[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan II Suchań 16 46 15 1 0 51-16 7 1 0 22-6 8 0 0 29-10
2.  Saturn Szadzko 16 34 11 1 4 74-24 6 1 1 43-11 5 0 3 31-13
3.  Sparta Skalin 16 32 10 2 4 48-36 7 0 1 30-13 3 2 3 18-23
4.  Vitkowia Witkowo 16 22 7 1 8 50-58 4 0 4 27-32 3 1 4 23-26
5.  Orzeł II Pęzino 16 21 6 3 7 40-44 3 3 2 21-23 3 0 5 19-21
6.  Dęby Rogowo 16 20 6 2 8 45-41 3 1 4 23-21 3 1 4 22-20
7.  Ogniwo Dzwonowo 16 13 3 4 9 31-44 1 2 5 15-29 2 2 4 16-15
8.  Piast Kolin 16 12 4 0 12 23-55 3 0 5 12-17 1 0 7 11-38
9.  Orzeł Małkocin 16 8 2 2 12 19-63 2 0 6 9-27 0 2 6 10-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Orkan II Suchań    1-0 1-0 2-0 2-0 3-3 2-1 6-1 5-1 
 2 Saturn Szadzko1-2     6-1 6-4 6-1 4-0 1-1 10-1 9-1 
 3 Sparta Skalin1-3 2-1     6-3 3-1 2-1 4-3 7-0 5-1 
 4 Vitkowia Witkowo2-4 5-9 8-5     4-3 0-5* 1-3 3-2 4-1 
 5 Orzeł II Pęzino2-3 0-10 2-2 2-2     6-2 3-2 4-0 2-2 
 6 Dęby Rogowo1-3 1-3 3-5 2-3 5-1     1-1 4-3 6-2 
 7 Ogniwo Dzwonowo0-7 4-3 1-1 3-4 1-4 3-4     1-4 2-2 
 8 Piast Kolin1-4 0-2 1-2 5-3 0-3 2-0 0-3     3-0 
 9 Orzeł Małkocin2-3 0-3* 1-2 0-4 0-6 0-7 3-2 3-0*     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: Vitkowia Witkowo.
 
Sparta Skalin 2-1 Dęby Rogowo 31 sierpnia, 15:00
Saturn Szadzko 1-1 Ogniwo Dzwonowo 31 sierpnia, 14:00
Piast Kolin 1-4 Orkan II Suchań 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Małkocin 0-6 Orzeł II Pęzino 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Orzeł II Pęzino.
 
Orkan II Suchań 5-1 Orzeł Małkocin 7 września, 15:00
Ogniwo Dzwonowo 1-4 Piast Kolin 7 września, 16:00
Dęby Rogowo 1-3 Saturn Szadzko 7 września, 14:00
Vitkowia Witkowo 8-5 Sparta Skalin 7 września, 15:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Sparta Skalin.
 
Saturn Szadzko 6-4 Vitkowia Witkowo 14 września, 14:00
Piast Kolin 2-0 Dęby Rogowo 14 września, 15:00
Orzeł Małkocin 3-2 Ogniwo Dzwonowo 14 września, 15:00
Orzeł II Pęzino 2-3 Orkan II Suchań 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: Orkan II Suchań.
 
Ogniwo Dzwonowo 1-4 Orzeł II Pęzino 20 września, 16:00
Dęby Rogowo 6-2 Orzeł Małkocin 21 września, 14:00
Vitkowia Witkowo 3-2 Piast Kolin 21 września, 14:00
Sparta Skalin 2-1 Saturn Szadzko 21 września, 15:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: Saturn Szadzko.
 
Piast Kolin 1-2 Sparta Skalin 28 września, 15:00
Orzeł Małkocin 0-4 Vitkowia Witkowo 28 września, 15:00
Orzeł II Pęzino 6-2 Dęby Rogowo 28 września, 15:30
Orkan II Suchań 2-1 Ogniwo Dzwonowo 28 września, 14:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Ogniwo Dzwonowo.
 
Dęby Rogowo 1-3 Orkan II Suchań 4 października, 16:00
Vitkowia Witkowo 4-3 Orzeł II Pęzino 4 października, 15:00
Sparta Skalin 5-1 Orzeł Małkocin 5 października, 15:00
Saturn Szadzko 10-1 Piast Kolin 5 października, 14:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: Piast Kolin.
 
Orzeł Małkocin 0-3 Saturn Szadzko 12 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
Orzeł II Pęzino 2-2 Sparta Skalin 12 października, 13:30
Orkan II Suchań 2-0 Vitkowia Witkowo 12 października, 14:00
Ogniwo Dzwonowo 3-4 Dęby Rogowo 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Dęby Rogowo.
 
Vitkowia Witkowo 1-3 Ogniwo Dzwonowo 19 października, 13:00
Sparta Skalin 1-3 Orkan II Suchań 19 października, 15:00
Saturn Szadzko 6-1 Orzeł II Pęzino 19 października, 14:00
Piast Kolin 3-0 Orzeł Małkocin 19 października, 15:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Orzeł Małkocin.
 
Orzeł II Pęzino 4-0 Piast Kolin 25 października, 13:30
Orkan II Suchań 1-0 Saturn Szadzko 26 października, 13:00
Ogniwo Dzwonowo 1-1 Sparta Skalin 26 października, 14:00
Dęby Rogowo 2-3 Vitkowia Witkowo 26 października, 14:00

Kolejka 10 - 11-12 kwietnia

Pauza: Vitkowia Witkowo.
 
Dęby Rogowo 3-5 Sparta Skalin 12 kwietnia, 14:30
Ogniwo Dzwonowo 4-3 Saturn Szadzko 12 kwietnia, 15:00
Orkan II Suchań 6-1 Piast Kolin 12 kwietnia, 14:00
Orzeł II Pęzino 2-2 Orzeł Małkocin 12 kwietnia, 15:30

Kolejka 11 - 18-19 kwietnia

Pauza: Orzeł II Pęzino.
 
Orzeł Małkocin 2-3 Orkan II Suchań 19 kwietnia, 14:00
Piast Kolin 0-3 Ogniwo Dzwonowo 19 kwietnia, 15:00
Saturn Szadzko 4-0 Dęby Rogowo 19 kwietnia, 14:00
Sparta Skalin 6-3 Vitkowia Witkowo 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 kwietnia

Pauza: Sparta Skalin.
 
Vitkowia Witkowo 5-9 Saturn Szadzko 25 kwietnia, 15:30
Dęby Rogowo 4-3 Piast Kolin 26 kwietnia, 14:30
Ogniwo Dzwonowo 2-2 Orzeł Małkocin 26 kwietnia, 15:00
Orkan II Suchań 2-0 Orzeł II Pęzino 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 2-3 maja

Pauza: Orkan II Suchań.
 
Orzeł II Pęzino 3-2 Ogniwo Dzwonowo 3 maja, 16:00
Orzeł Małkocin 0-7 Dęby Rogowo 2 maja, 14:00
Piast Kolin 5-3 Vitkowia Witkowo 3 maja, 15:00
Saturn Szadzko 6-1 Sparta Skalin 3 maja, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 maja

Pauza: Saturn Szadzko.
 
Sparta Skalin 7-0 Piast Kolin 10 maja, 15:00
Vitkowia Witkowo 4-1 Orzeł Małkocin 9 maja, 15:30
Dęby Rogowo 5-1 Orzeł II Pęzino 10 maja, 14:30
Ogniwo Dzwonowo 0-7 Orkan II Suchań 10 maja, 15:00

Kolejka 15 - 16-17 maja

Pauza: Ogniwo Dzwonowo.
 
Orkan II Suchań 3-3 Dęby Rogowo 17 maja, 16:00
Orzeł II Pęzino 2-2 Vitkowia Witkowo 17 maja, 16:30
Orzeł Małkocin 1-2 Sparta Skalin 17 maja, 14:00
Piast Kolin 0-2 Saturn Szadzko 17 maja, 15:00

Kolejka 16 - 23-24 maja

Pauza: Piast Kolin.
 
Saturn Szadzko 9-1 Orzeł Małkocin 24 maja, 14:00
Sparta Skalin 3-1 Orzeł II Pęzino 24 maja, 15:00
Vitkowia Witkowo 2-4 Orkan II Suchań 23 maja, 16:00
Dęby Rogowo 1-1 Ogniwo Dzwonowo 24 maja, 14:30

Kolejka 17 - 30-31 maja

Pauza: Dęby Rogowo.
 
Ogniwo Dzwonowo 3-4 Vitkowia Witkowo 30 maja, 16:00
Orkan II Suchań 1-0 Sparta Skalin 31 maja, 16:00
Orzeł II Pęzino 0-10 Saturn Szadzko 31 maja, 16:30
Orzeł Małkocin 3-0 Piast Kolin 30 maja, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 18 - 6 czerwca

Pauza: Orzeł Małkocin.
 
Piast Kolin 0-3 Orzeł II Pęzino 7 czerwca, 15:00
Saturn Szadzko 1-2 Orkan II Suchań 6 czerwca, 13:00
Sparta Skalin 4-3 Ogniwo Dzwonowo 7 czerwca, 15:00
Vitkowia Witkowo 0-5 Dęby Rogowo 6 czerwca, 14:30
(wo)
przerwany po pierwszej połowie przy stanie 0-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Klasa A 2014/2015 (Szczecin I)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin II)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin III)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin IV)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin V)
Klasa A 2014/2015 (Szczecin VI)

Klasa B 2014/2015 (Szczecin I)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin III)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin IV)
Klasa B 2014/2015 (Szczecin V)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas