[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Sarnik 20 50 16 2 2 60-15 9 1 0 31-6 7 1 2 29-9
2.  Piast II Karsko 20 49 16 1 3 81-35 9 1 0 43-13 7 0 3 38-22
3.  Orzeł II Bierzwnik 20 42 14 0 6 70-43 8 0 2 45-21 6 0 4 25-22
4.  Iskra Warszyn 20 40 13 1 6 90-37 8 1 1 57-12 5 0 5 33-25
5.  Gavia II Choszczno 20 31 10 1 9 54-43 6 0 4 23-17 4 1 5 31-26
6.  Orzeł Żeńsko 20 28 9 1 10 49-52 6 0 4 25-17 3 1 6 24-35 2 6 2 0 0 5-0
7.  Grom Płonno 20 28 9 1 10 37-45 4 0 6 15-21 5 1 4 22-24 2 0 0 0 2 0-5
8.  Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 20 22 7 1 12 38-64 3 1 6 16-29 4 0 6 22-35
9.  Drawa Drawno 20 19 6 1 13 47-72 5 0 5 37-36 1 1 8 10-36
10.  Pomorzanka Jarosławsko 20 5 1 2 17 25-99 0 2 8 12-40 1 0 9 13-59
11.  Klon II Krzęcin 20 10 3 1 16 27-73 2 0 8 20-42 1 1 8 7-31
Klon II Krzęcin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Błękitni Sarnik    4-3 2-0 1-0 5-1 4-0 0-0 6-2 3-0* 3-0 3-0* 
 2 Piast II Karsko1-0     3-0* 4-3 5-0 4-2 8-1 4-1 8-1 4-3 2-2 
 3 Orzeł II Bierzwnik1-5 5-3     9-2 3-0* 4-3 2-3 8-1 3-2 7-1 3-1 
 4 Iskra Warszyn2-3 4-2 7-0     1-1 8-1 4-2 5-1 4-0 19-2 3-0* 
 5 Gavia II Choszczno1-0 1-4 4-1 2-4     1-3 2-5 2-0 3-0* 4-0 3-0* 
 6 Orzeł Żeńsko0-2 3-6 0-4 1-0 3-2     2-0 1-2 6-1 6-0 3-0* 
 7 Grom Płonno2-4 0-2 1-2 2-1 0-5 0-3     2-4 3-0 2-0 3-0* 
 8 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)0-3 1-4 2-4 1-8 1-4 1-1 0-3     4-1 3-1 3-0* 
 9 Drawa Drawno0-3 2-6 1-4 2-5 1-5 5-4 3-1 6-4     11-3 6-1 
 10 Pomorzanka Jarosławsko1-1 2-5 2-7 2-3 0-11 0-3 1-3 0-2 2-2     2-3 
 11 Klon II Krzęcin1-8 0-3* 0-3* 1-7 7-2 8-4 2-4 1-5 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: Orzeł II Bierzwnik.
 
Pomorzanka Jarosławsko 0-11 Gavia II Choszczno 31 sierpnia, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 0-3 Błękitni Sarnik 31 sierpnia, 15:00
Piast II Karsko 8-1 Drawa Drawno 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Żeńsko 2-0 Grom Płonno 31 sierpnia, 15:00
Klon II Krzęcin 1-7 Iskra Warszyn 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Klon II Krzęcin.
 
Gavia II Choszczno 2-4 Iskra Warszyn 7 września, 16:30
Grom Płonno 1-2 Orzeł II Bierzwnik 7 września, 16:00
Drawa Drawno 5-4 Orzeł Żeńsko 7 września, 16:00
Błękitni Sarnik 4-3 Piast II Karsko 7 września, 15:00
Pomorzanka Jarosławsko 0-2 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 7 września, 16:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Iskra Warszyn.
 
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 1-4 Gavia II Choszczno 14 września, 15:00
Piast II Karsko 4-3 Pomorzanka Jarosławsko 14 września, 17:00
Orzeł Żeńsko 0-2 Błękitni Sarnik 14 września, 15:00
Orzeł II Bierzwnik 3-2 Drawa Drawno 14 września, 15:00
Klon II Krzęcin 2-4 Grom Płonno 13 września, 15:00

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: Gavia II Choszczno.
 
Grom Płonno 2-1 Iskra Warszyn 21 września, 15:00
Drawa Drawno 6-1 Klon II Krzęcin 21 września, 16:00
Błękitni Sarnik 2-0 Orzeł II Bierzwnik 21 września, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko 0-3 Orzeł Żeńsko 21 września, 16:30
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 1-4 Piast II Karsko 21 września, 15:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: Grom Płonno.
 
Piast II Karsko 5-0 Gavia II Choszczno 27 września, 16:00
Orzeł Żeńsko 1-2 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 28 września, 15:00
Orzeł II Bierzwnik 7-1 Pomorzanka Jarosławsko 28 września, 15:00
Klon II Krzęcin 1-8 Błękitni Sarnik 27 września, 15:00
Iskra Warszyn 4-0 Drawa Drawno 28 września, 14:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Drawa Drawno.
 
Gavia II Choszczno 2-5 Grom Płonno 4 października, 14:00
Błękitni Sarnik 1-0 Iskra Warszyn 5 października, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko 2-3 Klon II Krzęcin 5 października, 16:30
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 2-4 Orzeł II Bierzwnik 5 października, 14:00
Piast II Karsko 4-2 Orzeł Żeńsko 5 października, 15:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: Błękitni Sarnik.
 
Orzeł Żeńsko 3-2 Gavia II Choszczno 11 października, 15:00
Orzeł II Bierzwnik 5-3 Piast II Karsko 12 października, 15:00
Klon II Krzęcin 1-5 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 11 października, 14:30
Iskra Warszyn 19-2 Pomorzanka Jarosławsko 12 października, 13:00
Grom Płonno 3-0 Drawa Drawno 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Pomorzanka Jarosławsko.
 
Gavia II Choszczno 3-0 Drawa Drawno 18 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Błękitni Sarnik 0-0 Grom Płonno 19 października, 13:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 1-8 Iskra Warszyn 19 października, 14:00
Piast II Karsko 2-2 Klon II Krzęcin 19 października, 14:00
Orzeł Żeńsko 0-4 Orzeł II Bierzwnik 19 października, 14:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Pionier Zwierzyn (k. Choszczna).
 
Orzeł II Bierzwnik 3-0 Gavia II Choszczno 26 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Klon II Krzęcin 8-4 Orzeł Żeńsko 26 października, 15:00
Iskra Warszyn 4-2 Piast II Karsko 26 października, 13:00
Grom Płonno 2-0 Pomorzanka Jarosławsko 26 października, 14:30
Drawa Drawno 0-3 Błękitni Sarnik 26 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 listopada

Pauza: Piast II Karsko.
 
Gavia II Choszczno 1-0 Błękitni Sarnik 9 listopada, 13:00
Pomorzanka Jarosławsko 2-2 Drawa Drawno 9 listopada, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 0-3 Grom Płonno 9 listopada, 13:00
Orzeł Żeńsko 1-0 Iskra Warszyn 9 listopada, 14:00
Orzeł II Bierzwnik 3-1 Klon II Krzęcin 9 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 listopada

Pauza: Orzeł Żeńsko.
 
Klon II Krzęcin 7-2 Gavia II Choszczno 15 listopada, 14:00
Iskra Warszyn 7-0 Orzeł II Bierzwnik 16 listopada, 13:00
Grom Płonno 0-2 Piast II Karsko 16 listopada, 14:00
Drawa Drawno 6-4 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 16 listopada, 14:00
Błękitni Sarnik 3-0 Pomorzanka Jarosławsko 16 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 11-12 kwietnia

Pauza: Orzeł II Bierzwnik.
 
Gavia II Choszczno 4-0 Pomorzanka Jarosławsko 12 kwietnia, 16:30
Błękitni Sarnik 6-2 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 12 kwietnia, 14:00
Drawa Drawno 2-6 Piast II Karsko 12 kwietnia, 14:00
Grom Płonno 0-3 Orzeł Żeńsko 12 kwietnia, 15:00
Iskra Warszyn 3-0 Klon II Krzęcin
(wo)

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Pauza: Klon II Krzęcin.
 
Iskra Warszyn 1-1 Gavia II Choszczno 19 kwietnia, 15:00
Orzeł II Bierzwnik 2-3 Grom Płonno 19 kwietnia, 15:00
Orzeł Żeńsko 6-1 Drawa Drawno 19 kwietnia, 15:00
Piast II Karsko 1-0 Błękitni Sarnik 18 kwietnia, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3-1 Pomorzanka Jarosławsko 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Pauza: Iskra Warszyn.
 
Gavia II Choszczno 2-0 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 26 kwietnia, 16:30
Pomorzanka Jarosławsko 2-5 Piast II Karsko 26 kwietnia, 14:00
Błękitni Sarnik 4-0 Orzeł Żeńsko 26 kwietnia, 15:00
Drawa Drawno 1-4 Orzeł II Bierzwnik 26 kwietnia, 14:00
Grom Płonno 3-0 Klon II Krzęcin
(wo)

Kolejka 15 - 2-3 maja

Pauza: Gavia II Choszczno.
 
Iskra Warszyn 4-2 Grom Płonno 3 maja, 15:00
Klon II Krzęcin 0-3 Drawa Drawno
(wo)
Orzeł II Bierzwnik 1-5 Błękitni Sarnik 1 maja, 17:00
Orzeł Żeńsko 6-0 Pomorzanka Jarosławsko 3 maja, 16:00
Piast II Karsko 4-1 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3 maja, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 maja

Pauza: Grom Płonno.
 
Gavia II Choszczno 1-4 Piast II Karsko 9 maja, 16:30
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 1-1 Orzeł Żeńsko 10 maja, 15:00
Pomorzanka Jarosławsko 2-7 Orzeł II Bierzwnik 10 maja, 15:00
Błękitni Sarnik 3-0 Klon II Krzęcin
(wo)
Drawa Drawno 2-5 Iskra Warszyn 10 maja, 15:00

Kolejka 17 - 16-17 maja

Pauza: Drawa Drawno.
 
Grom Płonno 0-5 Gavia II Choszczno 17 maja, 16:00
Iskra Warszyn 2-3 Błękitni Sarnik 17 maja, 15:00
Klon II Krzęcin 0-3 Pomorzanka Jarosławsko
(wo)
Orzeł II Bierzwnik 8-1 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 17 maja, 15:00
Orzeł Żeńsko 3-6 Piast II Karsko 17 maja, 16:00

Kolejka 18 - 23-24 maja

Pauza: Błękitni Sarnik.
 
Gavia II Choszczno 1-3 Orzeł Żeńsko 24 maja, 16:30
Piast II Karsko 3-0 Orzeł II Bierzwnik 24 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3-0 Klon II Krzęcin
(wo)
Pomorzanka Jarosławsko 2-3 Iskra Warszyn 24 maja, 16:00
Drawa Drawno 3-1 Grom Płonno 24 maja, 15:00

Kolejka 19 - 30-31 maja

Pauza: Pomorzanka Jarosławsko.
 
Drawa Drawno 1-5 Gavia II Choszczno 31 maja, 15:00
Grom Płonno 2-4 Błękitni Sarnik 31 maja, 17:00
Iskra Warszyn 5-1 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 31 maja, 16:00
Klon II Krzęcin 0-3 Piast II Karsko
(wo)
Orzeł II Bierzwnik 4-3 Orzeł Żeńsko 31 maja, 16:00

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Pauza: Pionier Zwierzyn (k. Choszczna).
 
Gavia II Choszczno 4-1 Orzeł II Bierzwnik 7 czerwca, 17:00
Orzeł Żeńsko 3-0 Klon II Krzęcin
(wo)
Piast II Karsko 4-3 Iskra Warszyn 7 czerwca, 15:00
Pomorzanka Jarosławsko 1-3 Grom Płonno 7 czerwca, 16:00
Błękitni Sarnik 3-0 Drawa Drawno 7 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Pauza: Piast II Karsko.
 
Błękitni Sarnik 5-1 Gavia II Choszczno 14 czerwca, 16:00
Drawa Drawno 11-3 Pomorzanka Jarosławsko 14 czerwca, 15:00
Grom Płonno 2-4 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 14 czerwca, 17:00
Iskra Warszyn 8-1 Orzeł Żeńsko 14 czerwca, 15:00
Klon II Krzęcin 0-3 Orzeł II Bierzwnik
(wo)

Kolejka 22 - 20 czerwca

Pauza: Orzeł Żeńsko.
 
Gavia II Choszczno 3-0 Klon II Krzęcin
(wo)
Orzeł II Bierzwnik 9-2 Iskra Warszyn 21 czerwca, 16:00
Piast II Karsko 8-1 Grom Płonno 21 czerwca, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 4-1 Drawa Drawno 21 czerwca, 16:00
Pomorzanka Jarosławsko 1-1 Błękitni Sarnik 21 czerwca, 16:00

Klasa A 2014/2015 (Szczecin I)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin II)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin III)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin IV)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin V)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin VI)

Klasa B 2014/2015 (Szczecin I)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin II)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin III)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin V)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas