[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rolpol Rossow Chlebowo 22 48 16 0 6 56-35 9 0 2 28-15 7 0 4 28-20
2.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 22 47 15 2 5 71-28 10 0 1 50-12 5 2 4 21-16 2 3 1 0 1 1-1
3.  Dąb Dębice 22 47 14 5 3 61-22 7 3 1 33-11 7 2 2 28-11 2 3 1 0 1 1-1
4.  Zorza Tychowo 22 46 14 4 4 71-43 9 1 1 37-21 5 3 3 34-22
5.  Zenit Koszewo 22 39 13 0 9 56-41 10 0 1 36-16 3 0 8 20-25
6.  Kluczevia II Stargard Szczeciński 22 28 9 1 12 39-47 7 1 3 18-14 2 0 9 21-33
7.  Czarni Marianowo 22 27 8 3 11 40-54 5 2 4 24-21 3 1 7 16-33
8.  Pomorzanin Krąpiel 22 26 7 5 10 39-48 7 2 2 25-18 0 3 8 14-30
9.  Płomień Lisowo 22 23 7 2 13 39-59 4 1 6 19-28 3 1 7 20-31
10.  Unia Stargard Szczeciński 22 18 6 0 16 40-85 5 0 6 24-42 1 0 10 16-43 2 3 1 0 1 5-4
11.  Orkan Dalewo 22 18 5 3 14 33-51 4 2 5 19-21 1 1 9 14-30 2 3 1 0 1 4-5
12.  WODR Barzkowice 22 15 4 3 15 28-60 4 2 5 19-22 0 1 10 9-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Rolpol Rossow Chlebowo    2-0 1-2 2-1 2-1 1-2 5-1 3-1 4-3 2-1 2-1 4-2 
 2 Dąbrovia Stara Dąbrowa4-2     0-1 4-0 5-3 6-1 5-1 5-1 3-1 9-0 5-1 4-1 
 3 Dąb Dębice4-0 0-1     2-2 2-1 3-2 3-0 1-1 6-1 6-2 1-1 5-0 
 4 Zorza Tychowo3-2 4-0 1-1     5-3 2-1 2-6 3-1 2-1 6-3 3-2 6-1 
 5 Zenit Koszewo2-1 3-2 2-1 2-5     4-2 5-0 3-2 4-1 3-0 4-2 4-0 
 6 Kluczevia II Stargard Szczeciński0-3 1-0 1-2 2-5 2-1     4-0 2-0 1-1 2-1 2-1 1-0 
 7 Czarni Marianowo1-2 2-2 0-3 2-4 2-0 4-1     4-2 4-1 0-3 2-0 3-3 
 8 Pomorzanin Krąpiel3-5 1-1 1-0 0-5 1-0 3-2 2-2     2-1 3-2 5-0 4-0 
 9 Płomień Lisowo2-4 0-4 1-4 1-6 2-4 3-1 0-2 2-2     4-1 2-0 2-0 
 10 Unia Stargard Szczeciński1-3 1-3 1-10 4-3 1-5 0-8 5-1 3-2 2-5     4-1 2-1 
 11 Orkan Dalewo0-3 1-6 1-2 1-1 2-0 4-0 1-3 2-2 1-2 3-1     3-1 
 12 WODR Barzkowice0-3 1-2 2-2 2-2 1-2 3-1 1-0 2-0 2-3 5-2 0-5     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Zorza Tychowo 2-6 Czarni Marianowo 31 sierpnia, 15:00
WODR Barzkowice 1-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 31 sierpnia, 15:30
Unia Stargard Szczeciński 0-8 Kluczevia II Stargard Szczeciński 30 sierpnia, 10:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-1 Orkan Dalewo 30 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Płomień Lisowo 31 sierpnia, 16:00
Dąb Dębice 2-1 Zenit Koszewo 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Czarni Marianowo 4-1 Płomień Lisowo 6 września, 16:00
Orkan Dalewo 2-2 Pomorzanin Krąpiel 7 września, 16:30
Kluczevia II Stargard Szczeciński 0-3 Rolpol Rossow Chlebowo 7 września, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 9-0 Unia Stargard Szczeciński 6 września, 16:00
Dąb Dębice 5-0 WODR Barzkowice 7 września, 15:00
Zorza Tychowo 5-3 Zenit Koszewo 7 września, 15:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Zenit Koszewo 5-0 Czarni Marianowo 13 września, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 1-10 Dąb Dębice 14 września, 17:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 14 września, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 3-2 Kluczevia II Stargard Szczeciński 14 września, 15:00
Płomień Lisowo 2-0 Orkan Dalewo 14 września, 15:00
Zorza Tychowo 6-1 WODR Barzkowice 14 września, 15:00

Kolejka 4 - 20-21 września

Czarni Marianowo 2-0 Orkan Dalewo 20 września, 16:00
Kluczevia II Stargard Szczeciński 1-1 Płomień Lisowo 21 września, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-1 Pomorzanin Krąpiel 21 września, 15:00
Dąb Dębice 4-0 Rolpol Rossow Chlebowo 21 września, 15:00
Zorza Tychowo 6-3 Unia Stargard Szczeciński 21 września, 15:00
Zenit Koszewo 4-0 WODR Barzkowice 21 września, 15:00

Kolejka 5 - 27-28 września

WODR Barzkowice 1-0 Czarni Marianowo 28 września, 14:00
Unia Stargard Szczeciński 1-5 Zenit Koszewo 28 września, 11:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-1 Zorza Tychowo 27 września, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Dąb Dębice 28 września, 15:00
Płomień Lisowo 0-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa 28 września, 15:00
Orkan Dalewo 4-0 Kluczevia II Stargard Szczeciński 28 września, 16:30

Kolejka 6 - 4-5 października

Czarni Marianowo 4-1 Kluczevia II Stargard Szczeciński 4 października, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-1 Orkan Dalewo 4 października, 16:00
Dąb Dębice 6-1 Płomień Lisowo 5 października, 15:00
Zorza Tychowo 3-1 Pomorzanin Krąpiel 5 października, 14:00
Zenit Koszewo 2-1 Rolpol Rossow Chlebowo 5 października, 15:00
WODR Barzkowice 5-2 Unia Stargard Szczeciński 5 października, 14:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Unia Stargard Szczeciński 5-1 Czarni Marianowo 11 października, 16:30
Rolpol Rossow Chlebowo 4-2 WODR Barzkowice 12 października, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Zenit Koszewo 12 października, 14:00
Płomień Lisowo 1-6 Zorza Tychowo 12 października, 14:00
Orkan Dalewo 1-2 Dąb Dębice 11 października, 16:00
Kluczevia II Stargard Szczeciński 1-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 12 października, 19:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Czarni Marianowo 2-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 19 października, 14:00
Dąb Dębice 3-2 Kluczevia II Stargard Szczeciński 19 października, 14:00
Zorza Tychowo 3-2 Orkan Dalewo 19 października, 14:00
Zenit Koszewo 4-1 Płomień Lisowo 19 października, 14:00
WODR Barzkowice 2-0 Pomorzanin Krąpiel 19 października, 14:00
Unia Stargard Szczeciński 1-3 Rolpol Rossow Chlebowo 18 października, 17:30

Kolejka 9 - 25-26 października

Rolpol Rossow Chlebowo 5-1 Czarni Marianowo 26 października, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 3-2 Unia Stargard Szczeciński 26 października, 13:30
Płomień Lisowo 2-0 WODR Barzkowice 26 października, 14:00
Orkan Dalewo 2-0 Zenit Koszewo 26 października, 14:00
Kluczevia II Stargard Szczeciński 2-5 Zorza Tychowo 26 października, 13:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-1 Dąb Dębice 26 października, 14:00

Kolejka 10 - 8-9 listopada

Czarni Marianowo 0-3 Dąb Dębice 9 listopada, 14:00
Zorza Tychowo 4-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 9 listopada, 13:00
Zenit Koszewo 4-2 Kluczevia II Stargard Szczeciński 8 listopada, 14:00
WODR Barzkowice 0-5 Orkan Dalewo 9 listopada, 13:30
Unia Stargard Szczeciński 2-5 Płomień Lisowo 9 listopada, 14:00
Rolpol Rossow Chlebowo 3-1 Pomorzanin Krąpiel 9 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 listopada

Pomorzanin Krąpiel 2-2 Czarni Marianowo 16 listopada, 13:00
Płomień Lisowo 2-4 Rolpol Rossow Chlebowo 16 listopada, 13:00
Orkan Dalewo 3-1 Unia Stargard Szczeciński 16 listopada, 14:00
Kluczevia II Stargard Szczeciński 1-0 WODR Barzkowice 16 listopada, 12:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-3 Zenit Koszewo 15 listopada, 14:00
Dąb Dębice 2-2 Zorza Tychowo 16 listopada, 12:30

Kolejka 12 - 11-12 kwietnia

Zenit Koszewo 2-1 Dąb Dębice 11 kwietnia, 15:00
Czarni Marianowo 2-4 Zorza Tychowo 11 kwietnia, 16:30
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-1 WODR Barzkowice 11 kwietnia, 16:00
Kluczevia II Stargard Szczeciński 2-1 Unia Stargard Szczeciński 12 kwietnia, 17:00
Orkan Dalewo 0-3 Rolpol Rossow Chlebowo 12 kwietnia, 15:00
Płomień Lisowo 2-2 Pomorzanin Krąpiel 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Płomień Lisowo 0-2 Czarni Marianowo 19 kwietnia, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 5-0 Orkan Dalewo 19 kwietnia, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 1-2 Kluczevia II Stargard Szczeciński 18 kwietnia, 15:00
Unia Stargard Szczeciński 1-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa 19 kwietnia, 18:00
WODR Barzkowice 2-2 Dąb Dębice 19 kwietnia, 14:30
Zenit Koszewo 2-5 Zorza Tychowo 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

WODR Barzkowice 2-2 Zorza Tychowo 25 kwietnia, 16:30
Czarni Marianowo 2-0 Zenit Koszewo 25 kwietnia, 16:30
Dąb Dębice 6-2 Unia Stargard Szczeciński 25 kwietnia, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-2 Rolpol Rossow Chlebowo 25 kwietnia, 16:30
Kluczevia II Stargard Szczeciński 2-0 Pomorzanin Krąpiel 26 kwietnia, 18:30
Orkan Dalewo 1-2 Płomień Lisowo 26 kwietnia, 15:30

Kolejka 15 - 2-3 maja

Orkan Dalewo 1-3 Czarni Marianowo 3 maja, 15:30
Płomień Lisowo 3-1 Kluczevia II Stargard Szczeciński 1 maja, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 maja, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 1-2 Dąb Dębice 1 maja, 12:00
Unia Stargard Szczeciński 4-3 Zorza Tychowo 2 maja, 17:00
WODR Barzkowice 1-2 Zenit Koszewo 1 maja, 14:30

Kolejka 16 - 9-10 maja

Czarni Marianowo 3-3 WODR Barzkowice 9 maja, 16:30
Zenit Koszewo 3-0 Unia Stargard Szczeciński 9 maja, 15:00
Zorza Tychowo 3-2 Rolpol Rossow Chlebowo 10 maja, 15:00
Dąb Dębice 1-1 Pomorzanin Krąpiel 9 maja, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-1 Płomień Lisowo 9 maja, 16:00
Kluczevia II Stargard Szczeciński 2-1 Orkan Dalewo 10 maja, 17:00

Kolejka 17 - 16-17 maja

Kluczevia II Stargard Szczeciński 4-0 Czarni Marianowo 17 maja, 17:00
Orkan Dalewo 1-6 Dąbrovia Stara Dąbrowa 17 maja, 15:30
Płomień Lisowo 1-4 Dąb Dębice 17 maja, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 0-5 Zorza Tychowo 17 maja, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-1 Zenit Koszewo 16 maja, 17:00
Unia Stargard Szczeciński 2-1 WODR Barzkowice 17 maja, 18:30

Kolejka 18 - 23-24 maja

Czarni Marianowo 0-3 Unia Stargard Szczeciński 23 maja, 16:30
WODR Barzkowice 0-3 Rolpol Rossow Chlebowo 24 maja, 15:30
Zenit Koszewo 3-2 Pomorzanin Krąpiel 23 maja, 15:00
Zorza Tychowo 2-1 Płomień Lisowo 24 maja, 15:00
Dąb Dębice 1-1 Orkan Dalewo 23 maja, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 6-1 Kluczevia II Stargard Szczeciński 23 maja, 15:30

Kolejka 19 - 30-31 maja

Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-1 Czarni Marianowo 30 maja, 17:00
Kluczevia II Stargard Szczeciński 1-2 Dąb Dębice 31 maja, 14:30
Orkan Dalewo 1-1 Zorza Tychowo 31 maja, 15:30
Płomień Lisowo 2-4 Zenit Koszewo 31 maja, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 4-0 WODR Barzkowice 31 maja, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-1 Unia Stargard Szczeciński 31 maja, 16:00

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Czarni Marianowo 1-2 Rolpol Rossow Chlebowo 6 czerwca, 16:30
Unia Stargard Szczeciński 3-2 Pomorzanin Krąpiel 6 czerwca, 17:00
WODR Barzkowice 2-3 Płomień Lisowo 6 czerwca, 16:30
Zenit Koszewo 4-2 Orkan Dalewo 6 czerwca, 15:00
Zorza Tychowo 2-1 Kluczevia II Stargard Szczeciński 6 czerwca, 16:30
Dąb Dębice 0-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Dąb Dębice 3-0 Czarni Marianowo 13 czerwca, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-0 Zorza Tychowo 14 czerwca, 15:00
Kluczevia II Stargard Szczeciński 2-1 Zenit Koszewo 14 czerwca, 12:00
Orkan Dalewo 3-1 WODR Barzkowice 14 czerwca, 16:30
Płomień Lisowo 4-1 Unia Stargard Szczeciński 14 czerwca, 15:00
Pomorzanin Krąpiel 3-5 Rolpol Rossow Chlebowo 14 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 21 czerwca

Czarni Marianowo 4-2 Pomorzanin Krąpiel 21 czerwca, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 4-3 Płomień Lisowo 21 czerwca, 16:00
Unia Stargard Szczeciński 4-1 Orkan Dalewo 21 czerwca, 16:00
WODR Barzkowice 3-1 Kluczevia II Stargard Szczeciński 21 czerwca, 16:00
Zenit Koszewo 3-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 21 czerwca, 16:00
Zorza Tychowo 1-1 Dąb Dębice 21 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2014/2015 (Szczecin (północ))

Klasa A 2014/2015 (Szczecin I)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin III)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin IV)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin V)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin VI)

Klasa B 2014/2015 (Szczecin I)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin II)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin III)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin IV)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin V)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas