[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bizon Cerkwica 16 39 12 3 1 66-20 6 1 1 33-13 6 2 0 33-7
2.  Bałtyk Międzywodzie 16 25 8 1 7 49-36 3 1 4 26-20 5 0 3 23-16
3.  Polonia II Płoty 16 24 7 3 6 36-43 5 2 1 27-18 2 1 5 9-25
4.  Muszkieter Trzebiatów 16 19 5 4 7 38-35 4 1 3 22-15 1 3 4 16-20
5.  Zieloni Wyszobór 16 7 2 1 13 22-77 2 1 5 11-26 0 0 8 11-51
Rega II Trzebiatów wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5 
 1 Bizon Cerkwica    3-2 
1-3 
6-1 
6-2 
3-0 
2-2 
4-0 
8-3 
 2 Bałtyk Międzywodzie0-3 
1-5 
    2-3 
4-0 
2-2 
2-5 
11-0 
4-2 
 3 Polonia II Płoty2-2 
2-2 
6-3 
0-4 
    3-2 
1-0 
7-2 
6-3 
 4 Muszkieter Trzebiatów1-4 
0-3* 
2-1 
3-4 
2-2 
3-0 
    5-1 
6-0 
 5 Zieloni Wyszobór0-8 
1-6 
1-3 
0-3 
0-1 
2-0 
2-2 
5-3 
    

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: Zieloni Wyszobór.
 
Muszkieter Trzebiatów 2-1 Bałtyk Międzywodzie 30 sierpnia, 11:30
Polonia II Płoty 2-2 Bizon Cerkwica 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Bizon Cerkwica.
 
Bałtyk Międzywodzie 2-3 Polonia II Płoty 6 września, 16:00
Zieloni Wyszobór 2-2 Muszkieter Trzebiatów 6 września, 17:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Muszkieter Trzebiatów.
 
Polonia II Płoty 7-2 Zieloni Wyszobór 14 września, 16:00
Bizon Cerkwica 3-2 Bałtyk Międzywodzie 14 września, 14:30

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: Bałtyk Międzywodzie.
 
Zieloni Wyszobór 0-8 Bizon Cerkwica 20 września, 17:00
Muszkieter Trzebiatów 2-2 Polonia II Płoty 20 września, 14:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: Polonia II Płoty.
 
Bizon Cerkwica 3-0 Muszkieter Trzebiatów 28 września, 14:30
Bałtyk Międzywodzie 11-0 Zieloni Wyszobór 27 września, 16:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Zieloni Wyszobór.
 
Bałtyk Międzywodzie 2-2 Muszkieter Trzebiatów 4 października, 16:00
Bizon Cerkwica 6-1 Polonia II Płoty 5 października, 14:30

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: Bizon Cerkwica.
 
Polonia II Płoty 6-3 Bałtyk Międzywodzie 12 października, 15:00
Muszkieter Trzebiatów 5-1 Zieloni Wyszobór 12 października, 12:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Muszkieter Trzebiatów.
 
Zieloni Wyszobór 0-1 Polonia II Płoty 18 października, 15:00
Bałtyk Międzywodzie 0-3 Bizon Cerkwica 15 listopada, 14:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Bałtyk Międzywodzie.
 
Bizon Cerkwica 4-0 Zieloni Wyszobór 26 października, 14:00
Polonia II Płoty 3-2 Muszkieter Trzebiatów 26 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 listopada

Pauza: Polonia II Płoty.
 
Muszkieter Trzebiatów 1-4 Bizon Cerkwica 9 listopada, 12:00
Zieloni Wyszobór 1-3 Bałtyk Międzywodzie 8 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 11-12 kwietnia

Pauza: Zieloni Wyszobór.
 
Bałtyk Międzywodzie 2-5 Muszkieter Trzebiatów 11 kwietnia, 16:30
Bizon Cerkwica 6-2 Polonia II Płoty 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 18-19 kwietnia

Pauza: Bizon Cerkwica.
 
Polonia II Płoty 0-4 Bałtyk Międzywodzie 19 kwietnia, 15:00
Muszkieter Trzebiatów 6-0 Zieloni Wyszobór 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 25-26 kwietnia

Pauza: Muszkieter Trzebiatów.
 
Zieloni Wyszobór 2-0 Polonia II Płoty 25 kwietnia, 16:00
Bałtyk Międzywodzie 1-5 Bizon Cerkwica 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (26 kwietnia, 14:00) drużyna gospodarzy nie została dopuszczona do gry

Kolejka 14 - 2-3 maja

Pauza: Bałtyk Międzywodzie.
 
Bizon Cerkwica 8-3 Zieloni Wyszobór 3 maja, 14:00
Polonia II Płoty 1-0 Muszkieter Trzebiatów 2 maja, 16:00

Kolejka 15 - 9-10 maja

Pauza: Polonia II Płoty.
 
Muszkieter Trzebiatów 0-3 Bizon Cerkwica 10 maja, 14:00
(wo)
na boisku 5-2
Zieloni Wyszobór 0-3 Bałtyk Międzywodzie 9 maja, 16:00

Kolejka 16 - 16-17 maja

Pauza: Zieloni Wyszobór.
 
Muszkieter Trzebiatów 3-4 Bałtyk Międzywodzie 17 maja, 14:00
Polonia II Płoty 2-2 Bizon Cerkwica 17 maja, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 maja

Pauza: Bizon Cerkwica.
 
Bałtyk Międzywodzie 4-0 Polonia II Płoty 23 maja, 17:00
Zieloni Wyszobór 5-3 Muszkieter Trzebiatów 23 maja, 16:00

Kolejka 18 - 30-31 maja

Pauza: Muszkieter Trzebiatów.
 
Polonia II Płoty 6-3 Zieloni Wyszobór 31 maja, 17:00
Bizon Cerkwica 1-3 Bałtyk Międzywodzie 31 maja, 14:00

Kolejka 19 - 6-7 czerwca

Pauza: Bałtyk Międzywodzie.
 
Zieloni Wyszobór 1-6 Bizon Cerkwica 7 czerwca, 15:00
Muszkieter Trzebiatów 3-0 Polonia II Płoty 7 czerwca, 13:00

Kolejka 20 - 13 czerwca

Pauza: Polonia II Płoty.
 
Bizon Cerkwica 2-2 Muszkieter Trzebiatów 14 czerwca, 16:00
Bałtyk Międzywodzie 4-2 Zieloni Wyszobór 14 czerwca, 16:00

Klasa A 2014/2015 (Szczecin I)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin II)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin III)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin IV)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin V)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin VI)

Klasa B 2014/2015 (Szczecin II)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin III)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin IV)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin V)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas