Mieszkowice 25 kwietnia, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 26 kwietnia, 15:00
Wicher Przelewice 1-2 Mechanik Warnice 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 25 - 2-3 maja

Pauza: Wicher Przelewice.
 
Mechanik Warnice 0-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 1 maja, 11:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-0 Sokół Pyrzyce 3 maja, 13:00
Mieszko Mieszkowice 0-2 Polonia Giżyn 1 maja, 16:00
Myśla Dargomyśl 2-1 Ogniwo Babinek 3 maja, 16:30
Orzeł Pęzino 2-1 Piast Karsko 2 maja, 13:00
Klon Krzęcin 4-1 Jedność Przewłoki 1 maja, 17:00
Zieloni Zielin 2-1 Koral Mostkowo 3 maja, 14:00
Czarni Lubanowo 1-0 Remor Recz 1 maja, 16:00

Kolejka 26 - 9-10 maja

Pauza: Czarni Lubanowo.
 
Remor Recz 1-0 Zieloni Zielin 10 maja, 16:00
Koral Mostkowo 1-4 Klon Krzęcin 10 maja, 16:00
Jedność Przewłoki 1-0 Orzeł Pęzino 10 maja, 16:00
Piast Karsko 2-1 Myśla Dargomyśl 9 maja, 17:00
Ogniwo Babinek 2-1 Mieszko Mieszkowice 9 maja, 17:30
Polonia Giżyn 4-6 Błękitni II Stargard Szczeciński 9 maja, 16:00
Sokół Pyrzyce 0-2 Mechanik Warnice 10 maja, 15:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 4-0 Wicher Przelewice 10 maja, 15:00

Kolejka 27 - 16-17 maja

Pauza: Orzeł Trzcińsko Zdrój.
 
Wicher Przelewice 2-4 Sokół Pyrzyce 17 maja, 14:00
Mechanik Warnice 2-0 Polonia Giżyn 17 maja, 16:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 9-2 Ogniwo Babinek 17 maja, 16:30
Mieszko Mieszkowice 3-2 Piast Karsko 16 maja, 16:00
Myśla Dargomyśl 5-0 Jedność Przewłoki 17 maja, 16:00
Orzeł Pęzino 3-2 Koral Mostkowo 16 maja, 17:00
Klon Krzęcin 0-1 Remor Recz 17 maja, 17:00
Zieloni Zielin 0-2 Czarni Lubanowo 17 maja, 14:00

Kolejka 28 - 23-24 maja

Pauza: Zieloni Zielin.
 
Czarni Lubanowo 3-1 Klon Krzęcin 23 maja, 17:00
Remor Recz 2-0 Orzeł Pęzino 24 maja, 17:00
Koral Mostkowo 5-2 Myśla Dargomyśl 24 maja, 17:00
Jedność Przewłoki 3-6 Mieszko Mieszkowice 23 maja, 17:30
Piast Karsko 6-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 23 maja, 17:00
Ogniwo Babinek 2-1 Mechanik Warnice 23 maja, 17:30
Polonia Giżyn 2-1 Wicher Przelewice 24 maja, 16:00
Sokół Pyrzyce 1-4 Orzeł Trzcińsko Zdrój 23 maja, 17:00

Kolejka 29 - 27 maja

Pauza: Sokół Pyrzyce.
 
Orzeł Trzcińsko Zdrój 5-4 Polonia Giżyn 27 maja, 17:30
Wicher Przelewice 1-3 Ogniwo Babinek 27 maja, 17:30
Mechanik Warnice 1-2 Piast Karsko 27 maja, 17:30
Błękitni II Stargard Szczeciński 13-0 Jedność Przewłoki 27 maja, 17:30
Mieszko Mieszkowice 1-2 Koral Mostkowo 27 maja, 17:30
Myśla Dargomyśl 1-2 Remor Recz 27 maja, 17:30
Orzeł Pęzino 2-1 Czarni Lubanowo 27 maja, 17:30
Klon Krzęcin 4-2 Zieloni Zielin 27 maja, 17:30

Kolejka 30 - 30-31 maja

Pauza: Klon Krzęcin.
 
Zieloni Zielin 6-1 Orzeł Pęzino 31 maja, 14:00
Czarni Lubanowo 2-3 Myśla Dargomyśl 30 maja, 17:00
Remor Recz 3-2 Mieszko Mieszkowice 31 maja, 17:00
Koral Mostkowo 4-4 Błękitni II Stargard Szczeciński 30 maja, 17:00
Jedność Przewłoki 1-4 Mechanik Warnice 30 maja, 17:30
Piast Karsko 2-1 Wicher Przelewice 30 maja, 17:00
Ogniwo Babinek 2-3 Orzeł Trzcińsko Zdrój 30 maja, 18:00
Polonia Giżyn 0-0 Sokół Pyrzyce 31 maja, 17:00

Kolejka 31 - 6-7 czerwca

Pauza: Polonia Giżyn.
 
Sokół Pyrzyce 5-0 Ogniwo Babinek 6 czerwca, 18:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 5-0 Piast Karsko 6 czerwca, 16:00
Wicher Przelewice 3-0 Jedność Przewłoki 7 czerwca, 14:00
Mechanik Warnice 4-1 Koral Mostkowo 7 czerwca, 17:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-3 Remor Recz 7 czerwca, 16:30
Mieszko Mieszkowice 0-1 Czarni Lubanowo 6 czerwca, 17:00
Myśla Dargomyśl 2-2 Zieloni Zielin 7 czerwca, 17:00
Orzeł Pęzino 3-1 Klon Krzęcin 6 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 10 czerwca

Pauza: Orzeł Pęzino.
 
Klon Krzęcin 3-3 Myśla Dargomyśl 10 czerwca, 17:30
Zieloni Zielin 0-1 Mieszko Mieszkowice 10 czerwca, 17:30
Czarni Lubanowo 4-8 Błękitni II Stargard Szczeciński 10 czerwca, 17:30
Remor Recz 4-2 Mechanik Warnice 10 czerwca, 17:30
Koral Mostkowo 5-0 Wicher Przelewice 10 czerwca, 17:30
Jedność Przewłoki 0-9 Orzeł Trzcińsko Zdrój 10 czerwca, 17:30
Piast Karsko 5-0 Sokół Pyrzyce 10 czerwca, 18:30
Ogniwo Babinek 3-1 Polonia Giżyn 10 czerwca, 17:30

Kolejka 33 - 13-14 czerwca

Pauza: Ogniwo Babinek.
 
Polonia Giżyn 1-2 Piast Karsko 14 czerwca, 17:00
Sokół Pyrzyce 3-1 Jedność Przewłoki 13 czerwca, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-1 Koral Mostkowo 13 czerwca, 15:00
Wicher Przelewice 2-1 Remor Recz 14 czerwca, 14:00
Mechanik Warnice 4-3 Czarni Lubanowo 14 czerwca, 17:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 5-3 Zieloni Zielin 13 czerwca, 16:30
Mieszko Mieszkowice 3-0 Klon Krzęcin 13 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Myśla Dargomyśl 1-4 Orzeł Pęzino 14 czerwca, 17:30

Kolejka 34 - 20 czerwca

Pauza: Myśla Dargomyśl.
 
Orzeł Pęzino 1-4 Mieszko Mieszkowice 20 czerwca, 17:00
Klon Krzęcin 1-13 Błękitni II Stargard Szczeciński 19 czerwca, 17:30
Zieloni Zielin 4-8 Mechanik Warnice 20 czerwca, 17:00
Czarni Lubanowo 3-3 Wicher Przelewice 20 czerwca, 17:00
Remor Recz 4-5 Orzeł Trzcińsko Zdrój 20 czerwca, 17:00
Koral Mostkowo 0-2 Sokół Pyrzyce 20 czerwca, 17:00
Jedność Przewłoki 2-4 Polonia Giżyn 20 czerwca, 17:00
Piast Karsko 4-1 Ogniwo Babinek 20 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2014/2015 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Szczecin (północ))

Klasa A 2014/2015 (Szczecin I)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin II)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin III)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin IV)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin V)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin VI)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas