[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Szczecin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Aquila Szczecin 16 46 15 1 0 60-11 7 1 0 26-2 8 0 0 34-9
2.  Rybak Wełtyń 16 31 10 1 5 53-36 6 0 2 29-18 4 1 3 24-18
3.  Leśnik Kliniska 16 28 9 1 6 35-25 5 1 2 20-12 4 0 4 15-13
4.  Komarex Komarowo 16 23 7 2 7 36-30 6 1 1 28-10 1 1 6 8-20
5.  Podlesie Sowno 16 20 6 2 8 22-33 2 1 5 9-21 4 1 3 13-12 2 3 1 0 1 3-3
6.  Bonus Rzepnowo 16 20 6 2 8 33-35 3 1 4 17-17 3 1 4 16-18 2 3 1 0 1 3-3
7.  Polonia Gryfino 16 17 5 2 9 24-47 3 1 4 16-23 2 1 5 8-24
8.  Wicher Steklno 16 15 4 3 9 36-40 2 0 6 19-24 2 3 3 17-16
9.  Gryf Nowielin 16 7 1 4 11 24-66 0 3 5 10-22 1 1 6 14-44
Regalica Szczecin wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Aquila Szczecin    4-0 2-1 2-0 3-0* 1-0 4-0 1-1 9-0 
 2 Rybak Wełtyń2-6     3-1 3-0 3-1 4-2 5-2 0-5 9-1 
 3 Leśnik Kliniska0-2 2-0     4-1 0-0 2-5 4-0 5-2 3-2 
 4 Komarex Komarowo1-2 4-4 3-1     2-1 3-0 5-1 3-0* 7-1 
 5 Podlesie Sowno1-7 1-6 0-2 2-0     0-1 3-0* 0-3 2-2 
 6 Bonus Rzepnowo0-4 0-4 1-0 2-2 2-3     1-2 3-2 8-0 
 7 Polonia Gryfino0-5 4-3 1-3 3-0 1-3 0-3*     2-2 5-4 
 8 Wicher Steklno2-4 1-3 3-4 4-2 0-1 6-3 2-3     1-4 
 9 Gryf Nowielin3-4 2-4 0-3 0-3 1-4 2-2 0-0 2-2     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: Podlesie Sowno.
 
Wicher Steklno 2-4 Aquila Szczecin 31 sierpnia, 14:00
Polonia Gryfino 0-3 Bonus Rzepnowo 30 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 5-2
Leśnik Kliniska 3-2 Gryf Nowielin 31 sierpnia, 17:00
Rybak Wełtyń 3-0 Komarex Komarowo 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Wicher Steklno.
 
Podlesie Sowno 2-0 Komarex Komarowo 7 września, 15:00
Gryf Nowielin 2-4 Rybak Wełtyń 7 września, 16:00
Aquila Szczecin 4-0 Polonia Gryfino 6 września, 11:00
Leśnik Kliniska 2-5 Bonus Rzepnowo 7 września, 16:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Polonia Gryfino.
 
Wicher Steklno 0-1 Podlesie Sowno 14 września, 14:00
Leśnik Kliniska 0-2 Aquila Szczecin 14 września, 16:00
Rybak Wełtyń 4-2 Bonus Rzepnowo 13 września, 17:00
Komarex Komarowo 7-1 Gryf Nowielin 13 września, 15:00

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: Leśnik Kliniska.
 
Podlesie Sowno 2-2 Gryf Nowielin 21 września, 15:00
Bonus Rzepnowo 2-2 Komarex Komarowo 21 września, 15:00
Aquila Szczecin 4-0 Rybak Wełtyń 20 września, 16:00
Wicher Steklno 2-3 Polonia Gryfino 21 września, 14:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: Rybak Wełtyń.
 
Polonia Gryfino 1-3 Podlesie Sowno 27 września, 13:00
Leśnik Kliniska 5-2 Wicher Steklno 28 września, 16:00
Komarex Komarowo 1-2 Aquila Szczecin 27 września, 15:00
Gryf Nowielin 2-2 Bonus Rzepnowo 28 września, 15:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Komarex Komarowo.
 
Podlesie Sowno 0-1 Bonus Rzepnowo 5 października, 15:00
Aquila Szczecin 9-0 Gryf Nowielin 4 października, 18:30
Wicher Steklno 1-3 Rybak Wełtyń 5 października, 14:00
Polonia Gryfino 1-3 Leśnik Kliniska 4 października, 16:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: Gryf Nowielin.
 
Leśnik Kliniska 0-0 Podlesie Sowno 12 października, 15:00
Rybak Wełtyń 5-2 Polonia Gryfino 12 października, 15:00
Komarex Komarowo 3-0 Wicher Steklno 12 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Bonus Rzepnowo 0-4 Aquila Szczecin 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Bonus Rzepnowo.
 
Podlesie Sowno 1-7 Aquila Szczecin 19 października, 15:00
Wicher Steklno 1-4 Gryf Nowielin 19 października, 14:00
Polonia Gryfino 3-0 Komarex Komarowo 29 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 12:00) odwołany
Leśnik Kliniska 2-0 Rybak Wełtyń 19 października, 15:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Aquila Szczecin.
 
Rybak Wełtyń 3-1 Podlesie Sowno 26 października, 15:00
Komarex Komarowo 3-1 Leśnik Kliniska 25 października, 15:00
Gryf Nowielin 0-0 Polonia Gryfino 26 października, 14:00
Bonus Rzepnowo 3-2 Wicher Steklno 26 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 kwietnia

Pauza: Podlesie Sowno.
 
Aquila Szczecin 1-1 Wicher Steklno 11 kwietnia, 12:00
Bonus Rzepnowo 1-2 Polonia Gryfino 12 kwietnia, 15:00
Gryf Nowielin 0-3 Leśnik Kliniska 12 kwietnia, 15:00
Komarex Komarowo 4-4 Rybak Wełtyń 12 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 18-19 kwietnia

Pauza: Wicher Steklno.
 
Bonus Rzepnowo 1-0 Leśnik Kliniska 19 kwietnia, 10:30
Komarex Komarowo 2-1 Podlesie Sowno 19 kwietnia, 13:00
Rybak Wełtyń 9-1 Gryf Nowielin 18 kwietnia, 16:00
Polonia Gryfino 0-5 Aquila Szczecin 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 25-26 kwietnia

Pauza: Polonia Gryfino.
 
Podlesie Sowno 0-3 Wicher Steklno 25 kwietnia, 19:15
w Stargardzie Szczecińskim
Aquila Szczecin 2-1 Leśnik Kliniska 25 kwietnia, 12:00
Bonus Rzepnowo 0-4 Rybak Wełtyń 26 kwietnia, 15:00
Gryf Nowielin 0-3 Komarex Komarowo 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 2-3 maja

Pauza: Leśnik Kliniska.
 
Gryf Nowielin 1-4 Podlesie Sowno 3 maja, 16:00
Komarex Komarowo 3-0 Bonus Rzepnowo 1 maja, 13:00
Rybak Wełtyń 2-6 Aquila Szczecin 1 maja, 16:00
Polonia Gryfino 2-2 Wicher Steklno 2 maja, 16:00

Kolejka 14 - 9-10 maja

Pauza: Rybak Wełtyń.
 
Podlesie Sowno 3-0 Polonia Gryfino 9 maja, 18:30
(wo)
goście nie dojechali
Wicher Steklno 3-4 Leśnik Kliniska 10 maja, 14:00
Aquila Szczecin 2-0 Komarex Komarowo 9 maja, 12:00
Bonus Rzepnowo 8-0 Gryf Nowielin 10 maja, 12:00

Kolejka 15 - 16-17 maja

Pauza: Komarex Komarowo.
 
Bonus Rzepnowo 2-3 Podlesie Sowno 17 maja, 15:00
Gryf Nowielin 3-4 Aquila Szczecin 17 maja, 16:00
Rybak Wełtyń 0-5 Wicher Steklno 16 maja, 17:00
Leśnik Kliniska 4-0 Polonia Gryfino 16 maja, 17:00

Kolejka 16 - 23-24 maja

Pauza: Gryf Nowielin.
 
Podlesie Sowno 0-2 Leśnik Kliniska 24 maja, 16:00
Polonia Gryfino 4-3 Rybak Wełtyń 23 maja, 16:00
Wicher Steklno 4-2 Komarex Komarowo 24 maja, 14:00
Aquila Szczecin 1-0 Bonus Rzepnowo 23 maja, 12:00

Kolejka 17 - 30-31 maja

Pauza: Bonus Rzepnowo.
 
Aquila Szczecin 3-0 Podlesie Sowno 30 maja, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Gryf Nowielin 2-2 Wicher Steklno 31 maja, 16:00
Komarex Komarowo 5-1 Polonia Gryfino 30 maja, 16:00
Rybak Wełtyń 3-1 Leśnik Kliniska 30 maja, 17:00

Kolejka 18 - 6 czerwca

Pauza: Aquila Szczecin.
 
Podlesie Sowno 1-6 Rybak Wełtyń 7 czerwca, 16:00
Leśnik Kliniska 4-1 Komarex Komarowo 7 czerwca, 16:00
Polonia Gryfino 5-4 Gryf Nowielin 7 czerwca, 16:00
Wicher Steklno 6-3 Bonus Rzepnowo 6 czerwca, 16:00

Klasa A 2014/2015 (Szczecin I)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin II)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin III)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin IV)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin V)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin VI)

Klasa B 2014/2015 (Szczecin I)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin II)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin IV)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin V)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas